Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

karesz2 Creative Commons License 2007.09.10 0 0 19
És ha belegebedünk, akkor sem fog visszajönni az az idő, mikor a 105 Skodában töltöttük az éjszakát szívünk választottjával...
Előzmény: sternburg (16)
sternburg Creative Commons License 2007.09.10 0 0 18
egészségedre:)Azt érdemes megfontolni, hogy melyik kategória érdekel és mit akarsz venni....
Előzmény: ggocsei (17)
ggocsei Creative Commons License 2007.09.09 0 0 17
Dunctom nincs mit mennyiert, meg nincs magyar arlista csak talalgatasok. Szoval meg kb fel evig kinlodni fogok. :)
Előzmény: sternburg (16)
sternburg Creative Commons License 2007.09.09 0 0 16

Fiat 500 érdekesség lesz maga nemében, de úgy kezelik, mint a Beetle-t a VW akkor az az 500-as esetében nem túl szerencsés. Retrodivat borsós áron.....

Mit kapsz, mennyiért?!

Előzmény: ggocsei (15)
ggocsei Creative Commons License 2007.09.09 0 0 15

Meg agonizalok. Igazabol probalom a legjobb hitelkonstrukciot megtalalni, no meg az az igazsag hogy az uj Fiat 500 nagyon nagyon piszkalja a fantaziamat, es utalnam magam ha ugy melloznem hogy bele sem tudtam ulni.

 

Előzmény: sternburg (14)
sternburg Creative Commons License 2007.09.09 0 0 14
döntöttél ?
Előzmény: ggocsei (13)
ggocsei Creative Commons License 2007.09.08 0 0 13
Raadasul en gorenybarat vagyok, szoval ... :)
Előzmény: sternburg (12)
sternburg Creative Commons License 2007.09.07 0 0 12
A reklám szerint a kutyabarátok autója az i30....:) Remélhetőleg a macskabarátok sem óckodnak majd tőle:)
sternburg Creative Commons License 2007.09.05 0 0 11
Diesel dinamikusabb es ha hinni lehet  statisztikáknak, akkor sokáig bírják.Amugy azt mondják  ha vki 20000km nél nem megy többet akkor nem éri meg.A benzinesek is nagyon jó adatokkal   bírnak.
Előzmény: ggocsei (9)
vlevi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 10
Ha a Ceed-ben az 1.6-os motorhoz hosszabb lett volna az 5. fokozat, mint az 1.4-eshez, akkor azt vettem volna, de mivel egyforma, nem sok értelme van.
Előzmény: ggocsei (9)
ggocsei Creative Commons License 2007.09.05 0 0 9
igazabol vicc az 1.4 es az 1.6 kozotti arkulonbseg, es ha nem eszik legalabb egy-masfel literrel kevesebbet, akkor foleg. dieselt elvbol nem veszek, mostanaban mar nem is megyek annyit hogy megerje az arkulonbseg, ha meg neadjisten elpukkan benne valami, akkor egy uj auto arat fizetem ra ...
Előzmény: sternburg (7)
sternburg Creative Commons License 2007.09.04 0 0 8

Az ülés úgy gondolom, jobb ha kicsit keményebb hosszú távon az ülés. jobban tartja az ember hátát (enyémet biztos) Persze ez most nem a vad sportülésekről szól.

Volt egy Renault Meganom amiben a  deréktámasztól kezdve minden volt, és nem volt olyan kényelmes hosszú távon mint egy Skoda Fabia a keményebb ülésével.

Előzmény: sternburg (7)
sternburg Creative Commons License 2007.09.04 0 0 7
Olvastam róla pár tesztet külföldről és nem írnak rosszat róla. Mindenki a dieselekről regél ódákat, ami érthető, de a benzinesekre is azt írják, hogy nem sok más gyár tud ilyen motorpalettával dicsekedni. A legkisebb motort is korszerűnek és vállalhatónak minősítettek.
Előzmény: ggocsei (5)
vlevi Creative Commons License 2007.09.04 0 0 6
A Ceed-ben ugyanez a motor van, és azzal tartható a 8L alatti városi (nem Budapesti) fogyasztás.
Én kipróbáltam vagy 8 féle autót, szinte mindegyiknek keményebb az ülése, mint amihez én szoktam (1. generációs Megane), de mostmár kezdem megszokni.
Előzmény: ggocsei (5)
ggocsei Creative Commons License 2007.09.04 0 0 5
Jonapot az uraknak! Erost gondolkozom, hogy a kisse agyonhajszolt 307embol egy i30ba uljek at. Tegnap tesztvezettem, nagyon tetszett, bar az ulese kicsit kemenynek tunt a pug utan, bar lehet hogy csak megszokas kerdese.
Igazabol az erdekelne hogy vajon az 1.4es motor a maga 109 loerejevel elegseges-e ehhez a kasznihoz, es mennyit fogyaszt tenylegesen varosban.
sternburg Creative Commons License 2007.08.31 0 0 4

Vajon miért van kis hasonlóság a BMW 1 és az i30 között? Lehet , hogy van köze Thomas Bürkle Úrnak is, hiszen mielőtt ezen modell formájának (design)kidolgozásán dolgozott,a BMW 1 es formavilágán is dolgozott.

Továbbá:

 

A modell 5 csillagos törésteszttel rendelkezik NCAP teszten a német hírek szerint.

 

 

A Cee'd fanoknak is van a következő tesztben egy kis összehasonlítás, több szempontból is.

 

Vajon melyik autót szokták még íhy hasonlítani: Mercedes C osztályához való hasonlítás kényelemben?:)

 

Érdekes hasonlat a Golfhoz, valamint párhuzam az i30 és Cee'd között, mint a VW Golf és Audi 3 hoz , VW Golf és Seatokhoz képest mérten

(Több német újság tesztjeinek gyűjteménye)

 

http://www.hyundai.de/i30/?page_id=17

 

 

 

 

sternburg Creative Commons License 2007.08.31 0 0 3

Szeptember 1-től kezdődik a médiában a hivatalos i30-as bevezető reklám.

Talán itthon is végre megkapja azt a Hyundai amit régen kellett volna:)

Na most nézzen körbe majd a konkurencia:)

sternburg Creative Commons License 2007.08.29 0 0 2

Tud valaki olyanról, hogy fóliázzák az autókat kívülről is, hogy karcolás és egyéb kisebb horzsolások ellen védje?!

 

Doki1984 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 1

Na ha már így a testvér topikból....

 

Nem elfogultságból, tetszik-tetszik, de valahogy nem fogott meg ugy ahogy kellett volna!!! Próbáltam, és szép belül, próbál kitünni ezzel a kék színű müszerfallal de nekem egy kicsit eröltetett, halad arra fele amerre elment az OFF honda civic!

Kellemes, jobban a kényelemre van hangolva(futómű) mint a cee'd! Nekem nem igazán jön be se a felszereltségi listázása sem az árképzése!!! Nagyon rámennek a divatcuccokra (esőszenzor, könyöklő, szövet-bőr ülések) Nem fontos, luxus!!! Inkább lenne ESP, ASR!

Nem akartam negatív kritikát tenni, ha most vásárolnék autót, nehéz lenne dönteni! Jó kompakt lett! Remélem be is válik és sok sikert ill. balesetmentest az új tulajoknak!!! :))))))))))))))))

Előzmény: vlevi (0)
vlevi Creative Commons License 2007.08.28 0 0 0
Nekem a "tesó" jobban tetszik, főként azért, mert a garázsban áll.
sternburg Creative Commons License 2007.08.28 0 0 topiknyitó
Üdvözlök mindenkit, aki érdeklődik a modell iránt. Információk, érdekességek, újdonságok, kritikák kapnak fórumot ebben a topicban.i30

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!