Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

alfino Creative Commons License 2000.03.14 0 0 818
Valószínüleg én is megyek ma este. Akkor, a Tesco parkoló fél nyolc és nyolc között?
Ismertető: fekete 146 (HED-165).
akoiR Creative Commons License 2000.03.14 0 0 817
vag=vagy
akoiR Creative Commons License 2000.03.14 0 0 816
hello Millennium
Jó megfigyelő vag :) Valóban nem kellet a képelőhívás rejtelmeibe belefeledkeznem, bár a pörgésekről is készítettem néhány hagyományos fotót, azokat 2-3 napon belül felteszem.
Alfások!
Ha este lesz a gyorsulási előtt találkozó tényleg jó lenne már konkretizálni.
Üdv
Előzmény: Millennium (814)
ormenyl Creative Commons License 2000.03.14 0 0 815
Hi! Alfaszivűek
Nagy volt a tegnapi buli, nekem ráadásul teljesen spontánnak tűnt. Az sem semmi, hogy az ott lakók remegő kézzel tapsoltak a mutatványnak. De a gumik?? (Szegények)
Ma sajna nem megyek, de majd pénteken

Üdv mindenkinek

Millennium Creative Commons License 2000.03.14 0 0 814
akoiR !

Ha ilyen gyors voltál (mármint képileg) akkor gondolom nem hagyományos géppel dolgoztál és annak a fotóit hívogattad elö éjszaka. Nem te voltál az a viszonylag magas gyerek, aki egy piros 145-össel és a barátnöjével volt és egy Olympos digit. kamerával fényképezett?

Előzmény: akoiR (812)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.14 0 0 813
Szia Larini.
Akkor ma találkozunk? Van még valaki aki Alfával jön?
akoiR Creative Commons License 2000.03.13 0 0 812
Feltettem néhány képet a mai Megyeri úti találkozóról a hálóra. ( http://www.extra.hu/akoiR ) Aki ott lehetett, annak emlék, aki nem tudott eljönni, annak 1 kis szívfájdító, bár az aszfaltszaggató képek még hátra vannak :)
üdv akoiR
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.13 0 0 811
Édes vagy, de eljönnél-e velem haza (lakótelep) meg mindenhova máskor is? Most be van zárva Újpesten a raktárunkba, inkább pihentetem, míg ki nem derítem, hogy a rádió kellett csak, vagy az egész autó. Meg fogom tudni, hogy mostanában tört-e össze GTV, és nem esetleg ahhoz kellett alkatrész... Azért rendes tőled, hogy segítséget ajánlasz anélkül, hogy személyesen ismerjük egymást, erről beszélt a riporternek az Ákos is (az elnök), hogy mi alfaszívesek összetartóbbak vagyunk a többi autósnál. BMW-sek (illetve bmw-sek), lehet tanulni!
Előzmény: Joe 155 (810)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 810
GTV-s!
Ha csak attól félsz hogy nem tudod biztonságban leparkolni a gépet, gyere nyugodtan, majd melléd parkolok, olyan közel hogy még egy hangya f*sza se férjen a két kocsi közé! A másik oldalra is jut majd egy Alfa ha úgy adódik, megvédjük a szerelmedet!!! Gyere!!
Üdv.
Előzmény: A GTV-s (808)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2000.03.13 0 0 809
Na és mikor fogják ezt leadni az RTL-en?
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.13 0 0 808
Állat volt! De tényleg! Az RTL-esek, mint azőrült, rohantak ki az udvarról, hogy a spontán elindult pörgést fel tudják venni. Bár már viszonylag sötét voltm remélem sikerült a felvétel (kb 20(!) perc volt). Volt is csődület, meg halálra vált tekintet, azoknál akik nem tudtak időben elmenekülni az útról. Érdekes, nemigen dudáltak a mezei autósok, csendben tűrték a megaláztatást.
off
Sajna nem megyek az autómmal a versenyre holnap, délelőtt Ferihegy 1.-en fel akarták törni és azóta nem műxik megbízhatóan a záram. Inkább eldugom most egy időre... (Nem tudták kihúzni a zárat. Ez az Alfa)
on
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.13 0 0 807
Én se voltam, bánom is mint a kutya ami hatot kölykezett, főleg mert ami miatt nem mentem, az fontos lett volna és mégse sikerült elintézni - szóval se pénz, se posztó.
Az első jelentések szerint egészen őrült márkatársaink lezárták a Megyeri utat (!) és egyszerre négy autóval kezdték el gumival az aszfaltra rajzolni az olimpiai játékok közismert jelét... brutális lehetett.

Kedves mindenki, aki szeret képet benyomni a topicba: ha már nem elég az URL-t megadni, akkor nem lehetne némileg kisebb képekkel operálni? Ezek azért már a 100k-t nyaldossák, ha öt van belőlük egy oldalon, az már eléggé lassan jön. Van aki az ISDN-re félretett pénzt a kocsijára költi! :)

Előzmény: Joe 155 (806)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 806
Minden Alfaszívű 16 órától az RTL felvételén van. Csak én nem b*ssza meg!
Remélem beszámoltok még ma róla milyen volt , hányan voltatok, mikor adják le a felvételt stb?
A Puntoka meg rokon úgy mint a Lancia, és szerintem bárki eljőhet az összeröffenésekre, kívétel az olyan rendezvény ahová csak rendezett klubtagságival lehet belépni!
Szal várom az infókat beszámolókat. És mégegyszer kísérletet teszek arra vonatkozóan, hogy a holnapi gyorsulásira hol jöjjünk össze?
Előzmény: Mongoose (804)
VMax Creative Commons License 2000.03.13 0 0 805
GTV-s kollega, ha kifujtad magad a meeting utan, ajanlott bekukkantani az "auto szepsegverseny" topicba :))))

Illetve meseljetek, milyen volt, lesznek-e aktualis kepek a neten (esetleg milennium oldalan?)

VMax,

aki holnap zh-t ir, es ideges, es igy nem volt kepe elmenni az alfatalira :(((

Mongoose Creative Commons License 2000.03.13 0 0 804
Hali!
Nagyon tetszik, hogy végre van egy olyan Olasz autót birtokló csapat amelyik összetart.
Szóval olvastam meg halottam róla, hogy szoktatok szervezni ilyen Alfás találkákat. És hát én is szivesen megnlzném ezeket. Csak az a kérdés, hogy megtürtök-e egy Punto Sportingot is?
Tudom, hogy "ugyanaz a vér folyik az ereikben" csak a kérés, hogy mennyire nyitottak ezek az összejövetelek?
TudatLan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 803
Al-fan
TudatLan is figyel /olvas?/a háttérben, de ALFA nélkül moccani sem mer :))))
Előzmény: Al-fan (799)
bubble Creative Commons License 2000.03.13 0 0 802
Ne reménykedjetek én is figyelek ebben az idôpontban egészen fél 4-ig, mert akkor elindulok a mai Alfás dzsemborira!
Al-fan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 801
Larini,
asszem meg vagyok gyozve ! Jó társaságban még egy kicsit fázni is hajlandó leszek. Sajna nem tudom biztosra, melyikotök jött elo a Speedline - feni dologgal, de érdekelne, mi van vele ? Kéne vennem most már, kicsit nekiállok a kocsi szépítésnek.
Előzmény: larini (800)
larini Creative Commons License 2000.03.13 0 0 800
Al-fan!
Mi az, hogy lehet! Nem lehet, tessék kint lenni! Buzdítani kell hős márkatársainkat, akik megküzdenek a modern kor arénájában, az Alfás társadalom becsületéért! Hú, de szépen mondtam!
Előzmény: Al-fan (799)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 799
Larini,
szinte el is hagyhatjuk a megszólítást, úgy látszik, csak mi nyomulunk ilyenkor.Olvastam a Detonátor -féle hozzászólást a hétvégén, bevallom, jól esett, hogy "külsos"dícséri a topicot. (szerintem Matiz-a van, nem mintha számítana,milyen kocsija van).
No, ha nem én nem indulok egyedül, akkor lehet , hogy kilátogatok a ringre. Az Alfás hét teljessé válása : menjünk vásárolni az Alfába. Az agykontrollosok után szabadon : most már én is könnyen lemegyek Alfába, jót is tesz mentálisan, az tuti !
Előzmény: larini (798)
larini Creative Commons License 2000.03.13 0 0 798
Al-fan!
Ugyan larini én vagyok, de indulni nem fogok! :) Viszont kimegyek, mivel állítólag az idénnyitó mindig nagy buli! Meg ha mindenki betartja amit mond, azért innen is leszünk egy páran! Csak attól félek, mostanában hírtelen annyit fogunk találkozni, hogy meg is unlak Benneteket! :))) Mert, ugye ha minden jól megy, találkozunk ma, holnap és pénteken, úgyhogy ez egy király Alfás hét lesz!
Előzmény: Al-fan (797)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 797
Larini,
Én híresen nem szoktam mosóba járni, de egy Alfa azért más...meg aztán GTV-s barátunk is eloírta a tisztára suvikszolt megjelenést. Én még nem vagyok klubtag, szal vigyázni kell magamra ! Nem tudod, be lehet ott helyben is lépni ? Mert akkor kell vinnem némi lét.
A ringre mész ? Én nem merek elindulni, mert sajnálom a túlzott igénybevétel miatt a szegény verdát. Meg aztán nem vagyok egy Schumi sem. Vagy Larini.
Előzmény: larini (796)
larini Creative Commons License 2000.03.13 0 0 796
Al-fan!
Igen megyek, igen lesz fotoaparát! Nekem ma sajnos nem nagyon lesz időm meglátogatni a mosó-üzemegységet, de szerencsére nem is nagyon koszos a beton-torpedó!
Előzmény: Al-fan (795)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 795
Hello Larini ,

Most végeztem a topic eseményeinek nyomonkövetésével (ha egyszer csak munkahelyen van net). Jó termés volt ! A nap már csak jó lehet, ennyi 145 láttán. Nekem is majdnem piros lett... Jössz délután, ugye ? Fényképezogép is lesz ? Én ma kézimosóban kezdtem, ne valljunk szégyent...

Előzmény: larini (791)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 794
Joe!
Sajna szegény vagyok, mint templom egere--155 elfogadható állapotban min.1.5M HUF
Előzmény: Joe 155 (729)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 793
Sperdifff miről állapítható +? (bocsássatok + 1 szegény TudatLannak! ))))))))))))): )
No még valami:szerintetek van vmi. fantázia egy '87-s évjáratú 75 TS-ban 390kHUF-ért?/Rozsdásodó
ormány, Felújított( grrrrrrHrrrrrWrrrrr!%) motor,
repedt szélvédő és tenyérni lik a pótkerék kikandikál?/
Előzmény: A GTV-s (731)
TudatLan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 792
sZia GTV-s!
Off
bocs a tetu lassu valaszert,de ritkan vagyok gepkozelben
ON
hogy lehet megnyitni az alfaromeoclub.hu-t? en csak italian vagy english közül valaszthatok, de aztan semmi!?( lehet hogz ez is OFF volt?)
Előzmény: A GTV-s (747)
larini Creative Commons License 2000.03.13 0 0 791
Al-fan!
Ez a Tied, hogy szépen induljon a nap!
larini Creative Commons License 2000.03.13 0 0 790
Ha valakit érdekel még néhány kép erről az igen "ronda" autóról, az alábbi címre látogatva csöpögtetheti a nyálát!
www.246g.com/155tiz/index.html
Persze Japán!
Na cső!
larini Creative Commons License 2000.03.13 0 0 789
Béna vagyok! De majd most!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!