Keresés

Részletes keresés

borcsimama Creative Commons License 2014.04.09 0 0 73858

Ágikám, a jókívánságból  sosem elég...... nem baj..... itt is köszöntöttelek.....

Előzmény: boagfu (73857)
boagfu Creative Commons License 2014.04.08 0 0 73857

Szervusztok!

 

Szép napot Mindenkinek!

 

 

Drága Borcsikám!

 

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!....de már másik oldalon köszömtöttél!

 

Szeretettel ölellek

 

cupppppppppppppppppppp................Ági

Előzmény: borcsimama (73854)
borcsimama Creative Commons License 2014.04.08 0 0 73856

borcsimama Creative Commons License 2014.04.08 0 0 73855

Itt sincs senki, ott sincs senki!!

 

Sziasztok, merre jártok..... ???????????????????????

borcsimama Creative Commons License 2014.04.07 0 0 73854

Boagfu Ágika!

 

Bocsi a kis késésért,  4-én volt a születésnapod...... Isten éltessen sokáig,  kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok nagyon-nagyon boldog születésnapot.

 

borcsimama Creative Commons License 2014.04.07 0 0 73853

Szervusztok, remélem, hogy találkozunk hét végén a PECSA-ban......

 

Megmutatom a hét végé kreálmányaimat..... igaz, még látszik, hogy kezdő ez a fajta gyöngyözés, de próbálkozom:

 

 

Várom lányok, hogy szóljatok majd, hogy ki jön, és vasárnap 10-kor talákozunk a PECSA előtt!

 

Tina, Erzsike, Kati, Bori, biztosan jön, várható még PMari, reménykedem, hogy sikerül magát szabaddá tennie, és reménykedem még hamupipiben is és SZIKRALÁNYBAN is.

Nagyika még nem írta, hogy jön-e vagy sem...... remélem ő is tud ránk időt szakítani.

 

Szép napot Mindenkinek!

 

borcsimama Creative Commons License 2014.04.04 0 0 73852

Gratulálok, szuper.... nagyon ügyes vagy...... és éészorgalmas.

Puszi

Előzmény: htimi86 (73845)
borcsimama Creative Commons License 2014.04.04 0 0 73851

Emailokat küldtem Neked Marcsika! Remélem, hogy elég érthetően írtam..... várom a válaszod..puszi!

Előzmény: plmari (73844)
borcsimama Creative Commons License 2014.04.04 0 0 73850

Szióka Margitkám. Nagyon örülnék, ha tudnál jönni....... puszi

Előzmény: szikralány (73846)
Tina. Creative Commons License 2014.04.03 0 0 73849

Szóval pusszancs kicsit beszéd hibás vagyok!

Előzmény: Tina. (73848)
Tina. Creative Commons License 2014.04.03 0 0 73848

Szép estét!

 

Szerintem nagyon jók !!!! Ügyike vagy csak így tovább!!Szuper a szoknyácska is .

 

Drága Barátosném! Bizakodok hogy drága vendégeid későbbi időpontban látogatnak meg. Ha nem várhatok nyárig. ussancs.

 

Előzmény: htimi86 (73845)
szikralány Creative Commons License 2014.04.03 0 0 73847

Nagyon ügyes vagy,csak így tovább.

Mindenki elkezdte valahol,aztán a gyakorlat teszi mesteré az embert.

Ha valahol netalán elakadsz kérdez nyugodtan itt mindenki nagyon segítő kész.

Legyen szép napod.

 

 

 

Előzmény: htimi86 (73845)
szikralány Creative Commons License 2014.04.03 0 0 73846

Szervusztok Kedveseim!

 

Köszönöm a meghívást a Petőfi csarnokba.

Sajnos erről még biztosat nem tudok írni,nagyon szeretnék veletek találkozni, de vendégeket várok,és még nem döntötték el hogy húsvét előtt jönnek vagy után.Ha eldöntik akkor írni fogok.

Szép tartalmas napot kívánok mindenkinek és egy nagy ölelést.

 

 

 

htimi86 Creative Commons License 2014.04.03 0 0 73845

Kezdő horgolóként eddig ezeket alkottam. Nem profi alkotások de nekem tetszenek :) Vélemények?

plmari Creative Commons License 2014.04.03 0 0 73844

Borcsika! azt szeretném megtudni, hogyan kell eljutni a PECSA-ba ? Egy metrómegállótól? Még nem voltam sohase itt!! köszi

Előzmény: borcsimama (73842)
borcsimama Creative Commons License 2014.04.03 0 0 73843

Sziasztok!

 

?????????????????????????

borcsimama Creative Commons License 2014.04.02 0 0 73842

Lányok, akkor 13-án 10-kor találkozunk a PECSA előtt..... 

 

Erzsike, Tina, én ott leszünk!

 

borcsimama Creative Commons License 2014.04.01 0 0 73841

Lányok van kedvetek a PECSA húsvéti látogatására????????

 

 

 

Mesterek Világa - Húsvéti Kézműves Vásár
2014.04.13. - Csarnok
Tavaly márciusában indítottuk útjára a "Mesterek Világa" rendezvénysorozatot, mely azóta is nagy népszerűségnek örvend árusok és vásárlók körében is. Az évente 2-3 alkalommal, mindig egy-egy adott témához, ünnepkörhöz kapcsolódóan megrendezendő esemény ezúttal a Húsvéti Kézműves Vásár megjelölést viseli, utalván a közeledő ünnepre. Ennek megfelelően az árusításra kínált termékek közül is sok Húsvét ünnepéhez lesz köthető.
A hagyományos, tradícionális népi mesterségek bemutatása mellett, szeretnénk megjelenési lehetőséget biztosítani korunk kreatív fiatal kézműveseinek is. 
Az április 13-án megrendezendő egész napos esemény minden korosztály számára színvonalas kikapcsolódást nyújt.
Kiállítóink tekintetében igyekeztünk minél színesebb kínálatot összeállítani, így megtalálható lesz többek közt:
Tűzzománc készítés
Egyedi ruhák, ékszerek, táskák, fajátékok, hangszerek
Hangszerek
Mézeskalács díszítés
Bőrdíszmű
Kézműves édességek
Gyertyafaragás
Szappankészítés
Kerámia tárgyak
Ötvösmunkák
Babakészítés
...és további sok más érdekes program, kreatív ajándékötlet
Fontosnak tartjuk, hogy a látogatók, elsősorban a gyerekek megismerkedhessenek a különböző mesterségekkel, kézműves technikákkal, ezért kiállítóink jelentős része a helyszínen bemutatja mesterségét, illetve sok esetben a látogatók ki is próbálhatják azt. Pl. tojásfestés, ékszerkészítés, textilszobrászat, hímzés, kosárfonás, homokkép készítés, gyertyafaragás, mézeskalács készítés, üvegfestés, babakészítés, fafaragás stb. A látogatók a saját maguk által elkészített alkotásokat természetesen haza is vihetik.
Nyitva tartás: 10:00 - 17:00
Látogatói jegy: Felnőtt 500 Ft
Gyerek – nyugdíjas 300 Ft

 

Itt a lehetőség, kérem jelezzétek, hogy ki tudnak jönni...... szép napot kívánok....és vigyázzatok magatokra!

 

borcsimama Creative Commons License 2014.03.30 0 0 73840

Sz.Ildikóm, ha erre jársz, akkor itt is kívánok nagyon boldog születésnapot...... Isten éltessen sokáig..... remélem, egyszer vége lesz a sorozatoknak!

 

 

tmari28 Creative Commons License 2014.03.29 0 0 73839

Margitka, nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat és a gyönyörű rózsákat.

Előzmény: szikralány (73838)
szikralány Creative Commons License 2014.03.28 0 0 73838

T Marika!

 

Születésnapod alkalmából kívánok nagyon jó egészséget,boldogságot és minden elképzelhető jót Margitka

 

 

 

zöldtengerszem Creative Commons License 2014.03.26 0 0 73837

Szerbusztok Lányok !

 

Nekem is jók az időpontok ,  de nem tudom , h hova menjünk az idén ..., sztem ugyan szép helyen volt a tavalyi , de voltak kellemetlenségeink is ,ezért inkább még jobb helyet kéne keresnünk ... Valamiket találtam is , de ezeket azoknak küldeném át , akik szertnének 1-2 éjszakát ott is aludni , és akkor lehetne választani közülük ...És hát Vicusom az is jó lenne , ha neked közel lehetnénk , gondolom te is szívesen lennél kicsit velünk ... De jó lenne , ha nem csak én keresgélnék , hanem ti is , segítenétek kicsit ebben ...

 

Amúgy elkaptam a náthát Levikétől , napokig fújtam az orrom , de ma már jobban vagyok .., és képzeljétek láttam egy műsort , amiben nagyon reklámoztak egy teakészítményt , ezt megosztanám veletek is , állítólag izületi gyulladásra , bélproblémákra , fejfájásra is hatásos , és a hölgynek , aki Afrikában ezt itta,  a petefészekrákja múlt el , illetve zsugorodott össze és tokosodott be tőle , és minden szinten érezte a jó hatását ,  van belőle balzsam is , én azt is vettem ma . Borcsikám hívtalak ma kétszer is , mert a te általad ismert boltokban lehet kapni , de nem voltál otthon ..., és vettem fermentált papayát is , mert már az is elfogyott , és tudom h jó hatású ...

 

Ez  az tea :

 

http://multi-vitamin.hu/Akcios-termekek/Tafedim-tea-25-filter.html

 

Most olcsóbban adják , és ha rákerestek a  neten ( de itt is van leírás róla ) , akkor találhattok mindenféle hasznos ismertetőt róla :

 

http://www.tafedim.hu/hu/index.htm

 

Szerintem evvel a hölggyel beszélgettek a TV műsorban is , amit láttam ma délelőtt :-))...10 órakor kezdődött a műsor , én nem az egészet láttam csak a  végét , lehet ismétlik a mostani adást pénteken nem tudom , vagy talán itt valahol meg lehet nézni a mait utólag ezt sem tudom , mindenesetre engem meggyőztek ennek a teának a jó hatásairól ...Szívesen hoztam megosztani veletek is :-))))... én ma már ittam egyet , a csalánteához hasonlít kicsit az íze , de cukor nélkül simán megittam , és inni is fogom , remélem ha más nem is , de a sok fejfájásom el fog múlni tőle , mert ennek a hölgynek elmúlt !! És ha Borcsikám neked , vagy Editnek javul az izületi gyulladása az már nekem nagy öröm lesz !!! Ja és a párommmal is itatom :-))) ... 

 

http://www.hatoscsatorna.hu/index.php/musoraink/15?view=program

 

A kézimunkáim lassan haladnak , de egyszer biztosan elkészülnek ...., hát mindig van valami , ami eltávolít tőlük :-)))... , de úgylátszik most ennek van itt az ideje ! 

 

Szép álmokat mindenkinek ! :*))))

borcsimama Creative Commons License 2014.03.25 0 0 73836

Sziasztok!

 

Margitom a tél jött vissza, több helyről jeget, jeges esőt.... még havat is mutattak a facebookon.....

 

Akkor már vagyunk egy páran, akik talizni akarunk, és az időpont is ok...... csak még a helyet kéne megtalálni, arra is várnék Tőletek ötleteket!

 

szépséges napot mára, ha máshonnan nem is nézem a napot, de be jól süt az ablaküvegen.

 

Előzmény: szikralány (73835)
szikralány Creative Commons License 2014.03.24 0 0 73835

Szervusztok Kedveseim!

 

Jól vagyok megvagyok,próbálom a tél maradványait eltüntetni.

Sajnos újra vissza jött az ősz vagy a tél? Mi a véleményetek?

A nyári talival kapcsolatosan nekem bármely idő megfelel és bármely helyszín is.

Szép kézimunkás napot, ebben a szomorú időben.

Mindenkinek egy nagy ölelést.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: borcsimama (73833)
borcsimama Creative Commons License 2014.03.24 0 0 73834

Igazságod van Terikém!

Előzmény: terimamy (73832)
borcsimama Creative Commons License 2014.03.24 0 0 73833

Sziasztok, szép új hetet!
Lányok a véleményeteket kérem, hogy az idei talit merre szervezzük, és jó-e a június végi időpont.. jún 21.... vagy 28...... és Zebegény????? vagy esetleg van valakinek egy-egy szupi ötlete???? sőt tán még hely is, ahova szívesen menne, és tud is szálláshelyet?????

VÁROM AZ ÖTLETEKET MINDENKITŐL!

terimamy Creative Commons License 2014.03.23 0 0 73832

Köszi a kávét és a jó kívánságodat!

Úgy látszik csak mi járunk erre mostanában, mindenki kihasználja a jó időt. Lehet kertészkedni, kirándulni.

Majd jönnek nem sokára a többiek is biztos, mert megint esőt jósolnak. 

Jó kertészkedést Neked is és kézimunkázást !

borcsimama Creative Commons License 2014.03.23 0 0 73831

Jó reggelt Mindenkinek!

 

terimamy Creative Commons License 2014.03.22 0 0 73830

Szép napot az erre járóknak!

Borcsika, köszi a kávét  Finom.

Ma olyan korán kelt a Nap is, beragyogott a redőny rései között, hogy nem lehetett sokáig aludni. Már mindenki  fent van, jöttek reggelizni a cicák . A kutyáim meg még ellenőrzik a ház körüli kertet, aztán napoznak és alszanak az éjjeli ügyelet után.

Előzmény: borcsimama (73829)
borcsimama Creative Commons License 2014.03.22 0 0 73829

Szervusztok,.... hát a pókháló még mindig van....

Remélem, hogy jól vagytok.

 

Csipkerózsi tán megint felment a padlásra.???????? kell küldeni a hercegét.....

 

és a többiekhez is....

 

Kívánok szép kézimunkás hét végét.....

 

ilyen volt a napokban nálunk az ég alja.......

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!