Keresés

Részletes keresés

Briella Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1056

Gabcika! Az általam ajánlott linkeket nyugodtan rakd be, és szerintem se törd meg a sort azzal, hogy ki találta meg őket.

 

Az orosz oldalról innen: http://show.7ya.ru/index-private.aspx tudsz indulni. Szép zölden ott van az ábécé, ha egy betűre rákattintasz, megjelenik egy csomó fotóalbum hivatkozása, onnan pedig jön a totózás, hogy melyik rejthet vajon kézimunkát.

 

Összeszedem a többi linket is, amit találtam, és küldöm őket.

 

Gabi

Előzmény: hazyboszi (1050)
Esthi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1055

Kedves hazyboszi, nem tudom, hogy tudod-e, de az atw-s honlapod nem elérhető. Próbáltam már többször, de semmi. :(((

hkatica1 Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1054
Egy idő után biztos meg fognak jelenni a képek, csak várd ki türelmesen :))) Én négy napot vártam rá. A terítős képek pedig még mindig nem látszanak.
Előzmény: hazyboszi (1053)
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1053
hkatica.)))

ha megdolgoztál a linkgyüjteményért,legalább a neved jelezze,neked köszönhetjük,nem?))))

Én is próbálok feltölteni a képtárba fotókat,de azt írja.konvertálás alatt-mint a te karácsonyi fotóid a képtárban...
Valamit rosszul csináltam::::????????
Előzmény: hkatica1 (1052)
hkatica1 Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1052

Gabcika! Nyugodtan felteheted a linkeket és a névhez sem ragaszkodom.

 

Csak szólni szeretnék, hogy a képtáromban a karácsonyi minták már látszanak :))))

http://kep.tar.hu/hkatica/50337453#2

Előzmény: hazyboszi (1049)
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1051
KÖSZÖNTŐ:

Szia)))
szeretettel fogadunk minden újat,régit,bárkit...aki fanatikus" vagy az lesz,vagy akar lenni))) nemigaz lányok??
Jó helyre csöppentél...itt mindenki segít,küld,mailben postán....csüccs le közénk és légy aktív tagunk!!!
Előzmény: harmonye (1016)
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1050
Briella.!!

7ya.ru- bejön egy oldal,csak nem tudok ororszul,hol vannak rajta a kézimunka oldalak??
köszike..
Előzmény: Briella (1047)
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1049
hkatica))

feltehetem majd a linkjeid???? Írj te is mailt,és mindenkinek a linkgyüjteményét a neve alatt fogom futtatni az oldalamon...... ÍYgy korrekt..)))
Üdv.cuppp Gabi))
Előzmény: hkatica1 (1046)
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1048
Briella.)))))))))))))

Képzeld én is írtam a startlapnak...hasonló választ kaptam...))) Én is tátottam a szám,oszt' megcsináltam a honlapom...)))) Most viszont beregeltem,és a linkek közt,lásd megjelent az enyém is..)) Hogy is van?? Aktív férfiak,ahogy mondod..))))

Jelenleg a fiam gépét bitorlom",csak akkor tudok ideülni,ha dolgozik....a monitotom befuccsolt,talán a hét végére kész lesz.)
Ha elküldenéd a linkekekt,feltenném!! pl így: Briella ajánálása: kézimunkalinkek....
Nem vezszem el más gyűjteményét,és teszem fel a nevem alá.Aki megdolgozoztt érte,annak a nevét is feltenném,ha beleegyezel...)))
Írj mailt,és amint a gépemhez jutok.../ott a szerkesztőm,és ftp,amivelfeltöltök/ azonnal feltöltöm a linkeket....Mások is hagy csemegézzenek...))))))))))))))))))
Mailcímem: hazyboszika@citromail.hu vagy hazyboszika@freemail.hu
Várom....és tuti jó az orosz linked is...)))))
Na látnád az én gépem is tele van...de nem szól érte senki..)))))
A fiaméra viszont nem "mentegethetek" csak úgy...így most marad a szemlegeélteteés,na,és 1-2 oldalt gyorsan kinyomtattam,mivel nekem meg nyomtatóm nincs..))))))
PUSSSSSZZZZZ)))))))))))))))))))
Előzmény: Briella (1047)
Briella Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1047

Gabcika, régi megszállott mintagyűjtő vagyok. :) Több GB-nyi keresztszemes, horgolás, kötés, patchwork mintám van a gépen (hallok is érte elég morgást itthon). Volt egy régi kedvenc kínai oldalam, ahonnan tonnaszámra lehetett letölteni a mintákat, de az sajna már nem elérhető. De most itt van helyette ez a másik! Na meg az orosz oldal (a 7ya.ru) is szuper.

 

Gondoltam is én balga, hogy ne csak a gépemen tároljam a sok hivatkozást, és írtam a startlapnak, hogy csinálnék egy kötés-horgolás aloldalt, erre az a választ kaptam, hogy már épp elegendő hivatkozásuk van a témában más aloldalakon (van egy olyan előírás, hogy egy aloldal összes linkjének kevesebb mint 10%-a jelenhet meg más oldalakon).

Én erre rátátottam a számat. Ők biztos jobban tudják nálam. Gondolom a válaszlevelet író férfi aktívan kézimunkázik. :)

 

Szóval az lenne a lényeg Gabcika, hogy nem csinálnál az oldaladon egy linkgyűjteményt, oda fel lehetne rakni minden ilyen felfedezést. Persze csak akkor, ha még nincs ilyened.

Most sajnos nem tudom megnézni, nem jön be az oldalad.

Előzmény: hazyboszi (1041)
hkatica1 Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1046
Esthi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1045
Mostanáig csemegéztem ezen a linken. Nagyon jó dolgok vannak. Az ember azt sem tudja, melyik tetszik a legjobban. :)
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1044


http://photo.163.com/photos/czxueer/#p2
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1043

http://photo.163.com/photos/czxueer/
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1042
Briella.))))
Na, én is találtam,igaz utánad...... koppintás...))))

http://photo.163.com/photos/snoopy0755/14492696/#p5

hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1041
Briella.))))


Nagyon szuper oldalakat találsz.))))))))))))))
Ezer minta,lehetőség......
Az én honlapomra már nem is kell bővítés...........
Csemegézek ezerrel..))))))))))))) Édes vagy....hogy hol találod,én hiába írom a keresőbe,angol,német oldalak bejönnek,de az már lerágott csont..)))))
Pusza,és köszi....jöhet ,ha van,mintagyűjtőknek,mániákusoknak sosem elég..)))))))))
Előzmény: Briella (1033)
hazyboszi Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1040
loncsibaba..))))))

Az én fiaim is megpróbálkoztak a kézimunkával!!!!
Az enyémek a gobelinezést választották....be is van keretezve..)))) Igaz ma már nem űzik",de büszkék rá,hogy tudják.....és dicsekednek vele...pedig a nyagyobbik 30 éves.)))) Az unokáim /ha lesznek végre/ is megmutatom majd amit tudok,legyen fiú vagy lány,és majd eldönti van-e kedve hozzá.)))
Biztosan te is kipróbáltad a fúrást faragást...nem a férfiak kiváltsága...,én is kipróbáltam...naés festek,miegymás.....ez van...))) Mindenki csinálja azt ,amihez kedve,legyen fiúka,vagy lányka..)))))))))))))
Gratula...))))))))))))))) Ne legyen lelkifurdalásod..)))))
Előzmény: loncsibaba (1023)
budai imola Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1039

Szia, Oona!

Eddig ilyen a tasakokból horgolt táskám. A foltok rajta -gondolom - árnyékok.

Oona Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1038
bocs!
move sts on tool
szerszám(on ) és nem -ra
Előzmény: Oona (1037)
Oona Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1037

"move sts on tool 1 needle to the left"

google-ban is kerestem, sehol semmi ilyesmi, totál zagyvaság


mit hiv tool-nak? a kötőtű az a needle, tehát akkor mi a "tool"?

mozgasd/költöztesd szemeket a szerszámra 1 kötőtűre balra

ezt irja....

"needle w.double st"

a (kötő)tű dupla szemmel


semmi ráhajtást nem emlit

st = szem (stitch rövidétése)
sts = szemek
Előzmény: Marikje (1003)
Oona Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1036
én is puszillak Taptapo, elgondolkoztató amit irtál...

köszönöm!
Előzmény: taptapo (1021)
Oona Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1035
Oona Creative Commons License 2006.08.03 0 0 1034
csak finomítod az érzékeit, ha van kedve hozzá

mikor az elmúlt hetekben kerestem a rácskötést ennek a férfi oldalára is rátaláltam
http://www.knitty.com/ISSUEwinter05/PATTdanica.htmlhttp://www.yarnboy.com/



jókat mosolyogtam mikor irta, hogy a Long Islandi héven az asszonyok csak nézték ahogy rácskötést müvelt, el tudom képzelni...

Fiad csak gazdagabb lesz.
Előzmény: loncsibaba (1031)
Briella Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1033

Hölgyek, csemegézzetek! :)

http://photo.163.com/photos/snoopy0755/

Marikje Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1032
loncsibaba Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1031
Köszi mindenkinek!! Eddig voltak kétségeim, hogy nem csinálok-e hülyeséget azzal, hogy a kézimunka mániámat a fiamra is átragasztom/elnőiesitem/,de nektek köszönhetően megszűnt!!Puszi mindenkinek!! Máris előkeresem azt a félbehagyott pipit!Ilcsi.
vorosvar Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1030

Szerintem elsősorban a "családban előforduló visszajelzések" tulajdonosait  kellene megkérni, hogy a negatív megjegyzéseket legyenek szívesek fennhangon, bocsánatkérések közepette visszavonni, és ennél is hangosabban dícsérni a gyermeket, aki ilyen ügyes.

 

Előzmény: loncsibaba (1023)
livia néni Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1029

Endem elsősorban az összerakható minták, és a kerek terítők érdekelnek. A szalaghorgolást még nem csináltam. Mostanában itt a forumon nagyon szép munkákat látok. Lehet, hogy a télen megpróbálkozok a szalaghorgolással is.

LÍVIA

Előzmény: hkatica1 (1020)
margitmama Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1028
ilcsibaba ! nem kell törődni azzal aki nem nézi jószemmel ha a fiuk kézimunkáznak, az én három gyermekem 2-fiu 1- lány . versenyezve himeztek, hogy ki csinálja szebben . mindegyik himez, ha kellett besegitettek nekem. az uj életükben pedig a feleségnek is megkellet tanulniuk . csak örülni lehet . ha ezzel és nem valami rossz dologgal foglalkoznak!!!!! margitmama .
Előzmény: loncsibaba (1023)
Jolimama Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1027
Szia Gabcika! A sajátkezüoeg kézimunka oldalról kötöttem meg a lovacskát, emlékszel? Ott van bárány leírás is, sajnos kép nélkül. Elküldöm, tedd fel, hátha megcsináljátok Ti is.
Jó próbálkozást.
Előzmény: hazyboszi (1012)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!