Keresés

Részletes keresés

SkydiveR Creative Commons License 1999.11.22 0 0 89
Duna Plaza, Wendy's (igy kell irni?).
Végre sorra kerülünk, mögottünk kb 10-15 ember.
- Szia! Két chillis babot kérnénk, kólaval (már előlre eldöntöttük, hogy ezt fogjuk kérni. Én általában jól tudom kontrollálni a dolgokat, ergo mindig én rendelek)
- Sziasztok! Addhatok nagy kólat?
- ??????
Na ekkor, elszabadult a pokol. A csaj elkezdte darálni, hogy "hakétnagykólatkértekésvisszahozzatokapoharakatakkorújabbkiskólátkaptokamit......stb"
Mindeközben a haverom fogta a ket szivószálat az az asztalról és elkezdett velük dobolni. De mint az állat. Erre én, para on.
- Azonnal hagyd abba, hallod! Hagyd abba! hallod? Hagyd abba! -sziszegtem és közben rángattam a kabátját
Közben a csaj rendületlenül: - hakétnagykólatkértekésvisszahozzatokapoharakatakkorújabbkiskólátkaptokamitblablabla
Mögöttünk meg mar zúgolódtak az emberek (de lehet, hogy csak én gondoltam így)
Ez meg csak dobolt, mint az állat, le se szart bennünket :o)
SkydiveR Creative Commons License 1999.11.22 0 0 88
a csavarasrol jut eszembe....
egy link, hogy megtanulhasd, vagy ha tudsz, akkor bovithesd a tudasod. ajanlom mindenki figyelmebe a "Tulipant"....
organic Creative Commons License 1999.11.22 0 0 87
Látván, hogy beindult ez a topic, lelkiismeretemmel dacolva arra a következtetésre jutottam, hogy bevallom nektek, én valójában egy nyomozó vagyok, akinek az a feladata, hogy az internet segítségével vadásszon a bunözokre.

Kérem fáradjanak az ajtóhoz és kezüket eloretartva fogadják kollegáimat, akik már ott várják Önöket - természetesen rettentoen agresszív kommandósaink biztosításával.

(RealTimeOrganicStories)

PS
lehet, hogy csinálok egy topicot "ha nem akarsz egyedül csavarni avagy I-BUD" címmel

Resistance Creative Commons License 1999.11.21 0 0 86
hehe..latom mukodik a topic es ennek nagyon orulok :))))) Pont egy ilyet akartam ahol, nem azert harcolunk hogy most kinek van igaza, stb, blablabla..hanem tenyleg megosztjuk azokat az elmenyeket melyek megestek velunk " UGY" !!! :))))))))) micsoda feeling!!

Szoval, a gyumolcslevet majd' kikoptem mikor olvastam az utolso 10 hozzaszolast, nagyon ismerosek voltak.... ;)

akkor itt egy ujabb Duna Plazas elmeny, csakhogy bovitsuk a sort. (aki meg nem volt ugy..hat..mit is mondjak...egy ELMENY!!! hehehe:))))

Szoval, jovunk az egyetemrol, leszallunk a merorol, bemegyunk. Hmm..itt az egesz delelott, van egy kis Super Skunk...mit csinaljunk?....Kiultunk a padra, a Plaza ele (csomo ember, stb.) es megtomtuk a pipat es ragyujtottunk. (2 fiu + 1 lany).... minden ok, elszivtuk..ok menjunk be... (hatas meg nincs---nem annyira ;) .... ok, felmegyunk az emeletre...huha...vmi kezdodik..kb 1 perc mulva mindenkinek bejott es kiakadt vigyorral az arcunkon kolbaszolthnk vegig.. en egyfolytaban takartam az arcom, mert ugy ereztem, hogy szethasad a fejem :)))))
..
szoval, benezunk mindenhova..DE..ugye minden kis uzletben vmi techno megy..namarmost..ahova bementunk, mindenhol elszalltunk mint az allat. Mindig egymasra neztunk es tatott szajjal bambultunk, leesett ajkakkal: Azt a k*urva!!!!! Bazzeg!!! stb......
Szoval mindenhonnan siettunk tovabb mert egyre jobban ragadott magaval a cucc!!!!!! :))
kikottounk a Jurassic Park jateknal, amit hatulrol neztnuk...hat..az egy elmeny volt, intha ott letthk volna a paras oserdoben..kb 20 perc kemeny szallas....utana atneztunk egy butikba, ott van mindjart mellette...a "terem" kozepen van egy kor es neoncsovek vannak korullotte lenn es fenn...tiszta vajszinu volt az egesz...Bemegyunk...egymasba kapaszkodunk, mindenki flashel mint az allat.."uh, bazzeg....ez tiszta Star Wars!!!"..es tenyleg, olyan volt mintha egy "lazado" hajon lennenk, pl, a jedi visszaterben.. Nagyon Kemeny volt :)))
Utana, mentunk tovabb, flash+para hegyek..+ nagy vigyorgasok, rohogoghorcsok...Megyunk lefele a Multiplextol a mozgolepcson.... (ugye a Plaza masik oldalan a metrohoz megy le a lepcso)...megyunk le..foldszint. En megallok, mondom magamba:ok enni kellene..visszanezek, erre a ket lokott megy tovabb le a mozgolepcson. (ott len csak postaladak vannak es 0 ember!!!) .. nezem oket..ok tokre elvannak melyulve..felfogom hogy mi a helyzet es elkezdek szkadni a rohogestol..mindenki engem nez..ezek meg mennek tovabb lefele..leernek..elindulnak, kb, 20 masodperc mulva radobbenek hogy vmi nem stimmel..Azokat az arcokat latni kellet volna!!!! Tokre le voltak dobbenve hogy most mi a fasz van, ott vannak lenn a postafiokoknal tok egyedul, a plaza meg teli. Felneztek es csak engem lattaki ahogy pusztulok a rohogestol.. :))) Nagy zavartan elindultak visszafele....Kisse odavoltak!

Ezek utan ez az eset meg 100-szor visszalett emlegetve...iszonyu poen volt!! :))

Hehe..meg van egy csomo sztorim, de csak kesobb...:) Addig is.... Mindenki batran irja le mi volt! :)))))))))))))) Ez a topic isteni! annyira visszaadja a feelinget ami volt akkoriban!! :))))

Ami megtortent a mienk marad orokre, Testverek!! :)

na, addig is bye-bye

Resistance ;)

Előzmény: Stiletto (85)
Stiletto Creative Commons License 1999.11.20 0 0 85
Nem bírom ki, beszállok egy rövid sztorival..

Helyszín: Duna Plaza, jól!
Esemény: Moziba megyünk, hurrá! THC adag tombol, kezdődik a Mátrix!
Valahogy - nagy nehezen - sikerült megvennem a jegyeket, sietnünk kellett haverommal, mert kezdődött a film.
Rohanás fel a lépcsőn.
Nem, nem veszünk kaját..!!! ..mondja a haver.
De! Snickers, kóla, aahhhhh...
Na most már tényleg sietnünk kellett, persze leragadtam még annál az egyébként tök szar shop-nál pár percre...
Végre beértünk, csüccs a sor közepére, király, kezdődhet a Mátrix! Teljesen ráhangolódtam, még így sokadszorra is.
Egy két reklám után teljes sötétség a moziban, állat zene, Nicole Kidman kezd vetkőzni! Teljesen lenyűgözött a látvány! Jön Tom, csókolgatják egymást - evidens, hogy az Eyes Wide Shut előzetese volt.
...én viszont elkezdtem paráztatni magam, hogy rossz terembe jöttünk, s egy ideig csak magamban nyugtalankodtam. Amikor már biztos voltam benne, hogy elbasztuk, nekiestem haveromnak, hogy azonnal húzzunk ki, mert le fogunk maradni az elejéről!!!
Dehogy, mondta, hülye vagy, ez csak előzetes.
Na, hát én kész voltam teljesen, végül a mögöttünk levő sorban is már rajtam röhögtek, s kezdtek nyugtatgatni...

SliDe Creative Commons License 1999.11.19 0 0 84
Csá Blasius!

Hogy nekem mennyire de mennyire elegem van az alkesz hozzászólásokból azt le sem tudom ragozni. Méghogy attól nem leszel 10 év múlva roncs...!
Akkor mi a fészkes fene leszel??? Láttál te már realtime alkeszt?? Belülről robban szét a pupillájuk és aranyból nyílik ki a közepén a halálcsillag...kb így lehetne leírni a szemeiket. Olvass 1 kicsit utána mielőtt "könnyűitalok"-ról írsz össze vissza mindenféle elfogult badarságot. Tapasztalat más téren ha jól sejtem nálad nuku. Nem baj, azért csak untass itt minket tovább a jól megalapozott véleményeddel amit ki tudja kinek a meséje alapján alkottál. Fő hogy ott legyen a neved nem igaz?!?

A többieknek: bocs az indulatért, felfortyantam:)

By: SliDe

Előzmény: I. Blasius (74)
Shroooom Creative Commons License 1999.11.19 0 0 83
off 2: ja, és ki az a Turek? ha jól sejtem valami "maffiózó"?
Előzmény: rettegen (73)
Shroooom Creative Commons License 1999.11.19 0 0 82
bocsi, egy kicsit Off leszek: rettegen,nem ismersz véletlenül egy Topá... Fer. nevü ürgét (direkt nem irtam le teljes nevét, de pont-annyi-pont van amennyi betü hiányzik). Ha nem, akkor bocs, félreértés. ha igen, irj az emilmre.

Shroooom

Előzmény: rettegen (76)
Shroooom Creative Commons License 1999.11.19 0 0 81
Ejnye bejnye, hát szabd ezt? máskor lécci figyelmeztess, hogy ilyen qrva jó storykat fox mondani, mert akkor majd nem a munkahelyemen fogom elolvasni. ugyanis eléggé a szemek középpontjába kerültem, miután egy hatalmas vinnyogó-röhögés-fröcsögés hagyta el a számat... :))) egyszómintszáz, kurva jó storyk voltak, kérek még többet!!!! ennek a topicnak pontosan ez lenne a lényege, hogy STORYKAT osszon meg a többiekkel, nem pedig az, hogy megtárgyalja, hogy helyes-e vagy sem amit egyesek csinálnak, azt próbáljuk meg egy másik topicba megbeszélni, ha van rá igény én benne vagyok (bár tudom hogy legalább 1o hasonló topic süllllllyedt el, ezért is nem akarom hogy ez elsüllyedjen, mert ez egy kicsit más...).

na, eszembe is jutott egy történet: full vörös szemek, haverok detto, kimentünk Ujpestre a GoGo Hambihoz (apropo, ismeritek? szerintem pest legjobb hamburgerese, éjjelnappal, nem is drága, és eszméletlen választék). szokás szerint abszolut döntésképtelenség, ürge már 5x kérdezi hogy mit kérek. nagynehezen kinyögöm hogy egy dupla sajtburgert (nehéz volt eldönteni!!). minden ok, én még továbbra is bámulom az árlapot. telnek mulnak a percek, én bambulok tovább. erre meg elkészül a kaja, és bekérdezi az ürge hogy mivel kérem ( mustár kecsöppp, ilyenek - ezek a hirtelen kérdések készitenek ki :)). én meg erre - mivelhogy az árlap volt a fejemben - teljesen természetesen benyögtem hogy..... HOTDOGGAL! hát nem tudom leirni azt a fejet amit az ürge vágott, de gondolom eltudjátok képzelni. a haverjaim meg fuldokoltak a röhögéstöl, az egyik még ki is köpte a kajáját...

hopp, mégegy story. MekkDonálcc, szitu ugyanaz (vörös szem, stb), bamba nézelödés hogy most mi is legyen. már baromira idegesitett, hogy nem tudok választani, mondom lesz ami lesz, azt eszek ami elöször eszembe jut. odamegyek, jóestétkivánoksegithetek? kis tanácstalanság, majd Isteni sugallatként belehasit a fejembe, hogy mekkkcsikken menü. mondom is a csajnak, nagyon örültem hogy sikerült választani. erre jött a szokásos keresztkérdés: milyen üditövel. na, kész, megállt a tudomány: ööööööööö, hááááááát, noooooooos, akkkkkkor......... (a szemem idegesen keresi a lehetöségeket az árlapon, aztán feladtam)..... MILYEN ÜDITÖTÖK VAN? na volt is nagy nézés, de azért szépen felsorolta: kólafantaszprájt. kb 1 másodperc alatt. az agyam meg egy "kicsit" be volt lassulva, és amint meghallottam a "fantát" rögtön rájöttem hogy ez kell nekem. azonban az elöbb emlitett lassúság miatt, mire én ez végiggondoltam, ö már a szprájtnál tartott. ebböl gondolom nyilvánvaló hogy mit mondtam: AKKOR SZPRÁJTOT KÉREK! aztán mire felfogtam hogy elbasztam, a srác már rohant és szedte össze a cumókat. szóval szerintem elég vicces volt, legalábbis én jót röhögtem a haverommal, aki végig követte az egész jelenetet.

ennyi mára, egész jól beindult a topic...

ja, azé még egy két hozzászólás: az a halott energia téma nem értem hogy került ide, elég durva (valami sátánista szertartás???)
a keményen beállva vezetés (trip, gyors meg hasonló) tényleg nem éppen okos dolog. magamat akkor veszélyeztetem amikor csak akarom, de másokat nem szivesen vonok be ebbe a "játékba". apropo, tudtok valamit a drogszondákról? állitolag már keményen használják (aztán lehet hogy csak bepróbálnak ilyeszteni a rendörök...)

szóval story, story, story!!!!!!

hállelujja evribády
Shroooom

Előzmény: SkydiveR (77)
Cirbissa Creative Commons License 1999.11.19 0 0 80
En probaltam az e-port meg anno annovics egyparszor. De azt az erzest en nem ereztem magamenak annyira.Kellemes volt, hogy a gravitacio megszuneset tapasztalod, mert ahogy mozogsz szinte sulytalan vagy. De nagyon labilissa valnak a mozdulataid.Kepzeld azt,amikor gyerekkorodban forogsz korbe-korbe, aztan egyszercsak megallsz, de a vilag meg tancol tovabb. Tudod :))))
Es komolyan szedulni kezdtem. Ha raszivsz, tokkkeletesen K.O.
Bulizni-tancolni ertelmetlen szerintem e-porral.
De neked mi is volt e-dusttal Rettegen ?

Rettegen:
Még a topic indulásakor faszán összekevertem az E-port az X-szel ,hogy nálatok mióta E (az extasy) aztat én nem tudom, mert nálam már ősidök óta az ami...), tényleg azt a bizonyosat szitta valaki? (rajtam kivül)

Előzmény: rettegen (70)
Cirbissa Creative Commons License 1999.11.19 0 0 79
A vezetest bedrogozva en is elitelem.
Mert a hulye felelotlen fasznak mas eletevel nincs joga jatszadozni.
Detto ugyanez vonatkozik bepiazott peldara is.
Cirbissa Creative Commons License 1999.11.19 0 0 78
Ereztel mar euforikus/mamoros boldogsagerzetet amikor a szo legszorosabb ertelmeben es hasonlataban elrepulsz fel fel mint egy pezsgosdugo....sortol / felestol ? Na ne katzagtass mar.
SkydiveR Creative Commons License 1999.11.19 0 0 77
A legjobb baratom leszerelobulija.....
2 eve? asszem. A haverunk telken. Hi-Fi, stroboszkop, holland fu, effedrin, speed, tripp.....
Eleg jol indult a buli, beszelgetes, rotyoges aztan fel ora mulva elszabadult a pokol :o)
Olyan elmenyek, flash-ek....hihetetlen volt.
Azt hiszem ezzel sokan vagytok igy, hogy ezeket itt le lehet irni, de az igazi elmenyt nem tudja atadni az ember...

Masik kedves emlekem: Nagyon jo cimboramnal playstation-ozes volt betervezve. Kettesben voltunk, kaja, udito, no meg egy kis zold. Szerintem tekerjunk, igy a cimboram. Meg is tortent. Fel ora mulva alltunk a huto elott, tancikaltunk a csendre. Egyszer csak az arc vegigterul a foldon. Felpattan, es majd megszakadtunk a rohogestol, hogy elajult....
Meg is beszeltuk rogton a dolgot, es arra a megallapitasra jutottunk, hogy akkora volt a flash, hogy az agya kenytelen volt kikapcsolni egy pillanatra, hogy birja a terhelest. Reset....

Masik kedvenc tortenetem: (egesz belejottem)
Bp, vmelyik Torok bufe. A baratommal nemi Purple Haze elfogyasztasa utan beultunk enni vmit.
En tejbegriz mellett dontottem. Nezem az edessegeket a pultban es a csaj adja a kajat. Latom, hogy roppant keves "csoki" van a tetejen. Reklamaltam, kaptam is olyat amelyiknek tok barna volt a teteje. A baratom rogton osszeesett a rohogestol.
- Ez szenne van egve - mondta
- Dehogy is, ez csoki -igy en
megkostolta es szetfujta a rohogestol az osszeset. Mint kiderult, ezek ugy keszulnek, hogy a tejbegrizt, agyagtalakba teszik es raboritjak oket egy sutolapra. Termeszetesen a tetejuk megeg.
1. hulyet csinaltam magambol a pultnal
2. tenyleg csokinak ereztem az izet
3. errol majdnem megdumaltam a haveromat

Ujabb kedvenc sztori:
Duna Plaza. Azt hiszem nem kell bemutatni a helyet, szetesve iszonyat.....
Szoval mar a harmadig joint utan elegge le voltunk butulva, es gondoltuk ihatnank egy banan shake-et. Odaallok a pulthoz, osszeszedem magam:
- Szia! Kernek ket banan shake-et
- Szia! Sajnos a shake-unk elfogyott
erre odalep a baratom, felarbocra ereszkedett szemhéjakkal, voros szemekkel es plasztikus abrazattal ezt kerdezi a dobbent pultoslanytol:
- A shake-etek?
Szerintetek erre mit lehet valaszolni?

rettegen Creative Commons License 1999.11.19 0 0 76
aztaleborult...:-)
Előzmény: foregrower (75)
foregrower Creative Commons License 1999.11.19 0 0 75
Egy halott energiáját úgy lehet megszerezni, hogy amikor meghalt, akkor egyedül kell vele maradni és bezárni a szoba ajtaját. A hátára kell fektetni és kezét merölegesen széthúzni, mintha egy kereszten feküdne. Rá kell feküdni hassal és a szájába lehelni nagyon halkan a titkos szöveget.
Egy ido után a halott kinyitja a szemét és le akarj magáról rázni. Ekkor kell a legjobban koncentrálni, mert ha ledob magáról akkor a martalékává válunk. Egyre hangosabban kell mondani az imát és amikor rugdosni, táncolni kezd, akkor is a szájába. Amikor elfárad és izzadva liheg, akkor kell megragadni kilógó nyelvét és másik kézzel a torkát támasztva kitépni azt. Ezek után a hulla összeesik és miénk az energiája...
I. Blasius Creative Commons License 1999.11.19 0 0 74

Nem értem, hogy egy diszkóban való bulizáshoz minek speedet, vagy extasyt szedni.

Ha valaki megiszik három sört, vagy három felest, ugyanolyan jó kedve lesz, de azért rendszeres bulizás esetén nem lesz olyan tőle tíz év után mint egy roncs.
Voltak a gimnáziumban osztálytársaim akik gyakran éltek vele, de eléggé tompák voltak tőle, volt olyan barom aki remegő lábbal speeddel vezetett, bezzeg engem egy sör után megállított a rendőr. Pedig a drogos vezetés sokkal veszélyesebb, mint egy sör után autóba ülni.

Szerintem igenis jó a kormány törvényszigorítása, nem szabad, hogy a fiatalok a drogban a könnyűitalok alternatíváját lássák, és azt szedjék mert anélkül már képtelekek jól érezni magukat.

rettegen Creative Commons License 1999.11.19 0 0 73
Köpcös,
két hétig , mert jan.16 a szülinapom...:-)

de tényleg szarok voltak akkor a tabik ( akkor volt leáldozóban a napocska, meg akkor volt már szar az X-akata szines háromszög).

Viszont a sok parásnak üzenem hogy a Tureket becsukták egy idöre - ne fossatok...

Előzmény: Köpcös (72)
Köpcös Creative Commons License 1999.11.19 0 0 72
Hali !

Kicsit rosszul fogalmaztam, mer az láttam, hogy goa lesz. Az viszont meglepett, hogy elég király volt, ellentétben az IMMC-vel, akik nagyon formán kivül voltak akkor.

Trinyó szerintem is inkább lakásba való. Jópárszor voltam már partyn is, de az nem az igazi felszabadulás. Partyra valami gyorsitó kell a zöld mellé ugy cool szerintem.

Az a 21 ekis hét az zúzós lehetett egy kicsit. Utána mennyi ideig pihentél ?

Köpcös

Előzmény: SliDe (68)
SliDe Creative Commons License 1999.11.18 0 0 71
Hy Organic!

Az első 2 bekezdésed maga a tiszta igazság, nem is ragozom, átéltem én is, tapasztalat ugyanaz mint neked.

Ez már nehezebb ügy...papír+party ma már csak társasággal jön be, régen ez nem így volt.
Lakástrip? Igazad van, amiről írsz az 1 makrouniverzum abba lemerülni nem kis kaland, csak győzd feldolgozni amit találsz. Nekem 2 évem fekszik benne és ma már inkább partizni járok és inkább nem papírral:)) de azért előfordul az is. A lakástripphez szerintem Biga ominózus faq-ja a biblia, azt olvasva indulni nagy előny. Ő leírja a set+setting-et is ezért ezt sem bővítem, de szerintem is ez az alapja minden ott előkerülő gyönyörnek. Azért ne vesd el a partikat sem, no para tuti társaság és máris csak röhögsz a világon:))
It's a long way to Tripp-erary:)) SliDe

Előzmény: organic (69)
rettegen Creative Commons License 1999.11.18 0 0 70
Elnézést, hozzá lehet szólni?

Még a topic indulásakor faszán összekevertem az E-port az X-szel ,hogy nálatok mióta E (az extasy) aztat én nem tudom, mert nálam már ősidök óta az ami...), tényleg azt a bizonyosat szitta valaki? (rajtam kivül)

Más. Van buli sorrendetek? legjobb , legrosszabb, stb. (hol vertek pofán iszonyatosan, pl. a Turek..)

Érdekes módon nekem eddig a legjobban az 1. Hirosima Mayday jött be a legjobban... (elsö alkalom '96 aug. 4-6 ig végig tánc-tánc)
2. most volt nem olyan rég az istenkirály Commander Tom féle party a Pecsában (nekem az a zene)
3. Törökbálint esös party ( azok a 3D-s fények a fejem fölött meg eleve a katlan hangulata, az nagyon jó) lehet hogy megdobáltok érte de én nem szeretem a nagyon lepattant embereket (a'la Tilos party...., de a hely kárpotolt
4. Na innentöl kezdve nehéz mert számtalan Speed beli bulin voltam ami után mindig azt mondtam magamnak, hogy ez volt a legjobb, de legyen a Trance Nation 5 , mert az emlékezetes volt nagyon mert 3 nap múlva volt a karácsonyi party a Flörtben és az is mega volt, megint 4 nap múlva pedig a Speed Szilveszter, ami nagyon - nagyon- nagyon király volt ( 6000 ember volt ott aznap !!!) az ország legeslegjobb nőivel.
Félve irom le hogy az egy hét alatt bekajáltam 21 X-et ( képzelhetitek a hétvégén 3-asával dobáltam, meg mint az ipari porszivó úgy takaritottam... Akkor volt egy olyan érzésem hogy direkt szarabbak voltak az X-ek, talán üzleti szempontból.

Na nem untatok senkit...

organic Creative Commons License 1999.11.18 0 0 69
Zsoci, egy hosszú kihagyást mernék javasolni, mondjuk egy fél évet. Én is erre ítéltem magamat, mert ha túl megszokottá válik egy állapot, elveszted a lelkesedést, aztán jöhet az önsanyargatás...holott azért alapvetoen jobb dolgokra is használhatóak ezek az élmények.

Ráadásul megfigyeltem a frankó gyors karmikus visszacsatolásokat is, ha rossz lelkiismerettel csinálom a dolgokat, nem pedig "eszetlen lelkesedéssel". Gyorsan visszapofoz az élet, ha bunözo leszel a saját magad szemében.
Halgass bátran magadra : )

Elárulom nektek, én még "papíron" sosem voltam partyzni. Lehet, hogy ezért nem rajongok a goáért?
Pedig állítólag biztos támaszt nyújt a muzsika egész reggelig.
Csak ez valahogy olyan nekem, mintha bibliával a kezemben sétálnék le a sarki kocsmába. Lehet, hogy hülyeség, de szerintem a pszihedelik irányvonalon olyan lehetoségek lapulnak, amelyek mellett egy bulin csak elsiklani tudnék.
Az én nézeteim szerint, ha nem figyelsz oda mindenre ami az utazás alatt történik (félelem átélése, öröm átélése) akkor mintegy kihasználatlanul maradnak ezek az energiák és napokig csak feszítik a fejedet.
Hogy menjek így goa partyra?

Előzmény: zsoci (65)
SliDe Creative Commons License 1999.11.18 0 0 68
Hy Shorty:)

A Garancsin azért ment goa mert az is lett meghirdetve(lásd flier) illetve úgy volt, hogy a Virágék AP után mennek lefelé. Csakhogy mint már voltam szíves hozzászólni az AP csúszott vagy 3-4 órát a kezdéssel-ki tudja miért:))-így mire leértünk reggel lett. Garancsin a Görgő játszott vagy 5 órán keresztül 1folytában, te őt hallhattad. Nem kicsit volt ideges, hogy gigaszettet kellett nyomnia és senki nem váltotta.
Ő azóta nekem a goatrance tiszteletbeli igáslova. Mindent kibír és nem is rossz amit nyom.
Na by.
SliDe

Előzmény: Köpcös (67)
Köpcös Creative Commons License 1999.11.18 0 0 67
Hi !

Én nem igazán vagyok goa rajongó, bár pont az AP-vel egyidőben a Garancsi tavon tartózkodtam, és nagy meglepetésemre az egyik szinpadon ott is goa ment. Nekem bejött, bár a közönség nem volt túl szinpatikus, mivel még reggel hétkor is lufival a kezükben járkáltak, és ugy néztek ki, mitha agyuk nem lenne már. Mondjuk lehet, hogy én is hasonlóan néztem ki, de nem volt nálam tükör (volt ami butitson engem is, ikrek voltunk egy haverommal). Ja és a közönségről még: volt egy olyan érzésem mintha a környező falvak diszkórétege is eljött volna. Egyébként sirály buli volt. Szét kacagtuk az arcunkat (érdeklődés esetén bővebben..)

Köpcös

Előzmény: SliDe (66)
SliDe Creative Commons License 1999.11.18 0 0 66
Hy GombAce!:)

Astral-téma: 3!!cd-n ment a keverés, digi kijelzőn összehúzta a sebességet aztán hadd szóljon...nem lehetett haragudni mert 1részt alkarnyi dzsanga lógott a szájukból-a cd-ken legalább nem toltak el semmit. Ugyanakkor alig volt zene az új anyagból:((Ugyanakkor a régi is épp elég király:))Na ennyit erről. 1ébként nem 1 haverom ment le a kőfejtőbe, akit elértünk telefonon annak szóltunk, akit nem, az ment lefele bukni 1 utat. Akárki is csinálta bad trippet az arcába:))
Szabadtér-Halásztelek: a kettő összefügg, mivel az utóbbi egy igazi előbbi:)) Volt is rendesen idén is min 3-4 hetente 1. Nekem is kevés volt, de nyáron a dj-k lusták, meg belassultak a sok természetes zöldségtől, télen meg nem csinálnak bulit mert hideg van:)) Erről szinte nem is lehet mesélni:)))Egy erdőkatedrálisban áldozunk a tranceisteneknek, akik ott pörögnek velünk hajnal 4 után. Szerintem a legjobb party ami valaha volt/van.
A habparty 1en ott voltam, akkor úgy volt emléxem, hogy idén 2 hetente lesz katlan. Az sem lett.
Organicnak: A goában miért is kellene csalódni?? Vagy a goatrance-ben??? Ha még nem voltál Halásztelken akkor még nem voltál goatrance partin, ahol a Mood/Wegha/Oleg trió erősít 9-től másnap du 3-ig. Tűzdelve Virággal és Görgővel, esetleg Ramses. Szal, ha őket még 1x sem hallottad élőben, ott, akkor ne fikázd a style-t mert még a végén dilettánsnak nézlek.:))
Nekem 1ébként a tavalyi mezőtúron pont az jött be a legjobban, hogy a Jirzí buliról 5 méter volt átmenni Cadik-ra. Teljes széthullás volt keverni őket. Ezzel csak annyit, hogy ami tetszik azt hallgasd és legyél nyitott az újak felé is.
Deep Smiling: SliDe

Előzmény: Shroooom (61)
zsoci Creative Commons License 1999.11.17 0 0 65
Hogy van ez fiuk? Ti nem erzitek azt a lelkiismeretfurdalast kozben, mint en?
En mar azert nem csinalom, mert hasznalt nekem a fejmosas. Akarhanyszor bejott
az elmult idoben, mindig elcseszodott a hangulatom. Ramjott az onsanyargatas, lelkiismereti problemak, es rendszerint jott az alkohol, hogy minel gyorsabban elmuljon a feeling. Nem mondom, alkoholista biztos nem leszek, mert nem rajongok erte. Azota inkabb a lelki nyugalmat keresem, egy kis odafigyelesert, szeretetert mindenre kepes vagyok. Nem tudom, lehet, hogy valami ertelme megis van a szigoritasnak? Egeszen elbizonytalanodtam...
Shroooom Creative Commons License 1999.11.17 0 0 64
Hát van humorérzéke annak az embernek aki ezt a rendörös szivatást kitalálta! Csak nem értem, hogy mi köze volt az alkoholhoz? Lehet, hogy igy akarták átszoktatni a "nem alkoholos befolyásoltság alatt lévö egyéneket" (hu, milyen szép kifejezés arra a csuuuunya szóra - k-val kezdödik és ábitoszeresre végzödik) az alkoholra? Mivel ugye azt annyit iszol amennyit csak a pénztárcád bir, na mindegy.

Apropó rendörsztori. Egyik haverommal ugy gondoltuk, hogy elmegyünk egyet "gombázni" (nem csiperke!!) a telkünkre. Peströl indultunk, és mivel a telek ugy 2o percnyire volt, gondoltuk már Pösten megesszük a gombapaprikást. Találtunk is egy jó kis parkolót a Hüvösvölgyben, beálltunk egy nagy körakás mögé. Zabálunk, tekerünk (nem biciklit!!!), szivogatjuk a megtekertet, erre megjelenik egy autó a parkolóban. Nagy jelentöséget nem tulajdonitottunk neki. Szép lassan közeledik felénk, láttuk már hogy egy piros Astra. Na ez már gyanus, de még mindig nem tettünk semmit az elöl levö dolgok elrejtésére (gomba, z.). Aztán ugy 2km/h-s sebességgel elhadt mellettünk és láttuk, hogy nagyonnagyon kuksizik át két ürge. Akkor azér már nagyon gyanus volt, ugyhogy a haverommal közös megeggyezéssel szép lassan elkezdtünk pakolászni, ám nem nagyon tudtuk már máshová elrakni a dolgokat, csak a zsebünkbe meg gyorsan az ülés alá, mert már fordult is meg a kocsi, megállt mellettünk és kirakta a soför a kék villogot. Extra para, még éppen nyeltem le az egyik darabkát, a "cigit" meg be hamutálba. Kiszálltam, két civil rendör elkér mindent, és mondja hogy a hölgy is adja oda a papirjait. Nem igazán értettem, hogy miröl is beszél, de aztán leesett hogy a haveromnak hosszú haja van ezért hitte azt hogy csajjal vagyok. Erre kiszáll a haverom, papirok rendöröknek. Azok meg néztek egy nagyont hogy nem csajjal vagyok. Ugyhogy elég csunya arcot vágtak, szerintem aszitték hogy buzik vagyunk. Beis kérdezett egyböl, hogy mit csinálunk itt rejtözködve a körakás mögött. Hebegés habogás, aztán sikerült valami nagyon gyenge választ kitalálni (valami olyasmit hogy csak beszélgetni jöttünk ide). Pulzus közelit a végtelenhez, kocsi körbejárás, benézés (ülés alá nem), adatok lekérdezése URH-n, stb. Szopattak vagy negyed óráig. Én meg már igencsak kezdtem izgulni, hogy ha még szopat egy ideig, akkor frankón befog jönni a gombácska. Hát elég csúnya lett volna. Aztán miután semmi gyanusat nemtalált, elkezdett jópofizni meg storyzgatni! Szóval húzta az idöt. Aztán kb még egy 1o perc, és végre visszaadott mindent, aztán még közölte, hogy ugyanmár ha legközelebb beszélgetni támad kedvünk, akkor valami nyilvánosabb helyre álljunk félre, mert ez egy kicsit félreérthetö. Szóval elég keményre sikerült! Aztán mondanom se kell hogy a város közepén kezdett bejönni a kalapos, hát nem kivánom senkinek. De aztán szép lassan kiértünk, és már nyugodt körülmények között tudtuk befejezni a "kirándulásunkat". De azért ezt sose felejtem el (nem mintha egyetlen "kirándulásomat" is elfelejteném, mindegyik egy csoda a maga nemében.)

To Organic: levél király, összeszedem a gondolataimat és válaszolok. Ozric Tentacle-röl már olvastam vmit (asszem a droglapokon a trip alatt javasolt zenéknél), de még nem hallottam. Esetleg valahol MP3-ban a neten?

áufiderzén
Shroooom
"hivatásos" erdökerülö

Előzmény: Gordon Gekko (60)
organic Creative Commons License 1999.11.16 0 0 63
Jóóó estét!

Hát kíváncsi leszek én arra a Szentendrei testvérdiszkóra, magam ugyanis elég jól ismerem a viszonyokat arrafelé, és félek, hogy a szokásos gyártelep-design mellett a fél Békásmegyer ltp. kertésznadrágos figurái boldogítják majd a környéket. De reméljük, hogy jobban sül el.

Az Astral szabadtéri partyját tudtommal a törökbálinti csapat fúrta meg, nehogy más szabadtéri partyhelyszín tudatosulhasson a kedves budapesti fiatalokban.
Magam egyébként nem vagyok nagy híve a goa és trance muzsikáknak, legutóbbi tuzrakós-telki bulinkon (nevezzük inkább biciklitúrának) úgy jellemeztem a mufajt "mintha merüloforralót dugtak volna a seggembe".
Amiben viszont soha nem fogsz csalódni:
utazás közben hallgass OZRIC TENTACLES-t, ez egy elég rockos hangzású csapat, de amit ok tudnak a temarol az szinte felfoghatatlan.
Hallgasd meg oket eloítélet nélkül (persze csak a megfelelo alkalommal) és garantálom neked, hogy olyan dolgokat tapasztalsz majd, amire zenétol sohasem számítanál... Én nagyon sokáig nem szerettem, de ma már megszállott vagyok. Minden album megvan.

üdv, folyt köv

Előzmény: Shroooom (61)
Keszeg Creative Commons License 1999.11.16 0 0 62
Udv!

A rendoros pararol jutott eszembe: par evvel ezelott volt egy bulink a Subway nevu helyen (nem tudom, letezik -e meg). Par haver csinalta a zenet (amator, kezdo dj-k), a kozonseg ismerosokbol volt, meg a hely torzskononsege=a tulaj haverjai. Tehat bennfentes, nyugodtan lehetett csavarni, ilyenek...
Aztan egyszercsak belep ket egyenruhas. Asztal lesopor, letakar, ralep, stb., vernyomas le, para ezerrel, cigire idegesen ragyujt.
Lofraltak egy kicsit, aztan felrevittek az epp aktualis dj-t (egy jobaratomat), es meggyoztek, hogy halkitsa le a zenet, mert kulonben elviszik.

A poen az volt, hogy a pincerfiu odajott hozzank es kozolte, hogy most varjunk egy kicsit a csavarassal, vagy menjunk hatra.
Mi meg ultunk falfeher arccal es mondtuk, hogy kosz.

Előzmény: SliDe (59)
Shroooom Creative Commons License 1999.11.16 0 0 61
Nemmondod hogy az Astral Cd-röl nyomta?????? Hát ez nem piskóta! Nekem sajna az a party nem igazán tartozik a kedvenceim közé (pedig egyértelmüen az AP a legeslegeslegeslegtutibb GOA group!! na, azért a Trancewave Cycles of life-ja a mindentvivö - it takes you the highest), mert amint te is tudod, elöször egy köfejtöbe volt meghirdetve, és miután kiderült a party napján hogy az Almássy téren lesz, eléggé lebaszta a hangulatom (azért egy Astralt illett volna szabadtéren hallgatni, ha jól emlékszem telihold volt!). Ráadásul nemtom hallottad-e miért lett az Almássyn? Hát csak azért, mert valaki betelefonált az önkormányzatba, hogy egy "kábitószeres buli" kerül megrendezésre a köfejtöben, és erre az önkormányzat rögtön visszavonta az engedélyt (egyébként olyan hirek is terjengtek, hogy biza a Garancsi tó szervezöi kevertek be, mivelhogy ugye ugyanazon az estén volt az ö bulijuk is, de ez csak egy kósza hir volt). És én a party elött egy héttel direkt megkerestem a haverjaimmal a köfejtöt hogy bemérjük a terepet (meg fel is avattuk egy "cigivel"), és hát elég király hangulata volt, ugyhogy nagyon sajnáltam :((( .

De azért egy Astralt látni kellett élöben...

Apropó, hallottatok e arról, hogy valami kanadai discónak nyilik egy testvérdiscója Szentendrén? Lehet hogy ez már egy régi hir, de sajna én most itt külföldön egy kicsit le vagyok maradva.

Ja, még egy kérdés SliDe: te is ugy érzed, hogy ebben az évben kevesebb szabadtéri party volt mint tavaly? Mi van Dunaharasztival, Törökbálinttal (az utolsó partijuk julius elején (HabPary2) volt, nemtom miért nem volt augusztusban???), stb.??? Csak nem leálldozóban van a csillaguk?

Halásztelki bulikról mesélj mán egy kicsit, én ott 1x voltam, a hely nagyon bejött, csak sajna volt egy kis magán-parám, ugyhogy nem igazán élveztem, de láttam hogy jó a hangulat. És az a kalandos út, ahogy oda kell jutni... hát az nagyon kemény!!! :)))

Egyébként kösz a biztatást, mostmár tuti mindig fogok irni, ha valami story eszembejut (szerencsére van elég...:)))

A GOMBA LEGYEN VELETEK!

Shroooom

Előzmény: SliDe (58)
Gordon Gekko Creative Commons License 1999.11.16 0 0 60
Szerintem a Patex-ben nagyon komoly bulik, voltak és csak jó arcok.
Általában a Kepi Blan-ban melegítettünk, ott történt egyszer egy nagyon komoly történet:

Éppen a tánctéren ugra-bugráltunk persze bekaptunk egy két "gyógyszert" amikor bejött két rendőrruhába öltözött egyén és mindenkinek zseblámpával a szemébe világítottak.
Na mondom kész, a pupillám akkora volt mint a fejem, teljes para, lepergettem elöttem egy két dolog, de mire közelebb értek kiderült, hogy csak valamilyen ital kostoló promoció keretében ijesztgetik az embereket.
Sajnos nem tudom, hogy milyen ital volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!