Keresés

Részletes keresés

evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 393
1. Ki volt az ofőd?
2. Ki volt a nővéred?
3. Melyik gimibe mentél?

Egyelőre nincs több kérdés. 1ébként üdv.

Előzmény: joci (392)
joci Creative Commons License 1999.11.12 0 0 392
Sziasztok!

87-91-ig voltam Trefortos meg elemistaként. A gimibe nem vettek fel szeretett ofö-m miatt.:)

Eddig nem láttam ismeröst, remélem azért akad. A sztorik nagy részét ismertem, köszönhetően, hogy nővérem is ide járt.

evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 391
Nehogy már a konkurrrrrencia előzzön...
tosh Creative Commons License 1999.11.12 0 0 390
nem mindenki.
huje biro :)
mel ment ujbol.
eljunk mi, meg visegrad, meg a korus, a tornatanar, dr. dr. dr., pocok, a klepto, a minden mas tanar, minden hozzaszolo (jelen es jovo).
es eljen a hetvege, mennyi koll az allatoknak ennyi annyi...huzas haza meg a blueye bulijara.
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 389
MI VAN? MINDENKI HAZAMENT???
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 388
OFF
tosh!
Nézd meg az emiled!
ON
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 387
Velem ezek után már bármit el lehet hitetni. De hogy volt ez? Mit csináltam? Sorsoltunk? Kik voltak a csapatokban?
Könyörgök alázattal, meséljetek. Semmi nem jut eszembe.
A Csörszöt leszámítva.
Nekem úgy rémlik, hogy nem nagyon tartott össze az A és a C, de a B-t egyik osztály sem szerette.
Én így bejártam azért az A-ba? Dereng. Focibajnokságot szervezni a Viszkissel? Nem dereng. Töris kirándulásokra emlékszem, Csákóval, Viszkissel.
Előzmény: tosh (386)
tosh Creative Commons License 1999.11.12 0 0 386
evad, en nem mondtam, hogy osztalytarsak voltatok mar akkor...de azt tudom, hogy elotte igen (vagy 4 evig). szal biztos, cavinton ide vagy oda.
ezt ugy nem homalyositta el a meszesedes, mint a csobod elvtarsno nevet (ld. 224 - 226 hozzaszolasokat).
a cs. az tenyleg csorsz.
FB az meg csak a feji lehet.
a csorsz az egy regi magyar szo, azt jelenti, hogy EZ A TOPIK YO...
Előzmény: evad (378)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 385
Olyasmit, mint a szörcs.
Előzmény: karlsruhe (384)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.12 0 0 384
lehet, hogy csak en vagyok muveletlen, de most, amikor ki akartam talalni, hogy mit jelent vagy honnan ered a csörsz szo, nem jutottam semmire (lehet, hogy ezt a fiatalok nem is tudhatjak?) tudja valaki?
karlsruhe
Előzmény: evad (383)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 383
Csörsz.
Előzmény: karlsruhe (381)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.12 0 0 382
ize, bocs, akarom mondani kifejezest...
karlsruhe
Előzmény: karlsruhe (381)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.12 0 0 381
igen, ha tapintatosak akarunk lenni, valoban ezt a kifelyezest hasznaljuk. ellenszere is van: a cavinton (feher ember nem felejt a cavinton nem selejt) :))
node: miaz a Cs. utca??? csiga? csör? csöves? itt tenyleg dühöng a diszkrecio
K
Előzmény: nagypapi (373)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 380
OFF
Hacs! Mél ment! Kösz.
ON
Előzmény: Hacsek (379)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.12 0 0 379
evad! Nyisd ki az emiledet! Küldtem neked a linkelés kódsorait!
Előzmény: evad (376)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 378
86-ban én focibajnokságot szerveztem volna az Attilával? Nem is voltunk osztálytársak.
Miért? Milyet?
Biztos ez?
Csókol:
evad
Előzmény: tosh (377)
tosh Creative Commons License 1999.11.12 0 0 377
evadkam, a rosszra telleg nem szoktak emlekezni, igaza van nagypapinak (es szerintem nem nehez kitalalni, ki lehet o).
evad, szal a focimeccs 1986 tavaszan volt, es te vezetted, mert annak a bajnoksagnak a viszkissel es egy masikkal egyutt te voltal a szervezoje, es ti ketten-harman biraskodtatok (viszkis, te, neha egy kemenygyuri vagy az o focis osztalytarsai).
a golt en lottem (tosh). az ellenfel a domokosmatyi osztalya volt (persze domokosmatyi nem jatszott, de mintha egy misi nevu srac neve beugrana, aki nagyon jol adta, pedig jo husban levo egyen volt...jo srac).
a gol meg gol volt, mint ahogy a gol definiciojaban ez axiomatikusan benne is van.
a blueye meg oruljon, hogy megvertek bennunket, mert ez emberre valasban igen sokat segitett nekem... pl. tudni, hogy nem mindig a jobb gyoz :) meg hogy vesztes poziciobol is lehet nyerni, meg hogy a csapatmunka az szamit, meg hogy sok tehetseges ember nem feltetlenul viszi elore a kollektiva munkajat/eredmenyeit meg hogy a biro mindig huje biro marad (rajta ez a meccs nem segitett :) )
Előzmény: blueye (358)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 376
Nekem van fotóm, de csak Pesten, ahová szerencsére hétvégén megyek.
Úgyhogy le tudom hozni.
Ide is rakom a képet, ha vki. most már végre leírja nekem, hogy hogyan kell.
Előzmény: Hacsek (374)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 375
OFF
Hát, írtam volna egy mélt.
ON

Olybá tűnik, én vagyok a topic hülyéje.

Hacs, ki a főnököd lánya?

Előzmény: nagypapi (373)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.12 0 0 374
Miután egyikőtöket sem ismerem, nyugodtan lehetek indiszkrét.
LD = Létay Dóra
Nincs valakinek egy fotója róla? Mondjuk érettségi tablóról! Annyit beszéltek már róla, érdekelne...

Nagypapi! Ez már a diszkréció csúcsa, hogy az utcákat is csak mongrammal jelölöd! :))))
"Utaztam a metrón a B.L. tértől a K.L. térig. Közben a D.F. téren felszállt a szeretőm, aki különben a főnököm lánya"

Előzmény: nagypapi (373)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.12 0 0 373
Evad, a mi korunkban az amnéziás jelenségeket szenilitásnak hívják. Igaz, Karlsruhe?
Szerintem blueye jót röhög, hogy még ezek után sem ismersz meg. (Igaz vele találkoztam néhányszor a Cs. utcában.
FB-vel is néhány éve találkoztam a metrón, az lepett volna meg igazán, ha nem vasúti mérnök lesz belőle. Egész évben a rojtosra nézegetett képregényét rajzolgatta. Egész érdekes volt, sikerült neki végteleníteni. Örök kár, hogy nem tudott rajzolni (csak vonatokat).
Jézusom, ki az az LD??? Csak nem...???!!!
Előzmény: evad (369)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.12 0 0 372
Szezso!
Én viszont arra emléxem, hogy nekem ketten is akartak szalagot adni. Hiába no...

Hogy én írjam le legalább a monogramját?
na CSÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Szezso (360)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 371
szépszek=szpészek
Freud bácsi földhöz csapkodja a seggét.
Nagyon reggel van.
Előzmény: evad (370)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 370
Na most ez a szar baromira nem vette figyelembe a szépszeket. Bocs, ez egy Laci-rajz akart lenni.
Aki kér, küldök egyet mélben, mondjuk jpg-ként.
Vagy ha vki érthetően elmagyarázza, miként kell ideívelni egy képet, akkor rajzolok Lacit, Aryadnét, sőt! CS.I.-t is.
Kösz a segítséget!
Előzmény: evad (369)
evad Creative Commons License 1999.11.12 0 0 369
Kezdem azt hinni, hogy amnéziás vagyok.
Nekem volt olyan osztálytársam, akinek az öccse egy osztályba járt Létay Dórával?
Én erről annak idején nem tudtam, vagy csak elfelejtettem már?
Na mindegy, nagyp. bácsi, L.D. például táényleg teccett, kicsit (???) még áltban a BK is.
Aztán gimiben sikerült áltendülnöm a kezdődő pedofília mezejére: elébb a kettővel alattunk nyomuló B-s, H.N.-be, majd a hárommal alattunk éldegélő szintén B-s R.N.-be sikerült belezúgnom.
Előbbi (mint később F.GY. felvilágosított) állítólag közismert, ám be nem telejesült szerelem volt, utóbbi nem annyira közismert, viszont tökéletesen viszonzatlan szerelemmé sikeredett.
Az egyetlen pozitívum: abból az osztályból (miért nincs itt közülük senki??) nagyon sok emberkét ismertem meg, együtt F.B.-vel, akiből vasúti mérnök lett, ahogy szerette volna mindig. Életeme egyik legszebb éve volt.
Szólhatna F.B.-nek valanki, hogy van ilyen topic.
Blueye vagy tosh! Rátok vár a feladat!
Na mostanra ennyi.
Éljen a Laci!
. . ..
. ...
. .) . ....
.
...
.
...
(Kézzel jobban megy. Még ma is.)
Áve!
Előzmény: nagypapi (368)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.12 0 0 368
Pálinkás jó reggelt mindenkinek!
Bár olyan fiataloknak, mint Karlsruhe, talán csak sima jó reggelt kellene kívánni, de mink öregek már csak ilyenek vagyunk.
A továbbiakben megpróbálom áthidalni a Karlsruhe és a többi öreg közti generációs szakadékot.
Szóval kedves Karlsruhe! Sajnos én sem jártam énekkarra, de azt hallottam, hogy tényleg vitte a kékhajú énektanár néni külföldre az énekkarát. Egy ismerősöm Giessenben volt velük, állítólag igen jól sikerült. Kár, hogy ebből kimaradtunk.
Ha blueye, aved és én énekkarosok lettünk volna, velünk legfeljebb humorfesztiválra mehetett volna az öreglány.
Előzmény: karlsruhe (366)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.11 0 0 367
ja, es neztetek mostanaban, hol all a topic? :))
karlsruhe
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.11 0 0 366
Kedves nagypapi & tobbiek!

bocs, nem akartam senkit elgazolni a megjegyzessel. masreszrol: a vigyori azert ott volt! es semmi bajom a nosztalgiazassal. harmadreszt: nekem nagyon ugy tunik, az akkori es a nemisolyan regi Trefort kozott eg es fold a kulonbseg, illetve ti mind elegge jol erzitek magatokat egymas kozt, igy egy kicsit egyedul erzem magam :_(

pirinenihez nekem is volt szerencsem :) megitelni tevekenyseget nem all modomban, tekintve, hogy nem sokat konyitok a komolyzenehez. tanari kvalitasai nincsenek. Nalatok is ugy volt, hogy felevente be kellett adni vmirol egy dolgozatot?
a mi idonkben vki allitolag beirta a dolgozat kozepebe, hogy - ha idaig eljutott, tanarno, meghivom egy kavera - es (ismetcsak allitolag)soha nem jelenkezett a kaveert. viszont egy tarasagot kivitt enekelni Angliaba. akik voltak, azt mondtak, hogy jo volt es megerte atszenvedni erte egesz augusztust pirinevel.

nagypapi Creative Commons License 1999.11.11 0 0 365
Kedves Karlsruhe!
Azt hiszem sokunk nevében írhatom, hogy enyhén sértő, amit írtál. Lehet, hogy kicsit idősebbek vagyunk nálad (sajnos), de nem biztos, hogy idősnek érezzük magunkat; ez számomra a hozzászólásokból kiderül. Nosztalgiázni nemcsak 80 év felett lehet. (Lám, Te is azt teszed!)
De hogy lásd a szelíd nagypapi jóságát, megígérem, hogy szólok öcsémnek, ő is Trefortos (Ságváris) volt, így talán csökken az olvasók, és hozzászólók átlagéletkora.
Öcsém a híres Létay Dóra osztálytársa volt. Van itt valaki abból az osztályból?
Off - aved, most lebuktam, igaz? -On
Előzmény: karlsruhe (363)
fdraiv Creative Commons License 1999.11.11 0 0 364
Hello!

Uj vagyok a tarsasagban, de remelem nem fogtok kigolyozni. Tetszik az asztaltarsasag, bar ugy nezem, a korosztalyom eppen hianyzik ('90-es erettsegi), ill. valaki volt, aki a Veszely-osztalyt emlegette rettenetkent. Nem tudom... Engem csak magyarra tanitott, de szerettem. Pagernet pedig nem hagyom bantani, ugyis mindenki mindig a leggyengebbet bantja, nalunk is ra lehetett egyedul azt mondani, hogy "hat ez hulye", pedig olyan szepen elmagyarazta, hogy "fiam, a levego az levegoatomokbol all, a vaserc pedig vasercatomokbol..."

Ciao,
fdraiv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!