Keresés

Részletes keresés

Sochx Creative Commons License 2000.03.04 0 0 149
Dzsó, te vagy a nap embere! };-D
Előzmény: dzsó (148)
dzsó Creative Commons License 2000.03.04 0 0 148
KV és Laa-yosh!
Inkább hozzatok létre egy külön topikot, de ne az 576 topikjában vitatkozzatok arról, hogy a PCGURU miért gyenge. Úgysincs még legjobb tudomásom szerint PCGURU topik. De lehet, hogy van, csak elsüllyedt... §:-)
KV Creative Commons License 2000.03.04 0 0 147
LAA-YOSH:

1.Már bocsánatot kértem
2.Nem montam azt szar munkát végzel,meg ilyesmi, csak az hogy szerintem például a 3DSmax rovatot hülyeség csinálni, mert nagyon kevés embernek szól. De tévedtem, és mikor ezt megcáfoltad, én beismertem hogy akkor hülyeséget irtam. Egyébként meg nem a te munkád minőségét szídtam, hanem a rovat hasznosságát vontam kétségbe. Szó sem volt gyalázásról, meg hasonlókról. Az is igaz, hogy néhányan elég gyenge minőségben írnak (unalmas leirások, végigjátstzás a leirás helyett, de ezt már kifejtettem), de nem kifejezetten RÁD gondoltam, igazából név szerint senkire, mert össz vissz 2 gurum van eddig, ugyhogy nem ismerem a cikkirókat.

Szóval ezért nem kell felháborodni szerintem (persze jogodban áll :)).

Feka Creative Commons License 2000.03.03 0 0 146
De a LÉNYEG hogy az 576 most má abszolút király!!!!! (szubjektív)
Aki nem így gondolja írjon emilt, és majd lerendezzük a havon! (tudom tavaszodik)
Feka Creative Commons License 2000.03.03 0 0 145
Bobafett az a helyzet hogy egy lapot nem két Ft-ból vágnak össze. Tudod hogy egy kissebb könyvecske levilágítási ára kb. 15 ezer forint?
Még hol a nyomtatás és a többi?
Előzmény: bobafett (142)
Laa-Yosh Creative Commons License 2000.03.03 0 0 144
Messze nem vagyok már gyerek, és nem is sértődöm meg könnyen.
De a munkámat ne tessék gyalázni, tán jogom van felháborodni ezen.
Előzmény: Sochx (141)
Diron Creative Commons License 2000.03.03 0 0 143
OK.Akkor mondj egy árat,ami szerinted reális lett volna.
Előzmény: bobafett (142)
bobafett Creative Commons License 2000.03.03 0 0 142
OK, így nézve igazad van. De a külső-belső változás arányban van az ár duplázódásával?
Szerintem nem.

bobafett

Előzmény: dzsó (139)
Sochx Creative Commons License 2000.03.03 0 0 141
Az a tapasztalatom, hogy ez a Laa-yosh gyerek könnyen sértődik. Több fórumon megfigyeltem már.
Előzmény: KV (136)
Sochx Creative Commons License 2000.03.03 0 0 140
Nem zavar.
Előzmény: bobafett (138)
dzsó Creative Commons License 2000.03.03 0 0 139
Még így is a legolcsóbb a társai között, nem?
Előzmény: bobafett (138)
bobafett Creative Commons License 2000.03.03 0 0 138
Sziasztok,

Nem akarok beleszólni, s tényleg a tartalomtól függetlenül kérdezem meg, hogy Titeket tényleg nem zavar, hogy 800 Ft-ba kerül?

bobafett

Adder Creative Commons License 2000.03.03 0 0 137
Es megjott...
Na nem az, en is logos vagyok...
Szal kewl meg minden, meg CoVboy is kezd a regi lenne, de az nem kuul hogy 100 oldalbol szinte 100 oldal csak jatekleiras. A CoVboy posta meg a net-ajanlo melle kene egy par mas cuccos is. No mind1...
KV Creative Commons License 2000.03.03 0 0 136
LAA-YOSH:

Bocs azért mert a GUrus írókat általánosságan szídtam. Csak van 1-2 pasas akik rendes cikkírás helyett inkább végigjátszást készítenek.
A 3DS max-ről, meg nem tudtam, hogy tényleg olyan nagy érdeklődés lenne iránta. Bár ha nem így lenne, akkor miért is csinálnád, nem igaz? Végül is nem is olyan haszontalan rovat, ha tényleg sokakat érdekel . Szal bocs, ha megsértettelek volna, lehet kissé meggondolatlan voltam. de a sok kvékerről(nem azokról,akik nem hánynak a kvéktől, hanem azokról, akik máris felháborodnak azon,ha valaki számára nem csak a quake létezik) és a játékcikkekről(unalmasak) ua a véleményem .

Sochx Creative Commons License 2000.03.03 0 0 135
Az 576 legújabb számával fordulóponthoz érkezett a magyar játéklapszakma. Eddig soha nem látott tartalmi igényesség, a remekbeszabott külcsínről nem is beszélve. Ezzel a számmal talán elindulhatunk a nyugati lapok nyomába.

bölcselkedő:) Sochx

UI: A Csevegő nagyon szuper!!

Gundark Creative Commons License 2000.03.03 0 0 134
Nos megvettem. Na, ez egy mai játékújság. Már a boritó minősége tetszett. Ami meg benn van az cool. :)Ha ez igy marad, márpedig CoVboyjal miért ne maradna, akkor ez tetszik nekem az összes gamerlap közül a legjobban.
dzsó Creative Commons License 2000.03.03 0 0 133
Na nekem is megvan. Úgy döntöttem, hogy a PCGURU értékelési módszerét alkalmazva én is értékelem az 576Kbyte-ot.
-Külcsín:18/20 (engem egy kicsit hirtelen ért)
-Tartalom:20/20 (Na itt 100%-osan elégedett voltam. Azt hittem, telebonyolítják minden ketyerével, de szerencsére csak az Internet került be, mint újdonság)
-Hangulat:19/20 (elég hülyén néztek rám a buszon az utasok, amikor minden kanyarban felröhögtem)
-Cikkek:19/20 (röviden a lényeget, bár a Final Fantasyről elég hosszan mesélt CoVboy)
-Zene:0/0 (de hülye vagyok...)
-Összhatás: 19/20 (az a "két oldal=1 cikkoldal és 1 képoldal" hibát sajnos megtartották)
Tehát 95%. Nem lett rossz. Újjászületett MO. legjobb számítástechnikai magazinja! §:-))))))
PUMA Creative Commons License 2000.03.03 0 0 132
Király lett az új 576 KByte!!! A legjobb eddig amit valaha is láttam!

Nem igazán tudom, mit vannak oda egyesek a késésért! Igaz, hogy még jó pár évvel ezelőtt CoVboy azt írta, hogy az adott hónap 10-15. napján fog megjelenni az újság, de ez már vagy 3 éve volt!!! Már réges-régóta az adott hónap 20-25-a körüli napján jelenik meg, ami azt jelenti, hogy most késtek max. 1 hetet. Ez pedig szerintem a lapszámemelés miatt még megérthető, nem?

Jimbo Creative Commons License 2000.03.03 0 0 131
Hali!
Végre megvan!!!!
Qrva jó lett a design, legalábbis szerintem...

Azért jó lett volna, ha legalább egy 2 soros elnézést kérnek a srácok, de mindegy...
Remélem a következő nem fog 3 hetet csúszni!!!

Első ránézésre királynak tűnik, és nincs az amitől kicsit féltem, hogy lesz itt is mindenféle hardver,grab. ...stb. rovat! Maradtak csak játékok.

Laa-Yosh Creative Commons License 2000.03.03 0 0 130
Bocsánat, hogy beleszólok a topikba, de a rovatomat gyalázzák, és ez nekem nem jön be.
KV. A Maxrovat nem jött volna létre, nem kerül az újságba is, és nem marad meg, ha nincs rá igény. Kifejezetten sok mailt kapok a rovatba, és a weboldalát is meglehetősen sokan látogatják.
Szóval talán hátrébb az agyarakkal, fiatalember.

És szabad idődben gondolkozz el azon, hogy egyrészt nem mindenkinek egyezik meg az ízlése meg az igényei a tieddel, meg hogy hány év a korkülönbség az átlagos 576 és PC-Guru olvasó között...
Ja és ne sértegess embereket nyílt fórumon.

Előzmény: KV (124)
kornel Creative Commons License 2000.03.02 0 0 129
El kell menni az 576 Kbyte shopok egyikebe...namost ugyebar ijen csakis es kizarolag pesten van, ergo szivnak azok akik egeszen veletlenul nem a fovarosban elnek...
Quake3: ennekem semmi bajom vele, el lehet vele szorakozni, onnantol meg nem erdekel hogy hany texturat hasznal meg hogy mittudomen.Felesleges kukacoskodas.Nezd meg pl. a dynablastert: a grafika nem egetvero mai viszonylatban, de megis mekkorakat lehet vele jatszani :)
Feka Creative Commons License 2000.03.02 0 0 128
Hát KV a 3DSTUDIO rovattal nekem nincs bajom de a
QVÉKET én is unom az egekbe magasztalják!! Szerintem a Q3-ban minden olyan mintha műanyagból lenne azér a Team Fortress pár százalékkal jobb textúrákat haszál. De új vagyok nem szólok bele túlzottan a vitába.
Előzmény: KV (124)
Gundark Creative Commons License 2000.03.02 0 0 127
Nem az a baj Diron hogy egy két nappal korábban olvasom vagy sem. De már március van. És a februári szám meg sehol. Azért ez nem túl szerencsés. Most már tényleg érdekel mi lesz 100 oldalon. Lesz benne Airport Inc ? :) De egyébként Jimbonak igaza van. Miért van hogy más újságok mindig időben megjelennek egyedül csak a mi ojságunk jelenik meg hol 10.-én hol 30.-án? De ez a mostani még nekem is sok :)
Diron Creative Commons License 2000.03.02 0 0 126
Jó,én is azt hittem,hogy ma már lesz az újságosoknál is,de azért adnék egy tanácsot azoknak,akiknek számít,hogy egy-két nappal előbb olvashassák a 576Kbyte-t:
Tehát,el kell menni az 576 shopok egyikébe,és az újság már a kezedben is van!
Előzmény: Jimbo (125)
Jimbo Creative Commons License 2000.03.02 0 0 125
Hali!
Félreértés ne essék: Én is szeretem az 576-t, pont azért sir a szám, hogy miért nincs még.....
A cikkekről csak annyit, hogy az NHL 2000- ről sikerült irni egy egész oldalt, aminek a felét a boritóról beszkennelt kép tette ki!
Előzmény: KV (124)
KV Creative Commons License 2000.03.02 0 0 124
Nos igen, én is így vagyok ezzel. És a PCGURU cikkei unalmasak is, meg azt annyira utálom, ha egy játékot azért istenítenek(QUAKE2, QUAKE3), és foglalkoznak vele 6 oldalon át /szám, meg a CD is tele van vele-pedig ISZONYÚ SZAR-, mert sok bunkó kvékert nem akarják magukraharagítani. Ez UNDORÍTÓ! Az is igaz, hogy a Quake3 az 576-ban is vagy 92%-ot kapott(kb), és ezért én az 576-ra is megharagudtam. De ők legalább a Q2-nél és pár kiegészítőnél ki merték mondani, hogy szar... A GUGU iroi annyira bénák, hogy ahhelyett hogy normáris bemutatót irnának egy játékról, leírják a végigjátszást! És van pofájuk ezt vagy 4 oldalon megcsinálni. Brrrr Egyébként meg az a sok szar még ami benne van! 3DSTUDIO MAX meg ilyesmi. Állatságok....
Gundark Creative Commons License 2000.03.02 0 0 123
576 vesztesen? Ugyan már. A 688 cikk óta a guru csak viccelődik. Hogy is kezdődik? Valahogy igy: Én ugyan nem szeretem a tengeralattjárókat de nekem adták oda hogy irjak róla. És mit kapott? 70% ot. Az a szim ami a modern tengohadviselés alapköve. Ottvan aztán az a Boy fiú. A flanker 2 le lett ugatva, az usaf meg éljen éljen.No, most aki játszott mind a kettővel az tudja hogy melyik a szim. :) És akkor jön a válasz hogy van benne hardware rovat. Részemről én játékújságot akarok. Fölösleges duma nélkül. Márpedig mind a GSban mind a Guruban az akad. Szóval hasonlitgassunk. :)
Jimbo Creative Commons License 2000.03.02 0 0 122
Hali!
Ok. a cd-t elirtam, de ettől függetlenül qrva nagy cink, hogy soha nem képesek időben megjelenni. Azt hiszem a Guru-s témán nem kéne elkezdeni vitatkozni, mert valószinűleg az összehasonlitásból az 576 kerülne ki vesztesen...........
Előzmény: PUMA (120)
dzsó Creative Commons License 2000.03.02 0 0 121
Nem baj, majd a februári szám megjelenik áprilisban...
PUMA Creative Commons License 2000.03.02 0 0 120
"Szerintem kár összehasonlitani az 576-t a Guru-val, mert még igy felcédésitve és felszázoldalasitva sem fogja az életben megütni a Guru szinvonalát."

1. Mióta CD-s az 576?
2. Szerintem sem fogja megütni a Guru színvonalát, mivel már rég lehagyta azt. Na jó, tudom, ez szubjektív...

Előzmény: Jimbo (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!