Keresés

Részletes keresés

tidzse Creative Commons License 2001.06.05 0 0 515
bela: a CD-t jövőhétre hozom.

tidzse

Matyika_ Creative Commons License 2001.06.01 0 0 514
Hogy irigyellek titeket... A vizsgaidőszak monnyon le!
Előzmény: Helmut K (512)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.06.01 0 0 513
Sziasztok!

Köszi a beszámolót Helmut! Rohadt mázlisták.! :-))

Figyeljetek!
Szerintem a Hosen előtt pár nappal mindenki koncentráljon egy kicsit a fórumra, itt beszéljük meg az előtte lévő sörözős ráhangolódást.

Arzte előtt dettó, de az még odébb van.

Jók legyetek.

Helmut K Creative Commons License 2001.05.30 0 0 512
Sziasztok,

Hát sajnálhatjátok, hogy nem jöttetek velünk Bécsbe, iszonyat jó volt, persze elhangzott ismét az összes nagy sláger, az új lemezről is játszották a legjobb dalokat, sőt, a Bullenstaat-ról is elhangzott egy-két szám. Ezeknek az Arena buliknak iszonyatosan jó hangulata van, több ezer ember ugyanúgy örül, énekel, táncol, mint te. Ilyen szerintem nem lesz itt Budapesten, még kicsiben sem, de azért adja Isten, hogy ne legyen igazam.
Már a jegy is poén volt, pl. üvegek mellett nácik bevitele is tilos volt a koncert helyszínére! A koncertet a meghirdetett kezdés előtt (!!!) 20 perccel kezdték, úgyhogy augusztusban jó lesz idejében ott lenni az E-Klubban!
A számok közben és alatt megint poénkodtak egy csomót, a legjobban az a poén teccett, amikor a Sonne c. Rammstein számot kiparodizálandó Bela megmutatta, hogy ő bizony 15-ig is el tud számolni!
A RnR Übermensch-t felgyorsították, TeVe pogózott is rá! Olyan szómokat is játszottak, amiket már régen írtak, és nem is a legnagyobb slágerek közé tartoznak, pl. a Baby ich tu's-t. A Geld-nél (ami egyébként szvsz az új lemez legjobb dala), amint az várható volt, a köönség pénzt dobált fel a színpadra, úgy egyébként meg a szokásos melltartókat.
A korai kezdést korai befejezés (2230) követte, de így legalább elértük a korábbi vonatot és még aludni is tudtunk egy keveset.
A Bullenstaat inkább poén mint jó, de azért egy párszor meg lehet hallgatni, a 70 schillinget megérte.

Hosenra ki jön?

Üdv,

Helmut

evergreen Creative Commons License 2001.05.11 0 0 511
Helló mindenkinek!
Még sose írtam ide, de most igen, mert aug.30.án jön az AERZTE! Amikor megtudtam, akkorát ordítottam, hogy a szomszédok hülyének nézhettek.Addigra a testvérkém is hazajön Németböl, megyek én is ki hozzá, s megyünk ott is AERZTE koncertre, remélhetöleg, Hamburgba. Aug-ban azonban akkor indulunk utolsó osztkirándulásra, de valahogy megoldom!A Szigeten sem láttam öket, pont akkor kellett hazaindulnunk, de még a hangolásnál láttam öket. Azóta várok egy koncertre!
Addig is Die Aerzte ist die beste Band der Welt!
arpee Creative Commons License 2001.05.10 0 0 510
Hi,
hát az uj maxi elég szar! Van egy tök jo szam, es csinaltak hozza 7 remixet, ami egytöl egyig fos.
Legalabb a video rajta van...
arpee-rock´n´roll übermensch
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.05.10 0 0 509
Sziasztok!

Tidzse!
Bármilyen furcsa de nekem még nincs meg az új Rammstein.
De viszont kéne!!! Figyu! Fel tudok ajánlani cserébe (mármint átírásra) egy Deine Lakaien cd-t a címe : Acoustic. Amolyan unplugged féle.

Még az Arztére sem vettem jegyet de ez már csak napok kérdése.
Sőt még a Hosenre sincs jegyem mert arra lehet hogy be tud vinni egy ismerősöm aki az E-ben dolgozik. Ha nem akkor megveszem a jegyet.

majd még jövök

Helmut K Creative Commons License 2001.05.09 0 0 508
Én megyek!
És szerintem mások is.

Hosenre is Aerztere is.
Na meg persze DK val Bécsbe is:)

Helmut

Campi Creative Commons License 2001.05.08 0 0 507
Hat ha telleg erdekel valakit, akkor en biztosan megyek, plusz kb 2-3 ismerost is probalok rabeszelni.
Ez termeszetesen all az Arzte-re is aug.-ban.
Na Csa
Előzmény: tidzse (506)
tidzse Creative Commons License 2001.05.08 0 0 506
Sziasztok,

Bela: sikerült már jegyet venned az augusztusi Arzte koncertre???

Más: a Hosen koncertre arpeen és belán kivül jön még valaki????

tidzse

u.i: Bela ha még nincs meg - amit persze kétlek -
az új Rammstein Cd-d akkorj hívj illetve írjál, mivel és pénteken vettem meg.

arpee Creative Commons License 2001.05.03 0 0 505
Na most hogy mar az Ärzte-Seite-n is rajta van a pesti datum, mostmar elhiszem!
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.05.03 0 0 504
Sziasztok!

A Ticketexpress honlapján már lehet jegyet rendelni az augusztus 30.-ai E-klubos koncertre, 4500 Ft-ért. Hurrá! Egyre biztosabbnak tünik a dolog...
Én még ma benézek a Ticketexpresshez, ha megvan a jegy mindenkit értesítek róla.

Perfect Peter Creative Commons License 2001.05.01 0 0 503
Szia!
Korábban még gondolkodtam rajta, de utána szegény lettem én is, meg a barátom is, úgyhogy sajnos nem. De majd elmeséled, jó?
Előzmény: Helmut K (501)
arpee Creative Commons License 2001.04.28 0 0 502
Hi,
Bela, nem, csak vasarnap jöttem vissza, de nagy volt a kaosz, es gondoltam, ha sweet home again akkor jelentkezek!
Ki akartam menni Joey Ramone temetesere, de a kurva usa-követsegen nem olyan egyszerü vizumot szerezni. B....ák meg!
Viva los Ramones! Barmibe lefogadom, hogy az E-ben a Hosen-koncerten a Blitzkrieg Bop lesz az elsö dal!!!
Helmut K Creative Commons License 2001.04.26 0 0 501
Sziasztok!

DK-n kivül jön még valaki Bécsbe?
Nagyon jó lenne már veletek találkozni, a Hosen koncert elótt után teljesen jó nekem.
Helmut

Campi Creative Commons License 2001.04.24 0 0 500
500!
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.04.24 0 0 499
Sziasztok!

Tidzse!
Bécsi koncertre még egyáltalán nem biztos hogy megyek, még nem tudom.
Viszont a Hosenre szerintem menni kéne az E-klubba június 14.-én. Te jönnél??
Ha más nem akkor legkésőbb az legyen egy fix találkozási pont a társaság megmaradt részének aki még ír ide. --

Bela Lugosi Creative Commons License 2001.04.24 0 0 498
Sziasztok!

Tidzse!
Bécsi koncertre még egyáltalán nem biztos hogy megyek, még nem tudom.
Viszont a Hosenre szerintem menni kéne az E-klubba június 14.-én. Te jönnél??
Ha más nem akkor legkésőbb az legyen egy fix találkozási pont a társaság megmaradt részének aki még ír ide.

tidzse Creative Commons License 2001.04.24 0 0 497
Üdv Mindenkinek,

Csatlakozva Belahoz a Bullenstaat szerintem is egy nagyon jó sikerült lemez (a beszerzéséért pedig ezer köszönet arpeenak és barátnőjének).

Viszont úgy gondolom, hogy itt az ideje összehozni egy találkozót, mi erről a ti véleményetek - lehetőleg még az augusztusi Arzte koncert előtt - ??

tidzse

u.i: bela mész a bécsi koncertre?

u.i2: clo - felvettem neked a kért E. N-n lemezeket.

Bela Lugosi Creative Commons License 2001.04.23 0 0 496
Sziasztok!

Arpee!
Bullenstaat cd-t hallgatva egy kérdés merült fel bennem : HOGY FÉRHET HÁROM EMBERBE ENNYI HÜLYESÉG???
Eszméletlen jó a lemez, a Paultól teljesen "kész" voltam. De azért az ász az a BRAVOPUNKS.
Egyébként szombaton nem hívtál, már akkor visszautaztál?

u.i.: Én mindig mondtam nektek hogy a DIE BESTE BAND DER WELT egy echte PUNKVERRETEEEEEEEEEER!!!!

Helmut K Creative Commons License 2001.04.21 0 0 495
Sziasztok!

De rég jártam itt!!!
Mostantól megpróbálok gyakrabban felnézni. Tök jó hogy jönnek az istenek és asszem jobb így, hogy nem a szigetre, sokkal hangulatosabb lesz.
Kranke, irj mailt hogy a reszleteket megbeszelhessük. Ki jön még Bécsbe?

Hefe, hétfőn jössz?
Én csak akkor nem, ha nem sikerül kikúrálni magam addigra.

Mindenki,
Hosen koncert előtt és után egy találka?

Eurer Helmut

Die Kranke Creative Commons License 2001.04.19 0 0 494
Te jó ég! :'(((((
arpee Creative Commons License 2001.04.17 0 0 493
Joey Ramone r.i.p.!!!
jozef Creative Commons License 2001.04.13 0 0 492
sziasztok, uh de rég voltam itt
arpee, mi a baj az orvosokkal???
tud vki segíteni? hol lehet Bécsben a Killer DVD-t megvásárolni?
Rockstar, KOTTA 2001?
tsch
joz
arpee Creative Commons License 2001.04.10 0 0 491
Ärzte - kings of punkkommerz
Ärzte - punkrock ohne Herz
Punkverreteeeeeeeeer!!!!

Tidzse, hivj föl! 06309428308
Bela, atvettem Neked cd-re a Bullenstaatot, Te is hivj!

Campi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 490
Ahoj emberek!

Gyertek ti is Hosen koncertre (jun 14), mert az jo. Szvsz nagyon sok ismeros arc lesz majd augusztusban az Ärzte-n is (ezt ugy ertem hogy sokan ott lesznek mindket koncerten)

Bela Lugosi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 489
Sziasztok!

Tidzse!
Ha igaz ez a hír akkor én vagyok a legboldogabb ember a Földön ma este! (mert ma olvastam)
Lám-lám ezek a berlini "übermenschek" is kezdik felfedezni hogy Kelet-Európában is van zenei élet, nem is akármilyen. Gondolom hogy a szavaimból kicseng hogy mennyire a hátam közepén jött ki ez a Kelet fóbiájuk. De azért ettől függetlenül nálam ők a DIE BESTE BAND DER WELT!!!

Bullenstaat cd engem is érdekelhetne majd Tidzse...?

tidzse Creative Commons License 2001.04.06 0 0 488
Sziasztok,

Szerintem biztos mert a ticketexpress honlapján jelent meg az info (igaz jegyeket még nem lehet rendelni).

Ezenkívül egy német Arzte honlapon pár napja azt olvastam, hogy egy prágai és egy budapesti koncertről tárgyalásokat folytat a banda menedzsere (úgy látszik ők is nyitni akarnak kelet-európára).

Ezek voltak az én híreim, ha valaki tud bármi mást (pro és kontra)akkor....

tidzse

u.i: arpee köszönöm, hogy megvetted a lemezt, mikor és hol tudnánk találkozni?????

arpee Creative Commons License 2001.04.06 0 0 487
En nem tudok erröl a pesti bulrol! Tidzse, honnan vetted az infot?!
El Hefe Creative Commons License 2001.04.05 0 0 486
hát ez király,úgyis elvesztettem az enyimét.ezentúl a te nevedben fogok írni.
szóval,tidzse, mennyire biztos ez a konci info?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!