Keresés

Részletes keresés

Hozzászólások sorrendje:
gvass1 Creative Commons License 2003.01.27 0 0 30
hi,
Kedves Lorant,
igazan nem azert mondom, de imho 2 eset lehetseges az itt vegzett amokfutasod kapcsan:

1. Garamvolgyi urek csapata hamarosan lenyomoz IP-cim alapjan es zart helyen szorhatod a hasonlo okossagokat

2. Kiderul, hogy te is az emlitett csapat eltagja vagy, es jol szivatod/lebuktatod itt a nepet, buntethetetlenseged nyugodt tudataban.

Nos?

Előzmény: Sipaki Lóránd (29)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.27 0 0 29
szia fazekas laci.
elmondok neked egy titkot.
hajolj közelebb egy kicsit.
így ni.
sose lesz oldtájmer forgópisztolyod, csak úgy, ahogy nekem. és ha lesz, egészen közel hajolhatsz, mert álszent pöcs vagy. persze ha nem lesz, akkor becsületes kiskölök vagy.
ez nem túl bonyolult ugye?
Előzmény: fazekaslaci (27)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.27 0 0 28
maga olyan ideges.
remélem nincs fegyvere.
Előzmény: fazekaslaci (27)
fazekaslaci Creative Commons License 2003.01.27 0 0 27
> Sipaki Lóránd
>
> azt hiszem, nem leszünk ugyanott klubtagok.
> :)

Nem húznál a francba innen..?
Vedd már észre, hogy senki le sem szarja a faszságaidat, meg hogy hol leszel klubtag..
Menj a sulinetre, ott talán találsz hozzád méltó nívót..!

Laci

Előzmény: Sipaki Lóránd (26)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.25 0 0 26
azt hiszem, nem leszünk ugyanott klubtagok.
:)
Előzmény: Törölt nick (24)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.25 0 0 25
a vak ló bátorsága a veszélytelenség illúziója.
Előzmény: Törölt nick (24)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.25 0 0 23
nem fikázni akartam.
mekkora a nyomás általában az embereken, ha a saját biztonságukat alávetik a hatalom rendeleteinek.
Előzmény: ControlDenied (22)
ControlDenied Creative Commons License 2003.01.25 0 0 22
A bátor népnek meg temetője van. :-)
Előzmény: Sipaki Lóránd (21)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.25 0 0 21
kész paranoia minden fegyveres topik.
gyáva népnek nincs fegyvere
:)
repepe Creative Commons License 2003.01.25 0 0 20
Szi Iviz!

Minden honap elso szombatjan van a Havannalakotelepen. Ulloi felol Europark mellett Jobbra egyenesen es csak tovabb egyenesen,az oda visz a havannra. A pontos cim, pedig a Kondor Bela Setanyon A Kondor Bela Muv. Kozp. Ha az altalam leirt uton (Az Ady Endre uton) jossz, akkor ha beertel a lakotelepre, 400 meter utan balos, aztan ott lesz egy nagy fuves placc a haztombok toveben, ott tudsz parkolni,es onnan mar latszik a tetthely.

Cso repepe!

lviz Creative Commons License 2003.01.25 0 0 19
Hi!
Le tudnavalaki irni,hogy pontosan hol van a Havannan borze es,hogy mikor?
Koszi!
Udv!
Gróf Úr Creative Commons License 2003.01.24 0 0 18
A félreértés elkerülése végett: gyűjthetsz engedély nélkül is hatástalanított fegyvert (még), de elemi érdeked, hogy beszerezd a hatástalanítás papírjait és esetleg lecsekkold a yardnál, hogy elfogadják-e, mielőtt megvennéd a cuccot, mert esetleg rádverik a 2-8 éves kényszerpihit...
Előzmény: Gróf Úr (17)
Gróf Úr Creative Commons License 2003.01.24 0 0 17
Isten hozott Abszurdisztánban! :-(
Előzmény: repepe (16)
repepe Creative Commons License 2003.01.23 0 0 16
Koszonom a kimeriro valaszt.

Csak engedellyel lehetek mukedvelo?

Nincs seminemu fegyverem.

gvass1 Creative Commons License 2003.01.23 0 0 15
hi,
"Hol lehetne egy nem publikus helyen ilyen dolgokrol beszelni? "

VELEM? Sehol.

Előzmény: repepe (14)
repepe Creative Commons License 2003.01.23 0 0 14
Szia!

Koszi az infot, azt meg tudom, hogy illetekes vagy a dologban, mivel latttam a hozzaszolasaidat+a javaslataidat az uj fegyvertorvennyel kapcsolatban, plusz jartam a honlapodon, stb.

Hol lehetne egy nem publikus helyen ilyen dolgokrol beszelni?

Udv:repepe

gvass1 Creative Commons License 2003.01.23 0 0 13
hi,

A torveny nem ismerete (rosszul ismerete) nem mentesit a felelossegre vonas alol.

Hidd el, hogy en talan jobban vagyok ezugyben informalva, mint egy regisegboltos...

De az altalad leirt esetben:
a, az illeto ellen azonnal eljarast lehet inditani lofegyverrel valo visszaeles buntette miatt, mivel a gyujtopeckes revolver lofegyver, o pedig nem csak birtokolja ezt, hanem enegdely nelkul kereskedlemi forgalomba is hozza
b, fegyverkereskedlemi enegdely nelkul kereskedelmi forgalomba hoz hatastalanitott fegyvert, ez szabalysertes

Előzmény: repepe (12)
repepe Creative Commons License 2003.01.23 0 0 12
Szia Gvass1!

Orulok, hogy itt is jarsz!

Nekem egy antikos mondta az eloobb emlitett avultsagra hivatkozast, nala lehet venni ilyeneket a Vaci Utcaban, a kozraktar ter feloli vege fele, a Paul`s buf utan.

Fel vannal kotve madzaggal egy szogre, van nala tobbis. darabtol, es allapottol fuggoen van nala 35.000-tol oldalcsappantyus loszert tozelo forgotaras pisztoly tobb darab is.Nala lattam az undorito modon hatastalanitott Steyr M95-ost is. 95.000,-ert. Kb. 2 eve ott porosodik a sarokban. Vannak nala tovabba regi tipusu soretes puskak is, az ujabbak hatastalanitottak.

gvass1 Creative Commons License 2003.01.23 0 0 11
"Azert nem kell oket kiszuperalni, mert olyan regiek, hogy nem lehet hozzajuk loszert kapni, vagy elavult megoldasuak."

Attol azok meg lofegyvernek/lofegyver fodarabnak minosulnek, es 2-8 ev dutyi jar ertuk.

Előzmény: repepe (10)
repepe Creative Commons License 2003.01.23 0 0 10
Sziasztok!

A helyzet az, hogy nem nevznem pangosnak a havanna lakotelepi borzet, van minden, hatstalanitott is.

De: A forgotaras pisztolyokrol csak annyit, hogy nem fogsz talalni hatstalanitottat, mivel a felleheto peldanyok mar mind olyanok, hogy nem kell hatastalanitani. Azert nem kell oket kiszuperalni, mert olyan regiek, hogy nem lehet hozzajuk loszert kapni, vagy elavult megoldasuak.
Ezek viszont minimum rozsdamaratott darabok, tehat gyonyoru allapotut ne remelj, mert nem lesz.

fazekaslaci Creative Commons License 2003.01.23 0 0 9
Hatastalanitott forgopisztolyt keresnek elsosorban..

Igaz, hogy a Havannan mar csak nagy pangas van ?

Udv: Laci

Előzmény: Gróf Úr (8)
Gróf Úr Creative Commons License 2003.01.22 0 0 8
:-))))

Úgy érted, hogy nem jöttek oda, hogy fotóznának, állj már pózba, ugye? :-))))

Előzmény: repepe (7)
repepe Creative Commons License 2003.01.22 0 0 7
Szia En rendszeres latogatoja vagyok a havannanak, de meg nem volt pelda az alabbi esetre, 4 alkalommal voltam, azota jarok
Gróf Úr Creative Commons License 2003.01.22 0 0 6
A Havannán, a művházban is van fegyverbörze. Ha célod bekerülni a rendőrségi fényképes nyilvántartóba akkor ez a legrövidebb út :-))))
repepe Creative Commons License 2003.01.22 0 0 5
Folytatas!

Lattam mar nehany fegyverboltban is hatastalanitott eszkozt. Nagy slager a zborjovka, de az meg ijesztgetesre is nevetseges. A TT az hianycikk. Viszont nagy szamban van AK-47, es PPS-H dobtaras.

repepe Creative Commons License 2003.01.22 0 0 4
Szia!

Altalaban regisegkereskedoknel.

Nagyon lelohaszto latvanyok.

A cso 3 helyen (a leheteo legfeltunobb helyeken 3 oldalrol) van kifurva, nemely helyen kiontve olommal, a toltenyurbe bele van verve egy vasdarab + egy kis olom, mindezt tetezendo a zavarzat szet van fureszelve,puska eseten zardugattyu nincs hozza, pisztoly eseten hianyos az utoszeg + roncsolt reteszeles, a tar vagy hianyzik, vagy szetfureszelve.

Egyszoval egyenesen barmolas, ronda, meg esztetikai erteke sincs, ehhez kepest az aruk viszont horribilisan hatalmas.

Egy a fenti modon hatastalanitott I-II VH-s Steyr M95 raadasul nem az eredeti faaggyal 95.000,- forint.

A pisztolyok tipustol fuggetlenul 25.000 - tol kezdodnek.

Ha talalsz egy olcso helyet akkor szolj, mert engem is erdekel.

Visszaelesitest felejtsd el, mivel torvenybeutkozo (mindenkinek vannak nagypofalyu szomszedai), masreszt meg egyszeruen nem hagytak semmit epen az eszkozokon, mivel fegyvernek mar nem neveznem oket.

fazekaslaci Creative Commons License 2003.01.22 0 0 3
Hol lehet venni manapsag..?
johnnie_w Creative Commons License 2002.06.01 0 0 2
Upsz! A telszám valami banké! Matáv telkönyvből vettem a címet a szám meg ottmaradt! Szóval fegyverügyben nehogy felhívd!!! :-)

J.

johnnie_w Creative Commons License 2002.06.01 0 0 1
Üdv!

A minap betévedtem egy plázába és először megakadt a tekintetem a plázacicákon (rövid rosszullét :-), aztán feltünt előttem egy kis pavilon, mint a menyország kapuja. Sok kis apró tárgyat láttam. Késeket, gázspröket, meg miegymást. Ezek fölé akasztva pedig egy (1 azaz egy darab) AK47-es volt felfüggesztve. Az eladó kérdésemre nem tudta megmondani, hogy eladó-e a kicsike, de aztmondta a főnöke minden nap ott van és tőle meg lehet kérdezni. Azt persze nem tudta mikor van ott a fószer. Lényeg, hogy itt pl. érdemes megnézni, ha annyira vágysz egy AK-ra:
Árkád Üzletház
Budapest X. kerület 1106 Örs vezér tér (1) 434-8094

Üdv. Johnnie

petike23 Creative Commons License 2002.05.13 0 0 0
Hi,

en mar nem 0 hatastalanitott fegyvert lattam fegyverboltokban.

AK47 -et egyebkent szinte remenytelen szerezni, egy ismerosomnek van (volt?) hatastalanitott magyar AMD gepkarabelya elado, ha gondolod, hagyj itt neki uzenetet, rendszeresen olvassa az indexet..

De az AMD is min 60e.

Udv: Petike

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!