Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1088
Köszi szépen, de elöbb megnézem, hogy tényleg az aksi a hibás, bár nem tudom, hogy honnan szerzek fesz. mérőt.
Nagyon szívesen elfogadnám az akkut, ha jó a mérete és az amperszáma. Természetesen nem kérném ingyen... Úgyhogy jöhet az emil!

Előzmény: alfino (1086)
quadrifoglio Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1087
Hello,
Ugyan sajnos én csak egy Opelt használok, de talán mentségül szolgál, hogy céges. Régi vágyam egy 145-ös 2l motorral, remélem a nem túl távoli jövöben megvalósul az álmom. Szerintem az összes Alfa gyönyörü, de a preferencia soorend az 145, 156, 155. A klub rendezvényeire is szívesen elmennék, ha nem nagyon ciki az, hogy valahol kicsit távolabb megállok és csak gyalogosan közelítek. Átrágtam magam a topicon, de vagy elkerülte a figyelmem vagy nincs leírva, hogy hol található ez a bizonyos Ital-autó.
Üdv,
alfino Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1086
Rövidzár a cellák között? Mutat feszültséget az aksi ha ráakasztasz egy fesz. mérőt? Ha igen, nem aksi probléma.
Ha aksi kell azonnal, egy héttel ezelőtt szereltek a kocsimba zenét és ezért az aksit is le kell cserélni egy bikábbra. Úgyhogy ha érdekel, van otthon egy elfekvő 12V 55A (asszem) Varta zselés akkumlátor - 1 hónapos. Akár ingyért is viheted, csak a helyet fogja

Ha érdekel írj vissza a topicba és elküldöm mailen a telcsi számom..

mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1085
Ma reggel cserben hagyotta drága, nyekergett egy kicsit, azt már meg se nyikkant. Az akku a hibás, nemhiába van az ráírva, hogy Made in Germany. Ugyhogy buszoztam. Este tízkor majd bikázunk a haverokkal. Apropó, tudtok olyan akkus boltot ami non-stop? Elég kicsi a valószínüsége, hogy hétvégén szerzek egy új aksit, benzinkútnál meg nem veszek. Egyenlőre azt sem értem, hogy miért merült le, hisz tegnap még tökéletes volt és nem hagytam semmit égve vagy bekapcsolva.
alfino Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1084
Hát az már nehéz kérdés. Bár tapasztalat szerint a Műegyetem rakpart a K épület előtt vagy a Tesco parkoló - mindkettő persze hétvégén használható hely. A klub programban tényleg van ilyen, de csak gyorsulási versenyt írnak ami nem igazán mutatja meg a pilóta felkészülségét.

nem tetszik a programban, hogy kifejezetten csak 33-as szépséversenyt rendeznek. Vagy ebbe más autóval is lehet nevezni?

Joe 155 Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1083
Rábeszéltél. Bár valamelyik klubtalin ez program, de addig ég sokat kell várni.
Tudsz valami erre alkalmas helyszínt?
Előzmény: alfino (1082)
alfino Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1082
Ha van kedvetek, rendezhetnénk alfa gyorsulást valahol - összemérni a közel azonos autóval rendelkező pilóták tudását, akár szlalom, ügyességi meg ilyenek közbeiktatásával..
alfino Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1081
Azt hiszem a legtökéletesebb megközelítést írtad le ... nem kötözködni akartam.
A 155-nek én is nagy hódolója vagyok, már csak alakja miatt is.

Próbáltam tartalmas infókat találni a születő 147-ről de csak reklám szövegekkel sikerült összefutni. Van valami ötletetwk, hogy hol érdemes kutakodni?

Joe 155 Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1080
Maradjunk annyiban hogy a legszebb látvány az amikor több piros és fekete Alfa Romeo áll a vízpart mellett, és a nap is csinál éppen valamit.
Előzmény: alfino (1079)
alfino Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1079
At őrült stimmel, a csendes nem annyira. A 155 - tópart csendéletnél egyetlen szebb dolgot tudik elképzelni: fekete 146 a tóparton, a felkelő nap fényében. Ja ne kezdjünk el veszekedni (lásd: maffia, dupla fekete öv, roti, lőszerszám).
A parkolás tényleg állat, bár nem hinném, hogy ugyanilyen távolság mellett fogom gyakorolni, hacsak nem egy tankal...
akoiR Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1078
Kicsit OFF de jópofa:
http://www.atlantis.co.hu/stuff/egyeb/Einparken%20.mpg
Üdv
Előzmény: Joe 155 (1074)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1077
Horgászat? A csendes őrültek sportja.:-))
Nálunk az öregem nagy ho-ho-ho ,és emiatt Tihanyba járunk pecálni. Halat azt nem szoktam fogni, de viszont remek ulti parti tud kialakulni a csalódott horgászokból. Már megéri!
Egyébként kevés szebb dolog van a világon mint egy rosso 155 a vízpart mellett naplementekor.
Ha lett volna ilyen pár száz éve valamelyik nagy festő biztos megfesti!:-)))))
Előzmény: alfino (1075)
jo_lenne_tudni Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1076
Jartam szalonban is, adtak csicsas katalogust, es kozoltek, hogy ket het, rendeljem meg.... az arat mar meg sem kerdeztem.
Előzmény: alfino (1073)
alfino Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1075
A hétvégén én pecázni megyek - most telepítettek 8 kilós halakat a tóba, úgyhogy muszály mind kifogni. Persze az alfa ott fog figyelni a parton és ő fogja haza cipelni a halakat.
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1074
Ugy látom a kemény mag szabadságoltatta magát, akkora a passzivitás mint egy ház! Nehogy elmerüljünk már a hétvégén!
alfino Creative Commons License 2000.03.24 0 0 1073
Szerintem ha ilyen kegy tárgyat akarsz venni akkor vegyél eredetit ami tényleg Alfa Romeo és nem valami utángyártottat!
Inner Circle Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1072
Mi a fene?
Prérin van, oké, ötödszörre talán megtalálja az ember, oké, még a közösségi ebéden sem csodálkozom - de hogy ne lenne valami kegytárgy?
Ennyire nem rabolhatták le őket! Baloldalt van egy vitrin, benne legalább tízféle Alfa-modell, pulton sebváltógombtól kulcstartóig mindenfélét láttam, sőt általában ugyanazokat, szóval annyira a kereslet sem lehet nagy. A falon meg volt ezer sapka, ilyesmi. Na most jó lenne ha a tulaj színre lépne és tisztába tenné itt a dolgokat, mert ez így (az előzmények után) elég szégyenteljes.
Igaz, minket mindig egy hölgy kalauzolt. Lehet hogy ott is az van, hogy amint az asszony kiteszi a lábát, elszabadul a pokol. :)
Előzmény: jo_lenne_tudni (1071)
jo_lenne_tudni Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1071
Meg mindig Ital-Auto....

Nos, kimentem, hogy vegyek 33as modellt vgay valami kegytargyat a baratomnak, ajanlottatok. Megyek mendegelek, kierek az emlitett helyre, korbenezek, szam stimmel, sehol egy tabla vagy valami mas, eleg lepukkant kornyek. Egy bamban bamulo ortol megkerdem hol jarok, ramutat egy feher epuletre. Bemegyek, a pultot vagy 6-7 ember allja korbe, valami kajat esznek eppen, csamocsogi kozepette kozlik, hogy hat talan meg esetleg ket het mulva hivjam. Gyors kartyanaptar, nevjegy, aztan eriggye'....

Tudom nem nagy tetel volt, es nem is igazan az o profiljuk, de remenykedtem bennuk, mert halalra dicsertetek oket. Csalodtam.

(Sajat velemeny, tapasztalat, az autokhoz ettol meg erthetnek stb....:-)) )

Inner Circle Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1070
No, végeztem egy kis privát Alfa jelvény-történelem kutatást. (Metódus: előadásról félidőben el, Kruspér utcában leparkol, kocsiból kiszáll, GTV-t megvizslat.)
Ennek eredménye, hogy sunnyog itt egy nem dokumentált jelvényfajta, amin már nincs MILANO felirat, de nem is a mostani, mert arany helyett ezüstszínű, jó sok babérkoszorúval. Persze erről az official Alfa-page hallgat, mint a csuka. Tud valaki erről a fajtáról?
Konklúzió: csalódtam is volna benned, mittudoméneztet, ha eladod a jelvényt! :) Úgy néz ki, nem a te fajtád kell. Nyitva viszont a kérdés, hogy hol van ilyen húszéves szépség? Majd besandítok az Alfa-boltba. Bár van egy olyan érzésem, hogy megint úgy fognak rámnézni, mint mikor bevittem egy óráshoz egy '28-as Omega ezüstórát, hogy ugyan nézze már meg, mit tud csinálni az előlappal... :)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1069
Na akkor tudom, hogy hol is van, megnyugodtam... Be is ugrom hozzájuk és körbenézek milyük van!
Előzmény: Joe 155 (1067)
bubble Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1068
larini
Az üzlet ezennel megköttetett, akkor jövő kedden! Remélem jó lesz a 33-asra is.
Joe 155
Köszi az intelmeket, megfontolandó. Egy próbát még teszek, de ha ismét lába kél az emblémámnak feladom!
Előzmény: larini (1066)
Joe 155 Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1067
Bubble kedves.
A Lehel uton újpest felé amikor elhagyod a Béke teret ott, van ugyi a kínai piac. Na az után, azon az oldalon van egy Alfa, Lancia, Fiat alkatrészbolt. Ott árulnak új és bontott alkatrészeket is. Annak idején én is ott vettem a 33-hoz alfa feliratot, mert az is kelendő. Ha jól emléxem nem egész 2000 petákért, újat. Az ilyen olyan autópiaci árusoktól kis szerencsével a saját régi emblémádat veheted meg, értelmet adva ezzel annak hogy folytassák gusztustalan, emblémafosztogató tevékenységüket. Én elvből nem vennék náluk semmit!
Csókolom a kacsóját.
Előzmény: bubble (1065)
larini Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1066
bubble!
Ha minden igaz, szerencséd van! Nekem otthon a kacatjaim között kell lennie egy csomagtartó emblémának, csak úgy tudom Dzsúliettához való. Oda adom, próbáld ki, ha jó a Tied lehet egy 2,5 literes Coca-Coláért! Most én elmegyek egy kis szabira, jövő hét kedden már vagyok, ha még mindig érdekel felvesszük a kapcsolatot, és lerendezzük a dolgot!
Evribádi!
Matrica hamarosan lesz!
Előzmény: bubble (1058)
bubble Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1065
Al-fan
Köszi a tippet. Most matricával helyettesítem, de az közel sem olyan, mint egy igazi embléma. Az igaz, hogy ezt még nem próbálták elvinni. Az igazság az, hogy ami az elején van már az is megviselt. Majd kinézek a budaörsi autópiacra.
Előzmény: Al-fan (1062)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1064
Hát frankón mondom haljak meg ha ilyen béna vagyok, ugyanis naponta többször megyek el arra és még 1x sem láttam arrafele ilyen boltot...
Előzmény: alfino (1063)
alfino Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1063
A Lehel Út elején, úgy 100-200 méterre a Lehel tértől (a Hungária felé) jobb oldalon van(volt?) egy alfa bolt. Én amíg 33-al jártam ott vettem kisebb dolgokat, például utángyártott jelvényt. Akkoriban, 3 évvel ezelőtt, kb 1500 pénz volt egy ilyen utángyártott és 5000 körül volt egy eredeti.
Al-fan Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1062
Bubble!
Pl. az autópiacokon (Budaörsin tuti) a kis asztalkán árusítóknál 2,5K ért láttam, tényleg szépet. De lehet, hogy egy matrica is elég lenne, azt nem lopják le. Vagy Neked is a csomagtartó zás elol vitték el ? Sajna ezeket lopkodják, hiába, jó a kocsink !
Alfino !
Te aztán kereskedo vénával is dicsekedhetsz ... gondolkozom még mindig !
Előzmény: bubble (1058)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1061
Egy ilyen Alfa boltot mondjál már, lécci! Úgy megnézném, hogy mik vannak benne!
Előzmény: alfino (1060)
alfino Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1060
Az én felnim 15-ös és ha jól tudom pont 195\55 a gumi méret, úgyhogy megint csak azt tudom mondani, hogy tökéletes vétel lenne neked - persze ha végre leszerelmém, csak sajna még mindig nem jöttek az újak.
Ha nem gyári jelvényt akarsz, lehet kapni alfa boltokban másolatot fele, negyede áron bár ezeknek a minősége sem ugyanaz. Matricáról tényleg semmi hír?
alfino Creative Commons License 2000.03.23 0 0 1059
Az én felnim 15-ös és ha jól tudom pont 195\55 a gumi méret, úgyhogy megint csak azt tudom mondani, hogy tökéletes vétel lenne neked - persze ha végre leszerelmém, csak sajna még mindig nem jöttek az újak.
Ha nem gyári jelvényt akarsz, lehet kapni alfa boltokban másolatot fele, negyede áron bár ezeknek a minősége sem ugyanaz. Matricáról tényleg semmi hír?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!