Keresés

Részletes keresés

Deibler úr Creative Commons License 2006.12.07 0 0 119
Szerinted. Ezzel szemben az Állásfoglalások, TechHelp ť (Tace-pao) 21. pontba ütköztetek többen, ott cseteltetek egymással.
Előzmény: m61019andras (118)
m61019andras Creative Commons License 2006.12.07 0 0 118

Tisztelt Operátor.

 

Tegnap ígéretet kaptam , hogy orvosolod a Kérdezzük meg a közlekedésmoderátort topicból való ( szerintem indokolatlanul ) kitiltásomat.

 

Köszönettel.

Deibler úr Creative Commons License 2006.12.07 0 0 117
Jó lenne specifikálnod, hogy miről beszélsz. Úgy írsz mint Tolnai Lajos a Budapesti Szemle 1878. szeptemberi-októberi füzetében írt Arany Jánosról.
Előzmény: DLala (115)
dbbuszos Creative Commons License 2006.12.07 0 0 116
Szerintem örüljetek egy ilyen ajánlatnak ne duzzogjatok itt még mindig.
DLala Creative Commons License 2006.12.07 0 0 115
Egy ilyennek a halovány utánzatáért is egy heteket osztogattatok nemrég. Akkor az nem volt moduskonform, ez meg az. No comment.
Előzmény: Operator (113)
DLala Creative Commons License 2006.12.07 0 0 114
Nem erről van szó. Az illető nick rövid történetét végignézve egyértelműen látszik, hogy sokadnicknek, ráadásul fikanicknek hozták létre. Már réges régen ki kellett volna lőni.
Előzmény: Operator (112)
Operator Creative Commons License 2006.12.06 0 0 113
Na szóval... pont ez az az eset, amit egy helyi moderációnak kéne elbírálnia. Ahogy nézem, alapjaiban véve moduskonform a beírás, még ha személyre is szól.

Nos kell saját moderagárda vagy sem?
Előzmény: DLala (111)
Operator Creative Commons License 2006.12.06 0 0 112
Ezek hogyhogy nem kapnak tiltást?

9 perccel ezelőtt írtad be, megyek és megnézem. Pl. a Rendőrségen ennyi idő alatt még a telefont sem veszik fel...
Előzmény: DLala (111)
DLala Creative Commons License 2006.12.06 0 0 111
Vasútbuzulls 254752
Újabb fikanick.
Ezek hogyhogy nem kapnak tiltást?
És nem kaptak soha?
Csak nem valamelyik védett, ajnározott nick másodnickjei?

(és miért kell pl. engem kitiltani még mindig a moditopikból?)

Kedves Operator, mire jó ez az egész?

attus germanicus Creative Commons License 2006.12.06 0 0 110
Mondjuk tény, hogy a közelmúltban kiosztottak egy széria egyhetest, amiről nekem is pont az a véleményem, mint a Tiéd, hogy teljesen alaptalan volt (mindegyik, mielőtt bárki is részrehajlással vádolna).
Szóval azt hiszem, igazad van.
Előzmény: DLala (109)
DLala Creative Commons License 2006.12.06 0 0 109
Ha most új alapokra helyeződik az egész, az akár jelenthet egy tiszta lapot is.
Különben is, mi van, ha az adott moderáció jogtalan volt? Hisz nem pont ezért kell itt valamit tenni a moderatúrával? Egy napokat szinte nem is osztottak az utóbbi időben, helyből egy héttől indult. Szóval ez a priuszozás ez marhaság. A végén csak azok maradnak, akik eddig is modik voltak. Akkor meg mivégre ez az egész?
Előzmény: attus germanicus (107)
DLala Creative Commons License 2006.12.06 0 0 108
Jogos, részemről a tömegközlekedést és a vasutast tekintem egy csoportnak. Egy ilyennek a közös moderatúrájában már van ráció, csak a vasutaséban nincs. Pont a szinte teljes átfedés miatt. Az autós, kerékpáros, repülős és egyéb topikok felé kevés az átjárás, azok eléggé külön életet élnek.
Előzmény: attus germanicus (106)
attus germanicus Creative Commons License 2006.12.06 0 0 107
>csak olyan lehessen moderátor, akinek az utóbbi fél évben nem volt kimoderálása
Ezzel gyakorlatilag nullára csökken a szóba vehető nickek száma. Elég, ha hozzászólsz egy flame-hez, és máris röpül kifelé a hozzászólás - egyébként nagyon helyesen. De azt támogatnám, hogy csak olyan jöhessen szóba, aki nem volt egy napnál hosszabb ideig kitiltva.
Előzmény: Carpy (82)
attus germanicus Creative Commons License 2006.12.06 0 0 106
>a problémát a Közlekedés fórumcsoport egészére nézve kell rendezni.
Na, jól néznénk ki, ha még az autósokat is az idevalósiaknak kéne moderálni... Meg azok jönnének ide, és kitiltanának mindenkit, aki a tömegközlekedést az autózás elé helyezi...
Komolyra fordítva: Nem biztos, hogy nem kéne ugyanezt kiterjeszteni a városi közlekedésre is, de az sem biztos, hogy ezt muszáj egyszerre.
Előzmény: DLala (67)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.06 0 0 105
Nem szokásom négy, önmagát olyan nagyhatalmúnak tartó, ám csak egy zárt topik felett rendlkező személytől félni. Viszont nem tartom továbbra sem célszerűnek, mert létezik ugye nyomásgyakorlás is, amelynek szép példái kapcsán ismételten ki vannak tiltva jópáran egyes topikokból.

Tehát tessék választani: vagy grémium-tag vagyok, vagy moderálok. Mert pl. teszem azt, Te kimoderálod X olvtársat a nyilvános fórumról, mert szükséges. Viszont a zárt fórumon is megvan, meg lehet hozzá a jogod, hogy sárga vagy piros lapot adj neki a "kinti", a zártosztályhoz nem köthető ténykedéséért.

Nem tudhatom, hogy egyes nickekhez köthetők-e felnőtt emberek, csak azt tartom fair dolognak, ha két helyen nem gyakorolhat egyszerre hatalmat ugyanaz a személy.
Előzmény: rg7 (103)
attus germanicus Creative Commons License 2006.12.06 0 0 104
>Amennyiben ezt bevezetik-ti. fórumtagok is moderálhatnak
Nem baj, ha tudod, hogy ez mindig is így volt, most is így van.
Előzmény: koller andor (58)
rg7 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 103

Aham. Tehát felnőtt emberekről azt feltételezed, hogy képtelenek önnállóan dönteni.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy a 4 tag közül kitől félsz ennyire:)))

Előzmény: Törölt nick (101)
Jump424 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 102
Én önjelölném magamat :)

Sokat olvasok, és keveset szólok bele.

Ilyen egy tökéletes modi, nem? :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.06 0 0 101
Nem. Ne lehessen olyan moderátor, akinél fennállhat még csak az eshetősége annak, hogy más(ok) befolyásolásának hatására végezze munkáját itt. Mivel a grémiumok feladata adott (zártosztályok felügyelete tagsági irányból), így véleményem szerint összeférhetetlen a moderatúrával. Fennáll(hat) a veszélye annak, hogy az esetleges moderációt igénylő kérdéseket nem objektíven, hanem a grémium, illetve a zárt fórum igényei szerint ítéli meg és ez nem minden esetben egyezhet. Emiatt célszerű a két hm... felügyeleti "szervet" élesen elkülöníteni egymástól.
Előzmény: 1047 005-2 (88)
she who Creative Commons License 2006.12.06 0 0 100

SZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ!

Mrs. A. Kapranos Creative Commons License 2006.12.06 0 0 99

Wágner úrnak klassz honlapja van:))))) *adoráció on*

És kék szakálla:DDD

Előzmény: rg7 (90)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.06 0 0 98
Soroljam? :) Nem foogm megtenni. De egy biztos, hogy vannak egy páran, akik esetében fennforog az elfogultság esete.

Egy biztos, hogy Hmsoft és Piret olvtársakat el tudom képzelni megfelelő jogokkal felruházva, ők ugyanis nem ugranak az olyan megjegyzésekre, ami esetleg olyan következtetések levonására adhat okot, miszerint esetleg a lelkivilágába gázolok X olvtársnak, mert véletlenül két pacit akar megülni egy darab hátsóval.
Előzmény: exmv (86)
koller andor Creative Commons License 2006.12.06 0 0 97
Igen, 5*. Részemről itt be is fejeztem. Jó jelölgetést kívánok mindenkinek.
Előzmény: DLala (67)
DLala Creative Commons License 2006.12.06 0 0 96
Ha már fikanick, jelentem (azért itt mert a rendes moditopik még mindig zárva) hogy feltűnt a színen (nagytopik) oiger nick...
Eddig a topik nagyon bölcsen nem ment bele ennek a lassan nyílt hatalmi harcnak az elemzésébe, ami a MÁV felső vezetői között zajlik. De a provokáció azóta is folyik.
she who Creative Commons License 2006.12.06 0 0 95

Carpy!

 

"A feltételek közé célszerű lenne felvenni, hogy:
-csak olyan lehessen moderátor, akinek az utóbbi fél évben nem volt kimoderálása, kitiltása. Vagy maximum 1."

 

A kezdeményezésnek pont az lenne az értelme, hogy a moderáció "szájunk ize" szerinti legyen. Ne azt moderálják ki amit mi nem tennénk.

Az általad vázolt kritériumba beleshet olyan olvtárs is, aki a többség szerint "vétlen", ám a jelenlegi moderálásnak már áldozatul esett.

Előzmény: Carpy (82)
she who Creative Commons License 2006.12.06 0 0 94

"Az eddig felmerült nevek közül vajon kit akarsz kigolyózni?"

 

Biztos, hogy kigolyózás? Nem lehet, hogy csak szimplán alkalmatlannak tartja?

(Szerintem csak szűz-jegyű lehessen moderátor!)

Előzmény: DLala (83)
DLala Creative Commons License 2006.12.06 0 0 93
Azok helyből repülnek nálam.
Egy hét alatt rend lenne.
Ezért nem leszek én soha moderátor az indexen.
Előzmény: rg7 (91)
Briko Creative Commons License 2006.12.06 0 0 92
A nyilvánvaló fikanickeket, "futóbolondokat", önjelölt diktátorokat gyorsan ki lehet dobálni, Operatornak és társainak pedig marad az érdemi munka...
Előzmény: rg7 (91)
rg7 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 91

Az a jó bíró, aki sárga és piros lapok nélkül tudja a meccset vezetni, van akkora tekintélye, hogy egy szemöldökráncolásából is tudják a sporik, mit lehet és mit nem.

 

Nehogy annyira jól érezd magad:))

 

Azt megnézném, amikor a futóbolondoknak és fikanickeknek ráncolgatod a szemöldöködet:)))

Kíváncsi vagyok meddig tudnád felhúzni:)))

Előzmény: DLala (79)
rg7 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 90

Harmadik jó megoldás nincs. A jelenlegi helyzet prolongálása alsóbb szintre az égvilágon semmit nem fog megoldani. Rövid időn belül úgyis meg kell majd jelennie Operatornak vagy Wágner úrnak, mert maga az alap probléma nem lett megoldva.

 

Szökő nap van?:)

Egyezik!

Előzmény: DLala (67)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!