Keresés

Részletes keresés

Mumu Creative Commons License 2010.06.23 0 0 748
:))
Előzmény: Törölt nick (746)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.23 0 0 747
welcome back
Előzmény: denes (745)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.23 0 0 746
tegnap megettem a harmadik borjúbécsit a kakasban.sok volt és egy kicsit ott is hagytam a tányéron.sajnos nem volt gösser bock csak gösser speciál,ma is rántott húst eszem de a pajtás önkiszolgáló étteremben a gyorkocsi utcában
Előzmény: Mumu (736)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 744
Meg a gerinc.
Előzmény: Törölt nick (743)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 743
mi vagyunk a gyengébbak.Mumu se erős csak DIPLOMATIKUSABB nálunk
Előzmény: Törölt nick (741)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 742
Denes DBA/Ragika
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 741
Ahol a mumuknak szabad a gazda

Index Fórum

Jelentem, hogy a mult héten egy vitában referáltam a kurucinfora valahogy igy "k....info". Ezért a tettemért a "Denes" nickemet örökre kitiltották. Gondoltam ideje új életet kezdeni, igy "Good Morning" néven jelentkeztem. Tegnap az a nickem is eltünt, majd követte a "Lali Pap". Ezek után komolytalanná vált a helyzet, ha nem történik orvoslás akkor - ahogy idöm engedi - ha kell naponta jelentkezem új nickkel.
Meggyözödésem, hogy nem volt ok sem a "Denes", sem a "Good Morning" kitiltására.

Most akkor majd szolgáltatunk.

Felháborítónak, szinvonaltalannak, következetlennek és bratyizósnak tartom a Forum moderátorainak a munkáját.

Denes

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 739
na ja . nyílván ezért nyitottál egy topickot a honatyák ellen . jó vicceid vannak in the morning
Előzmény: Törölt nick (738)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.17 0 0 737
danke schön mein herr
Előzmény: Mumu (736)
Mumu Creative Commons License 2010.06.16 0 0 736
Zum Wohl
Előzmény: Törölt nick (735)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.16 0 0 735
Mumu a nem mumus.prosit
Előzmény: Mumu (734)
Mumu Creative Commons License 2010.06.15 0 0 734
Nyaron szokott a skizofrenia retardja kitorni..az enyhebb esetekben amelyeket meg lehet oldani ambulansan is tavol kell tartani a betegeket az olyan helyektol ahol szemelyiseguk dedublalasa  megerosodhetne
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.14 0 0 732
hát ez mi ha nem az öregkor jele nálad mumusom ? a kakas borjú bécsije az igazi ! hol a NEM haverod az én dénesem ? hogy ityegsz viennában mumukám ?
Előzmény: Mumu (731)
Mumu Creative Commons License 2010.06.13 0 0 731
hát ez mi ha nem  gyerekség ?
Előzmény: Törölt nick (730)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.10 0 0 729
das KÖDER ? vagy der vagy die ???????????????????,hun vagy dénessel !!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Mumu (722)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 728
www.kistirol.hu csodásak !
Előzmény: Mumu (722)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 725

Mindenfele oka lehet, csak te iteleted nem, ahogy olvasom :)

 

Nalad -kedves aspen,kicsit ismerve a helyzetedet-elegedetlenseg,alacsonabb tureskuszobb a serelmekel szemben,a nagy emberi koncentraciok utan mar ezt nemakarod elviselni..igy nem oszetuzest meg haaz teoretikus hanem megertest,meleg pajtas viszonyt szeretnel,egy helyet ahol kiengedhetsz es csak oylanokal talakotzol akikrol tudod szimpatizaln ak veled,bejket akarsz es megertest,kozos velemnyt.

 

Ezt azert ertekelem, hogy ismered a helyzetemet, es ezalapjan alkotsz pszichoanalizist. Honnan is ismered?

 

Előzmény: Mumu (703)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 724
Hihi. Mas szemeben a szalkat...
Előzmény: denes (707)
Mumu Creative Commons License 2010.06.02 0 0 722
hogy te miylen ugyes vagy..gondolom stewardes s mesterseged... es igy iylen ekevs becsiszelethez jutsz mikor eppen Pesten vagy ?
Előzmény: Törölt nick (721)
Mumu Creative Commons License 2010.06.01 0 0 720
Tudom, csak en azt hittem hoy Te nem elsz Pesten
Előzmény: Törölt nick (719)
Mumu Creative Commons License 2010.05.31 0 0 718
Hol latsz Te ZDF-et ?
Előzmény: Törölt nick (717)
Mumu Creative Commons License 2010.05.29 0 0 714

Köder,lehetsz ismeretlenul Te is.. Az magyarul csapda...

Ha köder lennel nem zavar.Isten eltessen.amig itt szepen fesult kollekcio vagy addig ugy beszelunk mint egy kollekcioval..ha nem leszel kollekcio akkor nem beszelunk..ha valodi erdeklodo vagy 6 oszes hozzaszolasal a forumon akkor itt vagyok.Kivancsian varom evoliuciodat..  johiszemuseg az indulasnal nemn mindenki orult nickgyarto..kepzeld el.tavasz van gondolom ott is ahol  pszihok tartozkodnak..ahelyett hogy elvezek a meg megmaradt idot ulnek a gepnel  s  kulonbozo nickeket gyartanak frenetiksuan..aztan nezik bekapjak-e a csalit, ha igen boldogok .. na ilyen szuk a boldogsag mezeje sivar eletukbe.. Gyartaniuk kell ujat es ujat hoyg  valaki beszeljen hozzajuk hogy egy ideig komoylan vegyek oket..

Előzmény: Törölt nick (712)
Mumu Creative Commons License 2010.05.28 0 0 710
Megmagyaraznad?
Előzmény: Törölt nick (705)
Mumu Creative Commons License 2010.05.28 0 0 709
Talan jobb megoldas mint a csárda..
Előzmény: Törölt nick (706)
Mumu Creative Commons License 2010.05.28 0 0 703

Sok oka lehet:

-a legtobb beiratkozo azert jott hogy valami amst kiprobaljon,egyesek ezt valami kituntetesnek vettek.Nem volt az

-a temak nem erdekeltek oket.Neten inkabb gyors veszekedesek lesznek kicsit klehet az anonimitas  leple alatt szitkozodni "kiengedn ia kutyat" ahogy a nemet mondja

-sokan nincsenek konzekvens vitara felekszulve ,belefaradnak egy tema ide oda forgatasaba

-a temak nem ujulnak meg mert a  klubtarsak barmenyire  felszolitom oket nem javasolnak ujakat szamukra erdekesebbeket

-a vita ertelmezese meg balkani..a vitatrs  ha nem ellenseged de legalabb ellenfeled.. nIncsenek jo vita vesztok,belatok,kompromiszumokat elfogadok,valodi vitazok akik nyerni is szeretnenek a vitabol uj ismereteket,elismeresel vannak a vitatarsal szemben ( nagí lelkiserult terapia folyik, meg az exhibicio -megint neten teljesen normalis jellensegek)

-a balkani mentalitasunk miatt kialakulnak a klanok,barati tarsasagok akik  beveszik mint  tarst a megszeretett tagot es oylan  torzsi modon kiallnak egy temaban mele  mutatvan ezzel szeretetuket vedelmi kepeseguket.

_"LAger koller" azaz lager düh,igen gyakori kelelnseg leginkabb a training lagerekbe ismerik,ahol egymast szimpatizalo emberek vagy  csapattagok be vannak zarva egy idore egymassal es mar nem birjak a zartsagnak azokat a jelelgzetesegeit (itt legyen ez virtualisan) hogy miondig ugyanazt csinalja itt mindig ugyanazt mondja,elore lehet tudni hogy reagal,b nem valtozik a tobbiek hatasara..eleg beleole  egy idore vagy vegleg

-Ovodas magatartas valahol ki nem elt csoportok kuzdelme.. Ovonenei,lacika bantott? Nem is iagz..De nem beszelek Lacikaval..Neha jon a mama is nem lehetne Lacikat at helyezni egy masik csoportba mert ahoyg meglatja a lanymat mindig belekot....es forditva.

Felszabadulva szemelyes adatainktol olyanok leszunk amilyenk kivantukmagunkat feloltozve is..legtobbunknel ez agresziot jelent ,esetleg  tarsadalomba viszatartott agreszi kiadasat..

 

plusz olyan okok is amelyeket nem ismerek fel. Nalad -kedves aspen,kicsit ismerve a helyzetedet-elegedetlenseg,alacsonabb tureskuszobb a serelmekel szemben,a nagy emberi koncentraciok utan mar ezt nemakarod elviselni..igy nem oszetuzest meg haaz teoretikus hanem megertest,meleg pajtas viszonyt szeretnel,egy helyet ahol kiengedhetsz es csak oylanokal talakotzol akikrol tudod szimpatizaln ak veled,bejket akarsz es megertest,kozos velemnyt.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (701)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.27 0 0 701
Beke van, Mumu, eddig is az volt. Ne valaszolj kerlek, en vagyok a hulye, hogy probalom elmagyarazni, miert halt meg a klubbod.
Előzmény: Mumu (700)
Mumu Creative Commons License 2010.05.27 0 0 700

Te ugy jarsz el ahogy akarsz termeszetesen..

Valahol eltorzulnak a kepek..A Mumu klub resztvetelet azert megis en hagyom jova velem beszelnek..A Te zart korodbe nem tudom emlyik az nem is angyon erdekel valoszinuelg Te vagy barataid.. A tobbiben mindenki akit a moderacio enged..

Miert kellene neked  olyan helyen reszt venned ahol nem erzed magad jol? Aztan miert nem reklamalod azokat akik szerinted megsertettek ott ahol kell? a nyitott topicoknal mar tobbszor irtam a moderacio az aki hataroz..  Megrokonyodom hogy ugy kepzeld el a forumot mint egy barati tarsasag kave melletti beszelgeteset...az is lehet..de ne a vita klubokba keresd.. Nem tudom hogy  lehet Amerikaba elni annelkul hoyg megertened hoyg nyilvanos helyen nem csak az tortenik amit te szeretnel.... 

Eddig a Te  irantad  valo szimpatia tette hogy minden ilyen mar sokszor leirt megfigyesedre valaszoltam,ismetelve mindig ugyanazt ugyanazt.. Ne haragudj tobb ilyen megfigyelesedre nem valaszolok. Mar kivantam neked  es azt komolyan es  oszinten minden jot es valoban szeretnem ha  megbekelnel .. Most is azt teszem..

Előzmény: Törölt nick (699)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.27 0 0 699
Becsszo nem irok tobbet. Eddig is csak azert, mert klassz otletnek tartottam a Mumu klubbot, es sajnalom, hogy ez lett belole. En azt mondom, te rontottad el, te magyarazod, magyarazod, magyarazod. En visszavagynek meg mindig, csak ne te intezned a tagfelvetelt.
Előzmény: Mumu (695)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.27 0 0 697
rántotthús
Mumu Creative Commons License 2010.05.27 0 0 696

egy dolgra nem valszoltam,lehet hogy errol valoban keveset tudsz: A klub moderacioja az enyem  de felulvizsgalhatja termeszetesen az index.O a hely tulaja es ot  vonhatjak esetleg felelosegre valami diolgert..De egy klubon belul ez ritkan tortenik meg..a legtobbje erti ott a moderacio szabalyan tul a sajat   a klubot zartaba tevo szabalyok szellemet.Nalunk a kluban biztositott mindenki   szolas szabadsaga aze is akinek a velemenyevel nem vagyok egy vekemenyen de nem biztositott  a szemelyeskedes..a szemelyeskedes pedig szemelyre es szemely velemenyere    vonatkozik. Ha kommunistanak mondanak vagy fasistanak az nem szemelyes,ha idiotanak mondanak  vagy faroknak,kurvanak az szemelyes..

 Itt a szabad mezon topicnyitonak kevesebb a szerepe..a topic nyitott is is ki lehet tenni ugyanugy mint a tobbieket ha vetkezik az altalanos  moderacio szabalyai ellen (hogy az igazsagos vagy sem,mas kerdes ,akik eldontik ok is emberek sajat tapasztalataikkal) Itt neked mint aspen  van jogiod ha sertve erzed magad  a moderaciot,nem engem, kerni buntese meg a rosz fiut vagy kisleanyt.. tehat nem nekem kell nem turni (esetleg irhatok egy szemrehanyast ha van) hanem az Indexnek.Az en velemenyem anynit er itt mint barkije.

Előzmény: Törölt nick (692)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!