Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Al-fan Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1467
Larini,Kru !
Nem akarok a nagyok dolgába beleszólni, de asszem, a rugócsere kevésbé hoz látványos fejlodést, esetleg lejjebb ereszti a kasztnit. Nagy kerék társaságában bizony lehetnek gondok (felütés, vagy be sem fér). A tuti télleg a gátlócsere, de hát az biza sok píz ! Kárászyék foglakoznak keményítéssel is, az azért olcsóbb. A Koni baromi húzós árban van, de SZVSZ (tanulok)a legjobb. A Punto kis futómuvébe jó volt a rugó, szerintem a mi vezetési stílusunk és az itthoni utak függvényében a mi autoink gyári cucca böven elég !
Cx20e !
Ha nem is nyerem meg, (remélem nem is verseny lesz) azért mehetünk egy jóízut !
Azért én is szívesen hallgatnám a szakértok véleményét a dolgokró, szal fijjúk , lécci válaszoljatok nekünk !!!
Előzmény: larini (1465)
kru Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1466
Turbo Lada, GTV-s, és aki még ültetésguru!
Látván, hogy többünket érdekel a dolog, tudtok pár mondatban egy összefoglalást adni, _ha_ _ráértek_?
Vagyis 145, 155, ... gyári csillapítókkal mind kibírja a rövidebb rugó cseréjét?
Nem fog felkoppanni így a cucc (főleg kicsit nagyobb terhelésnél)? Mert, mint mondjátok nem a rugócsere a nagy tétel, hanem a gátlóké.

TL: a sportlégszűrő ár alsó és felső határa eléggé tág, mitől függ (145 1.6TS-re)? Te ajánlanál sportlégszűrőt egy új autóra, valaki írta, hogy nem feltétlenül jó dolog, tudsz valami közelebbit?
alfaholic-ok, előre is köszi a tanácsokat :)

Előzmény: larini (1465)
larini Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1465
TL!
Ha problémás, hát problémás, egy próbát megért! Azért köszi! Legfeljebb nyáron próbálok lopni egyet! :)))
Annak ha csak a rugókat cserélem ki, mi a hátránya? Mert ugye olyan nincs, hogy ne is kerüljön sokba és még kifogástalan is legyen!!!
Előzmény: Turbo Lada (1462)
PÍT Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1464
Hello Al-fan!
Ja, tényleg! Egy közös Ismerősünk emlitette, hogy meg fogod nyerni a versenyt.
Al-fan Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1463
TL : Orület, mekkora a különbség ! Amit Te tudsz, az is gyári ? Be is szerelitek ? Esetleg biztosítózás ? (Cascora megy :)!)
Előzmény: Turbo Lada (1462)
Turbo Lada Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1462
Larini
A Milánós rendszám problémás.
Rugót nyugodtan cserélhettek lengécsillapító csere nélkül.
Kru
Direkt levegőszűrő 12-18000 Ft és nem kell lemezolló.
Al-fan
Szélvédő 32500
Ragasztó 9000
Keret 5500

Eclipseboy

K Ö S Z I

Al-fan Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1461
Larini !
A cucc csak a hatás kedvéért volt, tudod, nem lehet orrba szájba tuning , mert ugrik a kis garancia :( csak a krómvéget gyártják nekem. Jövo héten felteszik, de lehet, hogy hangja is lesz. Viszont legalább ócsósan megúszom. Ijesztön gondolkzom, belenézek a tárcámba.
A kipu a PRC-nél készül, és Budán a szerzödött muhely teszi fel. Tudod, ezek voltak kint a gyorsulásin !
Előzmény: larini (1460)
larini Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1460
Al-fan!
Most akkor lesz riogató vagy sem?
Milyen cucc készül? Meg persze hol?
Előzmény: Al-fan (1459)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1459
Larini !
Felhívtam, elég húzós, de jó ára van. Meggondolandó ! Nagyon készségesek voltak, valóban. A szárny télleg érdekel ! Eloször is megcsináltatom a kis krómvéget, már készül a cucc :))
Előzmény: larini (1458)
larini Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1458
Al-fan!
Riasztó:
Setech Hungary Kft.
1117 Budafoki út 70.
206-1881
META riasztókat forgalmaznak, ezt szerelik gyárilag az Alfákba is. Menj el, nézd meg, beszélj Velük! Nekem korrekt társaságnak tüntek!
A hátsó szárnynak utána nézek!
Előzmény: Al-fan (1457)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1457
Larini!
A riasztó dolog muxik ? Valami kis infot lökhetnél. Meg Kru említett hátsó szárny ügyben vmit. Arra is van elképzelésed ? Vagy kénytelenek leszünk Cabo gyáriját leszedni ;-) ?
Joe !
Egy kis hibás Alfa esernyo van még az M0-nál, ha sietsz, megveheted :) ! Máshol nem találkoztam raktáron vele.
Előzmény: larini (1455)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1456
Turbo Lada!

Láttalak tegnap, nagyon jól ment a gép.

Láttam még egy piros 145-ös két fiatal hosszúkabátos srác volt vele, nem idevalósiak?

larini Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1455
Al-fan!
Valószinűleg úgy oldom majd meg, hogy az egyik éjszaka ellátogatok az Olman Zsoltiékhoz, lánggal levágom a kasznyit a kocsijáról, aztán az enyémről is. Ezek után kasznyicsere, beülés, eltűzés! Voila! Már van is összkerekem! :))
Joe 155!
Fel a fejjel! Bár ha ma terep-melód van akkor az szívás! Kéne egy piros Alfa esernyő, nem?!
Előzmény: Al-fan (1454)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1454
Sziasztok !
Joe, én speciel bírom az esot (elsokerék rulez !)
Larini is biztos bírná, ha meglenne a Q4 ... tényleg Larini, azt mondtad, szépen apránként ráköltöd a gépre a különbözetet (asszony letiltása miatt:(( ). Nomost a hátsókerekekre hogy oldjuk meg a hajtást ??
Sajnálattal hallottam, hogy a gyorsulásin nem fakítottak az Alfák, Turbo Ladának gratula.
TL : a 145 szélvédovel mi a helyzet ? Van, és tényleg 30 valamennyi ? Az SPQR üveg+keret+ragacs 120K . Hívjalak fel ?
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1453
Hi Larini.
Látod, figyelek! Ma is rengeteg dolgom van, azért remélem termékenyek leszünk ma.
Útálom az esőt, de már azt is aki küldi:)))
Üdv.
Előzmény: larini (1452)
larini Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1452
Szép jó reggelt mindenkinek!

VMax!
1. Háromszög QV: nálamnál
2. Egyébb: klubtalálkozó
V6!
A nicked milyen gípet takar?
V6 Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1451
Sziasztok Alfások, megérkeztem én is!
Külön szia GTV-s és TL!
V6
A GTV-s Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1450
IC: megfordulás helyben: felejtsd el, míg be nem szerzel egy speres váltót. Addig csak véletlenül fog megfordulni a kocsi, mert ledifferál a két kerék -> nem lesz oldalirányú nyomaték.

Larini: 250 LE: tudni kell vezetni, uralni a ménest. Játszani kell a gázzal, kuplunggal, kormánnyal. Nem állítottam, hogy csak ráállok a jobb pedálra és hátradőlök, tisztában vagyok vele, hogy gépészkedni kell. (Példának lásd TL ma esti produkcióját a ringen, 200+ LE, hátsókerék, eső. Egyszer kapott csak ki.) De hát ez a szép benne.

R/R Racing: A klubtagoknak 5% kedvezménye van náluk.

Gyorsulási: eső :-(
Egy 75 Milano: helyben forgatta a kereket, nem tudott elindulni rendesen.:-(
33: indult egyszer, nem nyert. :-(
TL: Kategória második, egy 4*4 Mazda verte csak meg a vizes pályán. Elmondása szerint, félgázon tudott csak autózni, még 3.-ban is fordította keresztbe az autót. 9,2-t ment
1000 LE-s Chevy: Semmit nem mutatott, a slickek nem jók vízre. Kb 18 s.

Inner Circle Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1449
Al-fan: persze hogy nincs időm honlapot frissíteni! Miért, te álmodban is tudsz csinálni mindenfélét? Ez a rohadt sok alvás ugyanis minden időmet elveszi! :)

Egyébként a napirendem fejlődése a következő volt az elmúlt években:

Kezdetben: 6:30-kor fel, reggeli, megállóba gyalog le, 8:00-ra villamossal egyetemen, 15 perc alatt átnéztem az anyagot.
Utána: 7:00-kor fel, reggeli, kis Polskit beizzítani, kevéssel 8 óra után egyetem.
Utána: 7:20-kor fel, reggeli, 7:50-kor indulás, Samarával kicsit sietősen negyed kilenc előtt pár perccel egyetem.
Jelenleg: 7:35-kor fel, reggeli, 7:58-kor beülök a GTV-be, negyed kilencre bőven beérek... :)))

Előzmény: Al-fan (1430)
Dobcsi Creative Commons License 2000.04.05 0 0 1448
Nekem nincs Alfám, de úgy szeretnék egy 156 Selespeed -et. A napokban ültem egy ilyenbe. Nagyon isten... :)
Nagyon ott van, még a merdzsómat is odaadtam volna érte :))
Dobcsi.
Inner Circle Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1447
Bati, ha jól azonosítottam a "riasztós Andrást akinek GTV-je van", akkor őt ugyan keresheted itt... Ha jól számolom, két GTV-s lakik itt. Az egyik én vagyok. A másik nickjéhez fejtsd meg ezt a rejtvényt! A következők közül az egyik:

a) Turbo Lada
b) Joe 155
c) A GTV-s

Véletlenül egyik se András. Riasztós Andrást ismerek egyet, GTV-je is van, de nem tudom hogy egyre gondolunk-e. Nem te keresel Fiat Ritmo átépítéshez légszűrőházat?

Előzmény: Bati (1443)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1446
Mindenki aki elment gyorsulni, holnap részletes beszámolót kérek!
Na jó éjjt.
VMax Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1445
ciao alfisti

Jo regen nem vetodtem erre, most meg kavarog a sok orulet amit osszeirtatok itten. Mindegy probalom sorban irogatni.
Joe, gtvs: ami a porgest meg a viszkit illeti rendben van ;)
Az ultetessel vigyazzatok. Nekem ugye 100% factory 145-os, es biza leer a spoiler alja nehany belvarosi padkara. Ja, mondjuk ket szemelynel. Rugo ugyben kukkantastok be az R&R Racinghez, a megboldogult bravamhoz 57e-ert kinaltak eibach-ot.
Ismeri-e valaki azt a sarga GTV-t, amelyik a szilagyi e. fasoron all a janos korhazzal szemben, illetve idonkent az itteni OMV kutnal? Feher lemezfelnik vannak rajta. Minden nap latom ugy kb. harom-negy hete.
A felnicsavarokkal vigyazzatok, pl. solymaron mostanaban bemennek a kertbe, alateglazzak a kocsit (fenyezes+alvazvedo rulez) es elviszik a kerekeket. Lassan lehet, hogy kerekort kell tenni a lemezfelnire is.
Najo, ezentul kimeletlenul minden alfast szembevillogogok. Legalabb a topictagra hat.. Bar manapsag egyre tobb csolato alfaval talalkozom, tudjatok, olyannal akinel abszoult nem fekszik a kocsi.. vagy inkabb az egesz kozlekedes. Sajnalatos.
Jaj igen.. Matrica!!! Meg mindig nem tiszta, kit kell cseszegetni "haromszog-QV" es feher, irott "cuore sportivo" illetve irott alfa romoeo felirat ugyeben!

...end of transmission...

Al-fan Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1444
C20xe!
Ja, igen tényleg lehet benne vmi, mármint hogy a 155-re már nem is kell. De jó vóna ! Az Opelt meg csak azért mondtam, hogy bele tudjál szólni a topicba :-))) ! De vigyázz, mert majd a Clubos "ralin" nézheted magad mellettem, ha rosszalkodsz ! :-))
Előzmény: PÍT (1442)
Bati Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1443
sziasztok
közületek ki a riasztos andrás akinek GTV-je van??
PÍT Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1442
Szia Al-fan!
Barátom mondta, hogy az Alfa 155-nek nincs rá szüksége.Opeleket meg ne bántsad nekik,föleg alap van rá.
Előzmény: Al-fan (1440)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1441
Al-fan.
Ez nálam is így van, főleg az index szervert nagyon nehéz lérni. Fél óra egy frissítés, és főleg amikor itt is csúcs van mindig fáziskésésben vagyok.
Azért a katalógusodat szivesen megnézném.
Más.
Egy ismerősöm szeretne venni egy 164 2.5TD-t, úgy 90-91-es évjáratban. Azt mondta hogy jó neki olyan is aminek van egy kis motor, vagy karosszéria hibája. Szal aki tud ilyet eladót, az légyszi jelezze itt, vagy dobjon meg egy emillel.
Köszi.
( Ja ha emil jön legyen benne tel.szám, gyorsabb lesz a lebonyolítás )
Előzmény: Al-fan (1440)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1440
Joe !
Ha még ott vagy : sajna csak olyan spoiler volt a katalógusban, végül is osztrákok :(( bezzeg a szép opelekhez van minden !
A net elérése kritikán aluli itt, szal lehet, hogy nem erolködök vele.
Előzmény: Joe 155 (1439)
Joe 155 Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1439
Al-fan.
Köszi az infót, én nem igazán szárnyat szeretnék, az már van rajta, ( azért ami azon a fekete 155-ön volt a Szanosi Jánoséknál jobban tetszik mint a sajátom )sokkal inkébb valami szép frontspoilert esetleg kis kopoltyúkkal, és mondjuk valami ehhez illő küszöböt. Bár ez egyszerre nem valószínű hogy meglesz.
Üdv.
Előzmény: Al-fan (1434)
Al-fan Creative Commons License 2000.04.04 0 0 1438
Larini!
Lehet, hogy csak egyszeruen keményebb ? Nem tom, össze kellene nézni a kettot. A kis Puntoba szép lila volt a sportrugó :)
Kru !
Asszem azért, mert nem sokat ér, magában meg pláne. Valami a tömodéssel van, de utánajárok, jó ?
Már látom, hogy az "éccakások" akik értenek az autószereléshez is, milyen jókat vigyorognak majd a mi kis levelezgetésünkön !
Előzmény: larini (1436)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!