Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Turbo Lada Creative Commons License 2000.03.09 0 0 664
SZIASZTOK!

Az ITAL-AUTO Bt. tulajdonosa vagyok.
Ha Alfa, Lancia vagy Fiat alkatrészt, vagy bármilyen tuning dolog érdekel titeket, írjatok az italauto@alarmix.net címre.
Köszi

alfino Creative Commons License 2000.03.09 0 0 663
Nekem nem kell elmondanod egy bőr belő szépségét! Ezek egyedül nőm ellenvetései, valószínüleg az újabb kiadádok lefaragása végett.
fargo Creative Commons License 2000.03.09 0 0 662
alfino:

Sose félj a bôrtôl! Az nem igaz, hogy nyáron ragad (csak a sz@r minôségű), az igen, hogy csúszik, de csak akkor, ha nincs az ülésednek oldaltartása, klíma nélkül viszont valóban meleg tud lenni, ha van légkondi, akkor elviselhetô.

Viszont az afeeling, az az illat, amit egy szép bôr belsô nyújthat, semmivel sem pótolható, és megéri a minimális kellemtlenséget. Én is féltem a kocsim bôr huzatától, de nagyon hamar megbarátkoztamvele, s most már imádom.

Gondolj csak bele, tennének az igényesebb autógyárak bôrhuzatot a kocsijaikba, ha ezzel bosszúságot és kellemetlenséget okozhatnának az igényes tulajoknak? Szerintem nem...

BÔRT NEKI!

Előzmény: alfino (660)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 661
Annak idején (90-ben) én is nagyon gondolkodtam rajta, hogy ott maradok, akkor egy hónapig laktam az öregeknél és meg bírtam szokni a jólétet elég hamar. De a szivem hazahozott, viszont a lehetőség mindig megmarad, igaz nem fogok élni vele. Gondolom azért látok majd egy kép szép példányt az Alfák közül idén nyáron is, de a lényeg hogy én is azzal leszek!!!
Üdv.
Előzmény: larini (659)
alfino Creative Commons License 2000.03.09 0 0 660
Egy 146ti-t (fekete) szeretnék bőröztetni. A bőr ugyancsak fekete lenne és ha minden igaz még a kárpiton levő feiratot is bele tudják nyomni, hogy igazán profi legyen. A baj most jelenkezett kedves barátnőm képében, aki nem támogatja az autó ez irányú fejlesztését: csúszik ha az ember nincs bekötve, nyáron izzad a test és persze mint legfontosabb indok, miniszoknyában ragan az ember(nő) lába az üléshez. Hát nem tudom...majd egy hét múlva elválik az eredmény.

Remélam a találkozón fogunk látni hasonló széoségeket mint aminket kedves hózzászólók boltak olyan jók beváni nekünk.

larini Creative Commons License 2000.03.09 0 0 659
Joe 155!
Még nem tom, mikor megyek, de valószínüleg augusztus végén. Te mázlista! Ha az én grószfaterom élne odakünn, én is kimennék, de kint is maradnék, és beállnék segédmunkásnak az Alfa-gyárba! :)
Előzmény: Joe 155 (658)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 658
Ciao Larini.
Mikor mész a napfényes itáliába? Én Júli 3-17-ig tuti ott leszek. Meglátogatom nagyapámat, meg a rokonság egy részét. Én Dél Olaszországba megyek, egész pontosan San Ferdinando di Puglia -ba.
10 éve nem voltam az ősöknél, majd figyellek az autopályán. Ha megtudod a kávézó helyét feltétlen ird meg, meghívlak egy kappucsínóra.
Üdv.
Előzmény: larini (657)
larini Creative Commons License 2000.03.09 0 0 657
Al-fan!
Igazán köszönöm! Ha én jutok oda előbb, ígérem mindenről beszámolok!
Más!
Tisztelt Topictársak!
13-án viszek didzsitál fotoaparátot, és szeretném, ha az itt előforduló márkatársakkal együtt sikerülne összehozni egy csoportképet, amit aztán fellöknék a topicba mindenki okulására!
Éppen ezért megkellene beszélnünk vmi. egyezményes jelet, hogy egymásra ismerjünk! (mondjuk mindenki vegye kívülre az alsógatyáját!) :)))))
Előzmény: Al-fan (655)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2000.03.09 0 0 656
larini!

Igen egy Integra, de szerintem szegény tulaj nem tudta eldönteni, hogy Alfa-t, vagy Honda-t vegyen.

Előzmény: larini (654)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.09 0 0 655
Larini testvér,
Gyors telefon után egyenlore annyi , hogy Velencében van, asszem, és a Nanninié. A Haverom volt is ott, van relikviája, szal a pontos cím is rövidesen meglesz.
Jó ez így ? Ja, és állítólag még a hely is nagyon jó, mindentol függetlenül. Kérnék majd élménybeszámolót ! Már ha meg nem elozlek...
Előzmény: larini (651)
larini Creative Commons License 2000.03.09 0 0 654
Eclipseboy_!
Mi ez? INTEGRA? Izgatottan várom válaszodat!
Előzmény: Eclipseboy_ (653)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2000.03.09 0 0 653
larini!

És ehhez mit szólsz?

Előzmény: larini (649)
Gedeonbácsi Creative Commons License 2000.03.09 0 0 652
Sziasztok!

Én is egy ALFA "szerelmes" vólnék és arra kérlek benneteket, hogy ha ti tudtok Alfa 156os monitor pihentető letöltési helyet adjátok meg a pontos címét. Csak ne az ímélcímre!
Előre is Kösz!

larini Creative Commons License 2000.03.09 0 0 651
Al-fan!
Ha szépen megkérnélek, nem tudnál konkrétumokat kideríteni? Úgy néz ki nyáron megyek olaszhonba, meglátogatnám a helyet egy kis térdencsúszás és nyáladzás erejéig. (talán még a mester vmelyik levetett ruhadarabjának kis cafatát is megszerezhetem) :)
Előzmény: Al-fan (650)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.09 0 0 650
Larini ,
Utánagondoltam és már szégyellem is, hogy felhouztam a benyaárakat, amikor az kifejezetten jutányos. Különben is, ha suzukit vennék, az termeli a benzint és még ajándékba is kapok vagy kéthektóval.
Nem tudom pontosan, melyik olasz városban, de a haverom mesélte, hogy a Nannininek (vagy Larininek ?) van egy kávézója. Hozott is vmit onnan, csak már nagyon régen volt. Jártál már ott ? Az lehet egy igazi 155-ös paradicsom !
Előzmény: larini (649)
larini Creative Commons License 2000.03.09 0 0 649
Már megint a kis Japánok!!!!!


Más!
Engem nem zavarnak a benzinárak! Nem is olyan magasak! :-)))

Al-fan Creative Commons License 2000.03.09 0 0 648
Felextrázott , limitált szériás KA, ugye ? Az ilyen színu, ugye Larini ?
Kicsit beszállva a "milyen autót vegyek?"-be : szerintem a 3 ajtós Corsa TR (lépcsoshátú)a legszörnyubb !
GTV-s: Köszi az infót, bár a tükör a barátnomé lesz, neki hétfore vagy keddre ígérték. Akkor gyorsabbak, mint gondoltam ! A Beetle-rol meg csak annyi, hogy akkor lemondok a csajozásról...
Tudom, hogy nem ez a topic, de van tippetek, mennyi büntetés jár 120-nál (80 helyett)?
A MOL meg ha így folytatja, kénytelen leszek benzinkutakat rabolni, csak pénzt, hanem naftát.
Előzmény: larini (647)
larini Creative Commons License 2000.03.09 0 0 647
Na Közületek ki látott már ilyet?!
(a színre gondoltam)

larini Creative Commons License 2000.03.09 0 0 646
A GTV-s!
Ismerve a Japán szavak összetettségét valószinüleg azt jelenti, hogy ne edd meg csak nézd! :-)
Előzmény: A GTV-s (644)
larini Creative Commons License 2000.03.09 0 0 645
Gúd mórning Evribádi!
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.08 0 0 644
"okonomi" nevet adtak ennek az ételnek. Tudja valaki, hogy mi lehet ez?
Előzmény: A GTV-s (643)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.08 0 0 643
IC, Joe 155, Fargo: Köszönöm a jótanácsokat, megfontolom, mielőtt másik (illetve harmadik, mert a küszöbön van egy Giulietta 1.8) autó vásárlására adom fejem.
Beetle: Van egy ismerősöm, aki gyakran hoz el autókat tesztelésre. Volt bár nála Porsche Boxter is, de azt mondta, hogy a Bogár volt a legcsajozósabb kocsi, amit vezetett idáig.
Pizza: Ezt egy japán szájton találtam, érdemes megfigyelni a kígyót, szerintem igazi. Egy másik kaja is van itten, ez is valami japcsi étel, fogalmam sincs, miből, hogyan készül, de látványnak nem semmi:


Na?

Inner Circle Creative Commons License 2000.03.08 0 0 642
"GTV-s:

én elgondolkodnék egy új autón: esetleg egy felextrázott Ka?"

Végül is, GTV-s és a Ka tulajdonosok között egy lényeges közös vonás van: mindketten azonosíthatók az autójuk típusáról. A GTV vezetője a GTV-s, a Ka tulaja meg (tisztelet a kivételnek) egy K.

Előzmény: fargo (640)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.08 0 0 641
Akkor már inkább egy Daewoo Tico 5 ajtóval és fabetétekkel. That's cool!
Előzmény: fargo (640)
fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 640
GTV-s:

én elgondolkodnék egy új autón: esetleg egy felextrázott Ka?

Előzmény: A GTV-s (633)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.08 0 0 639
Már bocsánat, de én nem a "GTV", hanem a "GTV-s" árán gondolkodtam el. :) De aztán rájöttem, hogy nem lenne jó vétel, mert utána sosem találnám se őt, se a GTV-t a garázsból... :)))
Amúgy semmi Kadett meg Jetta. Daewoo Matiz, kompromisszumok nélkül. Esetleg a Mi Autónk!

(Tegnap láttam egy New Beetle-t. Elgondolkodtam, ki vesz meg egy olyan autót, ami tízszer annyiba kerül mint az enyém, és huszadannyit ér... Gondoljatok bele, egy ilyen VW-system csoda kb. hatmillió forint. Ennyiből kijön egy Alfa Spider, egy 155-ös ÉS egy GTV6!)

A KAJÁTÓL MEGFEKÜDTEM!!! :))))))

Előzmény: A GTV-s (634)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.08 0 0 638
Teccik, mi?
Előzmény: Joe 155 (635)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.08 0 0 637

Bocs.
Lehet mutatni a feleségeknek, mit kell csinálni vasárnapra...

A GTV-s Creative Commons License 2000.03.08 0 0 636
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.08 0 0 635
GTV-s!
Mi ez a hülyeség? Napszúrás nem lehet! Whiskey?
Előzmény: A GTV-s (633)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!