Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2006.03.22 0 0 278

sziasztok

 

nem vesztem el teljesen,csak dogrovason vagyok.Ennek egyetlen haszna van,hogy a szigoru agybanfekvesem eredmenyekeppen ma este befejezem a kicsi pulcsijat,amit iziben meg is osztok veletek,amint le tudom fotozni.

 

Nagyon trendi,sajat kutfobol..igen "bonyolult"csikos.Eros pink.halvanyrozsaszin es keves feher.

Valamit meg tervezek ra,hogy ne legyen ennyire egyszeru,a vegeredmenyt megmutatom

anatasa Creative Commons License 2006.03.20 0 0 277

Szia

Majd jelezz ha megvan az uj cim. 

Előzmény: tears (276)
tears Creative Commons License 2006.03.18 0 0 276

 

Kedves Natasa,

 

ha olvasod a fórumot, légy szíves, jelentkezz, nem tudok válaszolni, mert bal van a másik géppel, ahova küldted a dolgokat, s nincs címem!

vhenrietta Creative Commons License 2006.03.18 0 0 275
Szia! A boritón levő modellről van szó? Ugy emlékszem az van Binaro fonalból.Én is kerestem minden felé de nem találtam.Én ezt a modellt CATANIA fonalból horgolom, egyszállal , 4 -es horgolótűvel.Ugyanannyi szemszámra kezdtem ahogy irja a leirás.igy talán2 cm-el lett keskenyebb,de nem is baj. Szerintem ez a fonal nagyon jó ,tiszta pamut.Valamivel vékonyabb lesz mint az eredeti Üdv Heni
Előzmény: egszi (262)
era417 Creative Commons License 2006.03.17 0 0 274
Hali!
Menta ,nem tudom hirtelen, hogy mirol beszelsz, de ha elmondod, nagyon szivesen reszletezem. Milyen kardiganrol van szo?
Előzmény: bors_menta (273)
bors_menta Creative Commons License 2006.03.17 0 0 273

Era! Nagyon szépeket kötsz!

Kardigánra hogyan kell gallért kötni? Csak simán felszedni és kötni amilyen hosszút akarok, vagy kell szaporítani is?

Előzmény: era417 (272)
era417 Creative Commons License 2006.03.17 0 0 272

 Szia Ildi!

Majdnem ahogy mondtad.

En ugy csinalom, hogy a forditott lehet 1-2, az rajtad mulik, aztan 2 sima, DE mindkettobe egyszerre oltesz bele, csinalsz egy szemet, de rajta hagyod a bal tun, aztan vissza megegyszer az elso szembe csinalsz szemet,es most egyszerre veszed le. Tehat mintha fogyasztanal es ugyanott szaporitasz. Ezaltal az elso lekotott szem keresztezi a masodikat es kiadja azt a "V" betut.  A kovetkezo sorban simara simat, forditottra forditottat.

Remelem ertheto, de ha barmi nem vilagos, nyugodtan kerdezzel!

Millio  csok!

 

Előzmény: Sándor3 (271)
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 271

KEDVES ERA417!    MI a farkasfog patent?   nem az amikor 2sim 2fod és a simánál elöször 2dikat majd az 1söt kötjük és utánna engedjük le???? várom válaszod.

Nagyon szép a pulcsi. 

Előzmény: era417 (269)
makacsmacska Creative Commons License 2006.03.14 0 0 270
Nagyon szépen köszönöm! :)
Előzmény: bors_menta (266)
era417 Creative Commons License 2006.03.13 0 0 269

 Wow, Menta, az a terito fantasztikus!

 

Hoztam en is valamit mutatni; a pirosnak a farkasfog patent resze a kedvencem; a kis ruhat meg olyan regen csinaltam, hogy akkor meg majdnem a lanyom bokajaig ert.

piros pulcsiKyra ruha
Előzmény: bors_menta (264)
hazyboszi Creative Commons License 2006.03.13 0 0 268
Gyönyörű!!!!!


OFF: kicsit nem leszek..((( vagy 3 hét.....de majd visszaolvask ám!!!)))))
Üdv mindenkinek!!! Jó horgolást,varrást,és mindent.))))) Gabci)))
Előzmény: bors_menta (264)
Jolimama Creative Commons License 2006.03.13 0 0 267

Gyönyörű, amit készítettél. Régen én is sokat csináltam ilyet, bár most már inkább horgolok, kötök, de nagyon tetszik. Nagyon ügyes vagy, biztos sok munkád fekszik benne. Sok-sok türelmet a következő munkáidhoz, remélem, hogy azokat is megosztod velünk.

Előzmény: bors_menta (264)
bors_menta Creative Commons License 2006.03.13 0 0 266
Leginkább úgy, hogy veszel a boltban háztartási keményítőt (műanyag flakonban 500gr-os kiszerelés a leggyakoribb), összekevered vízzel, belenyomod, benne hagyod egy kicsit, kicsavarod (nem öblíted) és hagyod száradni. Aztán kivasalod, a legjobb még egy kicsit nedvesen.
Előzmény: makacsmacska (265)
makacsmacska Creative Commons License 2006.03.13 0 0 265

Kedves Horgolósok, kérlek, segítsetek!

Ha minden jól megy, ma este elkészül életem első horgolt csipketerítője. Van egy régi varrógépem, annak a dobozára szántam. Tegnap rápróbáltam, és arra az elhatározásra jutottam, hgoy jobban mutatna, ha kikeményíteném. Emlékszem, hogy otthon a szomszédnéni is mindig kikeményítette a horgolt terítőit. Csak azt nem tudom HOGYAN?  Mivel? Tudna nekem valaki segíteni?

Köszönöm!

Makacs

bors_menta Creative Commons License 2006.03.13 0 0 264

Na, ezt fejeztem most be, a minta eredetileg somogyi, kicsit továbbfejlesztve:

 

 

gubike Creative Commons License 2006.03.11 0 0 263
Szerintem a fonál minősége - összetétele - csak annyiban fontos, hogy kellemes viselet legyen. A nyakadon kipróbálhatod. Az ajánlott kökőtűvastagsághoz megfelelő vastagságú fonalat válasszatok, hogy követhessétek a leírást.
Előzmény: egszi (262)
egszi Creative Commons License 2006.03.09 0 0 262
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni fonál ügyben. A Párom Anyukája horgolna nekem egy pulcsit. Az újságban "Binario" (Lana Grossa) fonalat ajánlanak hozzá. Sehol nem találom ezt a fajtát. http://www.wollywood.de/stricken/lana/binario/body.html
Nem tudtok esetleg Veszprém/Gyula, esetleg Budapest vonzáskörzetében üzletet ajánlani? Webáruház cím(ek)nek is örülnénk.
Igazából más márka is jó lenne. 50%pamut, 45% viszkóz, 5% poloamid összetételűnek kellene lennie. Tudtok esetleg ilyent ajánlani? Remélem nem kérdeztem túl sok butaságot, én nem nagyon értek hozzá... Csak annyira megtetszett az a pulcsi, nagyon jó lenne, ha valami igazán szép és jó minőségű fonalat kaphatnék hozzá. (Amúgy a Diana-Horgolt Divat - ban találtam rá...)
Előre is köszönök minden segítséget!
Szilvi
Jolimama Creative Commons License 2006.03.08 0 0 261

Szia Tears! Jött valami mail, amit nem tudok fogadni. Ha valamit szeretnél kérni, mondani, küldeni, talán jobb, ha itt küldöd, vagy tamasimami7@hotmail.com-ra küldd.

Előzmény: tears (251)
grimel Creative Commons License 2006.03.08 0 0 260

Szeretettel:)

 

 

 

virag

Sándor3 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 259
Kedves Háziboszy sikerült a multkori panaszom meg valositását lementettük és rögtön olvashatö lett (lehetett nagyitani nyomtatni KÖSZÖNÖM!
hazyboszi Creative Commons License 2006.03.06 0 0 258
Üdv. a kedves mail-íróknak.))

Szeretném itt közölni: a fotók,és hozzá a minták /terítő,pulli.stb./ általában NÉMET horgolásújságokból kerülnek fel a honlapra!!!
Ne kívánja senki,hogy fodítgassam,mert nem tudok németül!!!! A német leírást szívesen elküldöm beszkennelve bárkinek ,de németül!

Újabb frissítés a http://gabcika.atw.hu lapon...
Ercsibaba Creative Commons License 2006.03.06 0 0 257

Sziamia!

Sajnos nem ért ide a magyarázat. Hova küldted?

Megpróbálod légyszíves még egyszer?

Köszönöm!

Előzmény: grimel (242)
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 256
Kedves TEARS!!  köszönöm leveled én segiteni szeretnék neked, az én unokáim már nagyok .Ugy  gondoltam hogy küldök mintákat csak én segitségre szorulok a neten Jolimama fürgébb volt.  De azért én is gondolok rád hogy böségben tudj lubickolni
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 255
Kedves hazyboszi ne haragudj nem akartalak megbántani ,de akkor amikor kijön a nyomtatási ikon nyomtassam ki és már használható lesz ?? Csakazért irtam mert mindig megjelent egy sárga ikon benne fekete felkiáltojel és irta hogy hiba van  de csak a baba mintáknál a többit nagyon jól tudom használni. Szeretem ahonlapodat nézegetni.Biztatásodra probáltam meg a horgolást bár csak egy BOHOCteletki tudásomból amit kozzé is tettem  képben is  KÖSZÖNÖM TÜRELMED HOGY MEGHALGATTÁL!!
Előzmény: hazyboszi (254)
hazyboszi Creative Commons License 2006.03.03 0 0 254
A gabi,a gabcika én vagyok......
nem tudom,mi lehet a baj..de nálam műxik,és még sok,sok embernél,...lehet progarm és gépfüggő,nem tudom...
Azt tudom temérdek munkám fekszik benne....kérésre órákat töltök a gép előtt,mintákat kereve egyéneknek......stb...
köszi a bajt velem.....
további szépeket kívánok nektek!!
Előzmény: Sándor3 (252)
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 253
GABCIKA honlapjárol beszéltem EL NÉZÉST AZ ELKERESZTELÉSÉRT  BOCS BOCS
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 252

Jolimama!  nekem Gabi honlapjával van bajom ,ott rákattintottam bár mire müködött csak a baba holmik nem . minden utasitást végre hajtottam

tears Creative Commons License 2006.03.03 0 0 251

Jajjjj, mennyi gyönyörüség!!!!!!!!!!! Nagyon szépen köszönöm neked a sok fáradságot, mindet meg tudtam nézni,készítettem egy szép mappát és ki is írom nemsokára. Eddig úgy néz ki, hogy kislány lesz, de az ma már nem sokat számít a színeknél, s meg is lehet változtatni öket.

Nagyon nagy örömöt szereztél, szeretettel ölellek!

Előzmény: Jolimama (250)
Jolimama Creative Commons License 2006.03.03 0 0 250
Elküldtem a mintákat. Tudod-e, hogy fiu, vagy kislány lesz. Küldök majd keresztelőre köthető mintát is. Addig gyakorolj. Meg kell még keresnem. Feltesszük házyboszi honlapjára is. Sok sikert, örömet.
Előzmény: tears (246)
Jolimama Creative Commons License 2006.03.03 0 0 249
Most megint megnéztem, hogy meg lehet-e nyitni, sikerül. Képre kattints jobb egérgombbal, ott válaszd ki, hogy kép mentése másként, mentsd el, és utána próbáld megnyitni. Ha nem sikerül így sem, nincs több ötletem, de ha valamelyik tetszik, küldöm mailben. Tearsnak elküldtem az összes /21/ mintát. Üdv. Jolimama
Előzmény: Sándor3 (248)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!