Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

alfino Creative Commons License 2000.03.16 0 0 878
Én azért nem félteném a 146ti, ha GSi-vel kellene versenyeznie (ha figyelembe veszem, hogy az alfa 155, a GSi max 150 bár van 130 LEs változata, plusz az alfa 3400-on már leadja a maximális nyomatékát - 187 NM). Bár szó se róla a dolog két esélyes lenne, szerintem tisztán a pilótán múlna. természetesen nem extra tuningolt autóktól , hanem alap gyári beállitásokkal rendelkező kocsikról beszélünk.

alfino Creative Commons License 2000.03.16 0 0 877
Én azért nem félteném a 146ti, ha GSi-vel kellene versenyeznie (ha figyelembe veszem, hogy az alfa 155, a GSi max 150 bár van 130 LEs változata, plusz az alfa 3400-on már leadja a maximális nyomatékát - 187 NM). Bár szó se róla a dolog két esélyes lenne, szerintem tisztán a pilótán múlna. természetesen nem extra tuningolt autóktól , hanem alap gyári beállitásokkal rendelkező kocsikról beszélünk.

larini Creative Commons License 2000.03.16 0 0 876
c20xe!
Egyikünk sem adja meg magát, éppen ezért szerintem elballaghatnál a "körbezárvillám" topicba, ott biztosan Neked adnak igazat!
Előzmény: PÍT (875)
PÍT Creative Commons License 2000.03.16 0 0 875
Larini!
A "bátrak" igazsága !
Előzmény: larini (874)
larini Creative Commons License 2000.03.16 0 0 874
c20xe!
"Ha 146-os mert volna méltó ellenfelet (Astra GSI 16v) választani,akkor a győzelem íze is édesebb lenne, már ha lenne valaminek íze."
Vagy esetleg nem az Astrásnak kellett volna tudni, hogy hol a helye?!
Joe155!
Megint jól beszéltél!
Előzmény: PÍT (872)
PÍT Creative Commons License 2000.03.16 0 0 873
Larini!
Ha 146-os mert volna méltó ellenfelet (Astra GSI 16v) választani,akkor a győzelem íze is édesebb lenne, már ha lenne valaminek íze.
Előzmény: larini (870)
PÍT Creative Commons License 2000.03.16 0 0 872
Larini!
Ha 146-os mert volna méltó ellenfelet (Astra GSI 16v) választani,akkor a győzelem íze is édesebb lenne, már ha lenne valaminek íze.
Előzmény: larini (870)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.16 0 0 871
alfino.
Ez háromesélyes. Vagy az enyémet láttad vagy a Lariniét, vagy mindkettőnkét, mivel egymás után álltunk,és a két kocsit főleg messziről csak a felnik különböztetik meg. Ahogy ott álltunk egymás után olyan fényesség töltötte be a shell kút környékét hogy a térvilágítást is ki lehetett volna kapcsolni, akkor is világos maradt volna.
Pénteken találkozunk.
Üdv.
Előzmény: alfino (869)
larini Creative Commons License 2000.03.16 0 0 870
c20xe!
Igazad van! Ha van még vagy 50 méter az 1.6 ecotec biztosan beéri a 2.0 155 lovas TS 146ti-t! Sőt már rögtön lenyomta volna, ha nincs az Astrán az a rengeteg felesleges műanyag! Egyébként a lőerőkről csak annyit, hogy a szöcske vs. Mitsu Evo párharcnál sem látszott a teljesítmény különbség, vagyis látszott csak fordítva.
Előzmény: PÍT (868)
alfino Creative Commons License 2000.03.16 0 0 869
Én is kint voltam a gyorsulásin , csak sajna a talira már későn értem oda (még le kellett ugrani barátnőmékhez az M3-on). Így ért az a megtiszteltetés, hogy elsuhantamban egyikőtök piros 155-ét láttam a benzinkút mellett parkolni - Joe 155 a tiéd volt. Kint a versenyen próbálalak megkeresni benneteket de nem sikerült. Az alfás gyorsulások közül egyedül a piros 146ti-t láttam - gratula a győzelemhez. Később a parkolóban ezt a kocsit közelebbről is megnéztem.

A közönségben (bennem is) a legnagyobb gyönyört a moped verseny váltotta ki, becsülöm az emberkéket, hogy ki mertek állni ennyi ember elé! A szétkapott 7-es bmw ütütt mindent csúnyaságban, ahogy a műsorvezető mondat: Oldalt Caprio.

Remélem a Szamosinál már tényleg találkozunk.

PÍT Creative Commons License 2000.03.16 0 0 868
Az 1.6 ecotec /100 LE/ ellen nem volt nehéz,ja megjegyzem nem volt 55 lóerő különbség.
Előzmény: larini (860)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.16 0 0 867
Annyira sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a talira, főként így a képeket nézegetve, és pénteken sem érek rá, úgyhogy majd next time...
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.16 0 0 866
tspark!
Nemtudom találtál-e már autót magadnak, de a múlt heti képesautóexpresszben van egy 75 V6 America with 185 ló. 91-es évjáratú. Szerintem jó lehet.
Nézd meg, vagy ha kell küldöm a tel. számot.
( az E30-as topicban is lefikázták a merciket a keddi bulin mutatott teljesítményük miatt.)
Üdv.
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.16 0 0 865
Annyira sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a talira, főként így a képeket nézegetve, és pénteken sem érek rá, úgyhogy majd next time...
larini Creative Commons License 2000.03.16 0 0 864
Joe155!
Az a szomorú, hogy a SAAB egy Viggen volt, ha jól tom 250 LE, az a béna f@sz, aki vezette csak égette azt a gyönyörű, király gépet!
Al-fan!
Biztosan érdemes lesz feljönni korábban, mi Joe155-tel már egész hamar fentleszünk egyébb okokból.
ormenyl Creative Commons License 2000.03.16 0 0 863
Köszi ezek nagyon Királyok
Üdv,,
Előzmény: akoiR (842)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.16 0 0 862
Larini !
Meg kell hagyni, jó érzés volt ilyen Alfás -társasággal menni, jó volt együtt látni a gépeket is. Megyünk máskor is ? Esetleg össze lehetne hozni házon belüli gyorsulást ? Pénteken sajnos 1/2 8-kor megy a vonatom. Szerinted érdemes azért kinézni 5re a Szamosiékhoz ?
Előzmény: larini (860)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.16 0 0 861
A 146ti Tom314 testvérünk betontorpedója egy két szót váltottam is vele mielött indult volna. Remélem fogja még öregbíteni az Alfa hírnevét.
Apám, a mercik baromi nagyot égtek. Az amelyik lerohadt szépen tükrözi a német minőséget, ( bocsesz de nem hagyhattam ki )azt a nagy bazi S classe fehér batárt meg egy kisbusz nyomta le.
A Bömösök egyébként jók voltak.
A kék SAAB turbó meg nem tudom mit csinált rosszul, de többet vártam volna tőle.
Akkor fiuk holnap a Szamosi szervíznél találka!!
( Larini! Beszéltem velük, és bár holnap nem rendelnek, megnézik a gépet, ha egy kicsit elöbb odamegyünk. )
üdv.
Előzmény: larini (860)
larini Creative Commons License 2000.03.16 0 0 860
Al-fan!
Nem emléxem a GTV mivel ment, az emléket is ki akarom törölni, csak az rémlik, hogy rendesen elverték! A 146ti egy csirim-virim Astra ellen ment, de ha az Opelos eddig nem tudta, most már tudja mit jelent a ti! Úgy lenyomta az Alfa, hogy öröm volt nézni!
A Mercis meg akkorát égett mint egy felhőkarcoló!
Előzmény: Al-fan (859)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.16 0 0 859
Larini !
A szürke GTV-t láttuk, amikor besorolt ! Az a srác is ott volt hétfon, ha jól emlékszem fekete kabát Alfa Romeo felirattal a hátán. A "kikönnyített" BMW ellen ment, ugye ? Csúnyán kikapott ? A Ti-t is láttam, az kivel ment ? A fényszórót sajnálom, nem lehet javítani ?
Egyébként a Mercedes bravúrt se tartsuk magunkban ! Mennyit ment , 50 métert ?
Bati, Mongoose !
Szerintem senki nem fog utálni a Fiat miatt, mert ha valaki az Alfát szereti, az rossz ember nem lehet...
Előzmény: larini (858)
larini Creative Commons License 2000.03.16 0 0 858
Társaim!
Azok részére akik, "korán" hazamentek 14-én. Hosszas számítás után a végeredmény 40%! Részletesen: 3x ment a 33-as, ebből 1x nyert, 1x ment egy 2.5 GTV (olyan szűrke, mint a GTV-s autója), csúfos vereség, egy piros 146ti, fölényes győzelem! Ez ugye ötből kettő! Hát ez történt! Illetve hazafelé egy előttem menő felcsapott egy kavicsot, minusz egy bal fényszóró-üveg! Hát kérem ez a kedd este mérlege!
akoiR Creative Commons License 2000.03.16 0 0 857
Joe 155
Szamosi tel: 376 8129
Üdv
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.16 0 0 856
Sziasztok.
Mi a pálya? Valaki tudja hogy hol tudnék hátsó kerékcsapágyat venni a 155-höz? Olyan hely érdekel, ahol mondjuk azonnal tudnak adni, vagy ha ma felhívom őket, holnapra ott van. Kéne a Szamosi szervíz tel.száma is.
Help Píííz!

Előzmény: akoiR (855)
akoiR Creative Commons License 2000.03.15 0 0 855
ormenyl
Feltettem az eredeti képeket az EXTRÁ-ra az Alfás találkozóról, le lehet tölteni őket. http://www.extra.hu/akoiR A múltkor rosszul írtam, ezek 144 pixels/inch (56 pixels/cm)felbontásúak, úgyhogy jobb minőségűek.
üdv
A GTV-s Creative Commons License 2000.03.14 0 0 854
Üdv mindenkinek otthonról. :-( Sajnos a zármizériám miattnemtudok kint lenni a ringen, de mák készítem a maszkot luk nélkül acélból... Vasárnap ha lesz időm, kicserélem és akkor újra járóképes leszek. Örülök, hogy tetszett a tali, ilyesmi szokott lenni (a pörgést leszámítva), duma, ismerkedés, vizslatás, tötyörgés, forgalom szívbaj nélküli feltartása, rendőrök meggyőzése stb. Aki kint volt látta. Kíváncsi vagyok, mi fog lemenni az anyagból, láttam hogyrohannak az összes kamerával a csíkhúzástmegnézni, az annyira állat és látványos volt, hogy szvsz mindenképpen benne lesz.
Motorszám, alvázszám: a mappa (amibe a regisztrációhozírtam az adatokat) nálam van, és bizalmasan kezelem, nem adom ki a kezemből, a számítógépre felvitt táblázatot is elkülönítve kezelem. Én se tanulmányozom, el van rakva, ha szükségvan rá, akkor veszem csak elő. (De ne legyen soha!)
Szvsz a FIAT nem kihúzta a szarból, hanem ultimátumotadott akormánynak, hogy ha nem veheti meg, kirúg 600 embert. Én így hallottam...
Punto GT: Cool! A turbója a V6-os motorokhoz elengedhetetlen (2-szer), mert a legjobb turbo amit az utóbbi 15 évben csináltak...
A fekete XII. kerületi GTV-t nem ismerem egyelőre, de meglátoghatom.
off
bocs, hogy összevissza és sok voltam, de összeomlottagépem és 6 órán keresztül próbáltam életet lehelni bele.
on
ormenyl Creative Commons License 2000.03.14 0 0 853
Larini
Ezer bocs a gépelésért TIX=TiZ különben rájöttél
Tudod mindig sietek. Az idő meg csak szalad.

AkoiR
Köszi a tanácsokat holnap meglátom az új képeket.
Veled asszem nem beszéltem, majd legközelebb.

Milleninum
Te is jössz pénteken?

Mindenki!

Aki volt a ringen ne tartsa magában milyen volt, én még soha nem voltam ilyen bulin.

Üdv:)

Bati Creative Commons License 2000.03.14 0 0 852
Sziasztok ALFAsok
tényleg utáljátok a FIATOsokat
pedig én élek halok az ALFAkért
csak sajnos még nem gyült össze annyi pénzem higy ALFA-t vegyek
miért nem fogadnátok be egy FIAT-os testvért
hisz 1 és ugyan az a cég
Al-fan Creative Commons License 2000.03.14 0 0 851
Bubble,
Én is ilyen " ha idom engedi"-vel próbálkoztam a mai gyorsulási versenynél, de nem jött be. Klubtalálkozó meg még ritkábban van. Vagyonokat ? Ne keseríts el ! Ilyen húzós a kis aranyos jószág fenntartása ?
Előzmény: bubble (850)
bubble Creative Commons License 2000.03.14 0 0 850
Al-fan
Ez nem kérdés! Oda járok szervízbe. Legutóbb két hete voltam fent, amikor is a kipufogót kellett megreparálnia. Tegnap találkoztam vele. Egyébként tôle tudok a klub létezésérôl. Ha idôm engedi pénteken ott leszek. Bár furcsa lesz, hogy nem hagyok ott vagyonokat a látogatás után!
Előzmény: Al-fan (849)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.14 0 0 849
Bubble
A Szamosinál (o is ott volt most) pénteken 17.00 lesz klubtalálkozó. Szerintem ott a helyed ! Ha már nyilatkozat is megvolt... Tudod, hol van ?
Legfeljebb majd ott odamegyek bemutatkozni.
Előzmény: bubble (848)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!