Keresés

Részletes keresés

Gordon Gekko Creative Commons License 1999.11.16 0 0 60
Szerintem a Patex-ben nagyon komoly bulik, voltak és csak jó arcok.
Általában a Kepi Blan-ban melegítettünk, ott történt egyszer egy nagyon komoly történet:

Éppen a tánctéren ugra-bugráltunk persze bekaptunk egy két "gyógyszert" amikor bejött két rendőrruhába öltözött egyén és mindenkinek zseblámpával a szemébe világítottak.
Na mondom kész, a pupillám akkora volt mint a fejem, teljes para, lepergettem elöttem egy két dolog, de mire közelebb értek kiderült, hogy csak valamilyen ital kostoló promoció keretében ijesztgetik az embereket.
Sajnos nem tudom, hogy milyen ital volt.

SliDe Creative Commons License 1999.11.16 0 0 59
Bocs a tripp-láért:))
SliDe
SliDe Creative Commons License 1999.11.16 0 0 58
Na Hali!

1:/ Nekem is vannak kigyúrt de nem grizzliskedő haverjaim, annak idején még együtt patexoztunk, most meg már csak a Goákon futunk össze.
2./ Az Astral iszonyú király volt, kár hogy túl későn kezdtek és így nagyon reggel lett mire leértem a Garancsi tóra:))
Láttad hogy cd-ről nyomták?:)
3./ Sajna nem ugrasz be de ez nem is csoda, csak a feeling maradt meg bennem a többi egy elmosódott boldog álom...
4./ A herceghalmi srácokról semmit sem tudok, de ha underground partykra járnak akkor tuti jó arcok:))
5./ Ne hagyd a topicot, én már szinte csak ezért nézek be ide, plusz check out "1999 a Trance éve?" topic a "Kultúra" rovatban, ott is megy a storyzás.
Mindenkinek mindent ami árt, keep the faith:)
SliDe

Előzmény: Shroooom (52)
SliDe Creative Commons License 1999.11.16 0 0 57
Na Hali!

1:/ Nekem is vannak kigyúrt de nem grizzliskedő haverjaim, annak idején még együtt patexoztunk, most meg már csak a Goákon futunk össze.
2./ Az Astral iszonyú király volt, kár hogy túl későn kezdtek és így nagyon reggel lett mire leértem a Garancsi tóra:))
3./ Sajna nem ugrasz be de ez nem is csoda, csak a feeling maradt meg bennem a többi egy elmosódott boldog álom...
4./ A herceghalmi srácokról semmit sem tudok, de ha underground partykra járnak akkor tuti jó arcok:))
5./ Ne hagyd a topicot, én már szinte csak ezért nézek be ide, plusz check out "1999 a Trance éve?" topic a "Kultúra" rovatban, ott is megy a storyzás.
SliDe

SliDe Creative Commons License 1999.11.16 0 0 56
Na Hali!

SliDe

Shroooom Creative Commons License 1999.11.15 0 0 55
Ez az Organic!
Ezt mán szeretem! aztán vigyázz magadra, a munka káros az egészségre, ugyhogy csak módjával! Leveled várom (ráérsz, inkább akkor irj amikor sok idöd van rá...).

Hát én itt az USA-ban keveset tudok a zöldségeskert oltárán áldozni (bár most pénteken azért összefutottam egy bostoni-magyar sráccal, elég kellemesen csalódtam az itteni "brokkoliban", csak állitólag itt 2o dolcsi "darabja" brrrrrr!!), de azért ti legyetek továbbra is HIGH-ak.

páááááááá

Shroooom

Előzmény: organic (53)
Cirbissa Creative Commons License 1999.11.15 0 0 54
Engem is var otthon a Kulu Light-om csak eppen ures jaratban vagyok, mert...
...a hivott szam atmenetileg ki van kapcsolva a forgalombol....
:((((((((((((
Előzmény: organic (53)
organic Creative Commons License 1999.11.15 0 0 53
Csakra-verde,
találkoztál che-vel?
láttad Commandante Marcos arcát?: )

Üdv Mindenkinek!
(shroom nem felejtek el írni, csak workaholic lettem)

Azon egyszeru élményemet tudom most megosztani veletek, hogy elhagyom kis munkahelyem berkeit, eloveszek egy kék-hosszú smoking tip. papírt, és elfüstölünk a barátokkal egy
mindenre-megtanítható
energia-megragadó
szavakba nem foglalható
...nemismondomkihogymit.

Sziasztok!!!!!

Shroooom Creative Commons License 1999.11.15 0 0 52
Királyság! Megnevettetél! Ugyanis eszembejuttattad a sok terminátort amint kétségbeesetten feszítettek az esömentes helyeken! Hát azok nagyon viccesek voltak! Én meg minnél jobban esett az esö annál többet futkároztam a tánctéren és mindenkit buzdítottam, meg rengeteget "huhogtam". kifejezetten bejött, hogy esett az esö, csodálatos volt, szerintem az esö miatt is sikerült ilyen jól az egész. mer ha nem esett volna, a sok izomagy tuti bejött volna táncolni, és akkor megint lehúzták volna a bulit a neméppen kedves modorukkal (egyébként tudom hogy nem jó ez a "izomagy" általánositás, mert azért én már találkoztam kigyurt jófejjel is, bár nemsoxor) ja, azér sajna hozzátartozik a képhez hogy "eléggé fájt a fejem", ugyhogy bevettem 2 "gyógyszert", meg ha jól emlékszem "találkoztam" Che-Guevara (jól irtam???) tábornokot ábrázoló kis lapocskával is. Szóval csodálkoztam is volna ha akármi elbirta volna cseszni a hangulatomat. Ja, és még mindennek a tetejében ott jöttem össze egy nagyon aranyos kis leányzóval, akivel a mai napig is együtt vagyok! Azóta is rendszeresen látok egy két arcot más bulikon is, és akkor baromi jól esik, amikor csak odaköszönnek "Törökbálint" felkiálltással és bulizunk tovább vidáman (az Astral Projection partyn még ingyen szendvicset is kaptam a pultos lánytól, mert állitólag nagyon felviditottam Törökbálinton, cool). Egyébként volt valami különös ismertetöjeled, amiböl esetleg eszembejuthatnál? Én egy világoskék pólóban voltam, és az AGIP benzinkút jele volt rajta, csak éppen ACID felirattal (vajon miért?) Egyébként érdekes volt, mert hiába esett az esö, a pólóm egyáltalán nem volt vizes, mert egyszerüen a testem annyi höt termelt, hogy folyamatosan elpárolgott a viz róla (sajna fogytam is vagy 5 kilót). Vagy egy fura kérdés: mond neked valamit az hogy "herceghalmi arcok"?

Szóval számomra az a party azóta is a CSÚCS. azóta is abból az energiából élek, amit akkor kaptam. szerintem elég lesz életem végéig, ugyhogy nem hiszem hogy még1x végigcsinálok egy olyat (eléggé csúnyán néztem ki utána 1-2 napig!!).

Hát ahogy igy nézem nem ez a topic lesz a hozzászólás-rekord megdöntöje, de én azért se hagyom magam! Olyan jó ezekröl mesélni! Bár ha nagyon uncsi vagyok, akkor csak egy visszajelzést kérek, és már itt se vagyok :(

Irjatok!!!
Shroooom
"1.éves csakratanhallgató" :))))

Előzmény: SliDe (51)
SliDe Creative Commons License 1999.11.15 0 0 51
Nahát pl én hogyne lettem volna ott az esős katlanban. Meg a "Hofi német szájbarágós filatelista barátom" is ott volt velem. 2x is összefutottunk!!!!:)
Így lett nekem a katlen meseország, az eső pedig hullókristály meg még ki tudja ma már mi. Arra emléxem, hogy a "románok" kint álltak (gy.k.:büfé mögötti barlanglakások) glottgatyában meg ilyen durva cuccokban. Szétfetrengröhögtem magam rajtuk. Ott volt 1-2 durvás high, talán csak a Halásztelki élményeim űberelik.

Na ennyit mára pajtások.

U.I.: Deep Smile Cafe a Banán Cluban. Virág/Wegha néha Oleg. Na pá.

SliDe

Előzmény: Shroooom (49)
organic Creative Commons License 1999.11.13 0 0 50
Hmm, ha jol emlékszem, nem voltam esös bulin arrafelé...
Ami viszont nagyon tuti, igazi tökös party volt, az az earth wind and fire volt a katlanban. Nekem többen mondták, hogy igénytelen volt, de szerintem aki a keményebb vonalon is tudja tartani a minöséget, az jo zenet csinal, es itt erröl volt szo. Hihetetlenül szétcsúszott ritmusokat, olyan profin kovácsolt össze valamelyik arc, hogy gyöztünk csodálkozni.
Shroooom Creative Commons License 1999.11.12 0 0 49
Egy kérdés: volt-e valaki az 1998 aug. 22-i törökbálinti bulin? Onnan lehet rá emlékezni, hogy végig esett az esö (de nekem speciel igy lett életem eddigi legjobb bulija...).
Kiváncsi vagyok, hogy Nektek hogy teccett.
De egyébként mindenféle bulibeszámolót nagyonnagyonnagyon várok!!

'Shroooom

Köpcös Creative Commons License 1999.11.12 0 0 48
Tényleg a jó öreg TB-i bulik. Egyszer az egyik haverom, pont a bejáratnál lett rosszul. Ekkor már befutott buli volt, igy hát kb. 1000 álltak sorban. Egyszer csak azt veszük észre, h a gyerek kapaszkodik belénk és hulla fehér. Akkor már nem először tötrént vele ilyesmi, igy hát nem ilyedtünk meg annyira. Csak zöld volt nála műsoron és leesett a vérnyomása egy kicsit. Mi ketten, akik támogattuk befele, meg feketeribizlis papirt vállaltunk (elég gyengusz). Na hát az nem volt gyenge, ahogy oldalról megemelve a seq.-kon átvittük a srácot. Aznap este még volt egy két jó móka, de arról majd legközelebb. Egyébként nekem csak pozitiv élményeim vannak TB-ről. A legkirályabb bulik ott voltak...

Köpcös

ui.:még valami egyszer ha jól emléxem félmeztelen lányok szolgáltak fel őszibarackot a party közönségnek azon is megdöbbentem egy kicsit....

Előzmény: Shroooom (47)
Shroooom Creative Commons License 1999.11.12 0 0 47
Hi again!

A süti tényleg nagy okosság, csak nekem az a bajom vele, hogy kiszámithatatlan. Pl.: Supersonic Technikum Goa party, gondoltam jól besütizek aztán majd bulizok egy jót. Hát az elején egész jól ment, aztán kezdtem magam eléggé trippesen érezni, szinte lebegtem a tánctéren. Gondoltam egy kicsit leülök a fotelba, aztán majd tovább táncolok. A leülés olyan jól sikerült, hogy kb 2 órán keresztül csak haluzgattam magamban csukott szemmel félájult állapotban. Aztán jött a barátnöm, hogy mér alszok. Hiába erösködtem hogy nem alszok, nem hitte el. Igaz hogy mozdulni meg beszélni alig tudtam... Szóval vigyázni kell vele, mert nagy meglepetéseket tud okozni SZVSZ.

u.i.: emberek, mi van veletek, HALDOKLIK A TOPIC! Nem hiszem el hogy senkinek nincsen élménye a régi idökböl!!!! Ugy emlékszem, hogy pl. Törökbálinton elég sokan jóléreztük magunkat, hogy csak egyet emlitsek!! GYERÜNK-GYERÜNK MESÉLNI!!! Ha más nem, én meg az Organic cimbora tuti fogunk...

legyetek jók (és természetesek)
'Shroooom
Mother Nature RULEZ!!

organic Creative Commons License 1999.11.12 0 0 46
Haliho!

Szoval süti rulez?
magam is kedvelem a jo kis "body-high"-t, egészen más mint a füstölgés. Nem beszélve arrol, hogyha hazai termésböl készül, mert akkor aztán olyan nevetös-pörgést lehet rendezni, hogy gyözze az ember erövel.
A hollandus sütik is fincsik, de kicsit ridegebb élményt nyújtanak és idegileg is jobban össze kell kapni magát az embernek. Legalábbis tapasztalataim szerint.
Érdekes egyébként, hogy soha nem mindegy, hogy valamit milyen uton veszel magadhoz, mert ez a hatásmechanizmust is befolyásolja.

jujj de most mennem kell
to be continued......

Előzmény: Keszeg (45)
Keszeg Creative Commons License 1999.11.11 0 0 45
Udv! A suti nagyon kiraly, de sokban fugg ugye attol, hogy mennyi "fu-szer"-t raksz bele, meg ugye, hogy milyet.
Nyaron egyszer nekialltunk sutogetni, egesz jol sikerult (bar nem volt nagyon-nagyon "laktato"). Eloszor egy-ket darabot faltunk csak be, de aztan mire eszbekaptunk, elfogyott az egesz tepsivel.
Azthiszem ugy ment a dolog, hogy "micsoda, te mar harmat ettel? Akkor en is!".
Azert mokas este lett vegulis. :)

Keszeg

Előzmény: Vacskamati (44)
Vacskamati Creative Commons License 1999.11.10 0 0 44
Organic:Csak neked! :)
Idáig mindig ugy jutottam sütihez, hogy közben szivtam is, taadasul este volt.
A multkor kaptam egyet ajandekba (a csunya, gonosz) Az Emberemtől. Tartogattam sokáig, hétha 7végén jön a barátnő, de nem...
Szal péntek reggel ébredés, süti kefírrel hamm(isteni!), ügyintézés indul. (Tesóhoz Mp3 cdkért, anyámhoz rámolászni, Ápiszba szakrajzcuccokért.)
Mire a Bankba éretem, hát...
Az biztos, hogy agy vadalma vigyorával és egy birka türelmével vérteztem fel magam... (Rousseaou rulez!!!)
Szvsz a süti veria spangit. Lassan jön be, tovább tart és szoftosabb.
organic Creative Commons License 1999.11.10 0 0 43
Mizujság elvtársak, leáldozott az élvezeti cikkeknek?
Vagy nagyobb a félsz mint ahogy élsz? : )
Pedig eleinte minden nap ünnepnap : )
és még sok sok : )

Írhatnátok kalandos élményeket!

organic Creative Commons License 1999.11.08 0 0 42
Eljött az osz.
Ki mire asszociál ebben a topicban?

A hétvégén szerencsés alanya voltam egy komplett szüreti bemutatónak. Szerencsére hozzáéro kezek terelgették az esti beszélgetés fonalát, így aztán vidáman ütöttük el az órákat. Minoségi a különbség a hazai talaj gyümölcsei és a paras holland tajak nagyüzemeinek termése között.

Vagy csak a változatosság gyönyörködtet?

per4mer Creative Commons License 1999.11.05 0 0 41
per4mer Creative Commons License 1999.11.05 0 0 40
SliDe Creative Commons License 1999.11.04 0 0 39
Honourable X!

Miért is sok a party? Mert te nem szereted? :))
Ha már itt tartunk, 2 lakástripp között van jobb 1
partynál? Én nem tudom....:))
Mo.-n szerencsére van olyan party is ami már réges-régen kultusz jellegű, az együttlét éppúgy része mint a zene meg az egyebek:)) (tánc pl.)
Az ilyen helyeken (telkeken:))akár ücsöröghetsz vagy röpködhetsz is, ha az jön be. A lényeg, hogy jól érezd az agyad.

BySliDe

Előzmény: X polgártárs (38)
X polgártárs Creative Commons License 1999.11.04 0 0 38
Én ugyan nem tudom miről beszéltek...khm..de hozzászólok :))
Tetszik a topik, csak a party ilyen erős jelenlétével nem értek 1et, jó az a kis medi- és levitálás, nem a felpörgetődés a kizárólagos cél. Ugyan én nem szeressem Morrison (Jim), de érdemes rá odafigyelni (csekk dalszövegek pld).
xpt

ui. Shroooom polgártárs, számomra a nők között tényleg előkelő helyet foglalnak el az özvegyek.

Shroooom Creative Commons License 1999.11.04 0 0 37
Üdv mindenkinek!
Éppen kinn dolgozgatok Amerikában, amikor is a Playboy!!!! cimü ujságban találtam egy igen figyelemreméltó cikket. Még mielött aszinnétek hogy topicok tévesztettem, elárulom hogy a füröl szól. És adott egy nagyon okos kis ötletet, ami esetleg megmenthet egy pár spanglitársat a börtöntöl (még leirni is szörnyü!!!). Az ötlet neve MARINOL. Ez egy gyógyszer, aminek a besorolását nemrég változtatták át egyszerü receptre kapható gyógyszerre, amit a doki felirhat egyszerüen fájdalomcsillapitónak vagy étvágynövelönek (na, ez ismerös valahonnan?) Miért is érdekes ez nekünk? Hát csak ezért: "Marinol® contains dronabinol (THC), which occurs naturally, and has been extracted from Cannabis sativa L. (marijuana)." forrás: http://www.marinol.com/PatientInfo/. Egyszerüen szólva, mesterséges marijuana!!! És a legszebb, hogy lehetetlen megkülönböztetni a véredben a természetes zöldségtöl! Tehát ha vérvizsgálatra kerül sor, simán védekezhecccc azzal, hogy ezt a gyógyszert fogyasztottad (hogy honnan szerezted, arra kilehet találni ezerféle storyt). Egyébként állitólag olyan ez gyógyszer, mintha jól besütizél volna. Na mit szóltok? Megpróbálok felirattatni egyet egy amcsi haverral, ha sikerül, majd beszámolok. És nagyon fontos: adjátok át minden spanglitestvérnek, mert ha már egy tesót sikerül ezzel megmenteni, akkor már megérte!!!!!

Sziasztok
Sok White Widow-t mindenkinek (bár én már rég nem találkoztam vele, sajnos)

'Shroooom

organic Creative Commons License 1999.11.03 0 0 36
Udv!

Kicsit meg politizalnek, ha nem banjatok:

Mit nem vettek figyelembe a drogtorveny megalkotasakor:
-amerikai tapasztalatokat (war on drugs-full kudarc)
-holland tapasztalatokat (csokken a drogfogyasztok szama a hatasos megelozes miatt)
-ma EU tagallamok szabalyozasi trendjeit a kerdeskorben
-orvosi velemenyeket es kutatasi tapasztalatokat a kenderszarmazekok bizonyitott artalmatlansagarol
-a differenciat a kemeny es konnyudrogok hatasai es fogyasztasi szokasai kozott
-az egyeni szabadsagjogokat (jo tudom.. ez durva)

Mit vettek figyelembe:
-rovidtavu politikai nepszeruseghajszolast

A megfontolt dontest koszoni: Organic, egy fiatalember aki minden nap dolgozik bekes polgari allasaban, szereti a lanyokat, gyuloli az eroszakot es megis alneven kenytelen irni.

organic Creative Commons License 1999.11.03 0 0 35
Udv Tudatharcosok!
(vagy feelingharcosok?)

Ne emlegessuk azokat az IP szamokat, mert almatlan ejszakaim lesznek. Be vannak tiltva a gondolataim. Ha a kormany nem a kulvilagban, hanem az en fejemben hozna rendelkezeseit, akar szenteletu is lehetnek.

Egyre feszultebb a hangulat ezen a bolygon.
Lehet, hogy a hetvegen fel is veszem a kapcsolatot MZ/X-szel, kuldjon nekem egy jeges fuvallatot...: )
Bar be kell vallanom -es lehet, hogy ez csak az en hulyesegem- kicsit csalodtam a kerekparturakban, ugyanis en mindig azt hittem, hogy az "interperszonalis elmenyeim" abszolut valosagosak, es tenyleg ugy olvasunk egymas fejeben a barataimmal, mintha egy nyitott mesekonyvet lapozgatnank. Kesobb amikor lehulyeztek bizonyos viselkedesfajtaimert, rajottem, hogy gozuk sincs arrol amit en atelek es forditva. Ugy latszik tul nyitott lettem felejuk ahhoz, hogy turelmetlen (szamomra provokativ) megnyilvanulasaikat toleralni tudjam.
Emiatt az alkalmak radikalis csokkenteset tuztem ki magam ele, es akkor sem a savas kozegre vagyom, hanem inkabb egy kis organikus-kalapos-szotyiizu ragcsalnivalora.
Tudom, hogy ez a tema kicsit szeleskorubb annal, mintsemhogy nehany mondatban osszefoglajam az erveim es ellenerveim, de hat kommunikaljunk csak, legfeljebb nyitunk egy psychedelic-topicot..

Jo etvagyat -akarom mondani jo ejt(23:02) kivan nektek
Organic

Resistance Creative Commons License 1999.11.03 0 0 34
:)))

De most komolyan! Hat nem poen hogy a kormany hogy felrevezeti a nepet a drogok teren?
hahaha En mindig elrohogom magam ha pl. a Nepszabadsagban olvasok egy olyan cikket hogy: " Ismet elfogtak 2 fiatlkoru szemelyt drogozas kozben. A gyanusitottak vadkendert (!!!) fogyasztottak. A rendorseg ismet nagy fogast csinalt es sikeresen visszaszoritja az alvilag bunozoit...stb stb.." Haahahaha!!!!! Ilyenkor mindig osszerohogunk a haverokkal az egyetemen, hogy hogy lehet ennyire hulyiteni a nepet! Az egyetemen (nevezzuk csak egy jogi egyetemnek) az emberek kb. 45%-a fogyaszt rendszeresen X-t speedet vagy fuvet. (persze fuvet leginkabb)

Most jutott eszembe..az egyik vizsgazaro bulin ket teremben ment a buli....az egyikben ittak, a masikban......gondolhatjatok....;) De a securitys embereknek gozuk nem volt hogy mi az abra! hehe kb 11 korul bejott az egyik portas a nem-alkoholos terembe es csak nezett...csak nezte hogy hogy lehet igy tancolni, foleg "ilyen" zenere...persze mondanom sem kell hogy az emberek alig fertek el ebben a teremben...

Szoval, ennyit errol....a jovo generacioja mar nyiltabb, remeljuk mire mi kerulunk a kormanyhoz, akkor nem fogunk esztelenul donteni dolgaink felett ahogy azt a jelenlegi kormany is teszi!!!
(kivancsi lennek hogy lecsuknanak-e kb 200 egyetemistat, mert "oktatasi intezmeny teruleten " drogoztak.... mert ugye az mar igen komoly buncselekmeny...kb 10 fekenkent ????

Ui: Tenyleg...az index.hu forumjainal lenyomozzak az IP szamot?? ha igen akkor gaz van, foleg ha valasztott "uraink" nem tudjak ezeket a tenyfeltaro hozzaszolasokat turni :P

De akkor is HAHAHHAHAHAHA !!!! Az igazsag a mi kezunkben van,(foleg a szabad akaratunk!!!)

_kEn_ Creative Commons License 1999.11.02 0 0 33
Nekem már volt lehetőségem két elmés kis szerkezet tesztelésére. Az egyik nem működött de a másik annál inkább. (Egyébbként a nem működő prototípus is általában működhet csak ennek a szegénynek már lejárt a szavatossága.)
Pisivel működnek mindketten. Sőt a harmadik is aki nálam lakik. Őt nem teszteltem, mert nem tudott volna mit kimutatni.
Természetessen sokat járt a fejünk azon, hogy miképp is lehet a kis gonoszokat inaktivizálni de nem sikerült +oldásra jutnunk.
Egy javaslatom van csupán. Hord magaddal az öcséd, báttyád, nagypapád vizeletét. (Feltéve, hogy nem narkóznak.) Így egy kis szerncsével lehetőséged lesz az Ő pisijük teszteltetésére.
Hát ennyit a szondákról.
Remélem kielégitettem kíváncsiságodat, ha nem
bővebb infót találhatsz a www.funyiro.com-on
Kb. egy 7 múlva.
Hali
Carlos
Előzmény: organic (22)
Vacskamati Creative Commons License 1999.11.02 0 0 32
Cirbissa:korongot (kisebb:virag,nagyobb:csillag) probaltuk a Szigeten+napfogyin. Az LSD-nel lagyabb (nem volt semmi para, es sokkal "termeszetesebb" volt), Heroinbol pedig marcsak a mereteibol adodoan pedig meg egy tized adag se fer ra. Mellesleg en is azt hallottam tobb helyrol, hogy "korong 100%novenyi eredetu, es gombabol preselik", de az ujdonsag miatt hivatalos forrasbol meg semmit se tudok.
Előzmény: Cirbissa (31)
Cirbissa Creative Commons License 1999.11.02 0 0 31
Szerintem a korongban semmikeppen sincs meszkalin.
Inkabb lsd meg tan hrnyo.
EGyik osmerosomnel akinel szokott lenni ez az, o mondta nekem meg a nyaron, hogy o nala hiaba van korong, semmi penzert nem enne abbol mert minden shit benne van.Namarmost en szem.szerint azt nem probaltam. De ismeroseim elegge lezuzva neztek ki utana.Es nagyon vegyes velemenyt hallottam.
Egy hulye arc aki ram akarta sozni, azt mondta nekem a Sziga'n hogy a korong 100%novenyi eredetu, es gombabol preselik.
:)))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Mber (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!