Keresés

Részletes keresés

Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22856

A nemzeti konzultáció pont az aminek hívják! Minden felnőtt vagyis választópolgár kifejtheti a feltett problémákról a véleményét. Jóval olcsóbb mint egy népszavazás, de sokkal eredményesebb. Aki nem akar válaszolni, az pont olyan mint aki nem akar szavazni. Mintha nem is lenne. 

Előzmény: szilentium3 (22854)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22855

Eleve hazugság a biogazdaság nimbusz is! Semmiféle olyan növényt nem termesztettek amire jellemző a biogazdálkodás. A gabona/kukorica/repce /napraforgó vagyis a szántóföldi növények nem tartoznak közéjük, legfeljebb a burgonya, káposzta s efélék, de ilyenekkel a kishantosi "biogazdák" nem foglalkoztak! Szakmabeli vagyok, nem tudtok átverni mesékkel!

Előzmény: szilentium3 (22853)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22854

Mi ez a királyi többes ? :-P

Egyébként megtudnád mondani , hogy mi értelme ennek a konzultációnak ? Milyen intézkedéseket tudnak hozni erre alapozva , amit egyébként nem tudnának megtenni ?

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22850)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22853

Ez indok a minisztérium hazudozására , hitelrontásra és a földek másnak adására , a biogazgaság tönkretételére ? Ha ennyi lett volna a gond , akkor megemelik a földbérleti díjat és kész ... bár én a közhasznú voltára tekintettel ingyen adtam volna Kishantosnak a földeket használatba . Nézd már meg , hogy milyen tevékenységet végeztek ott a biogazdaságban és milyet az új bérlők ...

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22849)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22852

Ilyen alapon egyetlen államilag támogatott sportra sincs szükség ...

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22847)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22851

Nem, ez egészen, és konstruktívan biztos.
Mint ahogy korábban is írtam, a Konstruktív Nemzeti Konzultáció kérdőívén láttam meg Gorbán bárgyún vigyorgó képét.

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (22848)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22850

Persze, annak is nézünk az index cikk irójával együtt. Nem haragszol,ugye?  

Előzmény: szilentium3 (22836)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22849

No igen, mivel eleve minimális bért lett számukra megállapitva a normális helyett! A különbség a kár!

Előzmény: szilentium3 (22838)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22848

Nem a tükörbe vigyorogtál véletlenül? 

Előzmény: Coldspot (22837)
Acrocephalus arrundinaceu Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22847

No igen, de szerintem parasportolókra és a paraolimpiára sincs szükség. Így a MPSz-re sem. Mondom ezt fizikai fogyatékosként! Az ember nem teszi kirakatba ugyanis a fogyatékosságát. nem szégyenli, de nem is kérkedik vele. Ha versenyezni akarnak, akkor tegyék a saját pénzükön.

Én szeretem a sportot, sportoltam is (onnan a fogyaték), de soha egyetlen ilyen versenyt sem nézek meg. Jóízlés kérdése.

Előzmény: Coldspot (22846)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.16 0 0 22846

Mégegyszer a paralimpikonokat konstruktívan meglopó pofátlan fidesznyikhajról:

http://hvg.hu/itthon/20150516_Erkolcsileg_leszerepelt__tovabb_dagad_a?s=hk

 

 

A parasportolók nyilatkozata

  1. Az elnök, az elnökség, valamint a felügyelőbizottság mondjon le, ha nem, rendkívüli közgyűlés összehívását kérjük.
  2. A MOB vegye át az MPB ideiglenes irányítását az új elnökség felállításáig
  3. Kérjük, az Ügyészség az Állami Számvevőszék és a MOB indítson azonnali vizsgálatot
  4. Követeljük, hogy az elnök és az elnökségi tagok társadalmi munkában végezzék az MPB tisztségükben betöltött szerepüket
  5. Minden sportági szakszövetség határolódjon el a jelenlegi MPB elnök és elnökség tevékenységétől
  6. Követeljük, hogy az MPB működése átlátható, nyílt legyen, valamint visszamenőleg, személyes és anyagi felelősséget vállaljon a jelenlegi MPB elnök és elnökség
  7. Kérjük a parasportot támogató Magyar kormány, a Miniszterelnök úr, és a Köztársasági Elnök úr  segítségét, hogy a jövőben biztosítsa a fogyatékkal élő sportolók felkészülését és versenyekre való kijutását.
  8. A szövetségi kapitányok, edzők, szakemberek és sportolók részesüljenek anyagi megbecsülésben. Megfélemlítve, kiszolgáltatva tengetjük napjainkat, nem mondhattuk el véleményünket, mi ennek ellenére megtesszük most, és megtesszük ezt egyenként vagy közösen”
Coldspot Creative Commons License 2015.05.15 0 0 22837

Megkaptam. Kinyitottam, hát nem a Gorbán bárgyú vigyora fogadott?




De.

Előzmény: szilentium3 (22836)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.15 0 0 22836

Gondolom Mariska neked a mostani konzultációról nem ez a véleményed :

Szeretem, ha hülyének néznek

Számítottam a nemzeti konzultációs levélre, de amit a postaláda előtt állva átéltem, az megrázott. Tovább »

forrás: Index.hu

Coldspot Creative Commons License 2015.05.14 0 0 22843

Konstruktívan mondom, ehhez már fideszpofa kell, jó vastag bőrrel.

Előzmény: szilentium3 (22842)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.14 0 0 22842

Nem az első eset , hogy a fideszesek a közpénzt sajátjukként kezelik . Tolvaj banda !

Előzmény: Coldspot (22841)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.14 0 0 22841

A fideszpofátlanság csimborasszója:

http://rtl.hu/rtlklub/hirek/a-paralimpiai-bizottsag-fizette-az-elnok-vegtorleszteset

 

 

A Paralimpiai Bizottság fizette az elnök lakáshitelének 3 millió forintos végtörlesztését. Nemcsak Gömöri Zsolt, hanem három munkatársa, azaz a Magyar Paralimpiai Bizottság összes dolgozója kapott végtörlesztési támogatást az elnökség döntése alapján. A Paralimpiai Bizottság alelnöke, Deutsch Tamás azt mondta: erre ő tett javaslatot. Az elnök szerint azért volt erre szükség, mert a bizottság munkatársai a devizahitel terhe miatt nem tudtak megfelelően a munkájukra koncentrálni. Nem állami pénzből, hanem a szponzori adományokból és más bevételeikből költöttek a végtörlesztésre, a bizottság szerint szabályosan és etikusan.

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.14 0 0 22840

És ehhez mit szólsz Marika , 600 millió forint egy újabb Orbáni baromságra egy kamu pályázattal :

A felcsúti kisvasút lesz az új négyes-hatos

Minek kell pályázat egyáltalán uniós pénzekre, ha ez így megy? Tovább »

forrás: Index.hu

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 22839

Az ilyen elmeroggyantak teszik nevetségessé a kereszténydemokrácia fogalmát kis hazánkban :

Semjén Zsolt: A KDNP mérsékelten baloldali, az SZDSZ szélsőjobboldali

Nem vicc. Komoly. Ezt el kell olvasni. A gondolat úgy folytatódik, hogy az SZDSZ szélsőjobboldali. Tovább »

forrás: Index.hu

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 22838

No Mariska , újra Kishantos történetét felhozva , mondd már meg nekem , hogy mi szükség volt a bármi áron való tönkretételére ? A nyolc földéhes paraszt érdeke miért írta felül a józan észt és vitt bele nemtelen hazudozásba egy minisztériumot ?

Jogerős: hazudott a minisztérium Kishantosról

Nem igaz, hogy megkárosította az államot és tartozott a bérleti díjjal a felszámolt mintagazdaság. Tovább »

forrás: Index.hu

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 22837

Ma ismételten leszavazta a Fifesz-KDNP többség a parlament elé beterjesztett LMP-s törvénytervezetet mely szerint a politikusok vagyongyarapodását a PSZÁF rendszeres időközökben kötelező jelleggel vizsgálja (+ az állami vállalatok vezetőit) .

No Maaria magyarázd meg nekem , hogy mi érdeke lehet egy törvényalkotónak a vagyoni helyzetét titkolni a köz ill. a hatóságok elől ?

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 22836

No Maaria  itt egy kellemet eszmefuttatás a bálványodról :

Orbán legújabb beszéde az autokrácia dicséretéről

Orbán Viktor május 9-én a Magyarország Barátai Alapítvány rendezvényén   elmondott beszédében újra egyértelműsítette: ő a diktatúrákban hisz! Miniszterelnökünk azt fejtegette, ugyanis, hogy az autokráciák hatékonyabbak a demokráciáknál, hiszen sikeresebbek (?) és[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.10 0 0 22835

Úgy konstruktíve kérdezném Maaria , mi a véleményed a devizahitelek forintosításáról ? Mert nekem , megrögzött huhogóként , igencsak negatív . Négy év hitegetés után a napokban szembesült sok százezer ember , hogy átverték őket és nem kicsit , míg a tehetősek kedvezményes árfolyamon szabadultak meg a hitelüktől , addig a keményen dolgozó kisembereknek konzerválták a megduplázódott tartozásukat immár forintban . És megjegyezném , hogy a későbbiekben is éri majd meglepetés őket , mert a jelenlegi mesterségesen alacsonyan tartott alapkamat alapján számolják a forinthitelek kamatát. Ha az alapkamat feljebb megy , a törlesztő részletek újra nőni fognak .

Coldspot Creative Commons License 2015.05.07 0 0 22834

Én helyeslem. Szakítsunk a múlttal, itt az ideje, hogy soha többé ne révedjünk el az átkos örökségben!
Építsük együtt a jövő Magyarországát!

Hajrá Magyarország, hajrá Gorbán Viktor!

Előzmény: szilentium3 (22833)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.06 0 0 22833

No Mariska , ehhez mit szólsz ? ( most már nem csak Szegeden szántják be a régészeti leleteket az építkezéseken , hanem az egész országban )

Sutyiban kicsinálná a minisztérium a magyar régészetet

Induljon a dózer: kiiktatnák az ásatások szakmai kontrollját a beígért autópályák kedvéért. Tovább »

forrás: Index.hu

Coldspot Creative Commons License 2015.05.05 0 0 22832
Coldspot Creative Commons License 2015.05.05 0 0 22831

Nem tudom, mit gondoljak?
A topicanyu már nem szállítja az aktuális brosúraszövegeket, azt hiszem, magunkra maradtunk.
Nehéz így, nagyon nehéz. Lehet hogy a jövőben saját magunknak kell gondolkodnunk?

Hová vezet ez?

Előzmény: szilentium3 (22830)
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.05 0 0 22830

Ezzel az üggyel kapcsolatban úgy kostruktíve két kérdés is felmerült bennem , először is egy nem túl nagy , kőfideszes városban , senkinek nem tűnt fel hivatalos oldalon , hogy van itt egy zugbank ? Nyolcáz ember esetében ugye már egymásnak ajánlgathatták az extraprofitot ígérő befektetést és ez a pletyka nem jutott el a polgármesteri hivatalba vagy a rendőrségre ? Másodszor meg a milliókat ide tevő emberek felelőssége nem vizsgálható ?

Előzmény: Coldspot (22829)
Coldspot Creative Commons License 2015.05.04 0 0 22829
szilentium3 Creative Commons License 2015.05.04 0 0 22828

... és még ez is ...

Orbán lebirkázta a híveit

Az ECHO tévén leadott Hacsek és Sajó beszélgetésből igazából csak egy dolog ragadta meg a figyelmemet:  Orbán Viktor emellett „tájékozódási zavarról” beszélt, aminek okát abban látja, hogy elveszítették egy fontos támaszukat, a médiájuk egy részét, amely[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

szilentium3 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 22827

Vona szerint Orbán is Jobbikos ... és tényleg :

Felköpni és aláállni: Politikai prostitúció, Fidesz a neved!

El tudjátok képzelni, milyen pofát vágtak ezek a hanyatló európaiak, amikor meghallották, hogy halálbüntetés? Egy velejéig korrupt országban halálbüntetésről álmodozik a miniszterelnök. Ennél jobb kombót, keresve se találni ezen az öreg, dekadens kontinensen. Ja, és[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!