Keresés

Részletes keresés

Berill Creative Commons License 1999.12.10 0 0 304
OK, akkor találkozó a Teve utca előtt... :)
Előzmény: organic (303)
organic Creative Commons License 1999.12.10 0 0 303
Én is megyek a találkozóra, csak elobb lesétálok a Teve utcai mélygarázsba, és kiállok az astrával.
15 perc alatt ott vagyok : )
Előzmény: Berill (299)
Borz_ Creative Commons License 1999.12.10 0 0 302
Azért Gomba Úrral is lehetnek kellemetlen percek, tapasztalataim szerint... ő is tud ám mérges lenni... de az alaptermészete azért valóban szelídebbnek tűnik, mint Lucy barátnémé :)
Előzmény: Shroooom (298)
organic Creative Commons License 1999.12.10 0 0 301
Borz_, nekiállok átfésülni honlapodat!

Micsoda lelkesedés!

Shrooomer pajti, gondolod nem épp a munkahelyemen csüccsentek? de már nem soká!
Tudod, ezek a szemét drogosok nem dolgoznak soha, csak lopnak csalnak rabolnak az adagjukért!
Haszontalan tagjai a társadalomnak.

Egyébiránt ha gombát is minden sarkon osztanák, mint a lecsót, tutira csak azon utaznék.
Amúgy is megihletett Carlos Castaneda, egyre kíváncsibb vagyok.
Lehet, hogy körbetelefonálok, tud-e valaki...

Berill Creative Commons License 1999.12.10 0 0 300
Itt nem Hedviggel van a gond, bár ő egy kicsit problémás alkat, kezdőknek nem ajánlatos.
Vannak ám neki jó fej huncut haverjai, akikkel öröm találkozni. Hedvig se rossz, csak fel kell rá készülni.
Berill Creative Commons License 1999.12.10 0 0 299
Én is mennék, de most komolyan, nem tanákozunk majd egyszer, valahol, valamikor esetlegesen?
Shroooom Creative Commons License 1999.12.10 0 0 298
Berill: énnekem fogalmam sincs miröl beszéltek, de csak ugy megemliteném, hogy érdemes lenne inkább Gomba Gézával beszélgetned erröl a témáról, mint Hoffman Hedviggel. Szerintem a Gézával nem kerülhetsz parás szituációkba, sokkal kedvesebb...

Organic: na mi van, már megint onlájnozol... dolgozni meg mikor? ja, jó mulatást a hétvégér-E! basszus, nagyon szivesen csatlakoznék...

Shroooom

Előzmény: Berill (296)
Borz_ Creative Commons License 1999.12.10 0 0 297
A dolog elég összetett... effect = drug + set + setting, és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy ez a három (négy?) mennyire választható szét... :)

ui: néztétek már szerény honlapomat?

Előzmény: Berill (296)
Berill Creative Commons License 1999.12.10 0 0 296
Hát valóban vannak rossz-tr*ppek is (ki se mondom, nehogy utána gond legyen belőle:).
Ja, és akkor most felvetődik egy fontos probléma: szerintetek maga a tripp rossz, vagy az ember alaphangulatával vannak gondok? Írjátok meg, ha tudtok valamit, mert tényleg érdekel!!!

Engem egyszer 2 Hofi készített ki, de az aztán komolyan. Nem paráztam be, csak nem volt kedvem élni. Nem féltem, csak szorongtam (nem volt olyan, mint a pók mondjuk). Úgy éreztem, mintha egy vadidegen városban 2 millió vadidegen ember között állnék, akik rám vadásznak.

Optimista természetem miatt később inkább érdekesnek neveztem az élményt. Tényleg az volt.:)

Előzmény: organic (295)
organic Creative Commons License 1999.12.10 0 0 295
Voltak olyan eseteim, amikor minden tudományom csodöt mondott.
Amikor nem érzel semmi mozgást, csak jön befelé a papíros, de se jókedv, se látványosság, csak megkörnyékez az üresség,
és akkor összehúztam magam, hogy az örvény ki tudjon majd dobni néhány óra múlva, de minden idegzetemre szükség volt.
Adódnak bad-trippek is.

Összességében azért elmondható, hogyha figyelmes vagy és nem a saját élményidre koncentrálsz (hanem zene, barátok, stb) akkor könnyu kiszabadulni az ego fogságábol és átszárnyalni az utazást.
(bocs a brutális egyszerusítséért!)

Előzmény: Berill (294)
Berill Creative Commons License 1999.12.10 0 0 294
Hát volt már egy pár fura éjszakám, de para csak az imént említett volt.
Nekem is sokszor mondták, hogy ezzel vigyázni kell, persze csak amikor a megelőzésről beszélgettünk a tanárnénivel, de szerintem ez nem olyan egyszerű.
Én pl soha nem éreztem, hogy ilyesmi meg tudná bomlasztani az agyamat. Tudok rajta uralkodni, azt hiszem, ezt is meg kell tanulni. :)
Előzmény: organic (293)
organic Creative Commons License 1999.12.10 0 0 293
Nem bíztatlak!
azokról halottál már akik (orvosilag) megorültek a papírtól?
Mert ilyen is van...

egyébként aláírom: nem egy egyszeru téma.
Velem is megesett, hogy napokig nem leltem a helyem : )
Elég volt kiejteni 'ismert humoristánk' nevét, és máris felállt a szor a hátamon. brrr

Előzmény: Berill (292)
Berill Creative Commons License 1999.12.10 0 0 292
Én szívesen utánajárnék. :)
Előzmény: organic (291)
organic Creative Commons License 1999.12.10 0 0 291
bizony megesik az ilyesmi, ha távoli vizekre merészkedik az ember : )
Én már a jó öreg sátánnal is összefutottam, miután a tér minden dimenziójából figyelo szemek össztüze nem tudott megijeszteni...
Baráti volt a találkozó, hiszen a kezében lógó széttépett holttestek nem hozták rám a frászt. Ugyanis a sztori legelején kiderítettem: félelmem nem más mint egy ezüst kígyó, mely velem egylényegu és engem figyel.

Sci-fi, horror vagy valóság?
Akit érdekel járjon utána : )

Előzmény: Berill (290)
Berill Creative Commons License 1999.12.10 0 0 290
A francba, én is szívesen mennék, de nem jó ez a hétvége. Egyszer beszéljünk meg egy közös bulit, de hamar, hogy mindenki tervezni tudjon.

Íme egy sztori, de ez csak akkor értékelhető, ha hozzágondoljátok, hogy mindenféle papírosok voltak velem azon az éjszakán. Egy csendes nyári éjszakán a föld felett 1/2 méterrel sétálgattunk Bp egyik kerületében, és beszélgettünk a haverommal. Éppen a legnagyobb hévvel szeretett volna nekem bemagyarázni valamit, amikor egy ÖKLÖMNYI (nem túlzok? :) pók mászott elő a nyakából, a garbója alól.
Én nem mondom azt, hogy megijedtem, azt sem mondom, hogy beparáztam, csak annyit mondok: nem tudom, hogy éltem túl. :) Azt est hátralévő részében használhatatlan voltam. Azóta néha szétesek.:)

Hát ez elég riasztó sztori lett, pedig nem szántam annak. :)

organic Creative Commons License 1999.12.10 0 0 289
hasznos linkek? hmm

Frankó, én már tutira megy-E-k a Rózsakertbe, a hangulatom pedig... hát... csak rózsás lehet.

Elmondom mirol fogtok majd felismerni : )
- gyanús jókedv
- lábak a föld felett 10cm-rel
- kezek a levegoben
- kb. 5 percenként elégedettségrol árulkodó sikkantások

see you there:
org.

spájbl Creative Commons License 1999.12.10 0 0 288
A RÓZSAkert a RÓZSAdomb tetején van, nem pedig a Virányosban (Gábor Áron). Partybuszok lesznek, hogy honnan azt nemtom, esetleg nézzetek be
ide!
Remélem nem csak a helyi csávók jönnek el, merdzsóval meg 6kg smukkal...
Előzmény: Shroooom (283)
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.10 0 0 287
meg nem kaptam + :o(
Előzmény: Ariana (286)
Ariana Creative Commons License 1999.12.10 0 0 286
SkydiveR: küldtem neked mailt!
Előzmény: SkydiveR (279)
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.10 0 0 285
dec. 21.
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.10 0 0 284
No most mar tudod :o)
Előzmény: Ariana (281)
Shroooom Creative Commons License 1999.12.10 0 0 283
Üdv fiúk!
Ide mindig jó benézni... bejövök a munkahelyre unott képpel, és már 5 perc múlva fetrengek a röhögéstöl! you can't beat the feeeeeeeling... :))

Borz_: hmmm, nagyon ismerös. ezeket az Urakat én is ismerem (na meg a szituációt is, hehehe)... tök jó, hogy vannak közös ismeröseink :))) ugye szerinted is jófejek? én különösen Gomba Istvánt csipem, nagyon vicces egy ürge, ja és különösen kirándulni szeretek vele menni, olyankor nagyon komolyakat tudunk filozofálgatni...

Sysygy: látom nem unatkoztál, miután elmentem... egyébként te ezzel a topiccal fexel és kelsz? :))

Pavarottis Infarction: álmok! ahhh, imádom! különösen amikor ébren álmodok :))))) ha hétfön nem mesélsz, lesz nagy irgum meg burgum...

Köpcös: orrcsepp... hááááát, nemtudok róla semmit, nem gáz az egy kicsit szájba (pl. mérgezö vagy vmi..)? ha jól hallottam, akkor a gombán kivül mindent kimutat, bár ez erösen függ a fajtájától (én leginkább a homlokranyomósról hallottam, ami az izzadságot nézi... bár nemtom mit szól egy ilyen ketyere ahhoz, ha van nálam egykét olyan citromos frissitö szalvéta, amilyet álltalában a repülökön szoktak adni arcfrissitéshez...)

Berill: naaaaaaaaaaaa, ne kéresd mán magad, nyomjad a storykat... :))))

SliDe: aha, tehát a Stirlitz-böl jön a neved... már kezdtem megilyedni, hogy esetleg a SLIDE=csúszni-ból, ugyanis az köztudott, hogy egy csúnya kábitószeres szleng. pl.: "húú, de szétCSÚSZTAM a hétvégén...", vagy "na mi a f*** van veled?" "vazeg, nagyon szétCSÚSZTAM...". :)))

Ariana: már aszittem eltüntél a mi kis piás társaságunkból... de hogy a kérdésedre is válaszoljak. Rózsakert bevásárló központ nem messze van a Budagyöngye bevásárló központtól, ha jól emlékszem a Gábor Áron utcán, XII (ezt azért valaki erösitse meg...). Kata Kombák fenn a várban, E-clubb meg a Népligetben (ugye, SliDe?)...

Organic: megtudtam, hogy a srácot Kiskunlacházán valami volt Elvis discoban kapták el, ugyhogy azért nem olyan súlyos a helyzet, mert szerintem mi ilyen helyekre nem járunk... viszont jól megverték, a haverjait befenyitették, hogy ellene valljanak és töle is kikényszeritették a vallomást...

na peace mindenkinek, meg aztán jó "berugást" meg "dohányzást"... én sajna csak gondolni tudok ezekre a dolgokra, egyelöre...

Shroooom

Ariana Creative Commons License 1999.12.10 0 0 282
Hallottam már róla, de én nem csak a jardtól félek, hanem a sok békási suttyótól is, akinek majd ott lesz a törzshelye. Évekkel ezelőtt a HighLife-ba jártunk nemrég (mielőtt bezárt) benéztünk és csak arabok meg cigányok voltak, az átlagéletkor meg 17 :(
Előzmény: jordan23 (280)
Ariana Creative Commons License 1999.12.10 0 0 281
Mikor van egyáltalán?
Előzmény: SkydiveR (278)
jordan23 Creative Commons License 1999.12.10 0 0 280
Csa csumi csa!!!

tuti, hogy az igazi nagy party industryban lesz, 18-an, csak parazok a jardtol, nehogy nekem is benyomjanak valami szar drogot a fantamba, es veletlenul elvigyenek, de nem fogom kihagyni az biztos!!!!

Előzmény: Ariana (274)
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.10 0 0 279
Megzunk=Megyunk termeszetesen
SkydiveR Creative Commons License 1999.12.10 0 0 278
Megzunk egyutt? Legalabb csoportosan csaphatnak le rank......
Előzmény: Ariana (277)
Ariana Creative Commons License 1999.12.10 0 0 277
Köszi!
Esetleg, még azt is elárulnád, hogy jutok oda?
(pedig nem is vagyok vidéki..)
Előzmény: SliDe (276)
SliDe Creative Commons License 1999.12.10 0 0 276
Sziasztok Piások:)

Bocs, hogy nem az alkohollal kezdem, de majd írok arról is később, igérem. Na szal, Ariana: Getlost parti lesz a hétvégén a Vár Kata kombájában. Nem tudom mi az a komba de hasonlít egy szóhoz, amit nagyon szeretek, csak itt nem írhatom le:))
Mindenesetre parti az lesz.
Sőt 21. E-klub (kedd) Virág/Wegha/Mood(!!!) pörgés, ami köztudottan az egyik legjobb szer(oops:))elhízás ellen.
Most búcsúzom, már így is túl sokat mondtam.
S(tir)li(tz)de

Ariana Creative Commons License 1999.12.10 0 0 275
Az előbb elfelejtettem mondani (irni):
A Speedbe is és természetesen most is csak a puszta kiváncsiság miatt szeretnék elmenni mert amúgy semmi közöm nincs ahhoz a kábszeres népséghez, csak tudni akarom, kikkel nem szabad szóbaállnom! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!