Keresés

Részletes keresés

szaguldo kacaj Creative Commons License 2006.07.26 0 0 280
Aztán olvasd el a Rókacsapdát, az némileg a Négy fekete koporsónak a folytatása. A főszereplők ugyanazok benne és többször "nosztalgiáznak", milyen borzalmak történtek velük.
Előzmény: coltgov (276)
Mad árka Creative Commons License 2006.07.25 0 0 279
Köszi a választ! :)
Előzmény: coltgov (277)
Gice Creative Commons License 2006.07.21 0 0 278
elkezdtek már elég régen kiadni egy 40 könyvből álló életmű sorozatot kiadni, és az eddig megjelentek közül csak a Naraszinha oszlopa hiányzik
Előzmény: gregab (274)
coltgov Creative Commons License 2006.07.21 0 0 277

Hali!

 

Igen, nagyjabol maradt a szerkezet. De jo az ugy. Olvastam 1 interjuban, h kritizaltak tobben e miatt, h mindig ua a felepites, erre azt valaszolta, h igen, mivel az osszeset o irja... :)))))

 

Hat, jo parszor en is rajovok mar joval a vege elott, h ki a gyilkos, de az okokra alt nem lehet rajonni. Na meg hat pont azert szeretjuk a konyveit, mert olyanok, amilyenek :D

Előzmény: Mad árka (271)
coltgov Creative Commons License 2006.07.21 0 0 276
1-2 napja fejeztem be a Négy fekete koporsó-t. Most épp Gerald Durrelltol olvasok :))
Előzmény: gregab (275)
gregab Creative Commons License 2006.07.21 0 0 275
NACCERŰ! :) És te most mit is olvasol?
Előzmény: coltgov (272)
gregab Creative Commons License 2006.07.21 0 0 274

Én személy szerint még nem találkoztam vele, talán majd legközelebbi összejövetelen! Ha lesz! :)

 

Életmű sorozatos változat? :)

Előzmény: Gice (270)
coltgov Creative Commons License 2006.07.21 0 0 273

Szia!

 

En sajnos meg 1en sem voltam. Meg telen jott volna Veszprembe a plazaba, akkor en el is mentem, de nagyon jeges volt az ut+hofuvasok, ugyh akkor lemondta. Aztan el akartam menni utana Pesten 1re, de mar nem ertem oda... Aztan nemreg jott Veszprembe a konyvtarba, de akkor meg epp Pesten voltam... Szoval nincs szerencsem a dedikalasokkal. Azert most mar nem fogom kihagyni semmikepp!!!

Előzmény: Gice (270)
coltgov Creative Commons License 2006.07.21 0 0 272
Persze, h elmegyek, nana!!!!! :)))
Előzmény: gregab (269)
Mad árka Creative Commons License 2006.07.19 0 0 271
Sziasztok! Pár évvel ezelőtt még egészen naprakész voltam Leslie L. Lawrence-ből, aztán mások kerültek inkább a kezeim közé, s a tőle való nagy kedvenceimet a későbbi kiadások már nem tudták elérni (persze ez egyéni). Volna egy kíváncsi kérdésem. A regényeinek a szerkezete ugyanaz maradt, mint korábban? Tehát a könyv végén egy nagy "leszámolás", egy-két megmentési-visszatérési kísérlet, a történet közben még haverkodás a gyilkossal vagy egyéb gonosszal? Ez tipikusan Lawrence-es volt (leszámítva pár egészen korai könyvét), majd a vége felé már egy picit kiszámíthatóvá is vált. Igaz, a régi nagyokból ez nem vett el semmit.
Gice Creative Commons License 2006.07.19 0 0 270
Dedikálásokra nem jártok?

Amúgy a Naraszinha oszlopát régóta kajtatom, de az életmű sorozatos változatot
Előzmény: gregab (269)
gregab Creative Commons License 2006.07.19 0 0 269

Nem, még soha nem találkoztam vele! dE állítólag lesz majd valamikor valami találkozó! Akkor eljössz te is? :)

 

Én is úgy vagyok vele, hogy sokszor már nem tudom, hogy mit olvastam, illetve mit nem! :)

Előzmény: coltgov (268)
coltgov Creative Commons License 2006.07.19 0 0 268
Koszi :) Ezek kozul azt hiszem, meg 1iket sem olvastam (bar neha mar ugy vagyok vele, h bele kell forgatnom a konyvbe, h tudjam, olvastam-e mar :))) ) Talalkoztal mar kulonben a Leslie-vel?
Előzmény: gregab (267)
gregab Creative Commons License 2006.07.19 0 0 267

Na megnéztem, csak nehezen jegyeztem meg, így lehet, hogy nem is helyesen fogom leírni. Naraszinha oszlopa! :)

 

Előtte a Halott Város árnyai..

 

 

Előzmény: coltgov (264)
coltgov Creative Commons License 2006.07.18 0 0 266

Nekem az szokott problemat okozni gyakran, h beugranak bizonyos kedvenc jelenetek, v ugy egy esemenyvonal, de soxor nem jovok ra, h az melyik konyvben is volt (pont par napja jutott eszembe az, amikor talalnak 1 faban zold fenyekkel kiepitett "fohadiszallast", es ennek kapcsan mondja el, h volt 2 fizikus, akik az atmoszferabol tudtak energiat nyerni, de meggyilkoltak oket. De jelentem, azota sem ugrott be, h ez melyik konyvben van...)

Előzmény: Gice (265)
Gice Creative Commons License 2006.07.18 0 0 265
ja, nekem is van ilyen, hogy "jaaa, ez nem is ebben a könyvben volt" :)
Előzmény: gregab (260)
coltgov Creative Commons License 2006.07.18 0 0 264
Oks, koszi szepen :D
Előzmény: gregab (263)
gregab Creative Commons License 2006.07.18 0 0 263

Szijjjjjjjjjjjaaaaaa!!

 

Nem tudom, hogy pontosan mi a címe, most kezdtem el, holnapra megnézem neked! :)

 

 

Előzmény: coltgov (262)
coltgov Creative Commons License 2006.07.08 0 0 262
Na, mit olvasol most? Ha jo, akkor mondd :)
Előzmény: gregab (260)
coltgov Creative Commons License 2006.07.08 0 0 261

:) En is megprobalom majd megszerezni. Remelem sikerul.

Előzmény: szaguldo kacaj (259)
gregab Creative Commons License 2006.07.05 0 0 260

Egymás után tényleg nem érdemes sokat olvasni, mert összekuszálódnak a szálak! :) főleg ha hasonló környezetben játszódnak! Mondjuk amit én most olvasok az valami egészen más! :)

 

 

Előzmény: coltgov (258)
szaguldo kacaj Creative Commons License 2006.07.04 0 0 259

 

Itt az említett könyv fotója. Jó kis paródia lehet. Még nem olvastam, de sort kerítek rá hamarosan. :)

Előzmény: coltgov (257)
coltgov Creative Commons License 2006.07.04 0 0 258

Jok azok a konyvek nagyon, ugyh majd probald oket megszerezni. En ugy altalaban konyvtarakbol vettem ki oket. Azt hiszem. (De a keleti aluljaroba majd lenezek ;) )

 

A Sziget a kodben nagyon jo (volt). Ez is Draculas-vonal. De jo. Izgi.

 

Most a 4 fekete koporsot fogom elkezdeni. Bar elotte sztem olvasok vm mast, mert most mar egymas utan olvastam 2 Leslie-konyvet, lehet, h kene vm mas stilusu, mielott a 3ikba is belekezdenek.

Előzmény: gregab (255)
coltgov Creative Commons License 2006.07.04 0 0 257
:))) Nem, de meg nem is hallottam rola!! Parodia? :))) Biztos jo. Ki irta?
Előzmény: szaguldo kacaj (256)
szaguldo kacaj Creative Commons License 2006.07.03 0 0 256

A Sindzse szeme nekem is nagyon tetszett. :-)))) A kedvencem.

 

Olvasta estleg valaki a paródiáját? A Sindzse zabszeme a címe.

Előzmény: coltgov (252)
gregab Creative Commons License 2006.07.01 0 0 255

Ha majd úgy döntesz szeretnél mesélni, akkor megadom az emil címem. Igen ez semmiképpen nem fórumba való téma, szerintem legalábbis.

 

Amit írtál itt kapásból 5 könyvet, azok közül sajnos egyet sem olvastam. :(((((((((((

 

De igyekszem bepótolni mielőbb! :))))

 

és milyen a sziget aködben? :)

Előzmény: coltgov (254)
coltgov Creative Commons License 2006.06.30 0 0 254

Hat meselni tudnek, bar azert meg nem tul sok mindent, meg csak most kezdtem a dolgokat. De lehet, h nem a nagy nyilvanossag elott kene reszleteznem a munka jellemzoit :)

 

Na, a Monszunt pont nem olvastam... Kulonben mar csak 4-5 olyan konyv van, amit meg nem olvastam, legalabbis a Leslie neven irodottak kozul, ill a Lendvay-sorozatbol (a korai, fantasztikus regenyei annyira nem fogtak meg). Ami meg a kedvenceim koze tartozik: Holdanyo fenyes arca, A Karvaly arnyekaban, A lathatatlan kolostor, Damballa botja. (Most eppen a Sziget a kodben-t olvasom...)

 

A keleti aluljaros tippet koszi, meg fogom nezni. :)

Előzmény: gregab (253)
gregab Creative Commons License 2006.06.30 0 0 253

Szia,

 

Gondolom, hogy erről órákat tudnál mesélni, ha van kedved hozzá tedd meg, mert engem érdekel egyébként ez a dolog.

 

Azok a Hoolywoodi filmek? A fenébe is. :))) Nem is tudtam, hogy ilyen hatással vannak az emberre. ;)

 

A Sindzse szeme nagyon,de nagyon jó! Nekem ami még kedvencem az a MOnszun! Olvastad?

 

Egyébkénta  keleti aluljárójában, én is itt kaptam a tippet, nagyon sok Leslie L. Lawrence könyv van, és ki lehet fogni tök jó áron, tök jókat! :)

Előzmény: coltgov (252)
coltgov Creative Commons License 2006.06.29 0 0 252

Hali!

 

Hat igen, az biztos, h a konyvek hatasa is benne volt a valasztasban :))) (Meg a sok hollywoodi film... :D ) De persze latom a valosagban is mar a dolgokat, mert persze nem ugyanaz, mint konyvben v a filmeken... :)

 

Oszinten szolva nem tudom, h melyik a kedvenc konyvem tole. A kicsik az egyik eselyes, mert azt olvastam eloszor, es az nagyon megfogott. De amugy inkabb a Leslie L. Lawrence neven irodottakat kedvelem jobban (pl Lebegok, Sindzse szeme). De passz, mind1iket szeretem ;)

Előzmény: gregab (251)
gregab Creative Commons License 2006.06.29 0 0 251

Szia!

 

:)) Magánnyomozó? igen, ilyenkor felmerül az emberben, hogy nem-e esetleg a könyvek hatására? ;)

 

és neked melyik a kedvenc könyved? :)

Előzmény: coltgov (249)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!