Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Al-fan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 728
TudatLan !
Nem merem mondani, de szerintem nem lehet abból baj, ha dobsz neki egy emilt. O asszem inkább du. este,meg éjjel szokott itt muködni, de az emilbol baj nem lehet. Nagyon profi, nem csak a 75-ösökben!
Budaörsön a virágpiaccal szemben van egy kereskedés, ott is áll egy 75ös, de csak úgy láttam, távolról. Meg egy rendszeresen áll a Gazdagréti ltp. felé vezeto egyirányú utcában , ahol a bal oldalon van egy batyu kereskedés. Asszem a Néró elott. Nézd meg oket, esetleg Képes Autó Exp.
Előzmény: TudatLan (726)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.10 0 0 727
Sajna semmit nem tudok megadni... Óbudán a Tímár utcánál is áll egy 75 csúnyán össze van törve a segge, szegénynek már a színét sem lehet megállapítani...
Előzmény: TudatLan (726)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 726
Al-fan!
Szerinted küldjek egy emilt GTVsnek? Ő a 75ök tudora? Ja még valami: láttam az I.kerületben /Hegyalja út mellett valahol/ egy fekete ALFÁt
csúnyán lezúzva-asszem GTV volt- mintha valaki GTVt keresett volna alkatrésznek...Ha érdekel valakit, +keresem, hátha még +van. Üdv TudatLan
Előzmény: Al-fan (724)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 725
mittudoméneztet
Nem tudnál esetleg egy kicsit töbet erről a fickór
ol? Mondjuk egy emil cim vagy egy tel.szám? koszi
Előzmény: mittudoméneztet (723)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 724
TudatLan !
Ugyan nem vagyok nagyon jártas a témában, de ahogyan az Alfákat ismerjük, MINDENRE oda kell figyelni. Ha jól gondolom, a rozsda a 75-ösöknél már nem annyira fenyeget, mint az elodeinél, de azért át kell vizsgálni. A váltóról már GTV-s barátunk több ízben is megemlékezett, de véleményem szerint el kéne vinni mindenképpen egy szakemberhez megnézetni.Legjobb tudomásom szerint a benzinesek jobbak, mint a két dízel.Javaslom, a GTV-s hozzászólásait, nagyon komoly ismeretei vannak Alfából !
Larini !
Ha még netközelben vagy : 13-án akkor marad a kinthordott alsógatya ?
Előzmény: TudatLan (722)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.10 0 0 723
Én láttam egyet multkor az Újudvar parkoloházában, hát az valami álomszép volt, fehér színben. De nem hiszem, hogy eladó lenne. Tegnap elött viszont beszélgettem egy pacákkal aki most akarja lecserélni az egyik Alfáját egy Mercire, szóval ő mondta, hogy van neki egy 75-öse is eladó mert sokat fogyaszt és ezért nem használja senki sem a családban... Szegény Alfa...
Előzmény: TudatLan (722)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 722
Sziasztok Alfások!
Help me! Mire kell figyelni egy 75 TwinSpark vásárlásánál? Esetleg tud valaki egy yo állaputut?
Minden infonak örülök, kösz előre is:
TudatLan
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 721
Nagy kupac alfa a parkolóban! A rendszámom GWH-869 Alfa 155 rosso.
A Tesco parkolója nem olyan nagy, át lehet látni. NEM A PÓLUS CENTER NAGY PARKOLÓJA HANEM AMI ELŐL VAN A TESCO BEJÁRATÁNÁL!
Ha nem én érek oda elöször és lesz ott egy ismeretlen alfás majd megkérdezem hogy a gyorsulásira megy-e. Ha nem is oda indult lehet hogy kedvet kap!
Szal hajrá, legyünk minnél többen!
Üdv.
Előzmény: mittudoméneztet (718)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 720
Nagy kupac alfa a parkolóban! A rendszámom GWH-869 Alfa 155 rosso.
A Tesco parkolója nem olyan nagy, át lehet látni. NEM A PÓLUS CENTER NAGY PARKOLÓJA HANEM AMI ELŐL VAN A TESCO BEJÁRATÁNÁL!
Ha nem én érek oda elöször és lesz ott egy ismeretlen alfás majd megkérdezem hogy a gyorsulásira megy-e. Ha nem is oda indult lehet hogy kedvet kap!
Szal hajrá, legyünk minnél többen!
Üdv.
Előzmény: mittudoméneztet (718)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 719
Nagy kupac alfa a parkolóban! A rendszámom GWH-869 Alfa 155 rosso.
A Tesco parkolója nem olyan nagy, át lehet látni. NEM A PÓLUS CENTER NAGY PARKOLÓJA HANEM AMI ELŐL VAN A TESCO BEJÁRATÁNÁL!
Előzmény: mittudoméneztet (718)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.10 0 0 718
Az jó lenne, de hogy ismerjük meg egymást? :-)
Előzmény: Joe 155 (717)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 717
Szal, volt már szó róla itt a topicban hogy 14.-én megyünk egy páran a gyorsulásira a szemünk fényével. Meg kéne beszélni egy közös gyülekezőt ahol az összes alfisti talizhatna és testületileg vonulna ki. Mit szolnátok a Tesco parkolóhoz? Az ugy is ott van az M3 mellett. Úgy 1/2 8 körül összeverődhetne a banda. Ha valakinek van jobb ötlete a helyszinre ne tartsa magában!
Vélemény?
Üdv.
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 716
Szal, volt már szó róla itt a topicban hogy 14.-én megyünk egy páran a gyorsulásira a szemünk fényével. Meg kéne beszélni egy közös gyülekezőt ahol az összes alfisti talizhatna és testületileg vonulna ki. Mit szolnátok a Tesco parkolóhoz? Az ugy is ott van az M3 mellett. Úgy 1/2 8 körül összeverődhetne a banda. Ha valakinek van jobb ötlete a helyszinre ne tartsa magában!
Vélemény?
Üdv.
bubble Creative Commons License 2000.03.10 0 0 715
Igazatok van ! Nincs is annál szebb látvány, mint amikor több Alfa Romeo van egy helyen. Ennél már csak az fantasztikusabb látvány, ha a saját garázsodban látod ôket!
bubble Creative Commons License 2000.03.10 0 0 714
Igazatok van ! Nincs is annál szebb látvány, mint amikor több Alfa Romeo van egy helyen. Ennél már csak az fantasztikusabb látvány, ha a saját garázsodban látod ôket!
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 713
Az ilyen nem véletlen. Én is ha tehetem Alfa mellé parkolok, mert hát ugye tesó vagy mi, és jó érzés eggyütt látni egyszerre többet is.
Előzmény: mittudoméneztet (712)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.10 0 0 712
A legszebb az egészben az, hogy leparkolt a 33-asom mellé egy 145-ös, úgyhogy ha kinézek az ablakon pont látok két szép autót is. Hát kell ennél több a mai napra? Egyébként az utóbbi három nap már többször is előfordult, hogy egy Alfa parkolt le mellém, pedig tök üres volt a placc, és ez nem lehet véletlen!
Al-fan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 711
Larini,
azért nem értetted, mert kissé nagyon hülyén fogalmaztam. Lényeg, hogy a kis ikon csak ott volt, mint a reggeli próbálkozásaidnál, ami után azt írtad , hogy "Na, ha ez sem sikerül tökön szúrom magam"de nem láttam semmiféle képet. Aztán csak letöltodött, de úgy látom a hiba nálunk van, lassú minden. Na, ennyit a számítástechnikáról, amihez még annyit sem értek, mint a kocsikhoz.
Szal, a haverom elmondása szerint Nannininek Firenzében egy nagyon szép, új boltja (kávézó) van, de Sienában van vagy 10. Nem tudom, mennyi relikvia van ott, lehet, hogy csak a feeling van a helyiségben. Igen finom és drága sütik, kávék, borok vannak a kínálatban. Pontos címet is írok, ha tudok. Ja, nekem 145 1.6TS van, amit természetesen imádok ! Csak még kissé csupasz szegény. Na, megint szómenésem volt, bocs !
Előzmény: larini (705)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.10 0 0 710
Az tuti, hogy a következő autóm egy 145-ös lesz!
Előzmény: Inner Circle (709)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.10 0 0 709
Formaterv tekintetében a 145-ös nagyon "ott van a topon", SZVSZ veri a 166-ost és a régebbi modellek nagy részét. Egyszerűen pofátlanság, ahogy az az autó kinéz! Nem egyszerűen nagyon jó, hanem mondhatni tökéletes. Elölről-hátulról, az ember csak nézi és nézi... :)
Előzmény: larini (702)
larini Creative Commons License 2000.03.10 0 0 708
N=Na !!!
Egyébként mielőtt a 156 tulajdonosok szétcincálnának, nem az autójuk használata miatt, hanem az enyém hiányának okán haragszom a nagy testvérre! Hiába no, repül az idő, mindig az új kell! :(
larini Creative Commons License 2000.03.10 0 0 707
N akkor most jól!
Úgy látom autót váltottam!!! Hát én nem vagyok normális! :)

larini Creative Commons License 2000.03.10 0 0 706
Úgy látom autót váltottam!!! :)

larini Creative Commons License 2000.03.10 0 0 705
Al-fan!
"Nagyon köszönöm, de az a "különben tököm szúrom magam" verziós jobb lenne, mer'esztet nem bírom kinyitni!"
Ez nem értem!
Előzmény: Al-fan (704)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 704
Larini,
Nagyon köszönöm, de az a "különben tököm szúrom magam" verziós jobb lenne, mer'esztet nem bírom kinyitni!
Én sem szeretném GTV-s barátunkat magamra haragítani, de a 155-ös foleg a DTM-es produkciója nyomán nagyon favorit ! Persze a régebbi Alfák , eltekintve egy két gyengébb darabtól, koruk sztárjai voltak és aki tud és szeret velük foglakozni , bütykölni, építeni annak biztosan többet jelentenek, mint az újabb verziók. Én nagyon becsülöm, aki annyit törodik a kocsijával ! De asszem, az Alfa Alfa oszt kész. (talán az Arna kivétel, ha meg nem sértodik valaki)
Előzmény: larini (702)
larini Creative Commons License 2000.03.10 0 0 703
Al-fan!
Tessék, egy "egyszerűbb" kivitel!


Neked milyen van? Biztosan írtad már, csak nem emlékszem!

larini Creative Commons License 2000.03.10 0 0 702
Al-fan!
Tessék Neked ez a szépség! A 155 Q4 után, szerintem a 145 QV a legjobb Alfa! (utána a 33 Permanent4, majd ezután holtversenyben az összes többi!) Na most majd bizos kapok a GTV-stől! :)

Előzmény: Al-fan (700)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.10 0 0 701
Hát, ízlések és pofonok. Nekem mindig a BMW-hez tapadtak inkább ganxsta előítéleteim. Persze igaz hogy a legtöbb államfő mindig is Mercivel járt, szóval tény hogy világszerte népszerű a gengszereknél. :)

Vetem is rá magam az F1 topicra, most azonnal, még nem hallottam semmit a tesztekről, pedig már háromnegyed tíz van!

Előzmény: Joe 155 (694)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 700
Jó reggelt, jó szurkolást !
Larini, meg kell mondjam, már jobban indul a nap, ha látom, milyen képeket pakolsz fel . A rám való tekintettel nem vadásznál egy kis 145-öst ?
Előzmény: larini (697)
larini Creative Commons License 2000.03.10 0 0 699
A GTV-s!
Alakul ez! Mindent bele! Király lesz!
Előzmény: A GTV-s (678)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!