Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

alfino Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1059
Az én felnim 15-ös és ha jól tudom pont 195\55 a gumi méret, úgyhogy megint csak azt tudom mondani, hogy tökéletes vétel lenne neked - persze ha végre leszerelmém, csak sajna még mindig nem jöttek az újak.
Ha nem gyári jelvényt akarsz, lehet kapni alfa boltokban másolatot fele, negyede áron bár ezeknek a minősége sem ugyanaz. Matricáról tényleg semmi hír?
bubble Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1058
Mindenkinek aki a közelben van!
Ha már egyébként is nagy a pangás, akkor megint tanácsért kiáltanék! Az én egyetlen Romeomról ellopták a hátsó emblémát. Ezt pótlandó felkerestem a Boldizsárt, de csak gyárit tudtak volna rendelni egy vagyonért. Nem lehet valahol elérhető áron hozzájutni?
Al-fan Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1057
Larini!
Állandóan lassul a rendszer, biztosan VW dízel. Ezért nehezen mennek a dolgok. Amúgy meg már du. megyek szabira, nem is leszek, csak jövo hét pénteken. De addig csak termeljetek, direkt korán be fogok jönni olvasgatni. Nehogy már kimaradjak vmibol !
De a többiek is jelentkezhetnének ! Egy Alfa topic nem sullyedhet el !!!!
Előzmény: larini (1056)
larini Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1056
Na mi ez a nagy csönd?! Mi is elsülyedünk?
Al-fan Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1055
Larini !
Már azt hittem, Te is szabadságoltad Magad ! De nem... Akkor jó lesz a 60-as gumi is. Amúgy is szívok , mert a nagy árlépcso a 14" és 15" közt van meg a 185 és 195 szélességnél...ez a szépség ára.
Előzmény: larini (1048)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1054
Hát az a baj, hogy én sem értek hozzá! :-(
Előzmény: larini (1053)
larini Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1053
Joe bácsi!
Két oka is van, hogy nem jelentkeztem! Az egyik, hogy marhára összetorlódott a meló, a másik, megkattant a net hozzáférésünk. De most már minden jó! :)
Nem is érdemes erőltetni, olvastad, hogy a csákó barátja nagyon együtt van a magyar rally-"elittel", úgyhogy a csóka mindig naprakész!
mittudoméneztet!
Azok a felnik vmi régi Alfáról valók, újat biztosan nem kapsz, bontottat pedig nem érdemes venni! (szerintem, bár én nem értek hozzá!)
Előzmény: Joe 155 (1052)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1052
Szia larini.
Megszunnyadtál, vagy csak nem bírtad visszafogni magad, és nyomultál egyet a városban?
Az olajos topicból kiszáltam nem fogok vitatkozni egy rakás rally pilótával. Azért van egy két anyagom a témáról de minek eröltessem nem?
Ku*vára nincs kedvem a melóhoz!
Előzmény: larini (1048)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1051
Hát lehet benne valami, mert ez a bizonyos hozzáértő barátom is azt mondta, hogy a Speedline felnik nagyon jók!

A matricás emberrel mi van? Meg tudnátok adni az elérhetőségét? Engem még érdekelne egy Alfa Romeo felirat is, szép pirosba a hátsó ablakra.

Előzmény: larini (1048)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1050
Szia larini.
Megszunnyadtál, vagy csak nem bírtad visszafogni magad, és nyomultál egyet a városban?
Az olajos topicból kiszáltam nem fogok vitatkozni egy rakás rally pilótával. Azért van egy két anyagom a témáról de minek eröltessem nem?
Ku*vára nincs kedvem a melóhoz!
Előzmény: larini (1048)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1049
A jelvény nem eladó, de megtekinthető a kesztyűtartómon, oda lett felhegesztve, akarom mondani felhelyezve de csak ideiglenesen, mert aztán bekerül a vitrinbe.

Felniügyben konzultáltam egy hozzáértő barátommal, aki megerősített abban, hogy nem fogok hazánkban nagyon kapni olyan szép felnit, mint ami alább látható.

Előzmény: Inner Circle (1039)
larini Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1048
Csókolom kezeiket!
Ugye hiányoztam?!
Al-fan!
Az a baj a /55-ös gumik minden méretben drágábbak, mint az /50-esek vagy a /60-asok.
mittudoméneztet!
Akkor is a gyári felni a legjobb!
Al-fan Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1047
Joe155,
Köszi, kedves Toled. Beleolvastam az olajos dologba, nézd csak meg, a jpmaster profinak tunik.Ha pedig EVOIII-assal ment bukócsovel, akkor az rali esetleg ralikrossz lehet, akkor pedig vszínuleg ismernem kell a nevét. Itthon kevesen dicsekedhetnek EVOIII-mal ... De azért hogy vki mindenhez értsen, sot valakik... háááát, nemtom !
Előzmény: Joe 155 (1046)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1046
Al-fan.
Majd szólok ha lesz felvétel. Én a melómhoz a saját kocsimat használom, és költségtérítést kapok érte. Pedig majd megszakad a szívem a céges Opelekért. :-))))))
Előzmény: Al-fan (1045)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1045
Joe155!
Na, nekem is olyan meló kéne, ahol nem a sejhajomon kellene ülni, hanem lehetne autózni...nem rossz ! Persze csak ha nem céges buzuki, vagy fószvágen lenne a kocsi, mer' akkor inkább talicskázok.
Kru!
A bontott(használt) alukerék alapos vizsgálgatást kíván, mert állítólag nem mindegy , min volt, meg könnyen sérülhet, pláne a hazai utakon. És ha már meg volt ütve...
De azért csak érdemes megnézegetni oket mert biztosan nem lehetetlen jót találni (Alfino)
Fijjúk ! Képes Auto Expressz - 33 Permanent 4 720K
Nekem nagyon olcsónak tunik '91-es. Vki tud róla vmit? Egy kollégámat érdekli.

Előzmény: Joe 155 (1044)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1044
Miböl gondolod hogy én nem melózom? Csak a melóhoz tartozik nari kb 100 km autózás. Ez okozza a legnagyobb élvezetet az egészben, főleg amikor ilyen szép az idő!
kru.
A használt felnivel nekem valahogy fenntartásaim vannak, ugyanúgy a gumival. Én bontóból nem vennék, lehet hogy nincs igazam.
Üdv.
Előzmény: Al-fan (1042)
kru Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1043
szepjoreggeltmindenkinek!
No, ItalAuto nekifutas - megegyszer.
Olvasgattam a felnis hozzaszólásokat, mint 145 tulaj nekem is minden almom egy QV felni.
Meg a kezdetek kezdeten emlegette Biro Gabi, hogy az ItalAuto használt/bontott cuccokat is hoz.
Én egészen idáig abban a (tév?)hitben rinagattam magam, hogy esetleg használt felniket is meg lehetne próbálni hozatni velük - vagy lehet, hogy egyszerűen ki kellene menni Olaszországba? Vagy riskes dolog ez? Van tapasztalatotok használt felnikkel, esetleg olasz bontókkal??? üdv
Előzmény: mittudoméneztet (1038)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1042
Sziasztok !
El sem hiszem, hogy nem volt az éjszaka semmi nyomulás ! Nyílt vhol egy úgy topic ?? Vagy a GTV-s-nek problémái vannak a gépével ? (itt most a PC-re gondolok)
Joe155!
Jó Neked , nyomulhatsz, mi meg dolgozunk...
Larini!
Ma kicsit késon keltél ? Éjjel is a felniken gondolkodtam, eszembe is jutott, nem mondtam meg, mekkora méretu a kerék : asszem 195/55 15" kéne.
Előzmény: Joe 155 (1041)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1041
Háj evribádi.
Gyönyörű napra ébredtünk. Elő a verdákkal a garázsból, lehet menni nyomulni! Megyek le is mosatom a kocsimat.
Üdv.
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1040
A hivatalos Alfa-oldal szerint tényleg '72-ig tartott az ezüstös jelvény. Nocsak, ezek szerint valaki típusidegen jelvénnyel rohangál?

Közben viszont találtam egy kis tömör gyönyört: 48 Alfa-henger egy rakáson...

ftp://ftp.team.net/ktud/pictures/Alfa_Romeo/8-mntral.jpg

Előzmény: Inner Circle (1039)
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1039
Al-fan: "Csak én már mindenhol a nevemet látom "
Ne is mondd. Megőrülök. Már több mint egy hónapja várok az Alfámra, már totális idegroncs lettem, ingerlékeny vagyok és kötekszem. A világ jobban tenné, ha csendben meghúzná magát, mert lassan már a lámpaoszlopokba is belekötök.
Erre mi történik ma? Valami hülye előadás volt, a címét le se írom mert kiröhögtök. És a fickó mást se mond, mint hogy "alfa és epszilon összege egy", "ha a bétát csökkentjük, alfa nő", és amitől tényleg majdnem nekiestem: "egy mínusz alfa..." Hát épp ez az, hogy egy Alfával mínuszban vagyok!!! Ez már szadizmus az élettől!
:)

Larini: '72 óta mostani jelvény? Biztos ez? Az első szériás GTV-ken még mintha másmilyen lett volna, úgy emlékszem ott is volt ezüst babérkoszorú.
Mittudoméneztet, ha a jelvényed véletlenül megegyezne a '78-ban használatosakkal, odaadom érte a fele királyságomat! (Vagy annál régebben nyomta kezedbe Idősb. M.T.É.E.?)
A kocsim jelenleg totál jelvénymentes. :( Igaz, féltengelye sincsen, de a jelvény jobban hiányzik. (Most készülök rácsördíteni a féltengelyesekre, kívánjatok sok szerencsét!)

mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1038
Szóval itthon nincs sok esélyem egy ilyen szép felnire? No sebaj, irány Milánó!
Előzmény: Al-fan (1037)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1037
Mittudoméneztet!
Igen, lehet benne vmi, valóban kissé túldimenzionált egy régebbi tipusra. A gyári felnik viszont szépek. Nem tudo, hol fogsz találni, de itthon nem biztos, hogy könnyu dolgod lesz!
Előzmény: mittudoméneztet (1036)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1036
Persze mint MOMO nem giccses, de szerintem nem néz ki jól a verdán, legalábbis én nem raknék ilyet rá. Egy modernebb autón baromi jól néznek ki, (legutóbb egy Mégane Coupén láttam ilyeneket) de egy 33-asra nem illik. Persze ez az én szubjektív véleményem :-)
Előzmény: Al-fan (1035)
Al-fan Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1035
Ezek nem MOMO felnik ? Szerintem nem giccsesek, ha az, amire gondolok...
Előzmény: mittudoméneztet (1034)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1034
És a rend kedvéért álljon itt egy sw is, ez az egyetlen piros amit találtam a neten, bár a felnik talán ezen egy kicsit giccsesek...


mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1033
Na nekem ezek a felni tetszenek, de nagyon:


erről tudnátok valami bővebben mondani nekem?

Al-fan Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1032
Joe155 !
A rally gépek kérdésében utánaszaglászok, kinek lehetigaza, de valószínuleg Neked. A szakértok meg mindenhol ott vannak, jobb, ha csak csendben isszuk a szavaikat.
Larini !
Én is elgondolkodtam a QV felniken, de erosen. Ha télleg bírsz gumikat szerezni, arról is tárgyalunk még. A bökkeno : holnap elutazok egy hétre, szal nemtom, megvárnak -e a felnik !
Mittudoméneztet: meggyoztél, rendben van. Csak én már mindenhol a nevemet látom :)))
Előzmény: Joe 155 (1030)
larini Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1031
Joe 155!
Ha ügyes vagy, tanulhatsz Tőlük! Úgy szeretnék én is ilyen mindenhez értő lenni! :)))))
Előzmény: Joe 155 (1030)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1030
Na szólj hozzá! Mennyi kenéstechnikai szakember, és mind baromira ott van a szeren.
Ez van.
Előzmény: larini (1029)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!