Keresés

Részletes keresés

Manolya7 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 940
Sziasztok!
Ti kaptatok már e havi számlát a közös képviselőtől? Mert én nem, remélem nem a postaláda problémám miatt.
Előzmény: Roan1 (939)
Roan1 Creative Commons License 2009.12.18 0 0 939
Lehet, hogy egy katona-család költözött föléd, és a gyerekek már az első lépéseiket is díszlépésben teszik meg:)
Előzmény: Manolya7 (938)
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 938
Szerintem odavágják a lábukat ahogy fel le mennek, mondjuk lehet hogy futnak vagy táncolnak vagy én nem tudom mi mert durván hallatszik a "hupogás":D Meg mondjuk az én lakásom elég üres, gondolom ezért is jobb a hang terjedése. Na mindegy ma este tűrhetőbb volt.
Jó éjt
Előzmény: Lakó_001 (937)
Lakó_001 Creative Commons License 2009.12.16 0 0 937
A zajokról jut eszembe, nálunk meg a B-1 folyosón az utolsó lakások felől hangos zúgás hallatszik, mint amit transzformátorházak felől lehet hallani. Időnként abbamarad, majd pár perc múlva ugyanazzal a lendülettel folytatja. Remélem nem lesz valami elektromos probléma, hiányzik, hogy leégjünk miatta. Bár lehet, hogy a sok beázás közül valamelyik majd eloltja.

Mi az a hupogás, a huppanás hangja? :-)
Előzmény: Manolya7 (935)
Roan1 Creative Commons License 2009.12.16 0 0 936

Szia!

 

Az említett jelenséghez nem tudok hozzászólni, de azt tudom, hogy felülről sok minden lehallatszik. Ha valaki magassarkú cipőben közlekedik a lakásban, annak különösen jó az akkusztikája, a zuhanyzás mellett:)

 

Így ezúton kérnék mindenkit, hogy legyen tekintettel a többiekre, és extrém időpontokban a lehető legkevesebb hanghtással terhelje környezetét:)

 

Köszi

 

R

Előzmény: Manolya7 (935)
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 935
Sziasztok!
Kezdem unni, hogy fél 12kor, meg amúgy is a B605ből állandó hupogás hallatszik, nem tudom mit csinálnak, de ugyanezt reggel is hallani. Bármit csinálok, ha netán aludnék igen zavaró. Más is tapasztal hasonlókat?
Katica_bogár Creative Commons License 2009.12.13 0 0 934
Jelentem megtörtént a levegőtlenítés vagy mi, most meglátjuk, azt mondta a szerelő vagy ez a baj, vagy a kazánban kevés a nyomás...

Meglássuk a mai éjszakát...
Előzmény: A.6.0.1. flat (933)
A.6.0.1. flat Creative Commons License 2009.12.13 0 0 933
Szia,

 

Ja hát ez érdekes…

Csak tipp:

Nem lehet hogy levegő szorult belé és ki kellene engedni?

(Szerintem nme ez lesz a megoldás, de más nem jut eszembe)

Kellemetlen lehet ezt hallgatni, valóban.

Előzmény: Katica_bogár (932)
Katica_bogár Creative Commons License 2009.12.13 0 0 932
Az normális, hogy nekem zubog a radiátor? Mintha egy kis privát vízesés lenne benne?
Ami zárójelesen baromi idegesítő és nem lehet tőle aludni, mert vagy 2-es fokozaton van és nem jéghideg és nem csobog, mint egy szökőkút vagy 3/ nagyobb fokozaton viszont akkor házi patakom van. Egyrészt kényszeresen ellenőrzöm, hogy nem folyik-e belőle, másrészt persze tudom, hogy feltöltődik vízzel, ami a rendszerben van és ettől zubog, viszont akkor miért 5 órája zubog? eddig mi volt benne? és miért nem hagyja már abba????
Bocsánat, a több órás koncentrálás, hogy aludni fogok, nem zavar a rohadt csobogás, igenis alszom, kicsit idegbeteggé tett....
Szóval kérdés:
Másnak is privát szökőkút hangú a radiátor?
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.08 0 0 931
B606os lakás tulajdonost csak úgy megkérdezném milyen jogon cserélte ki (vagyis az én postaláda címkémet kidobva) az ő nevére az én postaládámat? Mindenkinek van postaládája névre szóló. Az az enyém már vagy egy hónapja, gondolom mert csak az én kulcsom nyitja. Nem igazán volt ez kedves dolog, főleg hogy leveleket várnék. Úgyhogy én ma visszahelyezem az én nevem, a név táblát megtalálja a postaládákon. Azért nagyon szépen köszönöm, igazán kedves tetszik lenni! Üdv
A.6.0.1. flat Creative Commons License 2009.12.07 0 0 930
A Doktornő már 3 hónapja nincsen és sokáig még nem is lesz, mert ha jól tudom csípő műtéten van.

Én is hasonlóan jártam az Úrnál.

Tüdőszűrőn voltam szeptemberben, majd Ct re küldtek onnan. Közben szarul lettem. A doki kikapta kezemből a röngent és közölte, hogy igen hát akkor menjek el és nézessem meg. De hogy fájt a mellkasom stb azzal nem foglalkozott, mondta, hogy majd ha megvan az eredmény (még erre 3 hetet kellett várni!) utána.

Egy hétig még szenvedtem meg vettem magamnak vitaminokat, köptetőt stb, ésa közben paráztam tekintettel a H1N1- re meg a tüdőszűrés eredményére

 

Aztán amikor bevittem, hogy okés a dolog, akkor meg szinte kihajtott, pedig betegácsiba sem kérettem magamat. A segítő asszisztens hölgy úgy szólt az orvosra, hogy had írja már be a gépbe hogy Ct-n voltam.

Szörnyű az a szemüveges pasi. Nekem róla mindig Sebeők János jut eszembe. Tök olyan! :-))

Előzmény: Zenith1865 (928)
A/203 Creative Commons License 2009.12.07 0 0 929

Sajnos az a szomorú tapasztalaton, hogy hajnalban  még mindíg nincs melegvíz!!!

A mai nap 6.00-6.30-ig próbálkoztam meleg vizet engedni, de sajnos nem sikeredett!!!

Mégis csak meg kéne nézetni a kazán beállítását!!!

 

 

Előzmény: Képvisel (920)
Zenith1865 Creative Commons License 2009.12.07 0 0 928
Az Orczy út 31. szám alatti orvosi rendelő valóban rendezett és szép.
Azonban röviden elmesélem legutóbbi tapasztalatomat, más embereket megkímélendő...
Dr. Ferenczy Judit a háziorvosom, aki valóban becsületes Doktornő -csak ajánlani tudom-. A betegségemre eső időszakban azonban beteg volt, és helyettesítő orvos látta el feladatait (Dr. Schramek József). November 16.-án jelentem meg a Doktor Úr rendelésén (többet nem lesz rá példa). Tünetek: váladékos köhögés, fulladás, láz, fej és erős,szúró mellkasi fájdalom. A "vizsgálódás" hozzávetőleg 3 percet vett igénybe. Ezen idő elég volt arra, hogy megállapítsa: fiatal vagyok, nincs szükségem kezelésre, nem is kaptam. Számomra is elég volt, hogy megállapítsam: itt egyáltalán nem foglalkoznak Velem.
3 nap elteltével (ekkorra a környezetemet végigfertőztem) már a Szent László kórház fertőző belgyógyászati osztályán feküdtem, fertőző mandulagyulladás, valamint mellhártyagyulladássá fokozódott, tüdőgyulladás kíséretében.
Mikor visszavittem a kórházi zárójelentést a következő mondat kíséretében: "A Főnököm a lelkemre kötötte, hogy csak teljesen gyógyult állapotban menjek vissza dolgozni", a következő válasz fogadott, idézem: "Manapság ilyen módszerrel próbálnak megszabadulni az alkalmazottaktól, csendben kezdjen el új munkahelyet keresni."
ŐSZINTÉN REMÉLEM, hogy nincs igaza, és hogy ez a mentalitás a mai, nehéz helyzetben sem általános!
No comment.
Előzmény: Jackopower (686)
Képvisel Creative Commons License 2009.12.03 0 0 927
Köszönöm megkaptam!
Előzmény: megyerizs (926)
megyerizs Creative Commons License 2009.12.03 0 0 926
Mi már egyszer bedobtuk, de rajta vagyunk a listán.
Ma reggel bedobtam újra.
A402
Előzmény: Képvisel (922)
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.03 0 0 925
Hát a lakással nem állunk sehogy, azóta semmit nem tudtunk venni bele, majd szép apránként. De így is megvagyunk. Most elég zsúfoltak a napjaim zh, zh hátán na meg a meló. Nem tudom mikor tudunk átmenni vagyis bemutatkozni, de megejtjük ígérem.
Előzmény: Roan1 (923)
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.03 0 0 924
Eddig minden rendben a meleg vízzel és a fűtéssel is.
Előzmény: Képvisel (922)
Roan1 Creative Commons License 2009.12.03 0 0 923

Szia Manolya7!

 

A közös képviselőnk olvassa le a vizet és a fűtést, így ezzel nem kell törődni.

 

Lakással hogy álltok? Valamikor már megejthetnénk a bemutatkozást.

 

üdv

 

R

Előzmény: Manolya7 (921)
Képvisel Creative Commons License 2009.12.03 0 0 922
Kedves Tulajdonosok!
Csak azoknak kell bedobni, akiknek a lakáson belül van az órái. És az az egy lakó aki kicserélte a szekrénye zárát. B205;
Várok visszajelzést a meleg vízzel kapcsolatban.
Közös Képviselő
Előzmény: Manolya7 (921)
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 921
Most mindenkit kér hogy dobja be, vagy csak azokat akiket felsorolt?
Én nem dobtam be semmit, de nem sorolt fel. Mi van ilyenkor, nekem eddig senki nem mondta hogy le kell olvasni és bedobni?Bocs ha kicsit tájékozatlan vagyok. Köszi:)
Előzmény: Képvisel (920)
Képvisel Creative Commons License 2009.12.01 0 0 920
Kedves Tulajdonosok!

Tegnap ismét a kazán beszabályozásra került. Garanciális! Teljes elektronika cserével.
Rendszeresen önállóvá vált, nem a beállított értékek szerint végzi a víz, fűtés hőfokot.
reggel 5:30- tól este 23:30 ig van 55 fokos meleg víz.
Fűtés: A beruházó kérésemre, minden lakásban (eladatlan) fűt. A kazánház automata, de külső hőérzékelővel ellátott. Ez azt jelenti, hogy ha kint "meleg van" a lakások fűtését leszabályozza. Ezért van, hogy a radiátor langyos. Ennek ellenére a gázszámla 663.268,-Ft volt Ki van fizetve! Félő, hogy a hideg beállta után 1 000 000,-Ft felett lesz. Most, hogy már "mindenki fűt" az egységár csökkenése várható! (nagyobb az osztószám) Kérek minden tulajdonost, mérőóra állásait a közös képviselő ládájába dobja be. Pontosítok: A102;A103,A108;A202;A402;A702;
B205;B208;B209;B309;B506;
Ha valaki látja őket, köszönettel venném, ha nevemben megkérnétek, hátha elfelejtette bedobni. A decemberi elszámolásban minden tulajdonosnak levonom a rezsi előleg címen befizetett összeget. A tartozás, vagy a túlfizetés a tényleges összeg! Különösen azon Tulajdonosok akiknek tartozása a 6 hónapi közös költség nagyságát meghaladja a tartozás összege!
Kérek mindenkit, hogy december 15,-ig az összeget befizetni szíveskedjen.
Bárkinek bármilyen kérdése van, keressen!

Tisztelettel: Közös képviselő




Frencis Creative Commons License 2009.11.26 0 0 919
Javaslom, hogy a panaszaitokat hivatalos levél formájában juttassátok el a Maya Holdings-nak és a közös képviselő úrnak is. Talán úgy esélyesebb, hogy változik valami. Tegnapi nap folyamán én írtam nekik egy levelet erről a tarthatatlan állapotról, csatoltam hozzá egy garanciális javítási igény bejelentőt. Remélem mihamarabb megoldódik a helyzet. Én már több napja barátok fürdőszobáját használom, mert reggel nálam egyáltalán nincs melegvíz. A közös képviselő szerint ez csak nálam probléma, de ezek szerint az A505-ben is.
Előzmény: A505 (917)
A505 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 917
Szertném kérni a Tisztelt Közös Képviselő Urat, hogy a melgvíz problémát mihamarabb orvosolja.
Mivel a héten eddig minden reggel f7-és 7 között NEM volt melegvíz, de még csak langyos sem.
Ez borzasztó állapot.
2 hónapja azt mondt, hogy a kazán beállításán múlik.És költségcsökknetés miatt éjszaka nem megy.
Ezt teljesen megértem. És egyetértek.
De kérem a reggeli 7 óra az már nem éjszaka.
És nonszensz, hogy nem lehet zuhanyozni.

Köszönettel

A505
Manolya7 Creative Commons License 2009.11.24 0 0 916
Nálunk eddig 2-3szor volt olyan hogy csak langyos víz volt és kb egyszer hogy hideg víz volt. A fűtés az érdekes, felkapcsolom 3-4re a radiátort és egy ideig fűt de sosincs dög meleg sehol. A fűtés számlára azért kiváncsi leszek.
Előzmény: Frencis (915)
Frencis Creative Commons License 2009.11.24 0 0 915
A közös képviselő csak panaszkodik, hogy a lakók nem fizetik a közös költséget! És persze mindig az szív, aki fizet rendesen...
Előzmény: A.6.0.1. flat (914)
A.6.0.1. flat Creative Commons License 2009.11.24 0 0 914
Szia,

Korábban volt ezzel kapcsolatosan egy össze röffentett közgyűlés, ott mit sikerült elintézni a közös képviselővel?
Előzmény: Frencis (913)
Frencis Creative Commons License 2009.11.24 0 0 913

Nincs melegvíz... Pócsi Sándor közös képviselő urat reggel 6-kor hívtam. Jelezte, hogy újra hiba van. De könyörgöm, minden reggel hiba van??????????????????????????? Minden este hiba van???????????????

Előzmény: Frencis (912)
Frencis Creative Commons License 2009.11.23 0 0 912
Én reggel korán megyek el, este későn érek haza. A baj csak az, hogy a helyzet hétvégén sem sokkal jobb. Ma délután a lakásomban 17 fok volt. Ez normális???
Előzmény: Manolya7 (911)
Manolya7 Creative Commons License 2009.11.21 0 0 911
Reggel fél 7 hideg víz, délután fél 4 langyos víz! Lehet furcsa a napi rendem, de én éjszaka dolgozom és ilyenkor úgy, csak megfürdenék forró vízben! Nem hinném hogy túl nagy luxus lenne, vagy mégis? Forró vizet akarok!:)(
Előzmény: Frencis (909)
D33-as Creative Commons License 2009.11.20 0 0 910
Aki idegeskedni szeretne az a Sopronbanktól kérjen hitelt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!