Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

poldi Creative Commons License 1999.10.20 0 0 5
Egy nagy kérdés!
Tipushiba: Ford Sierra EFI injektor vezérlő teljesen meghülyül alapjáraton. Melyik jeladó lehet szar? Esetleg a központi vezérlő?
Ha esetleg van ebben egy szaki a címet megköszönném! (Dunakeszin jártam ott ajánlottak egy szervizt, elkértek 7500,-FT,-ot és ugyanolyan hibával visszakaptam)

Ha valami ötlet van megköszönném!

BGC Creative Commons License 1999.10.20 0 0 4
Valahol csak szerelik a 4ü trabikat, mivel a wartbiknak is van szervíze a Dózsa György úton!
Talán őket kéne megkérdezni esetleg.

Tel:320-90-05

Előzmény: DéJé (3)
DéJé Creative Commons License 1999.10.19 0 0 3
Ez a topic tényleg úgy kellett, mint egy falat kenyér... pedig még kocsim sincs :)

Azért segítsetek nekem: mekkora különbség van a régi és az új Trabik között? Mármint alkatrészileg. Az addig korrekt, hogy a motor VW. Akkor most ha rossz a Trabi, hová kell vinni? Mezei autószerelőhöz vagy VW szervízbe? Na erre varrjatok gombot!

dj

ElPocoLoco Creative Commons License 1999.10.19 0 0 2
Sziasztok!
Pont jókor jött a téma, egy nagyon friss felháborodásomat osztanám meg veletek:

Renault 5-ösöm van, és a tél előtt ellenőriztetni akartam a fagyállót. Legelőször felhívtam a Baumgartnert, kérdeztem, mennyiért csinálnák meg.
Azt mondták, 10-12 ezer forintra számítsak. Egy fagyállócserére! Ha én hozom a fagyállót, akkor 5-6 ezer!
Megnéztem, 3-4-500 forint egy kg fagyálló, ebből kell 3, max. 4.
Ezután megkérdeztem a régi szerelőmet, aki 2500-3000-ért vállalta (anyaggal).

Már régebben is tapasztaltam hasonlót: akkor egy zárgarnitúrát 30000-ért akartak adni (+beszerelés)ezt én végül 12000-ért vettem meg.

úgyhogy:
BAUMGARTNERT ELKERÜLNI NAGYÍVBEN!!

DoubleBack Creative Commons License 1999.10.19 0 0 1
Én speciel 0 szerelőműhelyt tudok mondani

DB

Laci Creative Commons License 1999.10.19 0 0 0
1. kérdés: most vettem egy használt kocsit, és a fék egy kicsit cincog. Az baj, vagy nem baj? És ha az, akkor mit kell vele csinálni?

Köszi,
Laci

Laci Creative Commons License 1999.10.19 0 0 topiknyitó
Gyertek ide, és osszuk meg egymással (illetve ti velem :)) a tapasztalatainkat az autószereléssel kapcsolatban.

Tegyünk fel itt kérdéseket, válaszoljuk meg, írjunk be megbízható, jó szerelő műhelyeket (és megbízhatatlan rosszakat is), és még ami ide jön.

Remélem bejön ez a topic, és sokunknak segíteni fog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!