Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A GTV-s Creative Commons License 2000.03.11 0 0 750
Larini, Al-fan:
Egész este azon gondolkodtam, hogyan vágja vissza...
Így:
Felteszek én is egy Alfát. Remélem nem szóltok meg, hogy nekem az ilyen is teccik
:-)))

Detonátor Creative Commons License 2000.03.11 0 0 749
A GTV-s-nek!

Megnyitottam szerény kis topikomat, de ne fikázz le kérlek. Ti már nem kispályáztok, nagyban űzitek az ipart.

Maradok tisztelettel: Aki figyelemmel kíséri az Alfásokat.

Alfa topic: Nagyon rulez!!!

Előzmény: A GTV-s (745)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.11 0 0 748
Kb. erre gondolok váltó fogaskerék könnyítés címén. Az első képen az alsók a gyári fogaskerekek, látható a különbség.

A második képen meg egy komplett váltó (bélés) van a világba kikönnyítve. A sebességfokozatok a képen balról felülről: 1., 2., 3., rükverc, 4., 5/rükverc.

Előzmény: A GTV-s (733)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.10 0 0 747
TudatLan:
A kedvedértgyorsan belinkeltem egy URL-t a honlapomra.
ide klikkelve átteszlek az oldalamra, de gyere vissza a topikba.
Ezt 03.10-én, 23:40-kor linkeltem be...
Előzmény: TudatLan (722)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 746
Persze, gondolom nem indulási feltétel a zöldkarte. A konvojban meg úgysem állítanak meg.
13.-án meg is tudod csináltatni.
Üdv.
Előzmény: A GTV-s (743)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.10 0 0 745
Nyílj meg előttünk, Detonátor, milyen autóval bánsz jól mostanában?
Előzmény: Detonátor (744)
Detonátor Creative Commons License 2000.03.10 0 0 744
Üdv minden Alfásnak!

Király a topic-otok. A legszebb autókat az olaszok tervezik (SZVSZ). Tetszik ez a családias hangulat, és jókat szoktam olvasgatni itt. Sajna a német autósokkal kapcsolatban fenntartásaim vannak, mivel még egymást is lefikázzák.

Üdvözlettel az Alfákhoz képest szerény autócskával rendelkező szimpatizáns.

A GTV-s Creative Commons License 2000.03.10 0 0 743
Kimegyek (eddig úgy tűnik) Ma járt le a zöldkártyám, 12-én a vizsga. De ez nem komoly akadály...
Előzmény: Joe 155 (741)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.10 0 0 742
Úgy értem, a rábafüzesi kilépés miatt volt gyanús hogy nem Bp.-ről indulsz, Joe!

Mr. Lada szakértelméhez nem fér kétség! :)

Előzmény: Joe 155 (738)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 741
Hát persze. Az a bazi nagy önérzetem némiképp megnyugodott. Majd kedden kiértékeljük ?
Téged nem érdekel az a keddi találka amit az Alfásoknak kéne tartani a gyorsulási elött?
Mert ugye kijössz???
Előzmény: A GTV-s (739)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.10 0 0 740
Nem 'tom ki van fent, de most van alkalom komoly, szakmai kérdéseket feltenni a Turbo Ladásnak, amikor feljelentkezett...
turbo, Weber, olasz autó, tuning, alkatrész...
Ő tényleg szakért. Ugye IC?
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.10 0 0 739
Joe155: Igazad van, helyesbítek: aki amúgy ráérne hétfőn, mert nincs halaszhatatlan dolga (pl: saját temetése), és józan léptékkel mérve elérhető távolságban lakik, annak ott a helye. így jobb?
Turbo Ladás: Szia, jelentkezz fel az icq-ra!
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 738
Gyanús? Miért mondanám?
Pontosan Kiskunhalas, de a szüleim Bp.-en laknak, 21 éves koromig én is ott laktam, de a meló így hozta! A Rábafüzesi kilépés pedig nem kamu, még ha egy kis kerülővel is jár!
Előzmény: Inner Circle (737)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.10 0 0 737
160 km? Gyanús is volt múltkor az a rábafüzesi kilépés!... :)
Előzmény: Joe 155 (736)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 736
GTV-s.
Igazi Alfás Budapestről megoldja, de én 160 km-re
is szeretnék igazi Alfás maradni. Egy héten 3-szor BP. nekem nem kivitelezhető, és hogy akkor miért nem a keddről mondok le? Mert akkor amúgy is mennem kell!
Szóval remélem a hűtlenség bélyegét nem nyomjátok rám emiatt!!!
Üdv.
Előzmény: A GTV-s (733)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.10 0 0 735
Ezt már meg tudom mondani nekik, nem létezik hogy ne szórakozzanak néha ilyenekkel. Meglátjuk.
A parkolótáblát a múltkor mutattad a prospektusban, azóta sem tetszik kevésbé. :)))
Előzmény: A GTV-s (733)
Turbo Lada Creative Commons License 2000.03.10 0 0 734
Üdv.Nektek,és külon az én GTV-s barátomnak!
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.10 0 0 733
Köszi, nekem amőgy is egy olyan hely kell, ahol be tdják fogni kocentrikusan a fogaskerekeket a marógépbe, hogy kimarják a "húst" a fogazat és a tengely közül, meg hogy szimmetrikusan át tudják fúrni.
Valakinek nincs otthon egy marógépe?
Hogy tetszik a parkolótábla? Megcsináltatjuk klubszinten.
Előzmény: Inner Circle (732)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.10 0 0 732
Az a helyzet, hogy a fogaskerekesek csak gyártani tudnak, azt se mindig. Szóval esetleg egy kósza fogaskereket még összeütnek, de azt se tudják, mi az hogy autó, a tuninghoz meg pláne nem értenek. De talán van valami cuccuk erre a fogaskerékgyárban. Lényeg hogy én rákérdezek, de az esélye minimális. :(

A találkozó nekem sajna 100% hogy kiesett. :(((

Előzmény: A GTV-s (731)
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.10 0 0 731
Mindenki: Itt van a 75-tudor... De én inkább a GTV6-omhoz értek, csak hát az sokban hasonlít a 75-höz. Nézzetek ahonlapomra, kijavítottam a linkeket, meg feltettem még egy képet.

YO!
TudatLan: A TS-ekben sperdifi van eredetileg. Nézd meg, hogy benne van-e még, mert ritka, mint a fehér holló, nehéz beszerezni (a GTV-sek nagy bánatára) (Persze nekem már van)
Most vettem egy váltót, IC, segíts a "fogaskerekes" kapcsolatoddal, ki akarom könnyíteni a világba. Alfa90 2,4TD= jó hosszú (12/41) ergo az elméleti végsebességem 300 km/h körül lesz. Az erősmotorral fogom használni, hogy a hosszú váltót a nyomaték elbírja (így jó marada gyorslás, sőt jobb, mert 100-110-nél kell majd 2.-be váltani)
Tuggyátok, kedd előtt lesz Alfás találkozó Újpesten a Megyeri út 51-ben. HÉTFŐ 16,00!!!
M_I_N_D_E_N_K_I_T__E_L_V_Á_R_O_K_!_!_!_
Aki igazi Alfás, megoldja!
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.10 0 0 730
Törött GTV nagyon is érdekel! Főleg ami benne van... Sosem lehet tudni, mikor mi fog elfáradni az enyémben. Szóval ha beazonosítanád, azért hálás lennék.
Előzmény: TudatLan (726)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 729
TudatLan.
Akkor nem 155 lesz?
Aa Alfáknál vigyázz a 86 elöttiekkel. Azok még nagyon hajlamosak a rohadásra. Elektromos rendszer gyenge pontja mindnek, a benzinmotorokat ajánlom. 2.0 TS vagy a V6 os mocikat. A 1.6 gyenge
1.8 turbót meg szinte lehetetlen találni.
Üdv.
Előzmény: TudatLan (726)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 728
TudatLan !
Nem merem mondani, de szerintem nem lehet abból baj, ha dobsz neki egy emilt. O asszem inkább du. este,meg éjjel szokott itt muködni, de az emilbol baj nem lehet. Nagyon profi, nem csak a 75-ösökben!
Budaörsön a virágpiaccal szemben van egy kereskedés, ott is áll egy 75ös, de csak úgy láttam, távolról. Meg egy rendszeresen áll a Gazdagréti ltp. felé vezeto egyirányú utcában , ahol a bal oldalon van egy batyu kereskedés. Asszem a Néró elott. Nézd meg oket, esetleg Képes Autó Exp.
Előzmény: TudatLan (726)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.10 0 0 727
Sajna semmit nem tudok megadni... Óbudán a Tímár utcánál is áll egy 75 csúnyán össze van törve a segge, szegénynek már a színét sem lehet megállapítani...
Előzmény: TudatLan (726)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 726
Al-fan!
Szerinted küldjek egy emilt GTVsnek? Ő a 75ök tudora? Ja még valami: láttam az I.kerületben /Hegyalja út mellett valahol/ egy fekete ALFÁt
csúnyán lezúzva-asszem GTV volt- mintha valaki GTVt keresett volna alkatrésznek...Ha érdekel valakit, +keresem, hátha még +van. Üdv TudatLan
Előzmény: Al-fan (724)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 725
mittudoméneztet
Nem tudnál esetleg egy kicsit töbet erről a fickór
ol? Mondjuk egy emil cim vagy egy tel.szám? koszi
Előzmény: mittudoméneztet (723)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 724
TudatLan !
Ugyan nem vagyok nagyon jártas a témában, de ahogyan az Alfákat ismerjük, MINDENRE oda kell figyelni. Ha jól gondolom, a rozsda a 75-ösöknél már nem annyira fenyeget, mint az elodeinél, de azért át kell vizsgálni. A váltóról már GTV-s barátunk több ízben is megemlékezett, de véleményem szerint el kéne vinni mindenképpen egy szakemberhez megnézetni.Legjobb tudomásom szerint a benzinesek jobbak, mint a két dízel.Javaslom, a GTV-s hozzászólásait, nagyon komoly ismeretei vannak Alfából !
Larini !
Ha még netközelben vagy : 13-án akkor marad a kinthordott alsógatya ?
Előzmény: TudatLan (722)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.10 0 0 723
Én láttam egyet multkor az Újudvar parkoloházában, hát az valami álomszép volt, fehér színben. De nem hiszem, hogy eladó lenne. Tegnap elött viszont beszélgettem egy pacákkal aki most akarja lecserélni az egyik Alfáját egy Mercire, szóval ő mondta, hogy van neki egy 75-öse is eladó mert sokat fogyaszt és ezért nem használja senki sem a családban... Szegény Alfa...
Előzmény: TudatLan (722)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.10 0 0 722
Sziasztok Alfások!
Help me! Mire kell figyelni egy 75 TwinSpark vásárlásánál? Esetleg tud valaki egy yo állaputut?
Minden infonak örülök, kösz előre is:
TudatLan
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 721
Nagy kupac alfa a parkolóban! A rendszámom GWH-869 Alfa 155 rosso.
A Tesco parkolója nem olyan nagy, át lehet látni. NEM A PÓLUS CENTER NAGY PARKOLÓJA HANEM AMI ELŐL VAN A TESCO BEJÁRATÁNÁL!
Ha nem én érek oda elöször és lesz ott egy ismeretlen alfás majd megkérdezem hogy a gyorsulásira megy-e. Ha nem is oda indult lehet hogy kedvet kap!
Szal hajrá, legyünk minnél többen!
Üdv.
Előzmény: mittudoméneztet (718)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!