Keresés

Részletes keresés

Sysygy Creative Commons License 1999.12.08 0 0 211
Nagyon beindultatok az új hír kapcsán. Tök jók a hozzászólások.
organic, SkydriveR: amikor elkezdtem írni előző hozzászólásomat, még a tiétek nem volt ott. Igaz, nem is szántam 200.-nak. Nem semmi, hogy másodpercre egyeztek.
Előzmény: organic (199)
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 210
Felvilagositas az iskolaban:
Draga jo biologia tanarom ecsetelte nekunk, hogy a szorakozohelyeken ugy vedekeznek a kabitoszeresek ellen, hogy leszerelik a csapokat a wcben, hogy a kiszaradt drogosok ne tudjanak inni. (el is magyarazta, hogy ez rossz modszer, mert ezzel csak artanak szegenyeknek.) Nem akartam mar felhomalyositani, hogy szarnak ezek a drogosokra. Azert van leszerelve, hogy a pultnal igyal!.....
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 209
A minap a 3 kivansag cimu musor ment a tv-ben, nem mintha nezni szoktam volna, de veletlenul elkaptam.....Szoval volt egy vendeg, vmi rendor fomufti, tele mindenfele csillaggal meg csungo bigyoval, es egy vetelkedo volt a gyerekek kozott. 3 kismanust (13-14 eves) felallitottak a szinpadra es foltettek nekik a kerdest: "mit teszel, ha az iskola elott egy bacsi belyeget akarna nekik addni" (nem tudom az aki ezeket a kerdeseket kitalalja latott e mar lsd belyeget? Nem mintha en lattam volna.....;o) szoval mindenki valaszolt szepen, "szolok a tanarnak, rendornek, stb..." nagyon ugyesek voltak.....
A kovetkezo feladat: fujjanak zenere szappanbuborekot.....
organic Creative Commons License 1999.12.08 0 0 208
Hét ez tényleg elképeszto!

(csak szét ne szakadjak a röhögéstol )

Előzmény: Mber (207)
Mber Creative Commons License 1999.12.08 0 0 207
Én a rendőrségre bíztam a dolgot, tényleg hihetetlen. Pedig így van, nem is hinné az ember, milyen szemfülesek a kábítószerárusok. Egyszer engem is sikerült majdnem megtéveszteniük. Egy techno zenei rendezvényen vettem részt, (mely rendezvényeken köztudottan virágzik a narkókereskedelem) és mivel nem élek semmilyen tudatmódosítóval, mindössze egy ásványvizet kértem, és azt vettem észre, hogy egyre jobban érzem magam, és végigtáncoltam az eseményt. Később derült ki, hogy pletykák szerint a szórakozóhely tulajdonosa az ásványvízbe úgynevezett amfetamint kever, hogy az emberek odaszokjanak. Na, mondanom sem kell, azóta sem mentem a hely közelébe.
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 206
A francba!!! :o)
organic Creative Commons License 1999.12.08 0 0 205
Megszivattál : )))))))
Azt hittem antiember vagy.
Előzmény: Mber (203)
organic Creative Commons License 1999.12.08 0 0 204
nahát!

nem gondoltam volna, hogy ez a jelenség tényleg létezik!
Egyébként teljesen igazad van:
én ég meg is vertem volna...

Előzmény: Mber (203)
Mber Creative Commons License 1999.12.08 0 0 203
Teljesen jellemző, hogy egy ilyen utolsó drogos narkós kábszeres topicban még a számozás is szét van csúszva. Én a napokban egy óvoda környékéről kergettem el egy dealert, aki kábítószerrel átitatott mikuláscsokit próbált adni a kíváncsi gyermekeknek beetetés céljából.
organic Creative Commons License 1999.12.08 0 0 202
Harci kiáltásom, mellyel bevetettem magam a 200. helyre még a számozást is összezavarta....

De ha már ilyen sokan vagyunk itt:

Nem beszélünk meg egy idopontot amikor összejövünk ezen a fórumon és tekerünk egy virtuális jointot?

Nem véletlen mondom: virtuálisat (ugye : )

Sysygy Creative Commons License 1999.12.08 0 0 201
Látjátok én mennyivel ügyesebb voltam? Nézzétek meg a 171-es, meg a 175-ös hozzászólásaimat. :-))
Előzmény: SkydiveR (190)
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 200
na ugye :o)
organic Creative Commons License 1999.12.08 0 0 199
áááááááá
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 198
enyem lesz a 200. !!!!!!
Pavarottis infarction Creative Commons License 1999.12.08 0 0 197
Sziasztok!

Borzasztó! Egy ideje én is gusztustalan zöld növényekről álmodom. A legelső ilyen álmom jónéhány évvel ezelőtt volt. Szörnyű! Alig tudok beszélni róla. Csak nevettem idétlenül, miközben két haverom valamilyen oknál fogva versenyt futott a jégen (tél volt) mégpedig úgy, hogy ellenkező irányban indultak el.

SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 196
.....Az elmeletem szerint....azert hivja a drogos....a marijuannat funek....mert emlekezteti ot a teture!.....
Keszeg Creative Commons License 1999.12.08 0 0 195
Nohat, mik derulnek itt ki mindenkirol!
En meg azthittem, hogy csak egyedul szivatom itt a nepet a kitalalt torteneteimmel...
Egyebkent a hetvegen a kiralyi tv-n leadott trainspotting volt a vegso erv, ami meggyozott, hogy ezutan se probaljak ki semmifele illegalis szemetet.
Az a jo abban a filmben, hogy megmutatja az igazi alternativat is: Begbie-re gondolok. Az milyen tokos csavo, ahogy szetveri mindenkinek a fejet, es ahogy donti le a whisky-ket! Nem am ilyen tutyimutyi, "szeretek mindenkit" drogos pojaca!
O latjatok, igazi ferfi! :)

Keszeg

ui.:Organic levelerol eszembe jutott egy sztori, amit veszpremi egyetemistak meseltek nekem, akikkel Amsterdamban voltam egyutt (azthiszem:)).
Nem tudom igaz -e.
Eszerint a 80-as evekben a fent emlitett egyetem vegyeszei kaptak Hollandiabol haskat szigoruan kiserleti celokra, amit persze egy buli kereteben nekialltak kiprobalni. Es belottek maguknak...
A tortenet vege nem epp happy end: mindegyikuknek amputalni kellett a karjat.
Tehat jol gondoljatok meg, mielott ilyen kemeny drogokhoz nyultok! Kell ez nektek?

Előzmény: organic (191)
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 194
....nem vagyunk mi hasisosok....
SliDe Creative Commons License 1999.12.08 0 0 193
Nahát...!!

Ha már mindenki lebukott, én is bevallom, hogy a fele sem igaz, de még a negyede sem, nemhogy duplaHofi...
Amúgy ezt a hasisosat én is hallottam, a tüdőzésről meg annyit, jobb is hogy nem sikerült, mert aki csinálja azt hiszi tud repülni és lakótelepi tizesekről ugrál lefelé. Amúgy egy kokainfüggő brazil hernyó mesélte nekem ezeket.
Igérem legközelebb nem hazudok:) SliDe

SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 192
Soha!!
Nem akarok elo roncs lenni, rabolni, olni, hogy meglegyen a napi adagom....
Tonkretenni a csaladomat. Inkabb maradok az italnal. Napi 1-2 sor meg egy feles reggel nem art! Ahogy a draga Vikidal Gyula mondta egyszer: "...Mindennel tobbre ertekelek egy uveg dzsekdenielszet, mint barmifele mocskos drogot!..." Hat nincs igaza? :o)

A kiprobalasrol jut eszembe:
Amikor a Clintonnak volt ez a sex botranya, akkor megkerdeztek nehany "hires" embert, hogy mit szolnak a dologhoz. Marilyn Manson-nal beszelgettek eppen es ezt mondta:
"...Szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki megsz...tatja a titkarnojet. En nap mint nap megteszem. Amugy szimpatikus ember az elnok. Regebben zenelt is. Sot azt is hallottam, hogy a fuvet is kiprobalta. Azt monda, hogy beleszivott de nem tudozte le. No de azert mi sem vagyunk teljesen hulyek...."

Előzmény: organic (191)
organic Creative Commons License 1999.12.08 0 0 191
akkor te sem próbáltad még a kábítószert?
Nemtudom, nekem eccer kínáltak füves cigit : ), de nagyon köhögtem tole, aztán aztmondtam a rasta hajú arab gyereknek aki kinalta a Váci utcában - és akit azóta sem láttam- hogy ezt én nem is birom letüdozni.
De jól is tettem, mert állítólag már egy slukkra ra lehet szokni, es másodikra már hasist kell szúrni, különben megorül az ember.

: )
Ölelés:

Organic

Előzmény: SkydiveR (190)
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.08 0 0 190
Nem tudom mit paraztok?
Nekem nincs semmi felnivalom. Azt beszelek ossze-vissza amit akarok. Amugy amiket ide irtam, nos egy szo se igaz az egeszbol. Csak jo a fantaziam....... :o)
Keszeg Creative Commons License 1999.12.08 0 0 189
Sziasztok!

Szerintem egyelore meg felesleges panikolnunk, az a bizonyos 3-5 ember valoszinuleg nem az Index forumain fog drogosokra vadaszni.
Ezermillio rendorsegi szempontbol sokkal fontosabb dolog van a neten, es valoszinuleg meg ezekre sem lesz eleg idejuk/kapacitasuk.
Ha pedig megis, akkor viszont nagyon-nagyon nagy gaz van. De oszinten remelem, hogy itt azert meg tenyleg nem tartunk.
Tehat kitartas!

Keszeg, a bizakodo

Előzmény: Sysygy (188)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.08 0 0 188
Tökéletesen egyetértek veletek. Azért ez tényleg sok.

Ami 1984-et illeti, a legdurvább az volt, amikor az egyetlen menedékükön a főhősöknek megszólalt egy hang. A kép mögül.

(aztán még a végén kitalálják, hogy aki titkosító programokat használ, pl. ssh, az is biztos bűnöző.)

Előzmény: organic (187)
organic Creative Commons License 1999.12.07 0 0 187
Helló Shrooom koma!

Aggodalmad jogos.
Én ezeket csak fasisztáknak hívom.
Persze csak akkor, ha nem elég, hogy csinálni tilos, de már beszélni sem szabad róla.

Lassan egy demokratikus állammal kevesebb lesz Európában.
Nem tudsz valami frankó melót Hollandiában?
Le kéne lépni ebbol a porfészekbol, ahol a kisstillu faszfejek írják a szabályokat a hülye politikai indokaik alapján.
HOGY LEHET ÍRÁSBAN ÜVÖLTENI????

(bocs.......felhúzhattam magam : ))

Előzmény: Shroooom (186)
Shroooom Creative Commons License 1999.12.07 0 0 186
szomorú vagyok...
olvastátok a Magyar Hirlapban, vagy az Indexen, hogy január 1-töl a rendörség figyeli a netet? elég szomorú... ja, és elvileg már most is figyelik, csak még kisérleti jellegel. most mi a szar lesz? ezentúl minden storyt ugy kell majd kezdeni, hogy "a haverom mesélte, hogy egy ismerösének a barátjának a szomszéda...". ez már tiszta 1984!!! Vigyázzatok, a Nagy Testvér figyel minket!

bár az is benne volt a cikkbe, hogy 3-5 fös csoport foglalkozik a nettel... háááááát, elfog egy ideig tartani nekik a meló.
azért remélem nem hal meg a topic, valami megoldást kéne találni.

mérgeShroooom

foregrower Creative Commons License 1999.12.06 0 0 185
egy rövid story...
Kilitire indultunk nyáron, egy strandbulira. Nálunk volt egy csomó zöld és két bart simpsonka.
Azt volt a terv, hogy minden benzinkútnál megállunk és szívunk egy jót.
Igy is lett, harminc kilóméterenkét kút - az út pedig százhúsz volt - örültünk.
Zene szól végig, kútnál megállunk, ablak lehúz, nyár, mindenkit félszemmel minket les - de annyira feltünoek voltunk, hogy senkit nem érdekelt.
Aztán az út közepén elözizzen bart.
Motor indul, rá a pályára és éppen elkezdtük volna élvezni a dolgot, amikor mindeketten kussban elörebámultunk.
Kb. húsz kilóméterrel elöre, a horinzonton egy fekete választóvonal és mögötte villámlások.
Oad megyünk... . )
Na, hát képzelhetitek - buli a strandon, és be a pokolba.
Mit csináljunk? Telefon, hogy nem marad-.e el a buli.
"Dehogy marad! Igy az igazi!" : )
Akkor jó - ok tudják ? )
És ezerrel bele a viharba.
Amikor a felhök alatt voltunk, akkor jött a keményen kopogó esö és a kocsiba zárt két ember.
Sikerült odaérni és megállni a parkolóba, zuhogó esö, még egy pipa, és után ki, rohanás az elsö menedék alá - kövessük a hangot. A szívünk ritmusara kezd verni, de beérünk. Elöttünk a balaton, a másik oldalon még nagyobb vihar! Jó nekünk : )
Hát, ennyi, a buli fergeteges volt!
Véltelenek találkozása mindenhol...

foreGrower

Előzmény: Shroooom (184)
Shroooom Creative Commons License 1999.12.06 0 0 184
na mi van, véget ért a szüneteltetés??? nekem valami olyasmit mondtál hogy legközelebb majd jövö tavasszal rosszalkoccccc :)))))))))))))) ????? hát hiába, nagy a csábitás... :)))))))) - remélem nekem is összejön a közeljövöben!!!!

várjuk a storykat (hányan, hol, hogy, stb...)

Shroooom

Előzmény: organic (183)
organic Creative Commons License 1999.12.06 0 0 183
Halihó!

Vasárnap reggeli hozzászólásomat "odaátról" küldtem, nagyon nagy öröm volt online lenni, csak fékeznem kellett a lelkesedésemet.
Félelmetesen jó volt 3 hónap után újra kirándulni egyet.
Voltak olyan tiszta pillanataim, amelyeket korábban még nem is tapasztaltam.
Annyira kiélezodött, hogy "mindegy mit mondok, az a lényeg amit mögéállítok", hogy hatalmas produkciókat tudtunk végrehajtani.
Pl. (na ezt, hogy írom le..)sikerült úgy kifújnom az orromat, hogy magával az orfújással mondtam el a többieknek, hogy "látjátok, orrot fújok, de közben elmagyarázom, hogy mi mindenre képes az ember egy gondolattal".: )
Azt a röhögést nem lehet leírni...

Üdv.
Organic

SkydiveR Creative Commons License 1999.12.06 0 0 182
Szombat este, csattano maszlag.......
meg most is vannak flash back-eim :o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!