Keresés

Részletes keresés

bendeguz90 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 408

Több részletet nem tudnál esetleg mondani?

Előzmény: Gino666 (407)
Gino666 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 407

Hello!

 

Keresek egy Derrick epizódot. Már elég régen láttam, annyi rémlik belőle, hogy egy holttestet rejtenek el azt hiszem befóliázva egy kútban vagy valami hasonlóban.

Valaki tudna segíteni, hogy melyik ez a rész? Köszönöm!

SzuperDani Creative Commons License 2011.02.17 0 0 406
Előzmény: NGA (405)
NGA Creative Commons License 2011.02.16 0 0 405

Egy linket tudsz adni?

Előzmény: SzuperDani (404)
SzuperDani Creative Commons License 2011.02.16 0 0 404

Hali

A You Tube-on vannak egész részek eredetiben.

Nemrég néztem a Sokk c. epizódot.

Nemrég volt az is a Dunán.

Előzmény: Törölt nick (398)
SzuperDani Creative Commons License 2011.02.14 0 0 403

A mai rész a Dunán nagyon jó lehetett annak ellenére,hogy nem tudtam folyamatosan nézni.

Nem gond mert rögzitettem,ha lesz több időm megnézem.

Harry az elején megsebesült,ezért Derrick Bergerrel nyomult tetszett.

 

bendeguz90 Creative Commons License 2011.02.06 0 0 402

Mivel a Hálozat tv kikerült a UPC programkínálatából így sajna nem tudom megnézni!

Előzmény: charlie b (401)
charlie b Creative Commons License 2011.02.05 0 0 401

A Hálózat TV-n szombaton és vasárnap 19.15-től Derrick, ismétlés szerdán és pénteken!!!

Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.02.01 0 0 400

gaptsi Creative Commons License 2011.01.31 0 0 399

köszönöm bendeguz90

Előzmény: bendeguz90 (397)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.30 0 0 398

Üdvözlök minden Derrick rajongót!

 

Hétfőn este én is a Duna Tv-t nézem és eleinte nagyon fura volt az új szinkron de az eredetihez képest Horst Tappert 

hang szerintem jobban sikerült most,akkoriban a 80's években valóban Szabó Ottó zseniális szinkronja tetszett

de úgy érzem mégsem Ő volt a legjobb választás.Derrick sokkal vagányabb mint amilyennek az akkori részekből 

láthattuk a most vetitett részek vagy a DVD-n kapható részekben Derrick sportol,akció jelentekben is bővebb 

egy dinamikusabb Derricket és Harryt láthatunk bár néhány rész unalmas vontatott leegyszerűsitett forgatókönyv

és kevés helyszin választással.

A legutóbb látott részekből egyet kiemelnék,Caprese in der stadt,azaz Caprese a városban ez annyira tetszett 

hogy ebből akár egy 2 órás thrillert is lehetne forgatni egy jó mozialap is lehetne mert annyira az utolsó másodpercre

hagyták a végkifejletet ahogy a olasz öreg maffiózó összetörik és nyitott kérdés maradt Derrick begyűjti vagy az olaszoknak

hagyja az itélkezés jogát.Más.: Harry is jó Besenczi szinkronhangján de néhány részt németül megnéznék ezek után újra.

 

 

 

bendeguz90 Creative Commons License 2011.01.16 0 0 397

Frank Duval:Living like a Cry

Előzmény: gaptsi (396)
gaptsi Creative Commons License 2011.01.15 0 0 396

Sziasztok!

Segítstek légysziiiii!

Keresek egy Derrick film zenét! Az út nem Rómába vezet c.

ebizód zenéjét! Anno még a kívánság műsor is ezzel volt tele!

Keresetem már a csövön, de nem találom sehol!

Köszi előre is!

Gaptsi

NGA Creative Commons License 2011.01.14 0 0 395

napiászos 81 rész a vaterán szokott lenni.

Előzmény: bendeguz90 (394)
bendeguz90 Creative Commons License 2011.01.13 0 0 394

Valaki tudna esetleg  segíteni abban,hogy magyar szinkronos Derrick van-e és ,hogy hol lehet kapni?

Előre is köszönöm!

IanStuart Creative Commons License 2011.01.11 0 0 393

Nekem is furcsa volt, hogy pédául Benkő Péter egy 60-as faszinak kölcsönzi a hangját. Persze rá kellett jönnöm, hogy már ő is 63 éves.  Vagy ott az egyik nyomozó akit Nagy Gábor szinkronizál. Régen Udo volt a klinikában, de 61 évesen ő sem szinkronizálhatja a 25 éves gyilkost. Én örülök, hogy színészek szinkronizálnak és nem valami szinkrontanfolyamot végzettek, mint a Realityn, az MGM-en, meg a többi tv-n. Hamarosan befellegzik a magyar szinkronnak, talán csak a Duna az amelyik még tartja magát.

Előzmény: Ruszoattila (392)
Ruszoattila Creative Commons License 2011.01.11 0 0 392

Az az igazság, hogy idáig nem értettelek Bendegúz, miért mondod, hogy miért rossz az új Duna Tv-s szinkron :O De, hogy igazat adjak Neked, tényleg nagyon rosszul osztották a szinkront :(  A régi szinkronba ismeretlen, de mégis karakteres hangokat hallhattunk, pont a színészekhez illőt...:) Nagyon boldog újévet Mindenkinek!

bendeguz90 Creative Commons License 2010.12.24 0 0 391

Nagyon szépen köszönöm!

Kellemes Ünnepeket Kívánok!

Előzmény: Törölt nick (390)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.23 0 0 390

Itt a lap alján láthatod, milyen zene volt ebben a részben.

 

http://derrick-fan.blogspot.com/2009/09/episode-79.html

Előzmény: bendeguz90 (389)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 389

Valaki nem tudná  A csatorna című résznek a zenéjéhez linket adni vagy legalább a szám címét .

Előre és köszönöm és Kellemes Ünnepeket Kívánok!

IanStuart Creative Commons License 2010.12.22 0 0 388

Én pont fordítva emlékszem, mintha ő nem vállalta volna. Gyanítom, hogy az anyagiak.....Ráadásul ezekben a részekben Harry fiatalabb, Gálvölgy Jani meg némileg idősebb lett. Lehet, hogy nem is passzolt volna annyira.Szerintem nincs is jelentősége. Szabó Ottót már úgysem lehet feltámasztani, sajnos. 5-6 rész után már úgysem tűnnek fel az új hangok, hisz így sem rossz a szinkron. Örülök, hogy olyan részeket láthattam, amiket kiskoromban sem, ráadásul nem is keveset. Valljuk be, tíz évvel ezelőtt nem gondoltuk volna, hogy több mint 100 olyan Derricket látunk még, amit addig sosem adtak Magyarországon.

Előzmény: bendeguz90 (385)
Julianna89 Creative Commons License 2010.12.21 0 0 387

Szia Gabó!Ez az!!!!!!Nagyon köszi.Kellemes ünnepeket!

Ruszoattila Creative Commons License 2010.12.21 0 0 386

Az az igazság, hogy a Derrick-ben tényleg vannak olyan részek, amiket jobb ha nem néztem volna meg... Voltak nagyon unalmas részek, viszont a nagy része a sorozatnak tetszett. Kedvenc részem a Derrick - Waldweg c. epizód, Magyarországon "Erdei út" címen vetítették. :) Gálvölgyi-re úgy értem, hogy ma már senki nem úgy emlékszik rá (rajtam kívűl), hogy Ő szinkronizált a Derrick-ben, hanem mint showman-re... Lássuk be, a mai TV-nézők többsége fiatal 18-25 évesekből áll, Ők nem néztek Derrick-et, azok, akik meg a maga korában nézték, nem hiszem, hogy emlékeztek volna arra, hogy Gálvölgyi volt Harry hangja.... :(

 

Üdv.

Előzmény: bendeguz90 (385)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 385

Ízlésekés pofonok kérdése,hogy ki mennyi részt tart jónak. 

Én úgy vagyok a Derrick-kel,hogy sokkal inkább nézem azt mint bármelyik Helyszínelős sorozatot.(és én is  sajnálom is egyik televíziós társaság sem veszi a fáradtságot ,hogy levetítse az összes részt) Nem hinném egyébként Gálvölgyi idejébe nem fért bele(volt is vele egy interjú ahol azt mondta ,hogy nem is keresték-szóval nem hinném,hogy nem vállalta volna el .

Előzmény: Ruszoattila (381)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.19 0 0 384

Közben rákerestem, itt van:

 

http://www.youtube.com/watch?v=A5fW8vSlBzk

Előzmény: Julianna89 (382)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.19 0 0 383

Valamelyik Frank Duval szám lesz, ez egy jó zene, lassú is.  Sok év távlatából nem ugrik be, hogy melyik részben volt, de szerintem erre gondolsz: Frank Duval:Living like a cry

Előzmény: Julianna89 (382)
Julianna89 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 382

Sziasztok.Az egyik részben volt egy szép lassú szám,sokáig hallani is lehetett a rádióban.Ha valaki tudja a címét,vagy az előadót,légyszi írjon.Már nem igazán emlékszem a sztorira,de talán egy fiatal lány öngyilkos lesz a végén.Aki képben van a sorozatban,talán tudja.Előre is köszi.sziasztok.

Ruszoattila Creative Commons License 2010.12.18 0 0 381

Nekem jó hír, hogy csak 60 részt vettek meg, csak az az egyetlen baj, hogy össze - vissza adják... A múltkor egy 74'-es rész után egy 89'-eset adott a Sorozat+, és ez baromira felháborított !

Maradok a Duna TV-nél, ott legalább nem össze - vissza adják !!! Innen látszik, hogy már egyik TV-adó sem nézi annyiba sem a sorozatot, hogy megvásárolja a teljes sorozatot, és tisztességesen le vetítenék !!! :(

 

A szinkron-t már nem lehet vissza csinálni, ez van ezt kaptuk !!! Gálvölgyi meg nem is biztos, hogy el vállalta volna, hisz annak idején ez a szinkronizálás remek lehetőség volt számára, ma viszont már az RTL KLUB-on több műsort is vezet, lehet ideje sem lett volna.

 

 

Üdv.

Előzmény: bendeguz90 (380)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 380

az a kár,hogy a Sorozat+ csak egy 60 részét vett meg ,amit majd ha elérte a 60. részt akkor újból kezdik 

Azért kár,hogy nincs egy csatorna ki az összes részt levetíteni bár mondjuk ezeknek a nagy része át van szinkronizálva.

(pl. múltkor megnéztem azt a linket amit kaptam és abból a 97-es részeknél csak új szinkron van )

A szinkronnal kapcsolatban csak annyit: azért nagy hiba volt Gálvölgyit nem kérték fel,hogy szinkronizálja továbbra is Klein felügyelőt.

Előzmény: Ruszoattila (379)
Ruszoattila Creative Commons License 2010.12.12 0 0 379

Sziasztok !

 

Nagyon szeretem a Derrick c. sorozatot. Annak idején emlékszem mindenki ezt nézte a családban. Édesapám is nagyon szerette, aki sajnos már nincs köztünk, ezért is különösen szép emlék számomra, ha a sorozat ismétléseit nézem. Különösen szeretem a sorozatban, hogy nem az a tipikus rendőr a bűnügyek megfejtője, és hogy a történeteket nagyon jól kitalálták, megoldották. Sajnos ma már egy csapat bunkó helyszínelős  köti le a nézők figyelmét, nem beszélve arról, hogy mennyi ostobaságot össze nem hordanak ezekben... Én elég kritikus szemmel figyelek végig egy krimit, de a Derrick az a sorozat, amiben csak nagy ritkán lehetett találni olyat, ami szúrta a szemem... 

 

Örülök, hogy a fórumra bukkantam !

 

 

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!