Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

elisam Creative Commons License 2010.04.14 0 0 369
Szia!

Hat ez elkepeszto, szerintem ez baromi keves hiba.
Előzmény: Törölt nick (359)
elisam Creative Commons License 2010.04.14 0 0 368
o bocsanat, elso hozzaszolasom volt, nem gondoltam, hogy az enterek benne maradnak.
elisam Creative Commons License 2010.04.14 0 0 367
Sziasztok!

Miskolcon a Lassu Laszlo Autosiskolaba SEMMI ESETRE SE menjetek. Lepukkant kornyezet, elmeleti oran politizalas, gyakorlati oktato bunko, penzleszedos, atveros.

Ugy viselkedik, mintha o lenne az ugyfel. Molnar Janos a neve. Oktatas kozben mobilozik, napszemuvegben uldogel. (borus teli homentes napokon is)

Rugalmatlan, le vagy tojva hozzaallas!

Hat ennyi!

































































GABA76 Creative Commons License 2010.03.30 0 0 365
Gratulálok!!! Belesetmentes vezetést kívánok!!!
Előzmény: Törölt nick (364)
GABA76 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 363
Sok sikert hétfőre! Az eredményről majd számolj be légyszives.
Előzmény: Törölt nick (362)
GABA76 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 361
Nem előírás, hogy nem szabad megállítani az autót parkolás közben. Amennyiben szükséges még korrigálni is lehet.  Az "egy kormánymozdulattal" számomra értelmezhetetlen.  Valószínű nem ez volt a fő ok. Sok sikert a következő vizsgádhoz!
Előzmény: Törölt nick (359)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 360
oktatók!!

Veimann pótpedál szett 3db-os ,profi német eladó.
Mazda3 ban volt,keveset használt,de univerzális állítható,bármely gépkocsiba berakható.Új ára 2000euro felett!!!
Ez nem gagyi!!,tüvös,profi,kovácsolt német ipari remekmű,mind3 pedálhoz!
60000ft.
06702489805
zoli
lndóra Creative Commons License 2010.02.11 0 0 358
Sziasztok! A Padlógáz autósiskolánál van valakinek tapasztalata a gyakorlati oktatókról? Van olyan akit javasoltok vagy épp semmiképp nem érdemes hozzá menni?
Köszi a segítséget!
gedy22 Creative Commons License 2009.10.28 0 0 355
Sziasztok!

Én egy nagyon rossz tapasztalatot szeretnék megosztani veletek, a szentendrei, Rózsa utcában működő Sze-Ati autósiskoláról. Az elméleti oktatás náluk egy oktató CD, de ez a legkisebb baj, azzal simán elsőre átmentem, normálisan tanultam mellette otthon, családi segítséggel. A gond ott kezdődött, hogy a sikeres vizsga után nem tudtak a munkabeosztásomhoz igazodó oktatót adni, tehát reggel vagy este, ill. hétvégén. Alkudoztam velük egy hétig, hazudoztak össze-vissza, hogy megoldják, persze csak az időt húzták, pedig a tandíj 2/3-át már ki kellett eddigre fizetni, aztán meguntam, hogy vesztegetik az időmet, és közöltem, hogy másik iskolába iratkozom. A papírjaimat nagy nehezen kiadták, de a pénzemen már több, mint egy hete ülnek. Ma közölték, hogy nem is annyi jár vissza, mint amit elsőre mondtak, hanem 14e Ft-tal kevesebb. De kérdem én, hol írtam én alá, hogy ezt elfogadom??? Semmi tájékoztatást nem adtak írásban, mindent csak szóban, most meg alkudoznak, mikor több, mint egy hete késnek a pénzemmel. Már egy hete hitegetnek minden nap, hogy visszakapom másnap, meg aznap délben, délután, stb., mondván, hogy az én befizetett pénzemet már elköltötték, és várni kell, amíg lesz új bevétel. Mi közöm nekem az ő bevételükhöz? Már feljelentettem őket a Felügyeletnél, ott is nagyon rossz hírük van, és most találtam meg, hogy korábbi székhelyük Budapesten volt, APEH eljárás is folyt ellenük. Hazudós, szándékosan megtévesztő, csürhe banda! Mindenki óvakodjon tőlük!

Edy
Eaglet Creative Commons License 2009.09.04 0 0 354
Jártas valaki abban, hogy magyar jogsi nélkül - időben nem készül el - New Yorkban turista útlevéllel 21 évesnek hogyan lehet jogsit szerezni ? Pontos információk kellenének vagy hol érdeklődjek, ahol magyarul is kapok információt ?
aniju Creative Commons License 2009.08.29 0 0 353
 :)
Eaglet Creative Commons License 2009.08.28 0 0 352
az előirásszerü papír már megvan, most már a csemetén múlik a többi..
Előzmény: aniju (350)
Eaglet Creative Commons License 2009.08.28 0 0 351
Köszi szépen !
Előzmény: aniju (350)
aniju Creative Commons License 2009.08.28 0 0 350

nem értem az összefüggést a helyettes orvos meg a nem jelenek meg vizsgán között, de mindegy is.... :)

Azért sok sikert legközelebbre

Eaglet Creative Commons License 2009.08.28 0 0 349
helyettes
Előzmény: Eaglet (348)
Eaglet Creative Commons License 2009.08.28 0 0 348
Igen ezt javasolják, de valószinüleg jó ha szerda, csüt, péntekre megkapja, mert ma megy és helyett orvos van...
Előzmény: aniju (347)
aniju Creative Commons License 2009.08.28 0 0 347

Én konkrétan a "sima" orvosi igazolásra gondoltam, nem a táppénzre.

Nem tudom,hogy jó a kamubetegséget napokra bontani ilyenkor, nem dolgozom az NKHban (sem), csak én úgy tudom, kell orv ig.

A helyedben kedd szerda csütre íratnám... :)

Eaglet Creative Commons License 2009.08.27 0 0 346
Gimnazista nem lehet táppénzben. Sima orvosi igazolás jó, ha szerda, csütörtök, péntekre szól és szerdán volt a vizsga ?
Előzmény: aniju (344)
aniju Creative Commons License 2009.08.27 0 0 345
Tényleg kár...
Előzmény: Törölt nick (330)
aniju Creative Commons License 2009.08.27 0 0 344
Ha nincs orvosi igazolásod, akkor bukó.
Eaglet Creative Commons License 2009.08.25 0 0 343
Minek számít, ha valaki nem tud elmenni a forgalmi vizsgára ? Ez bukásnak számít ?
ditti09 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 342

Sziasztok. Én a Dekmár és társa autósiskolánál szereztem meg a jogsit. Nagyon jó fejjek az elmélet is gyorssan meg volt jól magyaráztak és a gyakorlat is meg lett gyorssan elsőre .

Ismerőseim is ott szerezték meg a jogsit mindenki dicséri.Mindenkinek csak ajálani tudom, rugalmasak mindent meg lehet velük beszélni.

X.ker van az  Örsön.

gsolya Creative Commons License 2009.06.13 0 0 341
Figyelem! Hasznos infók mindenkinek akinek Citrom-nyomora van!

Én is megjártam a hadak útját lóCitromékkal és úgy látom, nem vagyok egyedül ezért gondoltam h megosztom a tapasztalataimat:
A történet sajnos sokaknak ismerős lehet: befizettem, letettem a kresz-t aztán elkezdődött a végnélküli 3 hónapos huzavona ugyanis nem volt autó vagy oktató vagy valami hasonló. 3 hónap után úgy döntöttem h otthagyom őket és sikeresen kijelentkeztem. Igen ám de 22E ft-tal adósok maradtak. Hiába telefonáltam, mentem be személyesen, hagytam üzenetet:semmi. A pénzt nem akarták visszafizetni. Engem pedig mérhetetlenül dühített hogy ilyen piti módon akarnak kirabolni.

Végül két levet írtam: egyet a Nemzeti Közlekedési Hatóságnak egyet a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnek. Leírtam a történetemet és hogy tulajdonképpen engem megkárosítottak és azóta is hülyének néznek. 2-3 héten belül kimentek ellenőrzésre a lócitromékoz és utána-hihetetlen módon- mégiscsak visszafizették a tartozásukat.
A barátom ugyanezzel a problémával hasonló módon bánt el. Tehát a felettes szerveknek kötelességük kivizsgálni a bejelentéseket. Tuti a trükk.

Egyszóval: ne adjátok fel és ne kuncsorogjatok a recepciónál, mert ők magasról tojnak az egészre. (szerintetek miből fedezik pl azt a fullos irodát ott a Mammut-ban?) Írjatok a fellettes szerveknek ,mert az ilyen patkány bandát csak akkor lehet cselekvésre ösztönözni, ha megszorongatják őket és ezek a hatóságok pont ezért vannak.
És még egy ok a bejelentésre: ha minél többen teszünk valamit az ügy érdekében akkor megakadályozhatjuk azt is h az ilyen kamu-autósiskolák (ahol évek alatt sem juthatsz el a jogsiig és nem a te hibádból) ne palizzanak be még több szerencsétlen embert .
Ne hagyjátok magatokat és álljatok ki az igazatokért!
Sok sikert!
malaytimber Creative Commons License 2009.05.25 0 0 340
Használt autó friss jogsisnak!


http://www.hasznaltauto.hu/2370161_daewoo_nexia_1997
hirvike Creative Commons License 2009.05.17 0 0 339
???
Előzmény: magasgy (338)
magasgy Creative Commons License 2009.05.14 0 0 338
...
Előzmény: hirvike (337)
hirvike Creative Commons License 2009.04.20 0 0 337

Úgy hozta az élet, hogy nem halogathatom tovább a jogsi megszerzését...

 

A Csigavér ha jól sejtem nem lenne bölcs döntés, tud valaki normális autóssulit ajánlani Dél-Pesten, XXIII. vagy XX. kerületben, ill. Dunaharasztin?

 

Találtam egy biztatót: T-tempo, csak a honlapjuk elég szűkszavú, esetleg valakinek van velük tapasztalata?

 

rsutton Creative Commons License 2009.03.09 0 0 336
Sziasztok!

Lopakodó autósiskoláról tud valaki valamit? Vagy ez már gyanúsan olcsó?

http://www.lopakodojogsi.hu/
Csenge22 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 335
Sziasztok!
Én a Zebra Autósiskolában tanultam. Úgy mentem oda, hogy előtte nem vezettem még, de olyan sikeresen felkészítettek, hogy minden vizsgán sikerült elsőre átmennem.
A honlapjuk: www.zebrajogsi.hu
mmmagam Creative Commons License 2009.01.29 0 0 334
Megnéztem ennek az autósiskola kritizáló oldalnak a hír oldalát... hát az oldal maga nem valami extra, de amit ír az sajnos tényleg igaz. Rákerestem a neten a "driving school forum" szavakra, és tényleg olyan fórumot találtam, hogy hihetetlen... és nálunk meg mindenki csak sajnálkozik meg széttárja a kezét.
Miért nem lehet kollektíve tönkretenni azokat, akik átverősek???
Előzmény: mezdema (332)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!