Keresés

Részletes keresés

Itep Creative Commons License 2000.11.07 0 0 279
Szeintem helyesen tették!!!Csak így juthatnak tovább!!!
Előzmény: msrj (277)
totelcamp Creative Commons License 2000.11.07 0 0 278
Most per pillanat csak így sikerülhet. Ha innen továbbmegyünk, akkor a végállomás a döntő!
Reszkess Európa!!!

Força Barça!!!

msrj Creative Commons License 2000.11.06 0 0 277
Mit szóltok ahhoz a hírhez, hogy a Barca jutalmat ajánlott fel a Milan játékosainak, ha megverik a Leeds United-ot? A Besiktas vajon mennyit kap? Na ez csak vicc volt! Azért az elszomorító, hogy idáig süllyed egy Barcelona.
Sturm Graz szorítunk neked és az utolsó magyar játékosoknak, akik még a BL-ben rúgják a labdát.
Itep Creative Commons License 2000.11.06 0 0 276
Egy hír az indexrol:
Didier Deschamps, a spanyol Valencia francia labdarúgója sérülés miatt kihagyja csapata következő Bajnokok Ligája-mérkőzését. A világ- és Európa-bajnok középpályás kisebb térdsérülése nem jött rendbe, ezért nem játszhat a holland Heerenveen elleni, keddi hazai találkozón. A spanyol csapatból hiányozni fog Mendieta és Baraja is.
Itep Creative Commons License 2000.11.03 0 0 275
Nem fenyegeti a Milant a kizárás veszélye!!!
huszabi Creative Commons License 2000.10.30 0 0 274
Változó idők...
Előzmény: Itep (273)
Itep Creative Commons License 2000.10.30 0 0 273
Jéé,ilyen is lehetséges???Régebben ezt egy bírói muhiba kijelentéssel elintézték...
Előzmény: huszabi (272)
huszabi Creative Commons License 2000.10.30 0 0 272
Nincsenek,mert Prof.Úr lelépett a hétvégéig.

Illetve egy hír a BL-ból:

Az UEFA visszavonta a Rangers-ből Numan 1 meccsre szóló eltiltását,mert kiderült,hogy a bíró(L.Nieto) hülye volt amikor az 1. sárgalapját adta.

Előzmény: Itep (271)
Itep Creative Commons License 2000.10.30 0 0 271
Na,vannak új fejlemények???
huszabi Creative Commons License 2000.10.30 0 0 270
Mert úgy éreztem,segítik "hátulról" a hollandokat,és általában a gyengébbnek vagy a kevésbé támogatott csapatnak szurkolok.

Előzmény: Professzor úr (269)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 269
Mára csak annyit,hogy nem az a lényeg,hogy meggyőzzük egymást,hanem az,hogy MEGHALLGASSUK A MÁSIKAT. Szerintem ezért is érdemes vitázni.
A bónusz búcsú kérdés: Miért az olaszoknak szurkoltál a "támadófocit" játszó hollandok ellen?

Előzmény: huszabi (268)
huszabi Creative Commons License 2000.10.29 0 0 268
Nevetni fogsz: azon a bizonyos olasz-holland meccsen szívből nekik drukkoltam.

Én inkább arról beszélek,amikor egy olasz csapat megszerzi a vezetést és utána elkezdenek fetrengeni és időt húzni.Én ezt hívom "csalásnak"

Azt meg,hogy kit érdekel a támadófoci,ugye nem mondod komolyan? Akkor miért szimpatizál a fél világ a brazilokkal?

Elhiszem,hogy az eredmény a fontos,de semleges nézőként akkor is inkább nézek olyan meccseket,ahol nyílt "őszinte" játék folyik.

De azt hiszem,úgysem fogjuk egymást meggyőzni.

Előzmény: Professzor úr (267)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 267
A fociról írt véleményed( a középső,egységes blokk) helytálló. Bár tudnék róla vitatkozni,csak ahhoz most késő van.
Ugyanis kit érdekel a támadófoci?
Nyerni kell a szabályadta kereteken belül,hogy milyen szépen,az csak másodlagos.

Ma esti búcsúkérdés:
Hogy van az,hogy az angolok hősök voltak,amikor kihúzták a 11-esekig az argentinok ellen semleges pályán 10 emberrel(második félidő 5. perc), míg az olaszok csalták a futballt,amikor ugyanezt csinálták IDEGENBEN szintén 10 emberrel( a 30. perctől!!!) a hollandok ellen idén???????????

Előzmény: huszabi (266)
huszabi Creative Commons License 2000.10.29 0 0 266
Mi volt ebben rasszista?
Egyáltalán nem annak szántam.

Amit a focijukról írtam nem igaz?

Előzmény: Professzor úr (265)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 265
Ezért alszom fél órával kevesebbet?
Az ilyen rasszista fejtegetések engem nem érdekelnek,én a focit szeretem...
Előzmény: huszabi (264)
huszabi Creative Commons License 2000.10.29 0 0 264
Na szóval:

A "csalás" szót mint láttad idézőjelbe raktam,bár lehet,hogy nem kellett volna.

Elsősorban arra a sok színészkedésre és műbalhéra gondoltam, ami sajnos igazán jellemzi a focijukat.

De azt gondolom,a catanaccio sem szerez sok hívet az olasz focinak a semleges nézők közül.Tudom,ez már nem mai dolog,de azért az olasz csapatok többsége ma sem a huszáros támadójátékáról nevezetes ( kiv. a Róma,drukkolok is nekik),lásd válogatott.

Egyébként nagyon találó az olszok focijára a "cinikus futball" kifejezés.

A csalásról meg "" nélkül annyit,hogy azt Te sem tagadhatod,minden olsz vérében benne van.

Valaki erre azt mondja cigány népség,mások finomabban azt mondják: "déliek".

Előzmény: Professzor úr (263)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 263
O.K.
Megvárom még a hozzászólásodat.
Utána viszont lelépek,holnap korán kell kellnem.
Előzmény: huszabi (262)
huszabi Creative Commons License 2000.10.29 0 0 262
Prof!
Rögtön jövök!
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 261
Hackett!

Akkor mindenki elégedett. Téged úgyis a klubfoci érdekel jobban,engem pedig a válogatott.
Olasz klubcsapat jelenleg nemigen van. :-(((
Pont a Milan kezd "olaszosodni" amúgy...

Az M.U. stadionról majd még tárgyalunk!

Előzmény: Hackett (259)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 258
Huszabi és Hackett!

Elég gyanús,hogy eltűntetek. Biztosan nézitek a Domenica Sportivát a Rai Duén. Ne aggódjatok,én is csatlakozom hamarosan! :-)

Előzmény: huszabi (255)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 257
Egyébként meg az angolok csaltak az Euro '96-on. Uri Geller juttatta be őket az elődöntőbe(pl. kivédette McAllister büntetőjét Seamannel). A németek ellen már nem volt ott a lelátón,meg is lett az eredménye.
:-)
Előzmény: Professzor úr (256)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 256
Huszabi!

Mi az,hogy sok benne a csalás? Bizalmas információid vannak? Vagy csak a sajtó? Mert akkor tudok ajánlani neked egy M.U.-s kupa ügyet a '80-as évek közepéről! Miért nem azt elemezgeted,ha téged az angolok érdekelnek?

Amúgy nem hinném,hogy az olaszok pl. csalással lettek voltak Eb-ezüstérmesek. Várjál! Igazad van! Tényleg csalás volt,a nagy semmire 4 percet hosszabítottak. Azaz,ha nem csal az Uefa,akkor az olaszok az Európabajnokok!!!

Előzmény: huszabi (255)
huszabi Creative Commons License 2000.10.29 0 0 255
Való igaz az olasz foci eredményei jobbak,mint az angol focié.Sőt valószínüleg ez így is fog maradni.

De azért még a tény az tény marad,miszerint elég sok az ún. zavaros ügy a csizma környékén.

Mondjuk,ez az olaszok mentalitásából fakad.Épp ezért nem szeretem a focijukat.Sok benne a "csalás".

Előzmény: Professzor úr (246)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 254
Nana!

Mikor látsz te Milan meccset? Ne sumákolj!!!!:-)

Amúgy pedig kövér félház (45-50 ezer néző)jár a meccseikre! A Juve és a Barca ellen viszont teltház volt!

Előzmény: Hackett (252)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 253
Tudom,a az MU csoport állását,de az öreg Loba bármikor kifőzhet vlamit. Tavaly is majdnem elkenték a Realt idegenben,amikor nagyon kellett volna. Most is nagyon kell nekik... az Uefa kupa hely...

" "A Fiorentinát a salernói szurkolók miatt tiltották el!!!!"

Azt tudtam, hogy a "szurkolói" miatt...

Oda is írtam!Vagy nem? "

Az idézőjel annak szólt,hogy nem a saját szurkolói miatt? Akkor O.K.

Előzmény: Hackett (250)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 251
Elfelejtetted kisbetűvel írni a Milant a 6. sorban. Úgy látszik,pár sor begépelése alatt megkedvelted őket. :-)
Előzmény: Hackett (247)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 249
Hackett(ez most tényleg neked szól) !

Nem hinném,hogy a Milan tudatosan kiejtené a Barcát. Már mástól is hallottam ezt a teóriát. Egyszerűen azért nem fogják megverni a Leedset,mert lusták lesznek focizni...

Előzmény: Hackett (247)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 248
Az első sorok HUSZABINAK szólnak (mondjuk Hackett is elolvashatja:-) )
Bocs az elírásért!

Csak az utolsó szól Hackettnak

Előzmény: Professzor úr (246)
Professzor úr Creative Commons License 2000.10.29 0 0 246
Hackett!

Kit érdekel,hogy mi volt tavaly??? Idén a Milan túljutott a csoportján,ráadásul egyedüliként odavissza verte a törököket.
A Manchester pedig kiesésre áll.
Ez tény.
Abba pedig ne menjünk bele,hogy melyik nációnak jobbak a múltbéli eredményei,mert az nem sok jóval kecsegtetne a számodra.

Hackett!!

A Fiorentinát a salernói szurkolók miatt tiltották el!!!!

Előzmény: huszabi (244)
huszabi Creative Commons License 2000.10.29 0 0 244
Mélyen Tisztelt Prof.Úr!

Nem tudom emlékszel-e a tavalyi BL kiírásra. A Milan mintha a zöld gyepen esett volna ki,valahol Törökországban...

Előzmény: Professzor úr (240)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!