Keresés

Részletes keresés

Hozzászólások sorrendje:
don_kihote Creative Commons License 2003.09.20 0 0 62
Minden annyit ér amennyit valaki hajlandó adni érte!
Én kiherélt "árúért" egy fillért sem adnék!
Előzmény: joxy (61)
joxy Creative Commons License 2003.09.20 0 0 61
Valaki világositson már fel, hogy miért ilyen drága egy hatástalanitott fegyver?
(ha nem egy muzeális ritkaság)
lövőkeoli Creative Commons License 2003.09.13 0 0 60
Helló Luchiano!
60 pénzért nem sok a vétel. Látokörömben most csak egy rövid szuronyos és egy hoszzú NAGANT van. (69/db)
By
Előzmény: Luchiano (59)
Luchiano Creative Commons License 2003.09.12 0 0 59
Sziasztok!

Kösz mindkettőtöknek.
gvass1, azért csodálkoztam voln ha neked nics semmilyen használható információd:)
Egyébként nekem simán megér 60 rugót egy szép mauser. Lehet, hogy nem egy modern darab de egy szuronnyal felöltöztetve szép darab.

Üdv

gvass1 Creative Commons License 2003.09.12 0 0 58
hi,
"Régóta dédelgetett álmom, hogy birtokolhassak egy mauser 98-at. Fogalmam sincs, hogy hol tudok hozzájutni és mennyi pénzt és különítsek el erre a költségvetésből. "

Excalibur fegyverbolt, ferenciek terenel.
60e magassagban van Mauser 98. Lovedek kilovesere keptelen allapotban:-))

Előzmény: Luchiano (55)
lviz Creative Commons License 2003.09.12 0 0 57
Szia!
Leveled megkaptam,amint tudok benezek!
Addig meg gyujtogetek :))
Előzmény: lövőkeoli (56)
lövőkeoli Creative Commons License 2003.09.09 0 0 56
Szevasz Kolléga!

Kösd fel a gatyád! Szerintem száz alatt nem találsz, de egy kis időt kérek és konkrétumokkal is szolgálok neked.
By: Oli

Előzmény: Luchiano (55)
Luchiano Creative Commons License 2003.09.09 0 0 55
Szia lövőkeoli!

Régóta dédelgetett álmom, hogy birtokolhassak egy mauser 98-at. Fogalmam sincs, hogy hol tudok hozzájutni és mennyi pénzt és különítsek el erre a költségvetésből.
Szval lényeg a lényeg kb. milyen árban van egy jó állapotú mauser?

Kösz, Luchiano

lövőkeoli Creative Commons License 2003.09.09 0 0 54
Vagyok Urak!
Csak ritkán érek rá a fórummal foglalkozni.
Várom a további érdeklődéseiteket.
Előzmény: lviz (53)
lviz Creative Commons License 2003.09.08 0 0 53
Mar megtette :)
koszi
Előzmény: E30Allrad (52)
E30Allrad Creative Commons License 2003.09.07 0 0 52
lviz:

Oli tegnap igazoltan távol volt......jelentkezni fog.........

lviz Creative Commons License 2003.09.05 0 0 51
nos megkerestelek...de eddid semmi nem tortent.
lövőkeoli Creative Commons License 2003.09.03 0 0 50
Üdv a Gyűjtőknek!

A hatástalanított eszközök adásával és vételével
foglalkozom. Ha valakinek kellene olcsó, vagy ritka eszköz keressen meg akár az alanti mail címen: Fegyvereszoli@freemail.hu
By: Oli

Előzmény: repepe (49)
repepe Creative Commons License 2003.03.26 0 0 49
Szia!

Tippek a Hatastalanitott fegyver topicban, hogy hol lehet beszerezni oket.

Eloljaroban, hogy azert arra nincsenek ugy elszallva az arak, bar meg itt sem olcsok.

Csovi: repepe

don_kihote Creative Commons License 2003.02.05 0 0 47
Teve utcába biztos. Ugyis oda visznek be, ha megtalálják nálad, kivéve ha vidéki vagy, de ott meg verekednek a rendőrök / esti híradó/, tehát ott sem egészséges.
Előzmény: lviz (45)
fazekaslaci Creative Commons License 2003.02.05 0 0 46
Milyen kalibert keresel ?
Cserelhetunk is..

Laci

lviz Creative Commons License 2003.02.05 0 0 45
Hello!
Nem tudja valaki,hogy hogy lehet hatastalanitott loszerhez jutni?(illetve hol lehet :)
Koszi
lviz
don_kihote Creative Commons License 2003.02.01 0 0 44
Hali!
Hát megbolondult kend, hát megbolondult kend, hogy mindent kétszer mond, hogy mindent kétszer mond?
Előzmény: Sipaki Lóránd (42)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.31 0 0 43
dehogynem!
mondtam is magamnak, vajon miért használtak az első világháborúban már mordernnek mondható töltényt régi, jórészt fekete lőporra tervezett és gyártott nagyon-nagykaliberű revolverben? nem tudom. mondtam. nem tudhatták, hogy felrobban? de! akkor? kipróbálták! és? mit és? ezt nekem is ki kell próbálnom. ne csak gondolni, meg olvasni róla, hanem tudni, hogy mit lehet. hogy ne etessenek balfaszságokkal, amiket el kell hinnem, mert nincs más forrás, mint az irodalom.
Előzmény: gvass1 (40)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.31 0 0 42
igen nagy előnye, hogy kipróbálható.
25-40 grain-ig.
:)
öt sört nem is tudok kérni, csak ha leveszem a cipőm.
mindkettőt.
szerintem magasan jobb a gasser tára mint a dragon-é.
nincs a tárakasztónak bemart ellenformája a tárban ami gyengítené pont a legnagyobb nyomásnak kitett részt, hanem ellenkezőleg, egy plusz koszorúról emelkedik ki.
nagyon stramm revolver. imádom.
Előzmény: don_kihote (38)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.31 0 0 41
igen nagy előnye, hogy kipróbálható.
25-40 grain-ig.
:)
öt sört nem is tudok kérni, csak ha leveszem a cipőm.
mindkettőt.
szerintem magasan jobb a gasser tára mint a dragon-é.
nincs a tárakasztónak bemart ellenformája a tárban ami gyengítené pont a legnagyobb nyomásnak kitett részt, hanem ellenkezőleg, egy plusz koszorúról emelkedik ki.
nagyon stramm revolver. imádom.
Előzmény: don_kihote (38)
gvass1 Creative Commons License 2003.01.30 0 0 40
hmm,
Sipaki ur meg engem arra emlekeztet, mintha a valaki Pedofil Pride Day felvonulast tartana:-))

Az alant leirtakbol ugyanis nyilvanvalo, hogy azok teljesen illegalisak. Megis buszken reklamozza oket.

Ezek a regei, joreszt feketeloporos toltenyre tervezett, nagyon gyenge minosegu acelbol keszult fegyverek persze ideig-oraig lehet, hogy elviselik az effele baromsagokat, de aztan egyszercsak robbannak.

Mondjuk azt megemlitenem, hogy a BP-re optimalizalt fegyvereket meg manapsag is csak 700-900 atmoszfera maximalis gaznyomasra vizsgaljak, a .45 ACP-e meg cca. 1800 bar is lehet.

Vagy te ezt nem tudtad?

Előzmény: Sipaki Lóránd (35)
don_kihote Creative Commons License 2003.01.29 0 0 38
Ha a 8x57 IRS-re gondolsz olyan tényleg van, de hogy ezt levágva belepaszírozni egy revolverbe, ilyet még nem hallottam. Pedig sok marhaságot hallottam, de attól még lehet, hogy igaz. Hüvelyrobbanás garantált nem? Te is úgy kéred a kocsmába az öt sört, mint az asztalosok?
Előzmény: Sipaki Lóránd (37)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.29 0 0 37
peremes, 8mm kaliber, 53mm hüvelyhossz.
de lehet, hogy 57.
palacknyakú, a hüvely alja pont .45-ös a felesleget le kell vágni.
:)
ha elírtam a kalibert akkor bocsika.
Előzmény: don_kihote (36)
don_kihote Creative Commons License 2003.01.29 0 0 36
Hali!
Bocsánat, de kiborult a köcsögöm! Én még nem hallottam: 8x53R lőszerről.
Előzmény: Sipaki Lóránd (35)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.29 0 0 35
láttam ma a tévében egy pedofil városatyát.
te öregem pont úgy viselkedsz mint ezek az érdekes hajlamú emberek a kis piszkos vágyaikkal.
mindig mellé beszélnek, de azért nem állják meg, hogy kiéljék magukat. mulatságos vagy.
talán nem érted a párhuzamot, de ne bánkódj, nem lehet minden egyszerű.

oldtájmer forgó pisztolyok csak akkor robbannak, ha nem vesszük figyelembe a lőszerigényét.
például az 1874-M Gasser műkszik a .45 acp-vel, a .44-es speciállal, sőt még a 8x53R vadászlőszerből faragott bp-vel töltött médhómmal is.
de .44-es magnumot nem erőltetnék.
a legizmosabb a házi gyártmány, a legpontosabb a .45 acp.
sima fmj lövedékkel.
:)
a legkedvesebb golyó köpködők a .22-es ritikül pisztolyok. némelyik gyári állapotban vészelte át a múlt századot. ezekbe talán short lőszer illik a dob rövidsége miatt. vagy a 6mm-es flóbert.
én nem szoktam felrobbanni mint a negyvenötös glockkok amire felhívtad a szives figyelmemet a múltkor.

Előzmény: Törölt nick (34)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.28 0 0 33
:)
azt hiszem, hogy egy kicsit te is ideges vagy.
félsz valamitől? van okod befosva lenni? nem vagy bűnöző, gondolom, akkor meg mi a farkasvakság tört rád haver?
Előzmény: Törölt nick (32)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.27 0 0 31
kedves Gábor!
javíthatatlan idealista vagyok. komolyan hiszek abban, hogy ami jár az jár. például a szabad fegyver tartásban. sima szabadság vágy. itt majd' mindenki ilyeneket mond, hogy: nem velem van! én/mi nem vagyok/vagyunk olyanok! ami persze így is van. én is mondanám, ha igaz lenne, de az én esetemben nem igaz. én nem futkosok sok-sok pénzzel ügyvédhez, ha garmvölgyi alkesz gerzson lenyomoztat.
komolyan gondolom azt amit Te is propagálsz a kaliberben és itt is, miszerint sokkal kevesebb áldozat lenne ha visszalőhetnének.
csak némileg mondjuk úgy radikálisabban állok a kérdéshez mint Te.
bár Te is radikálisnak tüntél a magad idején.
:)
Előzmény: gvass1 (30)
gvass1 Creative Commons License 2003.01.27 0 0 30
hi,
Kedves Lorant,
igazan nem azert mondom, de imho 2 eset lehetseges az itt vegzett amokfutasod kapcsan:

1. Garamvolgyi urek csapata hamarosan lenyomoz IP-cim alapjan es zart helyen szorhatod a hasonlo okossagokat

2. Kiderul, hogy te is az emlitett csapat eltagja vagy, es jol szivatod/lebuktatod itt a nepet, buntethetetlenseged nyugodt tudataban.

Nos?

Előzmény: Sipaki Lóránd (29)
Sipaki Lóránd Creative Commons License 2003.01.27 0 0 29
szia fazekas laci.
elmondok neked egy titkot.
hajolj közelebb egy kicsit.
így ni.
sose lesz oldtájmer forgópisztolyod, csak úgy, ahogy nekem. és ha lesz, egészen közel hajolhatsz, mert álszent pöcs vagy. persze ha nem lesz, akkor becsületes kiskölök vagy.
ez nem túl bonyolult ugye?
Előzmény: fazekaslaci (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!