Keresés

Részletes keresés

grimel Creative Commons License 2006.04.22 0 0 344

Megpróbálok nagyobb képet berakni, úgy jobban látszik majd a minta...

Fogjátok a csipiszt:))))

 

sál  Hát... azt hiszem sikerült.

Jóéjszakát:)

grimel Creative Commons License 2006.04.22 0 0 343

Drága Jolimama, ezer bocsánat... most jutottam oda hogy scan+berak a sál mintáját:)

Remélem  megcsináljátok, tényleg gyorsan készen van és praktikus. Így húsvét után hátha jobban ráér a nép kézimunkázni:))))

 

sal   Csak annyit kísérőképpen, hogy: vékony fonallal és vastag tűvel csináljátok, úgy lesz igazán szellős és tavaszias.

Én a szélét csak egyszerűen körbehorgoltam (lásd lejjebb a kész sálat) és úgy is jó lett, van neki tartása.

Üdv mindenkinek:))

És jó munkát!

Előzmény: Jolimama (318)
Jolimama Creative Commons License 2006.04.20 0 0 342
Házyboszi nagyon szépen köszöni az aggódó sorokat, a jókívánságokat, üdvözleteket. Jól van, gyógyulgat, most sajnos számítógép problémája van, amíg megoldódnak a gondok, addig is mindenkit üdvözöl, és jó munkát, egészséget kíván. Erőt ad, ha érzi, hogy Vele vagytok, és újult erővel lehessen velün. Bármi probléma van, írjatok, szívesen válaszolok, én kapcsolatban vagyok Vele.
Sándor3 Creative Commons License 2006.04.17 0 0 341
drága háziboszy ! kivánok neked sok sok eröt kitartást az élet nehézségeihez és bizom ,bizunk abbanhogy sok sok segitö tanácsaid melyre igényt tartunk is segit a mindennapok nehézségeit feledtetni.Hisz tanácsaidra és honlapodra támaszkodva nagyon sokat tanulunk töled és Joli mamátol.Ha nem is lyelentkezünk be örökké .Köszönjük ,és továbra is számitunk rá .
Sándor3 Creative Commons License 2006.04.14 0 0 340

 

    Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok

   mindenkinek!

 

     

hazyboszi Creative Commons License 2006.04.13 0 0 339
Előzmény: hazyboszi (338)
hazyboszi Creative Commons License 2006.04.13 0 0 338

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN FÓRUMOZÓNAK ÉS CSALÁDJÁNAK,SZERETTEI A KÖRÉBEN!!!!!!

NYUSZIKA
Jolimama Creative Commons License 2006.04.13 0 0 337
Így Husvét előtt sok keményíteni való van, godolom, van akinek segítenek ezek a tanácsok.Boldog Husvétot mindenkinek.
bors_menta Creative Commons License 2006.04.12 0 0 336

Én is vagyok, de most a kert+kutymókáim jobban lefoglalnak. :o))

 

Az egyébként mindig jót tesz ilyenkor, ha otthon vagy. Tapasztalatból mondom. :o)) Ha meg gond van, még mindig vissza lehet menni a kórházba. Pihenj sokat!!

 

 

Előzmény: hazyboszi (329)
Jolimama Creative Commons License 2006.04.11 0 0 335
Szia! Jelentkezem,  én is itt vagyok, nővérkéd
hazyboszi Creative Commons License 2006.04.11 0 0 334
Kellemes nyaralást,sok napsütést,pihenést....stb.))))
Puszika
,utána lejelentkezni,és kérjük a beszámolód,hagy irigykedjünk kissé.))))
Előzmény: era417 (333)
era417 Creative Commons License 2006.04.11 0 0 333

Draga Boszyka!

 Igenis tisztelettel, jelen!

 Isten hozott otthon!

Remelem jol dontottel, hogy kijottel es a tobbiek korulotted segiteni fognak! Mint latod, az biztos, hogy innen csak szepet es jot fogsz kapni!
Szeretettel kivanok javulast, erot, egeszseget!

 

Mas : most egy kicsit en sem leszek, de az en indokom kellemsebb; vakaciozni megyunk kis csaladommal holnap. Tehat  sziasztok kb egy hetig, mindenkinek millio csok!

Era

Előzmény: hazyboszi (329)
hazyboszi Creative Commons License 2006.04.11 0 0 332
Grimel,Gabiiiiiiiii)))))))
Hiányoztatok,cuccokat kérjük majd feltenni))))

Az a csipkés mintasál vagy mi,amit Jolimami is kért,kinek is van meg??? Visszaolvastam ám.))))
grimel Creative Commons License 2006.04.11 0 0 331

Engem is számoljatok a létszámba:)

Egy ideig még mindig keveset leszek, elsőáldozásra készülök, természetesen a ruha egy részét horgolni akarom:) Majd mutatom a képet ha túl leszek rajta.

Pussz mindenkinek!

A háziasszonynak meg erőt, kitartást:)

Előzmény: hazyboszi (329)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.11 0 0 330

jelen:))

 

azota elkeszult a masodik pulcsi is a kicsinek,azt meg ma osszeallitom,es ha az ember is ugy akarja,egyszer majd meg is mutatom:))

Előzmény: hazyboszi (329)
hazyboszi Creative Commons License 2006.04.11 0 0 329
Sziasztok!!!!

Helyzet változott,végleg hazajöttem,saját felelősségre.....
Majd kiderül jól tettem-e....kitartok,erőt gyűjtök itthon,szeretteim körében!!))))))))


LÉTSZÁMLLENŐRZÉSHEZ bejelentkezni!!)))))))))))))))))))
Puszika))))
bors_menta Creative Commons License 2006.04.09 0 0 328

Boszika!

Ne adjátok fel! Tessék harcolni. Sajnos sokan úgy vannak vele, hogy feladják, de nem szabad! Gyógyulj gyorsan meg, férjednek is jobbulást!

Előzmény: hazyboszi (326)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.09 0 0 327

amennyire csak lehet,a ferjednek gyogyulast,neked pedig sok erot,es gyogyulj te is,szukseg van itt /is/ rad:)

 

 

Előzmény: hazyboszi (326)
hazyboszi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 326
SZIA MINDENKINEK!!!!!!!

Először is nagyon köszike a jókívánságokat........)))))

Külön köszönöm drága nővérkémnek: Jolimamának,hogy kézben" tartja a fórumot,és vigyáz rátok.)))))Csak ritkán jelentkeztek....majd sűrítem a létszámellenőrzést,ha végleg hazakerülök,mert sajnos most csak hétvégére engedtek el egyenlőre.(((

Többek érdeklődésére: azért vagyok kórházban,mert van egy kisebb idegösszeroppanásom..
.Ok: férjem mellhártyarákos,és az ezzel járó herce-hurca kimerítetett nagyon..mivel az állam jóvoltából! betegedett meg! Levelezésben,telefonkapcsolatban állok a honvédelmi minisztériumtól az eü miniszterig mindenkivel! Az eü miniszter kivizsgálta ügyünket,és igazolta,hogy a rákot a honvédségnél szerezte amit ők viszint nem akarnak elismerni...nem ragozom tovább...ismeri mindenki a bürokrácia,lététrt való harc kűzdelmeit!!! Melette sugár,és kemókezelés,amit Kanadából hozattunk,mert ITTHON erre a betegségre még szer sincs.....
Kb 2-3 hét és talán végleg itthon lehetek....
Bocsánat az OFF-ért..
Mindenkinek puszi,jó kézimunkázást,egészséget,és vidám tavaszi napsütést!!!!
era417 Creative Commons License 2006.04.06 0 0 325
 Csatlakozom az elottem szolohoz!!!
Udv Imola, es azt a zoknit -mintat - meg ha nem is zokninak- de en is ki fogom probalni!
De jo, hogy vagytok!!!!!!
Előzmény: Jolimama (324)
Jolimama Creative Commons License 2006.04.06 0 0 324
Szia Imola! Köszöntelek topicunkban! Sajnos háziasszonyunk most kórházban van, de nagyon fog örülni, hogy növekszik a létszámunk. Szép dolgokat csinálsz, érdekesek. Kiváncsi vagyok a többi munkádra is. Szívesen segítünk, ha valami problémád van, mármint a kézimunkában, keress a mintáink között, remélem, hogy szépeket találsz. Ha még több is kellene, vagy van valami konkrét amit szeretnél, jelezd, megpróbáljuk megszerezni. Szóval gyere gyakran, mutatsd be a mintáidat, hogy mi is próbálkozhassunk. A zoknit mindenesetre ki fogom próbálni.
Előzmény: budai imola (323)
budai imola Creative Commons License 2006.04.06 0 0 323

Horgolt szélű terítő

Előzmény: budai imola (322)
budai imola Creative Commons License 2006.04.06 0 0 322

Kötött maci a Praktikából

budai imola Creative Commons License 2006.04.06 0 0 321

emutatkozásképpen megpróbálok betenni néhány munkámat. Az első egy mókás zokni. Folyamatosan kell kötni 5 tűvel. Nincs külön sarka. 3 sima, 3 fordított, 3 soronként eltolva 1 szemmel.

       Sziasztok! Örülök, hogy rátok találtam! M

Jolimama Creative Commons License 2006.04.06 0 0 320
Remélem, hamarosan fogjuk látni az uj pulcsit, a másikkal együtt. Biztosan gyönyörű lesz ezekkel a színekkel.Jó munkát!
Előzmény: Gabiiiiii (319)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.06 0 0 319

ugyan feltenni meg mindig nem tudom,amit legutobb kotottem,de ma beugrott a szatyromba egy adag fonal a kicsi uj pulcsijahoz.

Es mosr narancssarga-napsarga-halvanysarga szinben fog pompazni

Jolimama Creative Commons License 2006.04.06 0 0 318

Szia Grimel! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél. Sokat fog jelenteni "háziasszonyunknak" is, ha látja, hogy a topic él és virul, és visszavárjuk Őt. Sajna, még mindig nem tudom, hogy mikor fog tudni visszajönni.

Gyönyörűek a munkáid, jó lenne, ha sál mintáját elküldenéd. Engem is érdekel, és biztosan másokat is. Tovbbi jó munkát.

Előzmény: grimel (317)
grimel Creative Commons License 2006.04.06 0 0 317

Ez a pulcsi és a sál az enyém. Végre nekem is valami...:)))))

Pulcsisál A sálat nagyon aranyos kis mintával csináltam, nagyon haladós is, két nap alatt készen van. Ki is használom rendesen, nagyon megszerettem. Tervezek még pár színben csinálni majd ha időm engedi...Pussz:))
Előzmény: Jolimama (310)
grimel Creative Commons License 2006.04.06 0 0 316

Van még...:)

 

sál - barnaTáska - barna

A barna táskába közben bélés is tettem:)

Előzmény: Jolimama (310)
grimel Creative Commons License 2006.04.06 0 0 315

Hahó:)

Vagyok, élek, virulok:))) Csak picit most meszebb a géptől és így a topictól is... Ha sikerül, felrakom neketek a legújabb munkájaimat, sokat kézimunkáztam mostanában, meg a kert, gyerkőcök, munka... Tudjátok, mind egy bőrben vagyunk:)

Kössz hogy gondolsz rám:) A háziasszonyunknak mielőbbi visszatérést, jobbulást:)

 

Táska - fehérsál - fehér

 

 

Előzmény: Jolimama (310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!