Keresés

Részletes keresés

eref Creative Commons License 2004.12.15 0 0 183

2003.10.08:

 

A karácsonyi piacra egy antológia jellegű Box fog kijönni, mely egy exkluzív csomagban fogja tartalmazni az Ördög Állarcosbálját, a Most, Múlt, Lesz című albumon már megjelent ausztrál demófelvételeket és sok kalózfelvételt, eddig meg nem jelent unikumot...

Van ilyen lemez?

 

Jövő farsangra az Operaházban akar szervezni egy nagy Syriuskoncertet, ahol teljes terjedelmében előadnák a Devil's Mascarade új köntösű átdolgozott zenei anyagát kiegészítve a többi nagy klasszikus Syrius repertoárdarabbal

 

Volt ilyen koncert?

Előzmény: Don Valentino (180)
Szpokszakáll Creative Commons License 2004.11.23 0 0 182
Jackie idén (2004) nyáron is volt Mo-n. Elég sok helyen játszott, pl. a saját zenekarával (a felesége + barátai), illetve az Urban Noises zenekarban játszó magyar barátaival (Millenáris park, június), amelyen saját népdalfeldolgozásait is játszotta. Jackie egyébként az Urban Noises "Gray Days" című lemezén is énekel és játszik pár dalban.
Don Valentino Creative Commons License 2004.11.23 0 0 181
Kis interjú Orszáczkyval: http://www.passzio.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=3994
Don Valentino Creative Commons License 2003.10.08 0 0 180
Uj hirek a http://hard.fplanet.hu cimu rocklaprol:
A karácsonyi piacra egy antológia jellegű Box fog kijönni, mely egy exkluzív csomagban fogja tartalmazni az Ördög Állarcosbálját, a Most, Múlt, Lesz című albumon már megjelent ausztrál demófelvételeket és sok kalózfelvételt, eddig meg nem jelent unikumot...

A kiadvány egy DVD- t is fog tartalmazni, melyen az ABC (Australian Broadcast Corporation) által annak idején felvett TV show mellett korabeli 8mm-es felvételek, riportok lesznek, illetve a 2001-es margitszigeti koncertből is válogatnak. A project egy sorozat első darabja lesz, remélhetőleg a többi régi nagy magyar zenekarnak (pl. a Kexnek) is fogank szentelni egy ilyen dobozt.

A kiadvány produceri teamje: a Hungaroton, Kóbor János, Csonkics Károly (Darshan) és az a Novák Emil, aki a Most, Múlt, Lesz albumot is kitalálta és megcsinálta. Novák úrnak van egy másik nagy terve. Jövő farsangra az Operaházban akar szervezni egy nagy Syriuskoncertet, ahol teljes terjedelmében előadnák a Devil's Mascarade új köntösű átdolgozott zenei anyagát kiegészítve a többi nagy klasszikus Syrius repertoárdarabbal

Don Valentino Creative Commons License 2003.06.16 0 0 179
A Devils Mascarade szoveget Jackie papirrol olvasta es vegigbakizta-dudoraszta. De most legalabb nem a piccolo basszon jatszott, hanem egy rendes Fenderen. Pataky persze megint szintizett, pedig ott allt az a jo kis Hammond a sarokban.
Szerintem ez volt az utolso Syrius koncert.
Előzmény: Don Valentino (178)
Don Valentino Creative Commons License 2003.06.16 0 0 178
Na megvolt:
A Nagy Syrius legkisebb felallasaban. (Pataky, Jackie, Veszelinov)

Feelin Allright
I've Been Down This Before
Manic Depression
Strawberry Fields
Devils Mascarade

En mondjuk mar koncert elott tudtam, hogy mi lesz, hogy ez max 20 perces kis odapottyentes lesz, es nekem igy is jo volt, de szerintem a nezok tobbsege atbaszva erezte magat es jogosan.
Orszaczky and friends jo volt, az huzta ki a bulit a szarbol.
Es ez a Focus is tetszetos volt, en elotte sosem hallottam oket.

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.14 0 0 177
Nincs meg valakinek a 'Family Lore' CD?
Don Valentino Creative Commons License 2003.06.13 0 0 176
Biztos agyonprobaltak megint magukat. :o(
Előzmény: Törölt nick (175)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.13 0 0 175
A vasárnapi koncert plakátjait átragasztották; fellép a SYRIUS is! :)))
Előzmény: syrius (171)
Don Valentino Creative Commons License 2003.06.06 0 0 174
Holnap menjetek Orszackyra!
Don Valentino Creative Commons License 2003.05.26 0 0 173
Ja es az offhoz: ami kesik nem mulik. :o)
Előzmény: syrius (171)
Don Valentino Creative Commons License 2003.05.26 0 0 172
Hat valahog igy gondolom en is. Egyszer jo volt, masodjara mar meggondolnam, hogy egy olyan alulprobalt produkciot mennyire ertekelnek.
Előzmény: syrius (171)
syrius Creative Commons License 2003.05.26 0 0 171
Részletek?
Én egyébként csak azt láttam, hogy "O. Jackie és barátai" jelent meg a Focus együttes előtt a plakátokon az eddigi Syrius helyett. Ez még jelentheti a "maradék" csapatot, meg kérdés, hogy a tavalyi repertoár vonzana-e nagyobb közönséget. Őszintén megvallva 20 év után izgalmas volt a várakozás tavaly, jó volt a koncert, de nagyjából ugyanazok, ugyanazzal nem tudnának rávenni egy újabb koncert megtekintésére, főleg a bőség zavara miatt (na meg azért is mert vagy 6-8 korabeli koncertfelvétel is a kezembe került, igaz gyengébb minőségűek)
OFF: Egyébként ráér :-))
Előzmény: Don Valentino (170)
Don Valentino Creative Commons License 2003.05.26 0 0 170
Hat szoval elmarad a juniusi moka.
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.08 0 0 169
www.rockmuzeum.ini.hu
Előzmény: Zser (168)
Zser Creative Commons License 2003.04.08 0 0 168
koncertfelvétel a hetvenesévekből?
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.07 0 0 167
Ezek a dolgok egy bizonyos szinten tul nem ugy mukodnek, hogy kuggye kazit, osztan hajra.
:) igen, tudom.. én sem így gondoltam...
Előzmény: Don Valentino (165)
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.07 0 0 166
De remelem a kispolszkit nem vitte a kameraval, meg a parkolocedulakkal? :o)
Előzmény: syrius (161)
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.07 0 0 165
Ezek a dolgok egy bizonyos szinten tul nem ugy mukodnek, hogy kuggye kazit, osztan hajra.
Foleg nem mikor a hazai helyzet ennyire fokozodik, hogy hamarosan esetleg koncert is lesz, sot en ugy tudom, terveznek egy ujabb arhiv felvetelekbol kiadando CD-t.
Előzmény: Törölt nick (163)
syrius Creative Commons License 2003.04.07 0 0 164
Mit lehet erre mondani? -:)
Egyébként csodát ne várj és a szerzői jog se az enyém.
Előzmény: Törölt nick (163)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.07 0 0 163
"70-es Syrius CD"??? Koncert? És hozzá lehetne jutni valahogy?...
Előzmény: syrius (159)
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.07 0 0 162
Akkor a koncerten talalkozunk. Remelem lesz.
Előzmény: syrius (161)
syrius Creative Commons License 2003.04.07 0 0 161
OFF: Valszeg kikapcsolta aki ellopta ( a kamerámmal együtt:-(
Egyébként csak őrizd és mivel a lakásom még nem lopták el ott megtalálsz. Nem sürgős, én se kényeztettelek el gyorsaságommal:-)
Mellesleg a Bródy Pallai Péteres BBC interjú leszedhető az internetről így a szalag további kereséséről lemondtam.
ON : majd a koncert után
Előzmény: Don Valentino (160)
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.06 0 0 160
Mindig ki van kapcsolva a mobilod, pedig mar reg visszaadtam volna a szalagot, de a levelekre sem reagalsz.
Napkozben hivtalak, lehet, hogy az a baj? Esetleg munka kozben nincs bekapcsolva.
Előzmény: syrius (159)
syrius Creative Commons License 2003.04.06 0 0 159
Nekem nem szóltak, pedig a veszelinovnak elküldtem a 70-es Syrius CD-t :-)
Előzmény: Don Valentino (158)
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.04 0 0 158
Syrius
Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.04 0 0 157
Jackie saját csapata vagy Syrius? (milyen felállásban?)
Előzmény: Don Valentino (156)
Don Valentino Creative Commons License 2003.04.04 0 0 156
Azt rebesgetik, hogy junius 15 en UJRA KONCERT LESZ!!!!!
Don Valentino Creative Commons License 2002.10.12 0 0 155
Syrius mivel ugy tunik nem olvasod az emiljeidet ide irok. A minoseg tenyleg olyan amilyen, de en ezekhez mar hozzaedzodtem, es mivel nincs mas, ennel nincs is faszabb. Viszont kerdes: nalad is athallatszik a masik sav? Mindent megprobaltam fejallitas urugyen, de semmi eredmeny, athallik a masik sav, foleg a csendesebb szoloreszeknel nagyon zavaro. Megprobalkozom meg egy studioban valamit ugykodni, de nem sok remeny van a jobb minoseg kicsiholasara.
Mindenesetre es mindennek ellenere isten vagy, hogy felvetted annak idejen.
Előzmény: syrius (154)
syrius Creative Commons License 2002.10.01 0 0 154
Már hogy volna az. Viszont a beugrón túlmenően mennyi ott a férőhely? Kötelező (vagy illendő) fogyasztás van?
Előzmény: blzoli (153)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!