Keresés

Részletes keresés

vox populi vox Dei Creative Commons License 2010.08.01 0 0 311


De ha most kiderül, hogy a modern liberálisok beszüntetik a baszást, én kivándorlok.

 

Éppen, hogy fordítva.

 

Ez a gender izé azt mondja mindenki mindenkivel, kecskével, macskával, olyan, hogy nem (him-nőstény) nem létezik, tehát a bakkecskével is lehet. Opppsz! Akkor bakkecske sincs többé, csak gender kecske. :))

Hogy ezt hogyan adják be a kecskéknek, nem tudom. :))

Előzmény: mert mindig a hoki (309)
mert mindig a hoki Creative Commons License 2010.08.01 0 0 309
a modern társadalomban már nem működő nemi szerepeket

Oké, a karácsonyfát nem a Jézuska hozza.
A húsvéti tojást sem a nyúl tojja.
A gyereket nem a gólya hozza.

De ha most kiderül, hogy a modern liberálisok beszüntetik a baszást, én kivándorlok.
Előzmény: boci boci tarka (292)
vizinikk Creative Commons License 2010.08.01 0 0 308

a homoszexualitás érdekében folytatott kampányoknak

 

:-)

szerinted a homoszexuálisok kampány következtében lettek a saját nemükkel szexet folytatók?

a kampány legfeljebb az elfogadásuk érdekében folyik, hogy ne legyenek olyanok, akik Kertbeny Károlyt ki akarják rekeszteni a nemzetet gyarapítók közül, pusztán szexuális "ferdeségük" miatt.

 

senki sem választ párt egy kampány következtében, hacsak nem Moon tiszteletes egyházába tartozik.

Előzmény: Fehérlófija (298)
sensei47 Creative Commons License 2010.08.01 0 0 307
Ott a pont! :-))))))))))
Előzmény: Wic (306)
Wic Creative Commons License 2010.08.01 0 0 306
Sot olyanok is vannak, akik szexualitasukat vagy az allatok iranyaban vagy pedig fejletlen gyermekek iranyaban kivannak kielni. Beszeljuk meg?


simán lehetne egy olyan oktatófüzetet csinálni a gyerekeknek a "Királyfi és királyfi" mintájára, ahol a szegénylegény végül nem cseréli el az aranyszőrű bárányt a királylányra, hanem megtartja, és boldogan élnek, míg meg nem halnak.
Előzmény: devereaux (301)
Wic Creative Commons License 2010.08.01 0 0 305
Meg pár elvakult hivatásos félreértelmező.

légy szíves értelmezd helyesen a német oktatófüzetben leírtakat.
hagy tanuljunk.
Előzmény: Törölt nick (295)
Wic Creative Commons License 2010.08.01 0 0 304
először is üdv ismét :o)

Az EU előadott egy olyan nevelési protokollt, ami lehetővé tenné, hogy minden gyereket megtanítsanak a szexualitás helyes értelmezésére, a normális viselkedésre minden helyzetben, a felelősségre - a saját értelmi szintjének megfelelően.

lásd német oktatófüzet, ugye, okoska?

Arról nem tehet senki, hogy a jelenlegi magyar - khm - oktatásügy számára ez egyenlő a klitorisz izgatásával.

nagyon komoly gondjaid lehetnek a szövegértelmezés terén, úgy látszik, a hosszas önkéntes indexfórum megvonás komoly elvonási tüneteket eredményezett nálad. nem a magyar oktatásügy számára jelenti ezt, hanem a német oktatófüzet szerint.
Előzmény: Törölt nick (294)
Wic Creative Commons License 2010.08.01 0 0 303
persze. a gender mainstreaming alapötlete nem lenne rossz.

csakhogy sikeresen magukhoz ragadta pár szélliberális és homoszexuális társaság a kezdeményezés kivitelezését, és ezzel sikerült szitokszóvá tenniük.

Előzmény: boci boci tarka (291)
devereaux Creative Commons License 2010.08.01 0 0 302

Az EU előadott egy olyan nevelési protokollt, ami lehetővé tenné, hogy minden gyereket megtanítsanak a szexualitás helyes értelmezésére, a normális viselkedésre minden helyzetben, a felelősségre - a saját értelmi szintjének megfelelően.

Ez alatt termeszetesen azt kell ertenunk, hogy a szexualitas liberalis nezetek szerinti helyes ertelmezesere es liberalisok szerinti normalis viselkedesre. Ez persze csak nagyon csekely embert fedne le, ennelfogva ramenos es agressziv modszerekkel igyekeznek elerni (kello mediatamogatottsaggal), hogy az altaluk kepviselt devians megoldasokat a normakkal konformnak ismertessek el, ahol csak birjak.

 

A deviansok nem valtoznak.

Előzmény: Törölt nick (294)
devereaux Creative Commons License 2010.08.01 0 0 301
Sot olyanok is vannak, akik szexualitasukat vagy az allatok iranyaban vagy pedig fejletlen gyermekek iranyaban kivannak kielni. Beszeljuk meg?
Előzmény: Törölt nick (297)
4400 Creative Commons License 2010.08.01 0 0 300

"Az EU előadott egy olyan nevelési protokollt, ami lehetővé tenné, hogy minden gyereket megtanítsanak a szexualitás helyes értelmezésére,"

 

 

Aminek aztan egy olyan szerencsetlen "himnosteny" lesz a vegeredmenye , amit a magyar sajto a napokban mutogatott , valami nyomorult "szupermodel" , aki egyszerre ferfi meg no is , es ezt jol lathatoan mutogatja.

Legyen csak a kislany kislany es a fiu  pedig fiu.

Mit kell ezen ertelmezni , ha nem kavarjak ossze a gyerekek fejet idiota peldak bemutatasaval , mind tudja "ertelmezni a szerepet"

Előzmény: Törölt nick (294)
helikeptor Creative Commons License 2010.08.01 0 0 299

Szegény H. Rózsa!

Szerintem a legrémesebb álmaiban sem fordult elő, hogy a neve alatt a klitoriszról elmélkednek majd egykoron...))

 

amúgy én nagyon távol állok a Fidesztől meg társától- ill. vazallusától-, viszont örülök H.Rózsának.

Semmi különöset nem akar, csak olyant, amit minden szülő szeretne a gyermekének- gyermekénél- elérni.

 

Fegyelem, mások tisztelete, céltudatosság, törekvés- szorgalom, tisztességes munkavégzés. ( tanulónál, tanárnál egyformán)

 

Ez azért - számomra, aki tanított alsó tagozatban, felsőben, gimnázium- szakközépiskolában - több, mint a kakaóbiztos sz.gép, ill. az intelligens tábla, vagy az a zagyvaság- vagy inkább abszolút nihil-, ami Hiller idejét jellemezte...

Fehérlófija Creative Commons License 2010.08.01 0 0 298
Az a lényeg, hogy a gyerekeinket férfinak és nőnek neveljék. Fontos az is, hogy a homoszexuális hajlamú emberek tiszteletére, a velük való együttérzésre neveljék a fiatal nemzedékeket. Ugyanakkor a homoszexualitás érdekében folytatott kampányoknak súlyosan káros következményei lehetnek a serdülő gyermekeink számára. Sok ember biszexuális hajlamú. Ha egy biszexuális hajlamú, illetve szexuális érlelődésének elején tartó serdülő fiatalember, aki egyébként is mindenféle testi-lelki problémával küszködik a szexualitásával kapcsolatban - a maga nagyon hullámzó érzelmi helyzeteiben - az egyoldalú genderista propaganda hatására eltérítődik a normális és hagyományos heteroszexuális személyiségfejlődés lehetőségeitől. Az állami oktatáspolitika nem válhat a gyermekeink megrontójává.
Előzmény: Törölt nick (297)
Fehérlófija Creative Commons License 2010.08.01 0 0 296
"élharcosa az előítéletes nemi szerepeket propagáló csoportosulásnak"

Mert ő is ellenzi a genderizmus undorító térnyerését a gyerekeink nevelését hivatott intézmények körül.

A gender-ideológia fontos előkészítő lépése a homoszexualitásnak, mint önálló nemi valóságnak elfogadtatása, mert így beigazolódnék, hogy nemcsak két nem létezik, hanem legalább három. A genderizmus távlati célja azonban ennél is több: a nemek teljes átstrukturálása. Kijelenti: hogy a férfi és női gender, "a társadalom konstrukciói", amelyeket meg kell szüntetni... Nem két nem létezik, hanem öt: így nem férfiakról és nőkről kellene beszélnünk, hanem heteroszexuális nőkről és homoszexuális nőkről, heteroszexuális férfiakról, és homoszexuális férfiakról és biszexuálisokról (és hatodikként a tranzvesztitákról, fűzik hozzá az ultragenderizmus képviselői).
Előzmény: Törölt nick (295)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.07.31 0 0 293

Egyébként sem hiszem azt, hogy egy pedagógus aszerint változtatgatja a nevelési elveit és gyakorlatát, hogy éppen ki van kormányon.

Én is pedagógus vagyok, illetve voltam, tudom.

Előzmény: vox populi vox Dei (290)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.07.31 0 0 292

Mit törölt el?

Azt az általatok emlegetett klitoriszos dolgot, vagy az 1-es, 2-est, vagy pedig azt, hogy a régi, hagyományos, a modern társadalomban már nem működő nemi szerepeket nem kell erősíteni?

Előzmény: vox populi vox Dei (290)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.07.31 0 0 291

Ki terjesztette?

Mert itt az olvtárs pl. Hillert emlegette ezzel kapcsolatban, amire sehol nem találtam forrást.

És ha valaki ezt az ideológiát"terjesztette", azt H.R. hogyan álltja meg a "terjesztésben"? Betiltják?

 

Én nem sok értelmet látok abban a "gender" ideológiában (legalábbis azzal, amit itt annak neveztek az olvtársak), azzal viszont egyetértek, hogy az avítt női-férfi szerepeket nem kell erősíteni.

 

Különben meg úgyis mindegy, a nemi szereposztással kapcsolatos szerves társadalmi fejlődést, folyamatokat úgysem tudja sem az egyik, sem a másik politikus rendeletekkel, direktívákkal megállítani. Történt erre sok-sok próbálkozás a történelem során, de hosszabb távon egyik sem volt eredményes.

Előzmény: Wic (288)
vox populi vox Dei Creative Commons License 2010.07.31 0 0 290

Annyi, hogy most törölte el, meg lásd a 288-at Wic Olvtárstól..

Előzmény: boci boci tarka (289)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.07.31 0 0 289
No, és mi köze ennek Hoffmann Rózsához?
Előzmény: vox populi vox Dei (285)
Wic Creative Commons License 2010.07.31 0 0 288
annyiban, hogy ezt a gender mainstreaming ideológiát itt is elkezdték terjeszteni, és Hoffmann rózsa talán gátat szab ennek.
Előzmény: boci boci tarka (284)
vox populi vox Dei Creative Commons License 2010.07.31 0 0 287

Te most ez komolyan kérdezed?

 

Az elöbb nem hitted el, hogy az van benne, amit itt magyarra fordítva betett az olvtárs, aztán kiderült, hogy mégis benne van.

 

Most meg, hogy olvasható-e az EU honlapján?

 

Igen, olvasható...

Előzmény: Törölt nick (286)
vox populi vox Dei Creative Commons License 2010.07.31 0 0 285

Nézd, lehet, hogy nem írtam rendesen körbe, amit mondani akartam, de azt hittem úgy is érthető.

 

Nem a klitoroszos baromságra gondoltam, hanem arra, amit bevezettek pár hónapja.

 

Mert először csak az van, hogy "ne erősítsék a nemi sztereotípiákat", aztán meg jön már a többi.

 

Nézd meg ezt a topicot és ott is olvasd végig a 330-as hozzászólást.

Kicsit hosszú, de megéri.

Képet kapsz belőle, miért is mondták, hogy egyes szülő és kettes szülő lesz az apa és anya helyett.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9191306

Azért pár részlet:

 

Ennek megfelelően (a hagyományos értékek képviselőinek tiltakozása ellenére) a csúcstalálkozó dokumentumából kiiktatták ezeket a kifejezéseket, hogy apa, anya, feleség, férj, mert ezek túlhaladott, konzervatív nézeteket sugallnak. A "nem" (sex) fogalmát (amely a természetes kétneműséget fejezi ki) pedig kicserélték a gender fogalomra, amely semmilyen nemhez nem kötődik, és tetszés szerint megváltoztatható.

A konferencián jelenlevők, és a gender-ideológiára szavazók önmagában is jelzik a kérdés súlyát: hiszen a világ számos országából voltak ott nőmozgalmak (és természetesen leszbikus nőmozgalmak) képviselői, köztük egyetemi tanárok és magas rangú politikusok.

 

 

2008. február 13-án az EU útmutatót adott munkatársainak hogy ne használjanak nemekre utaló kifejezést (pl. nem mondják azt, hogy tanárnő vagy tanár, helyette mondják azt, hogy "tanerő", nehogy sértő legyen a kifejezés azokra, akik sem férfinak sem nőnek nem érzik magukat.)

 

2008. szeptember 3-án az Európai Parlament döntést hozott, hogy a tankönyvekből, számítógépes játékokból, marketingből, plakátokról száműzni kell a sztereotip férfi és női magatartásformák megjelenítését - Tehát ne a nő varrjon, vagy főzzön a képen, hanem a férfi, ne a férfi vezesse a motort, hanem nő. (A gender ideológia szerint lehetővé kell tenni, hogy mindenki maga válassza meg nemét. Ezért a gyermekeket nem szabad nővé vagy férfivá nevelni.)

 

Angliában egyes elemi iskolákban megtiltották, hogy használják az apa vagy anya szavakat, mert ez diszkriminatív.

 

 

Előzmény: boci boci tarka (283)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.07.31 0 0 284

És mennyiben érdekesek most ezek a német nyelvű füzetek?

Pláne, hogy itt Hoffmann Rózsa a topik tárgya.

Előzmény: Wic (282)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.07.31 0 0 283

Nézd! Nyilván követtek el hibát az oktatásügy irányítói, és fognak is, kinek-kinek ízlésén múlik, hogy mit tekint annak.

Csak nem kell olyasmit is a nyakukba varrni, ami nem indokolt.

Azt írtad, hogy az utolsó pillanatokon múlt, hogy azt a klitoriszos baromságot nem vették át. Mi szükség van erre? Ezek csak akadályozzák az érdemi beszélgetést.

Előzmény: vox populi vox Dei (281)
Wic Creative Commons License 2010.07.31 0 0 282
Demgegenüber erfahren Scheide und vor allem Klitoris kaum Beachtung durch Benennung und zärtliche Berührung (weder seitens des Vaters noch der Mutter) und erschweren es damit für das Mädchen, Stolz auf seine Geschlechtlichkeit zu entwickeln. Wobei mit diesem Hinweis die Anerkennung als Mädchen nicht auf seine genitale Geschlechtlichkeit reduziert werden soll. Für die Entwicklung ist es wichtig, dass der Vater mit seiner Tochter spielt und ihr dabei zeigt, wie lieb er sie hat und wie stolz er auf sie ist !

az 1-3 éveseknek írott füzet 27.oldal.
Előzmény: Wic (280)
vox populi vox Dei Creative Commons License 2010.07.31 0 0 281

Nem mondtam, hogy ezt, te.

Miért kell ,minden mondatot kifordítani???

 

Azt mondtam, hogy ebből, tehát abból, ami ezt is tartalmazza, vagy legalábbis az alapján  született

 

Nem tudom, hogy érthetően írtam-e most is le, de talán nagyjából.

Előzmény: boci boci tarka (279)
Wic Creative Commons License 2010.07.31 0 0 280
A szülők „kapcsolják össze a kellemeset a hasznossal, … csiklandozzák, simogassák, csókolgassák a gyermek különböző testrészeit a tisztába tevés közben.” (16. o.) „Ritka a hüvely és a klitorisz kényeztetése becézgetés és gyengéd érintés által (anyák és apák részéről egyaránt), és ez megnehezíti a kislány saját nemiségére való büszkeségének kialakulását.” (27. o.) Megtörténhet, hogy a felnőttek nemi szerve iránt érdeklődő gyermek felderítő kísérlete „izgató érzést kelt a szülőben.” (27. o.) „A gyermek egészséges fejlődésének jele, ha rendszeresen él az élvezet és a kielégülés maga által előidézett lehetőségével.” (25. o.) Ha lányok (1–3 évesek!) ezt különböző tárgyak segítségével teszik, „nem tanácsos emiatt megakadályozni a maszturbációt.” (25. o.) A tanácsadó szerint „örvendetes volna, ha apák, nagymamák, nagybácsik és dajkák is beleolvasnának a buzdító füzetbe, ha megszólítva éreznék magukat.” (13. o.)
Előzmény: Törölt nick (278)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.07.31 0 0 279

"ÉS ebből a mocsokból akartak átültetni ide is, ez az utolsó pillanat volt ezek szerint..."

 

Konkréten ezt ki akarta átültetni? Mármint azt, ami az idézett mondatodban van.

Csak nem azt is Hiller mondta?

Előzmény: vox populi vox Dei (276)
vox populi vox Dei Creative Commons License 2010.07.31 0 0 277

Persze, ez csak a szép külső máz, ezalatt csempészik be a társadalomba és a köztudatba a belső szennyet

Előzmény: Törölt nick (275)
vox populi vox Dei Creative Commons License 2010.07.31 0 0 276

Köszönöm!

 

"Az apák nem fordítanak elegendő figyelmet a lányaik klitoriszára és vaginájára..."

 

Húúúúúú!

Aztakurva, ez nagyon kemény!

ÉS ebből a mocsokból akartak átültetni ide is, ez az utolsó pillanat volt ezek szerint...

Előzmény: Wic (274)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!