Keresés

Részletes keresés

95xf Creative Commons License 2012.07.09 0 0 6967

Északon jártam:

21h30

23h30

stuksza Creative Commons License 2012.07.07 0 0 6966

Pécs gyönyörű nappal, éjjel! Egyik kedvenc városom! Szép kép!

Előzmény: Copilot640 (6964)
stuksza Creative Commons License 2012.07.07 0 0 6965

Dübörögnek a lóerők! Jó kép!

Előzmény: deko-terv (6963)
Copilot640 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 6964

Üdv Mindenkinek!

 

Kpróbáltam az "új" állványomat: :-)

 

deko-terv Creative Commons License 2012.07.03 0 0 6963

A 90. Magyar Derby

bogacsa01 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 6962

Üdv mindenkinek! Pár hónapos technikai szünet után újra elérhető a web oldalam. (http://91.82.40.222)

Régebben már dicsekedtem néhány jól sikerült képpel

 

 

 

http://91.82.40.222/csakezt/P1060040.shtml

 

 

 

http://91.82.40.222/csakezt/P1060039.shtml

 

de úgy gondoltam, egy ember életében egyszer adatik meg, hogy ilyesmit lencse végre kapjon.

Tavasszal Mohácson voltunk, 1 - elűztük a telet, 2 - meggyújtottuk a tüzet, 3 - elégettük a kiszebábot, 4 -  a lángok közül visszanézett ránk valaki, talán a tél szelleme ?

 

 

A képek nagyítása:

 

http://91.82.40.222/csakezt/P1110002.shtml

 

http://91.82.40.222/csakezt/P1110024.shtml

 

http://91.82.40.222/csakezt/P1110032.shtml

 

http://91.82.40.222/csakezt/P1110044.shtml

 

 

 

 

tomcat#01 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 6961

Na egy ilyen szerepléshez erősen be kellene melegítenem egy bódénál... :-D

Előzmény: stuksza (6960)
stuksza Creative Commons License 2012.06.27 0 0 6960

Így lehetett volna felkerülni a színpadra kortól, nemtől függetlenül!

Előzmény: tomcat#01 (6957)
stuksza Creative Commons License 2012.06.27 0 0 6959

Egy sétát mindenképpen megért volna, hisz testközelben táncoltak, sőt színpadra is szólíthattak volna! :-)

Előzmény: tomcat#01 (6957)
exhighand Creative Commons License 2012.06.25 0 0 6958

Köszönöm.

 

Ezt most lőttem:

 

Előzmény: tomcat#01 (6956)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.06.25 0 0 6957

Jók lettek a képek!

Ha tudom, hogy ilyen jó kis macák lesznek odasétáltam volna, pár sarokra lakom :-)

Előzmény: stuksza (6954)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.06.25 0 0 6956

Szia!

Elővadászom és átküldöm.

Előzmény: exhighand (6952)
exhighand Creative Commons License 2012.06.25 0 0 6955

Köszönöm, megnéztem az IMG is elég pixeles, sokkal rosszabb, mint amit én kihoztam. Azért érdekelne az eredeti, mert ez elég új algoritmus, viszont piszokul gép- és időigényes és jó lenne tudni egyáltalán megéri-e strapálni magam vele.

Előzmény: scarabaeus (6953)
stuksza Creative Commons License 2012.06.25 0 0 6954

Igen, a győri Nemzeti Színház előtt felállított színpadon.

Előzmény: tomcat#01 (6951)
scarabaeus Creative Commons License 2012.06.24 0 0 6953

Addig is: eredetileg 800x600-at rakott az indexre, az index alapból 640x480-ozta (alapból a BIG fájlnévkezdetű jelenik meg, IMG az eredeti).

img.index.hu/imgfrm/4/2/1/0/IMG_0009844210.jpg

Előzmény: exhighand (6952)
exhighand Creative Commons License 2012.06.24 0 0 6952

Nem tudnád átküldeni az általam feljavított képrészlet eredetijét mailban nekem? Szeretném összehasonlítani, hogy mennyire sikerült regenerálni az index motor által lebutítottból.

Előzmény: tomcat#01 (6951)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.06.24 0 0 6951

Ez itt volt a Színház előtt?

Előzmény: stuksza (6950)
stuksza Creative Commons License 2012.06.24 0 0 6950

Egy kis kubai hangulat Győrből:

 

 

 

 

 

 

 

 

exhighand Creative Commons License 2012.06.19 0 0 6949

Rájöttem mi az amit nem értesz.

 

Azért tettem be az eredeti kép részletét, hogy látható legyen mennyivel kevésbé pixeles egy ilyen játék után.

Előzmény: cs.g. (6947)
exhighand Creative Commons License 2012.06.19 0 0 6948

Várj csak. Nem én tömörítettem ilyenre. Lapozz vissza az eredeti képhez és nagyítsd fel.

 

Valószínűleg az Index motor butította le ilyen pixelesre, de nem én. 

Előzmény: cs.g. (6947)
cs.g. Creative Commons License 2012.06.19 0 0 6947

kivágtad az eredeti kép kb 35%-át, és ráadásul olyan módon tömörítve toltad be ide, hogy pixelekre esett szét

alapvetően, nem értettem, minek vágtad meg - mert attól nem lett jobb

Előzmény: exhighand (6944)
exhighand Creative Commons License 2012.06.19 0 0 6946

Bocsánat, ilyen volt:

 

 

Ez most veszteségmentes jpg kivágás az eredetiből. Amit az előbb beraktam, az elég erős tömörítés volt, ahogyan menteni szoktam az internetes képeket.

 

Szóval ez volt a kiindulás.

exhighand Creative Commons License 2012.06.19 0 0 6945

Valami ilyesmi volt az eredeti részlet, amit az illető betett:

 

exhighand Creative Commons License 2012.06.18 0 0 6944

Ezt a kérdést most nem értem. Mi lenne ebben a vicces?

Előzmény: cs.g. (6943)
cs.g. Creative Commons License 2012.06.18 0 0 6943

ugye, most vicceltél?

Előzmény: exhighand (6942)
exhighand Creative Commons License 2012.06.16 0 0 6942

Játszottam egy kicsit az egyik képeddel. Ez lett belőle:

 

Előzmény: tomcat#01 (6841)
Moris721 Creative Commons License 2012.06.14 0 0 6941

Bocsánat...javítok.....a jobb oldali tetszik kimondodttan!!(de kár hogy nem lehet utólag hsz.-t szerkeszteni)

Moris721 Creative Commons License 2012.06.13 0 0 6940

A bal oldali fotón semmi extra,ilyet nem nehéz készíteni.Zavaró a két virág egymáson!Ráadásul a kisebb az élesebb,pedig a nagyobb lenne hangsúlyos.A bal oldali viszont kimondottan tetszik.Hangulata van. Jók a színei,a fények,árnyékok.Nekem tetszik.Viszont sajna az én véleményem nem nagyon számít,mert nem vagyok profi fotós!

 

Szép fényeket kívánok!

lori26 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 6939

Üdv mindenkinek !
Jol  jönne  egy kis +/- kritika :)

 

 

Számomra kellemes csalodást okozott a frissen beszerzett Pentacon 50 1.8-as

 

 

Zolinka Creative Commons License 2012.06.08 0 0 6938

Sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!