Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Joe 155 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 518
Na de azért ez se rossz.

Bocsesz.
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 517
Na de azért ez se rossz.
< img scr=www.zender.de/bilder/156_350.jpg >
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.03 0 0 516
Larini:
Tudd, egyszer egy fazon Siófokon kapott a 156-on egy defektet, eljött a defektes kerekével a Boldizsárig, hogy nézzék meg, mert nem tetszik neki ahogy megy az autó. A Speedline felnit újrafényezték és visszament a helyére. Ennyit bír a magnézium felni. Ott mesélték...
Lore:
Kipufogó bármelyik utángyártás sokkal olcsóbb (Walker, Asso, Ansa stb.). De ha megcsináltatod a gyári alapján, még olcsóbb lesz és ugyanúgy kibírja azt a 2-3 évet, mint a 75 kFt-os gyári. Meg lehet, hogy a gyári beszállító a Walker az Opelnek.
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.03 0 0 515
IC:
Megnyugodhatsz, a lámpatest alatt ott van a domborítás, nekem is ilyen, mi úgy hívjuk, hogy duplalámpás a régebbi GTV. A hátfalat nem, csak a műanyag lámpatestet változtatták meg a gyárban. "Erőltetni" sem kellett, mert passzol az úl lámpa, a lukak is egyeznek. Nagy kő legördült? (Ha szép a lámpa, én vevő lennék rá.) Keresd meg a Cabát, van kint most bontáson, el tudja hozni a 3-részes hűtőrácsot lámpákkal együtt, és ha megvannak még, a hátsó lámpákat is.
Előzmény: Inner Circle (513)
lore Creative Commons License 2000.03.03 0 0 514
Hali BMEGTV... (az R-nél az nem angol GTV..)

Valami bekattant az agyamban, szinte figyelem a GTV-ket. Pl. ma láttam itt Hidegkúton egy szép pirosat a Széphalom vendéglő (asszem ez a neve) előtt. Az is valakié?

lore

Előzmény: Inner Circle (513)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.03 0 0 513
BMEGTV-s? Jelen! :)

Viszont 1.) nem piros a gép 2.) nem álltam ott vele. De már sokszor hivatkoztunk a sokszor arrafele lebzselő angol GTV-re, az piros, az esetleg előfordulhatott.
Azt különben lencsevégre kaptam a múltkor néhány szögből (tényleg ott volt a Kruspér utcában - köszi, jo_lenne_tudni!), csak hogy legyen muníció a sajátom felújításához. Kaptam is egy övön aluli ütést, mikor megláttam a hátsó lemezt (mit tudom én, hogy hívják - az az izé keresztben a csomagtartóperem alatt, amin a rendszám, lámpák meg ilyesmi van), mert az a lámpák körül egész speciálisan kidomborodik - gyönyörű, de nagyon remélem hogy az én kocsimon is ilyen, és csak ráerőltették a nagyobb lámpatestet és az most eltakarja. Azt a karosszériaelemet azért húzós lenne kompletten kicserélni (mert hogy a mostani hátsó lámpák repülnek, az tuti, az eredetihez meg kell majd a speckó lemez). Ha valamelyik állat tulaj a múltban lecsiszolta-hegesztette a kidomborodásokat, ilyen barbárság láttán engem talán a mentő visz el onnan...
Ja, és szegény verda csillog-villog, és gyönyörű - csak éppen olyan ferde a hűtője, mint a pisai torony! Remélem, a tulaj néha benéz a motorháztető alá, és rövidesen véget vet ennek a szomorú állapotnak.

GTV-s: csak most hogy véletlenül visszalapoztam, láttam meg az alvázszám-gyűjteményedet. Naná, hogy az enyém (11636) nincs benne, még a legközelebb a Sedan áll hozzá... így kell megtudjam, hogy négyajtós kocsit vettem? :)

Joe 155 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 512
Al-fan.
Elhozhatnád a katalógust a klubtalira, ha nem jelent gondot.
Köszi.
Előzmény: Al-fan (504)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 511
OK. Mister.
Elötte csinálunk egy kis forgalmat a PGSM-nek, azután találkozunk v.hol.
Előzmény: larini (509)
larini Creative Commons License 2000.03.03 0 0 510
Természetesen .....supertouring...... -ekkora szarvashibát!!!
Bocsesz!
Előzmény: larini (509)
larini Creative Commons License 2000.03.03 0 0 509
Joe 155!
Hát most még úgy áll, hogy kint leszek! Remélem összejön, és már az istenisuperturingcsodagépsárkány Q4-el megyek!
De előtte egyeztetünk!
Előzmény: Joe 155 (508)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 508
Larini.
Hajrá! Remélem megautóztatsz vele ha megcsíped.
Tényleg, nem tudom szoktad-e olvasni a gyorsulási topicot, de megkérdezem. Nem találkozunk 14.-én ?
Kijöhetnél te is a ringre. Talán már a Q4-el.
Üdv.
Előzmény: larini (507)
larini Creative Commons License 2000.03.03 0 0 507
Joe 155!
Az aranymetál már új kasznis, csak azért tetszik! Meg nagyon olcsó a korához képest! Meg azok a 16 collos Speedline felnik!!!! A 94-esben több az extra, és nem sokkal több a km. Olaszból hozták újonnan 94-ben. Ma 13 órakor találkozom a tulajjal, lehet, hogy hamarosan már összkerékhajtású leszek!
Azon a "halásztelkin" nem gyári spoiler van, de nekem nem tetszik mert valami veszettül korcs ködlámpa van benne. (láttam élőben)
Előzmény: Joe 155 (505)
lore Creative Commons License 2000.03.03 0 0 506
Hali,
nem 100%-ig idevágó de: a vectrán kilukadt a kipufogó (ami állítólag rohamosan romlik) és a gyári 75ezer Ft.!
Szal ezekenél a márkás kipufogóknál is van olyan ami nem (vagy alig) sportos hangú és olcsóbb? 75e egy kicsit szvsz sok...

előre is kösz a segítséget: lore

Joe 155 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 505
Larini.
Megvettem a Képes Auto Pravdát, tényleg szépek.
Az a baj hogy házat kell venni, különben ráizgulnék valamelyikre. Talán a 94-es a legszebb, a 96-os aranymetál hááát nem is tudom, a piros rulez! De a legszebb az összes közül az a 97-es 1.8 TS A Fiat M0-nál. Az a frontspoiler gyári lehet rajta? A többi 97-es 155-nek olyan az eleje mint a mi gépeinknek nem? ( Már az újságban ).
Üdv.
Előzmény: larini (470)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.03 0 0 504
Szasztok ,
Megjött tegnap az MS Design-féle katalógus. Árak nincsenek benne, meg kissé "osztrákul" van írva, de a kedves hölgy az Alfákhoz beírogatta az árakat. 145-146-155-156 hoz vannak spoilerek,felnik,kipufogók,végek meg ilyen kis bizgentyuk. Ha érdekelne vkit...
A kipufogóval meg jól meg vagyok zavarva. Most akkor mi a jó ? Én eddig a Remus-ra esküdtem, de az nem olcsó dolog. Nem érdemes akkor kisérletezni magyar gyártmányú dobokkal ?
Kru :
Azért remélem, nem évente kell a gyári dobot cserélni, szóval a látvány miatt a krómvég csak nem addig tart.
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 503
GTV-s. Az én asszonyom is csak jobb oldalról szemléli a külvilágot, pedig aránylag könnyen jár minden a kocsiban. Egyszerüen csak fél hogy hibázik, nagy neki a 155. Mondtam már neki hogy veszek egy "csiknkvecsentót" de annyit meg nem megy hogy megérje két kocsit fentartani.
A hangverseny állat lesz!
Szia Larini!
Előzmény: A GTV-s (501)
larini Creative Commons License 2000.03.03 0 0 502
A GTV-s!
Köszi, megkaptam! Tényleg szép!!! Bár nekem jobban tetszett a 155 V6 TI!
Előzmény: A GTV-s (501)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.02 0 0 501
Vmax:
A piros GTV-be szombaton tesszük be a motort, úgyhogy nem valószínű, hogy azt láttad, amiről én szóltam.
IC:
Dolgozz, legyen kész a GTV-d!
Joe 155: Meg kellett szoknia, előbb volt a GTV6 (igaz, akkor még 3 hónapig gyalogos voltam, lakatolásból kifolyólag). Vezetni még nnem vezette, érthető, 40 kg a leány, a kocsi 1210, d=30 cm kormány benne, no szervó. (Márciusban az is belekerül, az új motorral). Külgy egy másik címet a kkacomra, vagy ICQ, dobom a .exe-t.
Kru, Larini, Joe 155: A koncertbe én is beszállok, teljes Benkő sport rendszerrel. Nekem úgy csinálták, hogy a dobba beledugták a perforált csövet, majd jól kitömték a maradékot. Ez (szvsz) a legkönnyebben lélegző módszer, sőt, a két első (ti. V6) dob csak lángfogó, üres belül. A hangja atom!
lore Creative Commons License 2000.03.02 0 0 500
Nehéz egy Vmaxot legyorsulni...:)) Pont most akartam feltenni itt a kérdést arról a piros GTV-ről.
Van itt BMEGTV-s?

unilore

Előzmény: VMax (499)
VMax Creative Commons License 2000.03.02 0 0 499
A nick mindegy, en igyis, ugyis happy vagyok, hogy nem csak kanbuli van itten.

Ja, ma fel kettokor, a BME R epulet elott (egry j u/muegytem rkp sarok) lokalizaltam egy piros GTV-t. A tettes koztunk van?

Előzmény: Joe 155 (497)
fargo Creative Commons License 2000.03.02 0 0 498
"Az álnevet kikérem magamnak!"

Persze, csak viccótam :-)

Előzmény: Inner Circle (495)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.02 0 0 497
Bubble tényleg leányzó ( emil cím ), egy üde szinfolt a sok kan között. A Barbi login név jobban tetszene! Nem?
Előzmény: VMax (496)
VMax Creative Commons License 2000.03.02 0 0 496
bubble: vegre egy alfas leanyzo!! :)

Telefon ugyben: nekem sem volt szivem szetfurni a kozepkonzolt. En a kezifekkar melle-moge tettem a tartot a "kardanalagut" feletti boxra, igy a telcsi fektetve van. Mondjuk igy nem a legjobb hivast inditani, de akkor sem furom szet az alu-szinu kozepemet. Felvenni meg a legtobb telcsi felveszi kez nelkul is.

Előzmény: bubble (481)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.02 0 0 495
Az álnevet kikérem magamnak! Egyébként is az áll közelebb az igazi nevemhez, inkább ez az ál. :)
A volvós bulira sajnos nem tudok menni, de 13-ára csak sikerül összehozni a verdát, akkor aztán az RTL Klubot csak nagyképernyős TV-n lehet nézni, akkora arcom lesz az ős-Alfámmal! :)
Előzmény: fargo (494)
fargo Creative Commons License 2000.03.02 0 0 494
OFF/

Kollegák,

a Volvo fórumban álnéven lurkoló márkatársatok pirított rám, (köszi, Inner Circle ;-), hogy alkalomadtán köztetek is akadna érdeklôdô, már ami a hétvégi és egyéb Volvos találkozókat illeti, különös tekintettel a "klubközi kapcsolatok kölcsönös ápolására".

Szóval akkor szeretném megragadni az alkalmat, hogy minden érdeklôdôt ezennel meghívjak a szombaton 10 órától a Felvonulási téren tartandó Volvos összeröffenésre. Egyelôre semmi komoly program nincs, csak ismerkedés, egymás verdájának körbenyáladzása, beszélgetés az alakulófélben lévô Volvo klubról és vacogás. Szeretettel várunk mindenkit :-)

ON/

Joe 155 Creative Commons License 2000.03.02 0 0 493
Harcos üdvözlet mindenkinek.
Szóval ha már a kipufogómnál tartunk, a hátsó dob Sebring, a többi gyári. Köszi Larini az elismerést. A gond most az vele hogy a héten odavertem valamihez, és a középső dob megsérült, és mivel még az eredeti elég jól el van vékonyodva a csőfal. Bár még javítható, előbb utóbb a teljes csere nem maradhat el.
Előzmény: kru (492)
kru Creative Commons License 2000.03.02 0 0 492
Hát egen... Nézd, nem tudom, mert nem értek hozzá, de szerintem egy egy sportdobot meg kell tervezni, gondolom a motorhoz meg a kipuf. rendszer többi eleméhez kell méretezni, mert val. számít, hogy milyen az ellenállás meg mittom én mi. Szóval a jó ég tudja, hogy mennyire egyen dolog ez a sportdob. Végül is egy véleményen vagyok veled... Valami szakértőt lenne jó hallani erről. (Egyébként már fent van)
Előzmény: larini (491)
larini Creative Commons License 2000.03.02 0 0 491
kru!
Na látod, Joe 155 kipu-renszerével kapcsolatban nem vagyok teljesen képben, de én úgy tudom, hogy a többi része gyári. Persze erről csak Ő tudna biztosat! Egyébként meg szerinted egy helyben, minden féle merés és tervezés nélkül, kb. egy óra alatt "összedobott" cucc lehet olyan , mint egy nagy gyártó rengeteg pénzzel kikísérletezett technikája?! Mert az én dobomat ott csinálták a szemem láttára, a Tiedet nem?
Előzmény: kru (490)
kru Creative Commons License 2000.03.02 0 0 490
Larini! A 452. hozzászólás kb. erről szólt. Most, hogy használom egy ideje a hátsó sportdobot, elgondolkodtam, hogy jó-e ez így.
Egyébként nagyon szívesen, mármint meghallgatom a gépedet, sőt kiváncsi vagyok, hogy az enyémhez képest milyen.
Ahogy kivettem, Joe155 gépsárkányának hangját nemcsak az okozza, hogy Sebring, hanem neki a többi dob sem gyári, vagy?
Előzmény: larini (489)
larini Creative Commons License 2000.03.02 0 0 489
kru!
Nem igazából volt mihez hozzászoknom, mert már a kezdetekkor sem volt hangja! Szerintem a gyári dob is jobban szól mint ez! Nekem az etalon Joe 155 gépsárkányának a hangja! Igaz, hogy az Övé Sebring! Remélem vmi fórumon összejövünk és meghallgathatod! (meg az enyémet is!) Egyébként különösebb teljesítmény javulást sem éreztem.
Előzmény: kru (488)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!