Keresés

Részletes keresés

Alváskultúra Creative Commons License 2022.08.15 0 0 14609

Szia Zeki,

 

általában csodák nincsenek. Amúgy nem néz ki rosszul, a hab sem olyan rossz benne. Én megnézném élőben, kihúznám, összecsuknám, keresném a gyenge pontjait. Elkérném a hozzá tartozó garanciajegyet, hogy mire (mire nem:-) és meddig vállalnak garanciát.

 

Üdv,

 

Pálinkás László

Előzmény: Zeki_ (14603)
GIGAMATRAC (X) 2022.08.11 0 0 14608

Kedves Zeki,

 

Nagyon szívesen.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Zeki_ (14607)
Zeki_ Creative Commons License 2022.08.11 0 0 14607

Köszönöm!

Előzmény: GIGAMATRAC (14606)
GIGAMATRAC (X) 2022.08.11 0 0 14606

Kedves Zeki,

 

Érdemes a közös ismerősünktől a google-tól segítséget kérni, ahol egy két véleményt is el tud olvasni, és ezennel bocs a kicsit személyes hangvételtől is.

No a lényeg ilyenkor, hogy ember legyen a talpán aki erre a kérdésre korrekt választ tud adni. Sokat tudnak segíteni a vásárlói tapasztalataok, de egy a lényeg csodák nincsenek. 

 

A személyes vélemény illetve segítség is, nézzen körbe egy két szakkereskedésben, ahol inkább az a fő profil amit keres, itt azért körvonalazódni fog, hogy egy árszint alatt mi történik, csodák sajnos (főleg a jelengi helyzetben) nincsenek. 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

Előzmény: Zeki_ (14603)
GIGAMATRAC (X) 2022.08.11 0 0 14605

Kedves Szikra Zsolt,

 

A HR Ultra matracok egy időszakos kínálat volt. Hasonló paraméterekkel, de egy picit vastagabb terméket javaslok Önnek:

Ceriflex Levander Vákuummatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Keménységre, kényelemre szerintem nagyon hasonló, de amennyiben van lehetősége, keresse fel valamelyik üzletünket, ahol ki is próbálható.

 

Nagyon szépen köszönöm,

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: szikorazsolt (14604)
szikorazsolt Creative Commons License 2022.07.30 0 0 14604

Tisztelt Pálinkás László Úr!

 

2017-ben ajánlott egy Swiss Dream HR Ultra matracot édesapámnak, amit azóta is szeretettel használ.

 

Ezt a konkrét típust én most nem találom sehol, tudna esetleg segíteni a matracválasztásban? 200*160 ágy, én 120kg vagyok, a feleségem pedig 80. A fent említett matracot én tökéletesnek találtam anno.

 

Segítségét előre is köszönöm!

 

Tisztelettel,

Szikora Zsolt

Zeki_ Creative Commons License 2022.07.27 0 0 14603
GIGAMATRAC (X) 2022.06.26 0 0 14602

Kedves FunTom74656,

 

A korrekt árak miatt, telefonon vagy mail-en tessék a kollégákkal felvenni a kapcsolatot.

 

Köszönöm szépen,

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: FunTom74656 (14601)
FunTom74656 Creative Commons License 2022.06.26 0 0 14601

Kedves Gigamatrac,

 

Köszönöm a válaszát. Egy hozzávetőleges árat a feltüntetett méretre tudna nekem mondani?

 

Köszönöm!

Előzmény: GIGAMATRAC (14600)
GIGAMATRAC (X) 2022.06.26 0 0 14600

Kedves Funtom74656,

 

A matrac kereskedések többségében elérhető a matrachuzat.

Viszonylag rövid határidővel a megadott méretre tartós jó minőségű huzatot tudunk Önnek rendelni.

 

Ehhez akár telefonon vagy mail-en keressen fel bennünket.

 

Továbbá természetesen abban is segítünk, hogy milyen módszerek vannak arra, hogy ne történjen hasonló eset Önnel.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: FunTom74656 (14599)
FunTom74656 Creative Commons License 2022.06.26 0 0 14599

Sziasztok,

 

2,5 éve vásároltunk egy matracot, aminek a külső borítása felgolyósodott, bizsergetően nyom.

Kérdésem, hogy lehet-e ezeken huzatot cserélni, és hol lehet kapni?

 

A matrac 180x200x19cm és cipzáros a huzata.

GIGAMATRAC (X) 2022.05.27 0 0 14598

Kedves Csaba,

 

Igen van az üzletben kiállítási darab, kipróbálható.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Kalari (14597)
Kalari Creative Commons License 2022.05.26 0 0 14597

 A törökbálinti áruházban is ki lehet próbálni esetleg?

Előzmény: GIGAMATRAC (14596)
GIGAMATRAC (X) 2022.05.26 0 0 14596

Kedves Csaba,

 

A Rőbert Károly krt-i üzletünkben tudja kipróbálni a matracot.

Szerintem nem lesz kemény, de érdemes szemügyre venni.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Kalari (14595)
Kalari Creative Commons License 2022.05.26 0 0 14595

Most láttam csak, hogy elköltözött/bezárt az újbudai üzlet.

Előzmény: Kalari (14594)
Kalari Creative Commons License 2022.05.26 0 1 14594

A HR Balance nem lenne túl kemény 55kg-hoz? Újbudán ki lehet próbálni a matracot?

Előzmény: GIGAMATRAC (14593)
GIGAMATRAC (X) 2022.05.26 0 0 14593

Kedves Csaba,

 

A HR balance egyedi akció keretében forgalmazzuk a készlet erejéig.

Ebben az árkategóriában ami akár csak megközelíti a Balance matrac minőségét nincs.

 

Ha hasonló terméket is nézek a piacon, csak magasabb árkategóriában tudok mutatni ami szerintem jelen helyzetben idokoltlan.

 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Kalari (14592)
Kalari Creative Commons License 2022.05.26 0 0 14592

 Nem junior matracot, hanem valami közel végleges megoldást keresnénk, oldalfekvéshez. Sajnos a Levital matracok árban és  vastagságban is túllógnak a kereten. Inkább a HR balance és csak hasonló árkategóriájú matracok jöhetnek szóba úgy 80e, indokolt esetben max 100e forintig.

 A SwissDream Superdream "segít az izomzat megfelelő ellazításában" jellemzésén akadt meg a szemem, mivel atletizál a lányom. Nem tudom ez mit jelent, de úgy látom ez a matrac nem kapható.

Előzmény: GIGAMATRAC (14591)
GIGAMATRAC (X) 2022.05.25 0 0 14591

Kedves Csaba,

 

A junior matracok esetén, mindenképp fontos tisztázni a korosztályt, mint lányos apaként a step by step elvet vallom, miszerint egy junior matraccal kezdeni és a végleges testalkat elérésekor pedig egy végleges matracot vásárolni, az adott alvási pozitúrához.

 

Nézzünk néhány lehetőséget is:

 

Junior matrac:

Junior Vital gyerekmatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Amennyiben hosszab távban is gondolkodhatunk ajánlom a figyelmébe az alábbi márkát:

Gyorskeresés - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Kalari (14590)
Kalari Creative Commons License 2022.05.24 0 0 14590

 Felfelé kerekítve 55kg-os tinédzser lányomnak szeretnénk a régi 6cm kókusz+6cm latex matracát lecserélni. A kókusz matrac után gondolom egy félkemény/kemény matrac is komoly előrelépés lenne a puhább matracok irányába. Tartós, hideghab típusú matrac 90x200 méretű, 20 cm-nél vékonyabb matracot keresnénk. Kérhetnék ajánlásokat?

Köszönettel,

Csaba

Varek1 Creative Commons License 2022.05.22 0 0 14589

  Néha megteszi a szalma zsák is.

GIGAMATRAC (X) 2022.05.21 0 0 14588

Kedves Jena307,

 

A szenzoros méréssel Magyarországon csak a Gigamatrac foglalkozi. 

A Róbert Károly krt-i és a Max City-ben lévő üzletünkben érhető el ez a szolgálttaás, díjmentesen.

 

Összeségében a törökbálinti üzletünket javaslom, többek között több üzlet kínálata is elérhető.

 

Javaslom ezeket márkákat a figyelmébe:

- Sealy és Stearns and Foster vagy a SpringAir matracainkat

 

A matracok többsége kipróbálható és a keresett szolgáltatással együtt illetve a kollégáim segítségével me lesz a megoldás.

 

 

Remélem, hogy hamarosan találkozhatunk a részletek megbeszélésével kapcsolatban.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Jena307 (14586)
Jena307 Creative Commons License 2022.05.20 0 0 14587

Ugyanezt a bulit egyszer végig csináltam 😂 

Ugyanezzel az eredménnyel 

Voltam akkor farok hogy vettem ugyanott egy másik szemetet

A 3cm nekem sem volt meg és a puhulást senki nem értette miről beszélek az mi 😂

 

Elkepeszto mennyire nem lehet eligazodni ebben az utvesztoben, pl a Chamambra leírása alapjan csúcs Svájci, és közben magyar, hogy lehet ekkorát hazudni. Olyan mintha ebben a szakmában mindenki átbaszásra játszana gari úgysincs csak elméletben.

Talán a megoldás beülni a kocsiba és elindulni nyugatra és ott megvenni... talán, de lehet ott is ugyanez megy ott is meg lehet ezt tenni. 

Előzmény: UserXyz (14566)
Jena307 Creative Commons License 2022.05.20 0 0 14586

Sziasztok hol lehetne a szenzoros felmérést megcsinalni? 

20 év rossz alvás után már tényleg nagyon kellene foglalkoznom az üggyel.

Az utobbi 2 alkalommal HR matracom volt katasztrófa, pedig nem gagyi, de piszok gödrös lett és hamar kb 1 év után , gari vicc köszönöm megjottem belőle.

Nekem fix alátámasztott a matrac, fa kb 4cm vastag, és 20cm széles, kb 1-2cm hézagokkal, de olvastam hogy latex bio hab hoz nem javasolt, ez is le húzva, maradt a zsák rúgós olyanom még ugysem volt, ebben gondolkodom most de a keménységet nem tudom, leginkább hason feloldalt hason alszom, az oldalamon szerettem a legjobban, de annyira fáj már a vállaim hogy úgy el sem tudok aludni a fájdalomtól, hátamon életemben egy percet sem aludtam. 

Alváskultúra Creative Commons License 2022.05.14 0 0 14585

Kedves Simon53,

 

a Signum matracok között természetesen vannak különbségek, amúgy nem lenne 4-5 féle a választékban:-) Ezeket a különbségeket leírni azonban nem könnyű, többször hoztam már fel példának, hogy olyan mintha a lecsó ízét kellene elmagyarázni. Szóval nincs könnyű dolgunk. 

 

A két eredeti Signum a Medium és a Hard ugye normál habokból áll, a Medium kicsit lágyabb, míg a Hard ugye feszesebb. A Normál habok általában kevésbé dinamikusa, kevésbé rugalmasak mint a HR habok, viszont sokan -az ár mellett- emiatt is választják. Olyan 12-13 éve fut a két Signum, szóval mondhatjuk azt, hogy teljesített.

 

Ezzel szemben a két HR termék rugalmasabb, dinamikusabb és a HR habok összes további jó tulajdonságával barnak (stabilabb cellaszerkezet, jobb légáteresztés, várhatóan hosszabb élettartam)

 

A Climatic egy kicsit lágyabb, míg az Infinity vastag, feszes, de rugalmas, dinamikus és egyáltalán nem mondanám puhának. Természetesen itt az alapanyag árkülönbség miatt a fogyasztói ár is magasabb.

 

Amennyiben az árat félretesszük, egy feszes jó minőségű matracot keresünk és megengedjük magunknak, hogy ne a legkeményebb  matracra essen a választásunk, akkor mindenképpen az Infinity lenne a befutó.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: simon53 (14584)
simon53 Creative Commons License 2022.05.13 0 0 14584

Tisztelt Palinkas ur!

A jelzett Hilding garancia ugyintezese gyorsan es korrekt modon megoldodott.

Most egy uj matracot kellene valasztani. 

Nem ragaszkodnek a rugos matrachoz, mert kenyelmes volt, nem melegedett, de olyan nehez volt a 160x200-as mint a dög,  komoly erofeszites volt egy agynemucsere, foleg egy teljes forditas.

A relaxx markat mar ismerjuk (Signum medium), az a kerdes, hogy maradjunk -e Signum matrac valamelyikenel, vagy valasszuk a kicsit dragabb HR-habosakat (Climatique v Infinity).

Nem igen tudjuk kiprobalni Nyiregyhazan, nagy kulonbseg van a ket HR-es kozott kemenysegben es hogy viszonyulnak a Signumosokhoz? A memoriahabos nem jatszik.

 

Előzmény: Alváskultúra (14583)
Alváskultúra Creative Commons License 2022.05.08 0 0 14583

Tisztelt Simon úr,

 

úgy emlékeztem, hogy Önnek is válaszoltam. Levelét én aznap továbbítottam a levelét Csadó Gábor garanciális ügyintéző kollégámnak, felveszi Önnel a kapcsolatot, a fejlemények függvényében egy esetleges következő matraccal kapcsolatban meg tartjuk a kapcsolatot.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: simon53 (14582)
simon53 Creative Commons License 2022.05.06 0 0 14582

Tisztelt Palinkas Ur!

Irtam Onnek egy e-mailt Hilding matrac garancia ugyben het elejen. Lehet, hogy nem kapta meg?

Udvozlom.

Simon Barna

Előzmény: Alváskultúra (14581)
Alváskultúra Creative Commons License 2022.04.26 0 0 14581

Kedves Norbi400,

 

alap esetben ugye az ágyaknak nem kellene recsegniük. Az alapvető kérdés mindig az, hogy mi recseg. Recseghet az ágy. Recseghet az ágyrács és a matrac is. Olyan is van, amikor ezek egymástól recsegnek, önmagukban külön-külön pedig nem. Érdemes lenne kiszűrni, hogy pontosan mi a recsegés oka, honnan jön pontosan. Ha ez meg van, akkor meg kell nézni, hogy hogyan lehet orvosolni. Szinte mindenre van egy megoldás (persze a nagyon kotvány fa vagy bútorlap ágyak esetében ez nem biztos. 

 

Ha van valami konkrét helye a recsegésnek, akkor megpróbálok segíteni. Meg egy ideig azért ez szerintem garanciális probléma, úgy hogy ha nálunk vagy máshol vetted az ágyat (is), akkor érdemes lenne garanciálisan futni egy kört a dologgal...

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: norbi400 (14580)
norbi400 Creative Commons License 2022.04.25 0 0 14580

Kedves László!

 

Nem matrac kérdésem lesz..inkább az ágy. A matraccal még nincs bajom amit még 3 éve vettem töletek.;D

 

A probléma, hogy az ágy bosszantóan recseg. Milyen ágyat kellene venni ahhoz, hogy ne legyen probléma?

Milyen anyagból legyen..

 

Köszönöm szépen!

 

Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!