Keresés

Részletes keresés

Ariana Creative Commons License 1999.12.10 0 0 274
Az utóbbi időben nem voltam bulizni (nyilvános helyen) valaki felhomályositana, mi az (hol van) a Rózsakert? Meg, hogy mi van ott? :)
Régen a Speedbe jártunk, tudtok helyet ahová érdemes elmenni egy kis pörgésre?
Emilben is jó! Köszi!
Köpcös Creative Commons License 1999.12.10 0 0 273
Ja én sem szeretem, pusztán csak érdeklődtem...
Még valami, mit mutat ki a drogszonda ?
Előzmény: Mber (271)
Berill Creative Commons License 1999.12.10 0 0 272
Shroooom, sztori kell? Van, nem is kevés, bár csak apróságok, de ti bizonyosan értékelnétek :)
Előzmény: Shroooom (256)
Mber Creative Commons License 1999.12.10 0 0 271
Efiért tuti nem szólhatnak, én még nem láttam efis tubuson olyan figyelmeztetést, hogy szájon át nem alkalmazható. Más kérdés, hogy az szvsz szar, bár igaz, ami igaz, olcsó.
Köpcös Creative Commons License 1999.12.10 0 0 270
Hali !

Story: tegnap voltunk moziba, és hát ugye kell vmi. üditő. haverom nagyon beindult és vett két mini menüt (kis üditő, kis popcorn, csoki), az egyiket Fantával mer azt szereti. Eladó kérdi és a másik ? Válasz: Milyen van ? Eladó: elhadarta az összeset, haverom meg persze Fantát kért.

Buli: ha mentek a Rőzsekertbe, akkor dobjatok meg magánba engem is egy emillel, mer lehet, hogy megyek én is.

Drogszonda: ha véletlenül a számba is menne az ephedrines orrcseppből ahhoz vajon mit szolna a rendőr ?

Köpcös

Sysygy Creative Commons License 1999.12.10 0 0 269
nono, légyszi nézd meg kb. jó régi (talán 175, 171) hozzászólásaimat, és eszerint intézz hozzám félreérthető üdvözletet
Előzmény: Pavarottis infarction (268)
Pavarottis infarction Creative Commons License 1999.12.10 0 0 268
Üdv néked, ki szintén utálja a Mari vállizületének azt a részét, hol csont már nem található. Én rendes adófizető polgárként elitélem ezt a soft-drog fogyasztó társadalmat. Mi, fontos beosztásokat betöltő közhivatalnokok reggelente remegő kézzel nyúlunk a piásüvegért és nemcsak odapisilünk, hanem hányunk is a Teve utcai székház míves bejáratához.

És most szinte hallom a csuklómhoz érkező nehéz fémbilincs kattanását.

Sysygy Creative Commons License 1999.12.10 0 0 267
Üdvözöllek, mint a mai nap első hozzászólóját.
Előzmény: Pavarottis infarction (266)
Pavarottis infarction Creative Commons License 1999.12.10 0 0 266
Nagyon megindult ez a topic.
Szóval érzem, hétfőn írni fogok néhány sort az álmaimról. Ma találkozom néhány baráttal és úgy érzem lesz valami a levegőben. Kólázgatunk, nassolgatunk, beszélgetünk. Semmi kábszar. Az nem az én világom. Pfuujjj! (jaj nem tartottam lent)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 265
:))))
Előzmény: Borz_ (264)
Borz_ Creative Commons License 1999.12.09 0 0 264
jah, bocs, tényleg kicsit elragattattam magam off irányba... de ezt a Lucy teljes nevének kiírását le kellett reagálnom valahogy, mert különben még azt hitte volna valaki, hogy KÁBíTóSZeRES vagyok!!! pfúj...

Gombafejűek... hehe :)

Előzmény: Sysygy (263)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 263
Lenni, lenni, sőt én inkább maradok a régi jó gombafejűeknél, mint gombázzak a maiakra. :)) De asszem ez a topic nem a zenei ízlést hivatott megbeszélni.
Előzmény: Borz_ (262)
Borz_ Creative Commons License 1999.12.09 0 0 262
én tényleg nem tudom, miről beszélsz :)))))) jah, Te is lenni Beatles rajongó, megvan! Ez egy Beatles topic? Itt szeretném elmondani, hogy én mindig Beatlesre bulizom, és utálom ezt a kábítószeres dümm-dümm-dümm zenét... egy másik topicban csak véletlenül mondtam, hogy szeretem a Koxboxot... :)
Előzmény: Sysygy (261)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 261
Lucy in the Sky with Diamonds
Előzmény: Borz_ (260)
Borz_ Creative Commons License 1999.12.09 0 0 260
Kedves Rendőrbácsik!

Én nem tudom mi az a kábítószer, nem is hallottam róla. Amit most mesélek, az teljesen tiszta állapotban történt meg velünk, csak Gomba Úr és Lucy barátnénk volt ott a társaságban :)

Naszóval éjjelanpali üzlet, éjszaka. Sorban állunk a kiadó-ablaknál, mert ez egy ilyen bolt, hogy az utcáról kell kérni ablakon keresztül. Öt fős társaság vagyunk (plus a Lucy meg a Gomba Úr, de ők csak közvetve vesznek részt... és a Zöldtündér is ott figyel asszem valahol, de ő sem szól bele... :)).

Tehát szépen összeszedjük a gondolatokat, mi kell... kell párizsi... oké.. persze szeletelve... kérünk sajtot... azt is szeletelve... mi kell még? kenyér! jó ötlet! kérjünk kenyeret is! Mennyit? Mi az hogy mennyit? Fogalmunk sincs. Hát mondjuk 2 kilót, az jól hangzik. Szeletelve? Hát persze hogy szeletelve! Az emberke ott vagdalja a kenyeret, szenved egy életlen késsel... Mi meg nagy komolyan tanakodunk, mi kell még... Egy ilyen sütit.. Nem ezt mégsem... Inkább azt... Az milyen! Ez az, Túró Rudit! [ ... stb... stb... stb... ]

Közben az alábbi jelenet lezajlik vagy 5ször:

- Még valamit?
- Nem köszönjük.
- ennyi és ennyi forint...
fizetünk
- ja, még kérünk egy...

Közben előfordul, hogy beáll mögénk a sorba egy idegen.. Álldogál ott egy darabig, reménykedik, hogy talán sorra kerül ő is... aztán elmegy.

Közben én is az ablakhoz keveredek. Kérek egy kólát. Milyet? - kérdezi. Hogyhogy milyet? Honnan tudjam én, milyen kólák vannak! Kisebb gondolati csavargások után megszülöm a választ: "Másfél litereset". Olyan nincs - mondja. Azta! Ezt nem hittem volna. De megszületik a mentőötlet: "Milyen van?" Mondja, de bennem csak a 2literes marad meg. Azt kérek.

Ezután következik a boldog ismerkedés a kólásüveggel, meg a séta a városban.. de ez már egy másik történet :)

Járjatok békével

Borz

Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 259
Bocs, a hozzászólásodat nem olvastam végig, csak nyomtam a választ. (én meg itt várom, hátha írsz még) Akkor jó pihenést Shroooom (azért én is megszámolom, hány o-t írok ;-) )!

Talán holnap megint on-line leszek, de mivel megyek haza, nem biztos hogy akkor, amikor ti is. Azaz egyúttal jó hétvégét (bulizást, ahogy tetszik) is mindegyikőtöknek.

Sysygy

Előzmény: Shroooom (256)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 258
Az előző wow arra vonatkozott, hogy megörültem, végre valaki, aki tudja, honnan ez a név. De, arra vonatkozik. De sajnos elgépeltem akkor amikor a nicket választottam, pedig direkt vigyáztam rá, hogy syzygy-t írjak. Na mindegy, a rendszer elfogadta, akkor volt egy hozzászólásom, amire kaptam is választ, aztán eltelt pár hónap, és most index.hu függő lettem :) Lehet hogy jó topicon járok? :)
Jaj, akkor engem is lesittelhetnek. :) Már bánom, hogy a nick választáskor mit adtam meg adatként. :))
És mivel előkerestem régi nickemre küldött levelét az indexnek, ezért azt használom. Pedig csináltam egy másikat is akkor, amikor rendszeresen akartam hozzászólni, de az sokkal jobban el lett szúrva és mivel eszembe jutott, hogy van régi, ezért azt kerestem elő. (hiába, Murphy: amit az ember először gépel be nicknek, az már foglalt, a másodikat elfogadja, de akkor meg jól el is szúrja) :-)))
Előzmény: Shroooom (256)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 257
WOW
Előzmény: Shroooom (256)
Shroooom Creative Commons License 1999.12.09 0 0 256
hát igen, mostmár OK, csak álltalában felesleges "körbenézni", mert itt (érthetö okokból) nem szokás bemutatkozni...

egyébként az angol szót ismerem (egy párszor már véletlenül megakadt rajta a szemem a szótárban, ha jól emlékszem valami csillagászati együtállást jelent), csak nem gondoltam volna hogy pont innen a név.

viszont véget ért a móka mára, végre mehetek haza a melóbol!! szóval további jó netezést! holnap folytatódik minden tovább.

Egyébként a storykkal mi a helyzet????

pááááá

Shroooom

Előzmény: Sysygy (255)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 255
Még ne tedd. De szerintem ha kicsit körülnéztél volna, rájöttél volna. (hogy honnan vagyok)
Bocs, ez tenyleg egy eleg furcsa nev, de a kedvenc angol szavam (egy betu elteressel, de abban is harom y van)
Előzmény: Shroooom (254)
Shroooom Creative Commons License 1999.12.09 0 0 254
Csak tréfáltam, kb 1ox néztem meg hogy hogy is vannak azok az y-nok, valahogy mindig összefolytak a szemem elött...
hát téged honnan szalasztottak, hogy csak igy ráérsz dumálni? otthonról, munkahelyröl?
ha jól látom a többiek már lehajtottak az információs szupersztrádáról (mondjuk egy pár perc mulva én is ezt fogom tenni...).

Shroooom

Előzmény: Sysygy (253)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 253
Mért kell, hogy bonyolultabb legyen?
Előzmény: Shroooom (252)
Shroooom Creative Commons License 1999.12.09 0 0 252
egy apróbb számitógép-rendszer hiba ugyan becsúszott, de mostmár totál onlájn!

Sysygy (hu, bonyolultabb nicket nem tudtál volna adni, :)), akkor neked nem is kell résztvenned az "eddig hülyeségeket irtam, soha nem is füveztem játékban"?
Shroooom

Előzmény: Sysygy (251)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 251
aha. most már én is on-line vagyok, ti?
Előzmény: SliDe (250)
SliDe Creative Commons License 1999.12.09 0 0 250
Nekem sem az, de közelebbről is ismerem őket. Így sem kedvencek:))
Előzmény: Sysygy (249)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 249
Köszönöm szépen a kimerítő és találó választ. De nem a Fókusz a kedvenc TV-műsorom. :)
Előzmény: SliDe (232)
organic Creative Commons License 1999.12.09 0 0 248
akkor hamarosan összefut valamelyik rendezvényen a csapat..

ha lesz olyan buli ahova mindannyian megyünk, majd le emailozunk valami kis ismertetojelet.

Shroooom Creative Commons License 1999.12.09 0 0 247
na igy már értem, "merev"lemez! coool!

jajj, annyira szivesen elmennék megnézni ezeket a partykat - természetesen még sose voltam még csak hasonlón se, mert ott sok a "kábszeres" - de sajna én most éppen külföldön tartózkodok. azt azonban nem árulhatom el hogy hol, hiszen ebben az esetben valószinüleg átadnák az ügyemet az Interpol-nak, vagy pedig egy külön rendörségi alakulatot alakitanának az elfogásomra (természetesen a repülöjegyük amszterdami átszállásra szólna, hehehe).
szóval én csak ugy 22-e után tudok partyzni, de akkor mindenképpen meglesek egyet.

Shroooom

Előzmény: SliDe (246)
SliDe Creative Commons License 1999.12.09 0 0 246
Mert megtelt a "merev"lemez a sextopic-ok mentegetéseivel. Nem a Tevéből és nem olyan a foglalkozásom ami a bakternál is rosszabb.
De az opnline tényleg rulez:)
Hétvégén getlost a várban:) Ezt még nem írtam:)
SliDe
Shroooom Creative Commons License 1999.12.09 0 0 245
Hát ez csúcs! 3-an online-ozunk itten! te melóbol vagy vagy csak úgy otthonról (esetleg a Teve utcai rendörkapitányság egyetlen internettel rendelkezö szobájából???)
hát ha igy folytatjuk, akkor folyamatosan fenn lesz a topic a toppon, nem lesz könnyü észrevétlennek maradni, hehehe, vágjuk itt magunk alatt a fát, de leszarom!

egyébként a save miért is van nekik letiltva?
Shroooom

Előzmény: SliDe (244)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!