Keresés

Részletes keresés

kutya1313 Creative Commons License 2016.10.18 0 0 468

Bizonyára sokan kerültünk abba a helyzetbe, hogy nem tudtuk biztosítani kedvencünk napi mozgásigényét. Sokszor rajtunk kívül álló okok miatt történik, de mégis megesik. 
Ők is ugyanúgy szeretnek kimozdulni, játszani, ismerkedni, ahogy mi. Számukra a sétáltatás a kikapcsolódás. 

10 éves tapasztalattal, kiképzői oklevéllel rendelkező állatbarát vállal Zuglóban
* kutya vagy macska gondozása napi többszöri látogatással, etetéssel, sétáltatással, cicák esetében WC tisztítással, simogatással 
* ha ön elutazna vagy nem érne rá, kutyáját nem kell idegen környezetbe adnia, hiszen saját, területén vállaljuk felügyeletét, mindennapi sétáltatását 
Kérésre ismerős vagy szomszéd segítségével elvégezhető a bejutás, ha nem tartózkodik otthon az ügyfél. Etetést tartalmazhat az ár megegyezés szerint. 

Pont a kertben tartott kutya él ingerszegényebb környezetben: neki általában sokkal kevesebb séta és foglalkozás jut, mondván hogy úgyis 
kint van a kertben egész nap. Így aztán nem találkozik kutyahaverokkal, új szagokkal, élményekkel: ő van igazán bezárva, nem a lakásban élő kutya, aki jó esetben napjában háromszor-négyszer is kalandozni indulhat a gazdájával a környéken. 

Ha kertben tartjuk a kutyát, akkor is legalább naponta egyszer sétáltatni kell, hiszen csak a közös séta során találkozhat más kutyákkal, érhetik számára oly fontos idegen szagingerek. 

 

Megbeszélés szerint napközit is tudok biztosítani alkalmanként.

Érdeklődni: 
a 20/559 8368 számon lehet vagy a nagykrisztina13@freemail.hu címen. 

leilavica Creative Commons License 2016.10.17 0 0 467

Sziasztok,heti 4-5 napközbeni egyszeri sétához keresünk sétáltatót hosszú távra hat éves rhodesian ridgeback kutyusunkhoz a belvárosba.Csak tapasztalt embert. Aki jelentkezne,itt teheti: lillabanhidi@gmail.com.Köszönöm.

RickyésCapy Creative Commons License 2016.10.16 0 0 466

Sziasztok! 

 

Kutyasétáltatót keresek állandóra minden hetköznap kéne levinni a kutyám. A kutyus 1 eves mix és nagyon édes. Olyan havi 10.000 ft, de megbeszéljuk. Ha érdekel, kérlek irj a wbviktoria@gmail.com email cimre. 

11 kerulet

Köszönjuk:

 

Ricky és Capy :)

Krinya20 Creative Commons License 2016.10.15 -1 0 465

Kedves Gazdik!

Kutyakiképzést és szittelést (vigyázást, sétáltatást) vállalok egész Budapesten. Kutya személyiségét, és a gazdi igényeit figyelemebe véve, sporttársi áron dolgozok.
Kiképzésről érdeklödj itt: 0620/3239805
Szittelésről, sétáltatásról érdeklödj itt: http://dogsurf.hu/sitter/sitter-profile?id=2578&service=1

Ginniegazdi Creative Commons License 2016.10.13 0 0 464

Kedves kutyaszitterek!

 

November 2-5 ig kutyaetetési feladatra keresünk, megbízható jelentkezőt amstaff szukánkhoz kertes házba Èrden.

Napi egyszeri etetés és esetleg egy kis jàtèk a kutyussal a kertben.

Előtte egy szemèlyes találkozó ismerkedés mindenkèpp szüksèges.

nagya710 Creative Commons License 2016.10.13 0 0 463

Sziasztok!

 

Budapest egész területén vállalok kutyasétáltatást, napközben kutyamegőrzést. Kutyák szállítása saját autóval megoldott.

 

24 éves vagyok, mindig is nagyon szerettem az állatokat, szívesen töltöm velük a szabadidőmet. Saját kutyusként egy francia bulldogot tartok, aki nagyon jól kijön a többi kutyával.

 

Keressetek bátran e-mailben: nagyanna710@gmail.com.

 

Üdvözlettel:

Anna

Bettus96 Creative Commons License 2016.10.08 0 0 462

Busai Bernadett vagyok Tanuló. Hétköznapjaimat Budapesten töltöm szívesen vigyázok vagy sétáltatok kutyákat. Szerettem az állatokat és ez az idő töltés nem okozna gondot.

Bátran fordul hozzám:

E-mail: busai.bernadett@freemail.hu

Mimao Creative Commons License 2016.10.07 0 0 461

Elutazik, nyaralni, kiküldetésre , megy, vagy bármely más elfoglaltsága akad, ahová nem tudja magával vinni kedvencét? Vállalom kis testű, szobatiszta kutyusa szakszerű panzióztatását, családi körben, kertes családi házamban, tenyésztői gyakorlattal. Referenciával rendelkezem. Minden kis vendég egyéni elbánási módban részesül nincs zsúfoltság csak egyenként fogadom a kis vendégeimet.Alkalmi vagy váratlan  esetben is szívesen vigyázok kedvencére. Gépkocsival rendelkezem így a szállítás megoldott.

06202142317 hívjon 0-24  időben

Szilvi&dogs Creative Commons License 2016.10.05 0 0 460

Sziasztok :) 25 éves kutya mániás lány vagyok. Kutyasétáltatást, illetve kutyusokra való vigyázást vállalok Budapesten :) Egy francia bulldogom van, aki ismeri a bucikat tudja hogy nem könnyű velük, de mindennél jobban imádom. :) Vidéken jelenleg 4 kutyánk van és gyerekkoromban is folyamatosan kutyusokkal voltam körbevéve, úgyhogy van tapasztalatom is. A BAH csomópont környékén lakom, hétköznap tudom vállalni rugalmasan, csak előtte 1-2 nappal egyeztessunk (minél hamarabb annál jobb, mert akkor nem ütközik más kutyusokkal) :) persze ha hirtelen kell és szabad vagyok akkor megyek :) Egész napot is vállalok ha szükséges. Nem szoktam órabért mondani, jelenleg nincs munkám, nem is ebből akarok meggazdagodni, úgyhogy mindenkivel egy olyan összegben egyezek meg ami neki és nekem is jó. Házhoz is megyek, akkor egy kicsit többen szoktunk megegyezni ha messzire kell mennem, de igeny esetén (ha nincs velem Romi, mert éjjel nappal játszana és nem kivitelezhető) :D akkor éjszaka is tudok vigyázni kutyusra. Több napot is vállalok egyhuzamban. :) Ha valakinek 2 kutyust kell egyszerre levinni, nem a duplájára ugrik az ár. Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj: k.szilvi10@gmail.com :)

 

 

Cicókgazdija Creative Commons License 2016.10.04 0 0 459

Kedves Gazdik. Kisállatok felügyeletét/foglalkoztatást /sétáltatást/etetést/felvigyázását vállalom. Éjjel nappal.  Bemutatkozómat ha elolvasod és szimpatikusnak tűntem keress bátran éjjel nappal a bdorina1898@gmail.com e-mail címen.  

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.03 0 0 458

Kedves Gazdik! Főállású kutyasétáltatóként vállalok bármilyen időszakban, Budapesten belül kutyasétáltatást. Nagyon közel állnak a szívemhez az állatok és bár még nincsen saját kutyám de ha anyagi lehetőségeim engednék, biztos lenne és valószínűleg inkább örökbefogadnék mint vásároljak. Jelenleg egy hófehér házi jellegű cicám van, akit Hercegnek hívnak és sokkal boldogabb vagyok mióta ő velem van. Terveztem, hogy hozok mellé egy kutyust is, de ez még várat magára. Korábban volt már másik cicám és gyerekkoromban sok féle állatot tartottunk és volt egy kutyánk is, aki bár nem saját volt, hanem egy távolabbi szomszédtól szokott hozzánk, de első látásra összebarátkoztunk és onnantól kezdve mindig velünk volt. Rengeteg szabadidővel rendelkezem, úgyhogy tudok alkalmazkodni a kutyusok és gazdáik igényeihez. A 3. kerületben lakom, így itt biztos elérhető vagyok, de szívesen utazom is. Ha van rá mód, akkor folyamatos munkaként vállalom a kutyasétáltatást, de alkalmanként is. Amennyiben bemutatkozásom elnyerte tetszésüket, kérem keressenek a ronaigabriella77@gmail.com címen. Köszönettel: Gabi

Cicókgazdija Creative Commons License 2016.10.03 0 0 457

Kedves gazdik.  Cicák és kutyusok felügyeletét/sétáltatását/etetését/elfoglalását vállalom bárhol de leginkább a 9;7;8. Kerületben. Ha felkeltettem az érdeklődését keressen bátran az alábbi e-mail címen : bdorina1898@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.03 0 0 456

Kedves Viroflay! Ha még aktuális a keresése, örömmel vállalnám a kutyust 2 havonta 2 napra, amennyiben a kutyus elfogadja a cicákat. Nekem van egy 5 hónapos kandúr cicám, aki szereti a kutyákat, macskákat, gyerekeket, mindenkivel jól kijön, úgyhogy itt maradhatna 2 napig, igény esetén több időre is. Bemutatkozásom a profilomon olvashatja, de természetesen személyesen is bemutatkoznék mielőtt megegyezünk. Amennyiben szimpatikusanak talál, kérem keressen a ronaigabriella77@gmail.com címen. Szép estét!

Előzmény: Viroflay (443)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.03 0 0 455

Kedves Gistike!

 

Ha még aktuális, örömmel vállalnám kutyusotok rendszeres sétáltatását. Bemutatkozásom a profilomon olvashatod, de e-mail-ben vagy telefonon és természetesen személyesen is bemutatkoznék mielőtt megegyezünk. Rengeteg szabadidőm van, úgyhogy tudok alkalmazkodni Hozzátok. Amennyiben szimpatikusnak találsz, kérlek, keress a ronaigabriella77@gmail.com címen.

 

Szép estét!

Előzmény: Gistike (445)
laszloviktor Creative Commons License 2016.09.29 0 0 454

Október 7 estére, 8-án reggel és este és 9-én reggelre keresek kutyasétáltatót, a VIII. kerületben, a Magdolna utca végén lakom.Közepes méretű kedves kutyát kellene sétáltatni, alkalmanként kb fél órát.

email: buktop2008@gmail.com

laszloviktor Creative Commons License 2016.09.29 0 0 453

Október 7 estére, 8-án reggel és este és 9-én reggelre keresek kutyasétáltatót, a VIII. kerületben, a Magdolna utca végén lakom.

Közepes méretű kedves kutyát kellene sétáltatni, alkalmanként kb fél órát.

zsu.kutya Creative Commons License 2016.09.29 0 0 452

Sziasztok,

kutyavigyázót ,sétáltatót keresnek, keddenként és csütörtökönként, Klinikáknál ,(este 3/4 6- 1/4 7ig)

Egy idősebb kutya mellé kerek valakit, nem szeretném este egyedül otthon hagyni,hajlamos az ugatásra,ha egyedül van.

 

Emailem:fenykepeszlany@gmail.com

Előre is köszi a megkereséseket(ha lesznek -:) )

Zsuzsi

 

Orsolya.Horvath Creative Commons License 2016.09.28 0 0 451

Sziasztok,
2 éves pincserem hétköznap napközbeni 1x 45 perces (12-14 óra között) sétáltatására keresek tapasztalt kutyasétáltatót.
Helyszín: Zugló
A kutya jól szocializált, engedelmes, és nagyon cuki :)

Orsolya.horvath00@gmail.com

 

Boros Anita Creative Commons License 2016.09.26 0 0 450

Szia! Szívesen vállalom :)

0670/3061742

searias86@gmail.com

Boros Anita

Előzmény: nifarkas (442)
Boros Anita Creative Commons License 2016.09.26 0 0 449

Helló! Ha még aktuális, szívesen vállalom :)
(searias86@gmail.com)

Előzmény: Gistike (445)
barbi_81 Creative Commons License 2016.09.19 0 0 448

Kedves Gistike!

 

Szívesen sétáltatnám a  kutyust az esti órákban.

 

Tapasztalt kutyás vagyok, ha még aktuális a kérdés.

 

Szívesen találkoznék Önökkel.

 

Az elérhetőségem:

 

Bacsa Barbara

30/383-2987

 

bacsabarbara@gmail.com

 

Üdvözlettel, 

 

Barbara

 

 

Előzmény: Gistike (445)
mjazmin Creative Commons License 2016.09.07 0 0 447

Kedves Mindenki !

 

Szívesen vállalok kutyasétáltatást az I., II.ik, IV.ik, XIII.ik, és megbeszélés szerinti más kerületekben is. Hétköznap délután 4-5 után érnék rá, hétvégén pedig megegyezés szerint. 

 

Milcsevics Jázmin 

e-mail : jazmin.milcsevics.lfgeb@gmail.com

tel : 06 20 340 4100

Lilla_Walking Dog Creative Commons License 2016.09.01 0 0 446

Kedves Gistike!

Megadnám az e-mail elérhetőségemet, hogy könnyebben kapcsolatba léphessünk.
walkingcanino@gmail.com.

Előzmény: Gistike (445)
Gistike Creative Commons License 2016.09.01 0 1 445

Rendszeres esti kutyasétáltatót keresünk Édesanyám közepes uszkár kutyájának sétáltatására. Ez azt jelenti, hogy minden este szükség lenne a segítségre.

A reggeli és a déli sétát megoldjuk mi, az estékkel vagyunk gondban.

A kutya a VI. kerület Nagymező utcában található.

Tóth Krisztina Anikó Creative Commons License 2016.08.31 0 0 444

Kedves Gazdik!

Kutyasétáltatást és Kisállat felügyeletet (cica,nyuszi,rágcsáló,madár,stb,otthoni ellátását) vállalom,a 4.és 13 kerületben.

Reggel 9-től,este 20 óráig.

Tapasztalt állattartó vagyok,jelenleg is 3 kutyus és 4 cica gazdija vagyok.

Ár,megegyezés szerint.

Hívj bizalommal!

Tóth Krisztina Anikó

06 70/253-95-89

 

Viroflay Creative Commons License 2016.08.28 0 0 443

Kedves Hirdető!18.kerületbe jelenleg 3 hónapos Yorki kislány kutyushoz keresnék valakit ,aki  kb 2 havonta 2 napra tudná vállalni saját otthonában.Sajnos a vidéki szülők nem engedik be,ezért kell ilyen megoldást találnunk.Kérlek,ha így is tudnád vállalni,írj nekem ide:palko.az@t-online.hu. Köszönöm szépen!

Előzmény: Zsófi99 (424)
nifarkas Creative Commons License 2016.08.24 0 0 442

Sziasztok,

 

6 hónapos, shiba inu kisfiú kutya mellé keresek szeptemberi kezdéssel hosszú távra, heti 5 napra, (hétköznap) napi 1 órás időtartamra sétáltatót (kb. 13-14 óra között). A kutya valamennyi, fajtájára jellemző tulajdonságot magában hordozza plusz még kamaszodik is, így kizárólag olyan megbízható sétáltatót szeretnék, aki tudja, hogy milyen egy shiba inuval dolgozni :), egyébként a 12. kerületben a Városmajor mellett élünk, így a sétáltatni is ebben a parkban kellene.

nikolettfarkas@hotmail.com

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 0 0 441

Üdv, 2/a kerületben 9 éves, de élénk nagy-közepes kutyámnak keresek sétáltatót, minden nap lehetne jönni, egyszer 1 órára. Rugalmas vagyok, hogy este vagy reggel, esőben nem kell sétáltatni, kerti kutya, csak a mozgás miatt sétál. Emailem: arisztotela@freemail.hu. 

Ács Bogi Creative Commons License 2016.08.23 0 0 440

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok rendszeres vagy beugrós (utazás, nyaralás) kutyussétáltatást, etetést, vigyázást, kisállatmegőrzést. Kerület és ár tekintetében rugalmas vagyok. Több éves tapasztalattal rendelkezem kutyasétáltatás és más kisállat (cica, hörcsög, teknős, görény, madár) megőrzése, ellátása terén.

 

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

20 475 46 63

Bimbola Creative Commons License 2016.08.21 0 0 439

Kedves Gazdik !

 

Budaörsön, Bp-en a IX., XI., XII.,és a II. kerületben kutyasétáltatást , gazdánál  kutyalátogatást (otthon lévő  kutyához felmenetel, sétáltatás, ellátás ), kutyaszittelést  saját kertes házamban vállalok 30 éves kutyatartói háttérrel. 70/317-18-86

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!