Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.07 0 0 319

Sziasztok! Móni vagyok Pest megyèből. 43 èves, kèt gyermekem van, kapcsolatban èlek. Nem társat keresek! Fiú barátot szeretnék találni, hozzám hasonló korban. Magamról: Fiatalos lelkületű, vidám termèszetű, mosolygós nő vagyok aki a humor ès időnkènt a komolytalanságot sem veti meg. Olyan barátom keresem aki az èlet pozitív dolgait is meglátja a rosszban / ha van/ ès mindenről tudok vele levelezni a barátság határát nem átlèpve. Filmek közül a krimi, romantikus ès drámai filmek állnak hozzám közelebb. Szeretem a szèp verseket ès idèzeteket olvasni.

lenartmoni@citromail.hu

Zajoncful Creative Commons License 2015.11.07 0 0 318

sziasztok vannak itt szabolcsiak? :)

Grosvarden 69 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 317

Lánnyal - nővel parokal leveleznék, tabuk nélkül szexröl, nyiltan és öszintén, fontos hogy merj mindent a nevén nevezni. Esetleg képcserével is.leu.karol@gmail.com  vagy skype  acs.karcsi ,vagy  karcsi2000@yahoo.com.  ja es csak hantak nelkuliek (hazug embert konyeb elkapni mint a santa kutyat )

GÁBOR-ÁRON Creative Commons License 2015.10.05 0 0 315

Szia!

Szívesen leveleznék Veled, ha gondolod.

Üdv. Gyula

 

Előzmény: torkati (272)
Grosvarden 69 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 314

Lánnyal - nővel parokal leveleznék, tabuk nélkül szexröl, nyiltan és öszintén, fontos hogy merj mindent a nevén nevezni. Esetleg képcserével is.leu.karol@gmail.com  vagy skype  acs.karcsi ,vagy  karcsi2000@yahoo.com

Grosvarden 69 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 313

en szivesen

Előzmény: Törölt nick (311)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.01 0 0 312

Bocsi mindenki aki olvas, azt elfelejtettem,hogy 17 vagyok,ha számítana.:) Pussz

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.01 0 0 311

Sziasztok!

Szeretnék levelezni fiatal lányokkal, vagy fiúkkal, de akár idősebbek is írhatnak.A címem publikus.

Lonelygirl96 Creative Commons License 2015.09.16 0 0 310

Sziasztok.

19 éves kecskeméti diák vagyok.

Levelezőtársat keresek elektronikus úton :)

18-40 év között szeretnék levelezni.

dw.dalek@freemail.hu :)

 

AdeleRita Creative Commons License 2015.08.31 0 0 309

Sziasztok.

 

Rita vagyok, 22 éves budapesti nő. Szívesen beszélgetnék elektronikus úton kortól nemtől függetlenül bárkivel. ugyanakkor barátokat is keresek, mivel egy sincs sajnos.

 

E-mail címem: adele.rita.jonas@gmail.com

Kocárka Creative Commons License 2015.08.11 0 0 308

40-es nő vagyok és leveleznék, ha lenne kivel:)

 

mail címem: jannkja@    gmail.com

Murkagurka Creative Commons License 2015.07.24 0 0 307

Sziasztok!

 

Harmincas férfi vagyok és meglepő módon azért vagyok itt, hogy levelezőtársat keressek. :-) Mostanában úgy alakult az életem, hogy kevés alkalmam van jókat beszélgetni, pedig hiányzik. Ezt a hiányt próbálom meg pótolni, régebben voltak levelezőtársaim és vannak kellemes emlékeim, hátha most is akad valaki. Ha úgy gondolod, hogy te lehetsz az a valaki, akkor elérhetsz a murkagurka@gmail.com címen.

Neverbeen Creative Commons License 2015.06.09 0 0 305

Sziasztok!

Én egy elég "furcsa" lány vagyok. Teljesen más vagyok mint az átlag. Szeretem a morbid és gusztustalan dolgokat, a horrort, a vért, bírom a fekete humort. Kedvenc színem a fekete és a sötétzöld. Az olvasás, az írás és a kutyám a mindenem. Eléggé zárkózott vagyok, de ha valaki megismer azzal fogjuk rá, hogy normális tudok lenni. Eléggé arrogáns, cinikus és szarkasztikus vagyok. Még a szüleimmel is. Nehezen barátkozom és ismerkedem. Ha tehetem inkább egyedül vagyok. Gyűlölöm a mai társadalmat. Eléggé komoly vagyok. Elég lekezelő tudok lenni. Nem vagyok ez a tipikus "jujjci, szupcsi, puszcsi de menő csajszi vagyok" lány. Inkább fiús mintsem lányos vagyok. Erre mondják azt, hogy apja leánya. A segítséget senkitől nem fogadom el. Vannak egészem furcsa szokásaim. Pl: Beszélek a halott rokonaimhoz meg hasonlók. Hiszek a szellemekben és más paranormális jelenségekben. Ha véletlenül felkeltettem az érdeklődésedet írj: fazekasfanni8@gmail.com e-mai címre.

Litta1998 Creative Commons License 2015.06.03 0 0 304

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, és levelezni szeretnék e-mailben. Csak normális levelekre válaszolok! 14-18 éves kor között bárki írhat. Igyekszem válaszolni minél gyorsabban. Ha kedved van beszélgetni, illetve ismerkedni, írj ide: tamara1998@citromail.hu

FeherYndigo Creative Commons License 2015.05.30 0 0 303

Üdvözöllek!
KIZÁRÓLAG online levelezésre keresek hozzám hasonlóan vidám,de komoly, nyitott levelezőtársat, aki szívesen beszélget pszichológiáról, versekről, romantikus és megértő. Akivel akár a napi eseményeket is meg lehet osztani. 41 éves hölgy vagyok,39-50 éves korúakat várok.
feheryndigo@citromail.hu

nyuszi72 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 302

Sziasztok Anita vok sose voltam az oldalon de szeretnèk valahol le ragadni. Komolyan csak levelezni szoktatok, mert akkor èrdekel a dolog. Szeretnék meg maradni a virtuális világban, az életböl a valoságbol most egy időre elég. Szivesen beszélgetnék bármiröl ami el tereli a gondolataimat. Várom leveleteket :-) 

Camerose Creative Commons License 2015.05.29 0 0 301

Sziasztok! :)  14 éves vagyok, lány. Szeretek olvasni, futni, zenét hallgatni,történeteket kitalálni, mangázni, és animét nézni. Szeretnék egy vagy akár több levelezőtársat, lehetőleg 12-16 éves korig. Ha valakinek van kedve velem levelezni, nyugodtan írhat az e-mail címemre: mayerzsofi1@gmail.com

DanielRay88 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 300

Sziasztok!

 

Én egy 27 éves srác vagyok. Jelenleg most itthon, de kb. 1 hónap múlva már Németországban vagyok. Ebből a célból keresek levelezőtársat akivel ilyen formában tudom gyakorolni a németet, nemtől-kortól függetlenül!

 

Ezen a címen vagyok elérhető:

macsanszkydaniel@gmail.com

 

Köszi

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 299

sziasztok, nem ide tartozik, de csak itt tudom a "mocskosférj"-től megkérdezni, hogy egy másik topikban miért írta nekem, hogy "meg is fojtunk"?!

Gergi92 Creative Commons License 2015.05.04 0 0 298

Sziasztok! Levelezőtársat keresek és remélem találok is :D Téma igazából mindegy, bármiről szívesen beszélgetek. Nem nagyon volt még levelezőtársam és gondoltam kipróbálom hogy milyen :D Bátran lehet írni, nem harapok (nagyot :P ) 

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.03 0 0 297

Szia! Szivesen leveletnék veled! Irj mailt

Előzmény: MorcosPanna (270)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.16 0 0 296

Szervusz Zöldfenyő! Én Yary (Éva) vagyok. Fent vagyok az oldalon, email címemet is megtalálod. Viszont hiába keresem a Te email címedet, nem lelek rá. Most pár hete próbálkozom én is levelezőtársat, társakat keresni, de ez idáig hiába. Pedig én is egyedül vagyok, nekem is szükségem lenne valakire, valakikre,  akivel meg tudom osztani örömömet, bánatomat. Sok témában nyitott vagyok. Ha úgy gondolod, szívesen veszem bejelentkezésedet. További szép napot. Üdv: Éva

Előzmény: Zöldfenyő (173)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.14 0 0 295

Szervusz Ködvirág! Olvasom, hogy már 6 éve keresel levelezőtársat. Én csak most a hetekben kezdtem el nézegetni, de én úgy vagyok vele, ahogyan Te. Nagyon nehéz. Az a tapasztalatom, hogy "félünk" egymástól, pedig ha már pár mondat erejéig nem írunk, akkor senki sem fogja megismerni egymást. Természetesen útközben derülnek majd úgyis ki bizonyos dolgok, hogy megy  vagy nem. Szerintem akkor sem kell megsértődni, úgy gondolom mindenki tartson egy kis önkritikát, s akkor rá fog jönni, hol hibázott. Ha úgy gondolod érdemes lenne megpróbálni, szívesen írhatunk egymásnak. Témáim: olvasás, kirándulás, film, állatbarát vagyok, utazás. Yary néven megtalálsz, egy pár helyre fel is tüntettem az email címemet. További szép napot.

Előzmény: Ködvirág (11)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.11 0 0 294

Szervusz Péter! A fiatal korod ellenére szívesen leveleznél egy kicsit idősebb lev.partnerrel? Három évvel idősebb fiam van,  most érettségizik. Kedvelem a fiatalokat, és én is - igyekszem fiatalos gondolkodást felelni.  Nyitott vagyok mindenre,  utazás,  sport,  állatkedvelő vagyok.  Ha úgy gondolod tetszik a fent  leírtak, akkor az eva. magyary@gmail.com e-mailen meglesz. Üdvözlettel : Éva

Előzmény: uthanga (254)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.10 0 0 293

Szia Miami! Szívesen levelezek Veled. Én is elég magányos vagyok. Nyitott vagyok mindenre,  kivéve a politikát.  Facebookon,  Messengren,  Viberen is fent vagyok.  Email címem: Éva. Magyary@gmail.com ha úgy érzed,  szívesen veszem "soraidat". Üdv:Éva (Yary) 

Előzmény: Micuki (262)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.10 0 0 292

Az előbb írtam Neked.  Facebookon és Messengren is megtalálsz . Sőt Viberen is. 

Előzmény: kabakos0123 (274)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.10 0 0 291

Szervusz Kabakos!  Én is levelezőtársat keresek. Minden témába nyitott vagyok,  kivéve a politikát. Érdeklődési köröm : sport,  könyv,  utazás,  film. Yary néven ismerhetsz. Évának hívnak. Állatbarát vagyok. Van egy kutyám és egy macskám. Ha úgy gondolod a leírtak alapján szeretnél levelezni,  szívesen belevághatunk. Üdv:Éva

Előzmény: kabakos0123 (274)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.08 -1 0 290

Szia. Szívesen leveleznék veled.

Mail címet ha megadsz kezdhetjük is. :)

Előzmény: MorcosPanna (270)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.07 0 0 289

Szia, Éva vagyok, de  úgy is ismerhetsz, hogy Yary. Az üzenetedből az tűnk ki, hogy levelezőtársat keresel. Csak azt nem írtad meg, hogy elektronikus úton, vagy borítékos levélben. Én személy szerint a Viberen vagy a Messengeren szoktam csetelkedni. Ha ez megfelel Neked, akkor légyszíves válaszolj. Minden témára nyitott vagyok (romantikus könyvek, sport, utazás legyen az belföld vagy külföld, állatkedvező vagyok, van egy kutyám és egy cicám is. Kivéve a politikától tartózkodnék. Email: eva.magyary@gmail.com 

Ha úgy értékeled üzenetemet, hogy esetleg megpróbálnál velem "csetelni", úgy kérlek írjál.

Előzmény: kabakos0123 (274)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.07 0 0 288

Szia Krisztate! Én egy picit idősebb vagyok nálad, de gondolom nem lenne probléma. Levelezőtársat keresek, mert én is - mint Te - egyedül érzem magam. Az emberek többségének szüksége van barátokra, kikkel tud egy pár szót vagy esetleg bővebben is levelezni. Nyitott vagyok minden féle témában, kivéve a politika. Engem az utazás, a sport, állatok

(kutya, macska), mert ez a kettő van nekem, nekünk. Ha úgy érzed - mivel írtad is -, mindenben nyitott vagy, várom válaszodat. Email címemet megadtam, most már csak Tőled függ, hogy jelentkezel. Üdv: Yary

Előzmény: Törölt nick (286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!