Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

poldi Creative Commons License 1999.10.21 0 0 7
A szerencs utcaiban szinte szóba se áltak velem.
("Elnézést sok dolgunk van, hagyja itt a kocsit majd megnézzük)
Újpesten barátom járt AUDI 2,2i, sajnos csak egy fanatikus AUDI-s tudta rendbehozni amit ott elszurtak.

Esetleg egy fanatikus Ford buzerátort nem tudtok véletlen?

hetfo Creative Commons License 1999.10.20 0 0 6
Sziasztok !
Injektorost kettot is tudok:
1. Újpesten a Kis János altábornagy utcában, hivatalos neve (telefonkönyv) Újpest karburátor szakmuhely. Ok szerintem eléggé értenek hozzá, korrektek, de nem árt ha végig ott vagy és mondod hogy ez igy mémindig nem jó.
2. Rákospalota Szerencs utca / Rákos út sarok. Állítólag ok is jók, de nekem nem tetszett hogy nem engednek be szerelés alatt.
Egyébként egy 85-ös 1.8 GSI Kadettem van amit állandóan piszkálok, ha jó, ha rossz.
poldi Creative Commons License 1999.10.20 0 0 5
Egy nagy kérdés!
Tipushiba: Ford Sierra EFI injektor vezérlő teljesen meghülyül alapjáraton. Melyik jeladó lehet szar? Esetleg a központi vezérlő?
Ha esetleg van ebben egy szaki a címet megköszönném! (Dunakeszin jártam ott ajánlottak egy szervizt, elkértek 7500,-FT,-ot és ugyanolyan hibával visszakaptam)

Ha valami ötlet van megköszönném!

BGC Creative Commons License 1999.10.20 0 0 4
Valahol csak szerelik a 4ü trabikat, mivel a wartbiknak is van szervíze a Dózsa György úton!
Talán őket kéne megkérdezni esetleg.

Tel:320-90-05

Előzmény: DéJé (3)
DéJé Creative Commons License 1999.10.19 0 0 3
Ez a topic tényleg úgy kellett, mint egy falat kenyér... pedig még kocsim sincs :)

Azért segítsetek nekem: mekkora különbség van a régi és az új Trabik között? Mármint alkatrészileg. Az addig korrekt, hogy a motor VW. Akkor most ha rossz a Trabi, hová kell vinni? Mezei autószerelőhöz vagy VW szervízbe? Na erre varrjatok gombot!

dj

ElPocoLoco Creative Commons License 1999.10.19 0 0 2
Sziasztok!
Pont jókor jött a téma, egy nagyon friss felháborodásomat osztanám meg veletek:

Renault 5-ösöm van, és a tél előtt ellenőriztetni akartam a fagyállót. Legelőször felhívtam a Baumgartnert, kérdeztem, mennyiért csinálnák meg.
Azt mondták, 10-12 ezer forintra számítsak. Egy fagyállócserére! Ha én hozom a fagyállót, akkor 5-6 ezer!
Megnéztem, 3-4-500 forint egy kg fagyálló, ebből kell 3, max. 4.
Ezután megkérdeztem a régi szerelőmet, aki 2500-3000-ért vállalta (anyaggal).

Már régebben is tapasztaltam hasonlót: akkor egy zárgarnitúrát 30000-ért akartak adni (+beszerelés)ezt én végül 12000-ért vettem meg.

úgyhogy:
BAUMGARTNERT ELKERÜLNI NAGYÍVBEN!!

DoubleBack Creative Commons License 1999.10.19 0 0 1
Én speciel 0 szerelőműhelyt tudok mondani

DB

Laci Creative Commons License 1999.10.19 0 0 0
1. kérdés: most vettem egy használt kocsit, és a fék egy kicsit cincog. Az baj, vagy nem baj? És ha az, akkor mit kell vele csinálni?

Köszi,
Laci

Laci Creative Commons License 1999.10.19 0 0 topiknyitó
Gyertek ide, és osszuk meg egymással (illetve ti velem :)) a tapasztalatainkat az autószereléssel kapcsolatban.

Tegyünk fel itt kérdéseket, válaszoljuk meg, írjunk be megbízható, jó szerelő műhelyeket (és megbízhatatlan rosszakat is), és még ami ide jön.

Remélem bejön ez a topic, és sokunknak segíteni fog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!