Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.31 0 0 13
Lázas nem vagyok, nem olvastad anno a hifi magazinban, hogy a fekete szin szól a legjobban?
Előzmény: big-dewil (12)
big-dewil Creative Commons License 2005.05.31 0 0 12
Lázt kaptál? Maj kapsz beöntést, azt meggyogyusz. Wagy nem. De haxnálni,haxnál. Tiszta lexö belü. Minden rossz gondolat is kimén, hidd el.)))
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.31 0 0 11
Szebb mint a Tied.
Előzmény: big-dewil (10)
big-dewil Creative Commons License 2005.05.31 0 0 10
Ja, jo wona háttérsugárzonak. Amilyen randa fekete.)))
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.31 0 0 9
Fáj rá a fogad,he?
Előzmény: big-dewil (8)
big-dewil Creative Commons License 2005.05.31 0 0 8

Nálam a minimonitort hallottad. Annak is 14cm-es a középmély nyomoja,de a Nea az szélessáwu,ez pedig basszreflex.

Maj eccer ewixlek egy korrekt Nea hallgatozásra. Lehet,h eladod utána a csodajowadinyu hangfalad!)))

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.31 0 0 7

 

 Bigi!

 A 14cm-es amit hallottam múltkor Nálad?

Előzmény: big-dewil (5)
big-dewil Creative Commons License 2005.05.31 0 0 6
Hol lehet?)))
Előzmény: gabocza1 (3)
big-dewil Creative Commons License 2005.05.31 0 0 5

A 17cm-es már meghallgathato a mesternél. Kész a doboza.

Mondjuk nekem tul sok benne a baxxus. Walahogy jobban bejön a 14-es simasága, határozottabb konturjai, szélesebb szinpada. Igaz wiszont,h a másiknak dögösebb a mélye.

Ugy tom,h ezidáig egyetlen egy 20cm-es kéxült el. Aszongyák rola,má akik hallották,h mindentelsöprö mélyei wannak, és iszonyat hangnyomást is tud produkálni. Xerintem lakásba felesleges egy ilyen.

 

De ki hallotta má rajtam kiwü a minimonitorokat? Me kisszobába naon ajánlom ám!

Házimozis bagázzsal hasonlitottuk 1.3-as DIY Dynohoz. Hát mondjuk azé nem söpörte le,de egybehangzoan jobb wolt annál. Mápeg a házimozisok ugy tom,h xeretik a jo és gyors mélyeket. Azt ebbe wan doxt.)))

AudiJo Creative Commons License 2005.05.31 0 0 4

A 17 cm-esről  jó véleménye van Süketkomának - azt kész dobozban hallotta. Létezik 20 centis is, de arról nem tudok semmit.

AJ  

Előzmény: Luxi Ferios (2)
gabocza1 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 3

Csak jelzem, hogy itt rám ne számíts...:)

Előzmény: big-dewil (-)
Luxi Ferios Creative Commons License 2005.05.31 0 0 2

Sokáig halgatam én is széles sávú hangelszórót Supravox 165lb-t elég sokat kell tökölni vele mire beálítja az ember a tutit mert ugye irányított a hangja de jó .Halgatam a mély sugárzóval és nélküle monyuk ez nem számítógéphez kapható darab :)). Nekem azzal jobban tetcet de valsz azért mert szeretm a méjeket amit egy 16cm szélesávú nem tud produkálni .De szerintem maga a jeleg nem tünt el mivel nagyon letekertem a kereszt frekit .De valamikor nekem hiányzot belöle valami .Lessz nálam egy elektromagnetikus Supravox dipolba arra kiváncsi leszek mert az 25cm-s .Sonido nem tervez nagyobb szélesávú gyártását ?  

AudiJo Creative Commons License 2005.05.31 0 0 1

Szia Big-D!

 

Nekem ugyanazért tetszik a Nea-kit hangja mint neked (bár tudom, hogy Thiel-t hallgatsz). Nagyon koherens hangja a teljes tartományban és ezért számomra nem fárasztó hosszú időn át hallgatni. Hangsúlyozom, nem próbáltam, de félek hogy ez a koherencia vész el ilyen-olyan kiegészítő sugárzók berakásával (sub-bass, super tweeter).

Persze aki úgy gondolja kísérletezzen nyugodtan, én nem tenném. Valamelyest hangolható a hangja különböző hangfal kábelek alkalmazásával, én inkább erre próbálkoznék. Persze nekem is hiányzik a hangjából a jó értelembe vett dögösség ami kell hogy pld egy Jaco Pastorius, egy ELP, Pink Floyd igazán jól szóljon rajta, de én inkább együttélek evvel a (sztem nem túl nagy súlyu) hiányosságával cserébe azért hogy J.S. Bach, G.F. Handel, J. Brahms, Bartók B. és a többi hasonló komoly és kevésbé komoly muzsikus szépen muzsikáljon az otthonomban.

Ja egyébként csöves monoblokk és csöves előfok nyomja bele a kakaót.

AJ   

Előzmény: big-dewil (-)
big-dewil Creative Commons License 2005.05.31 0 0 topiknyitó

Most owastam,h walakinek nem jön be a Sonido tiszta hangja,és ö inkább a puffogo mélyeket szereti hallgatni egy pc-s hangfalrol.

Nem is tom mit irjak. Jellemzö? Na de akko ha ilyen az illetö füle, akko hogy mer wéleményezni más produktomokat? Nem értem.

Na de lépjünk tul rajt.

 

Xal a Sonido.

 

Ide kérek rola minden wéleményt. Me én xeretem a hangját.)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!