Keresés

Részletes keresés

Leakiloval Creative Commons License 2013.06.23 0 0 1611

Kedves Zsolt!

 

Ahhoz, hogy sikeresen tudjunk Neked segíteni, több információra lenne szükségem( magasság, jelenlegi testsúly, mennyit szeretnél fogyni és mennyi idő alatt, milyen a jelenlegi életmódod, mozogsz-e stb). Egy testsúlycsökkentés nem csak abból áll, hogy kevesebbet eszel. A www.leakiloval.hu oldalon több információt találsz. Ha felmész az oldalra, a kapcsolat fül alatt tudsz Nekünk írni és személyreszabott választ tudunk adni.

Előzmény: Törölt nick (1610)
humbat Creative Commons License 2013.06.08 0 0 1608

Aki elszánt, annak tudom ajánlani a lébőjt kúrát 5-7 napra - akár 5-10 kg is lemehet vele. Persze előbb mindenki olvasson alaposan után :-)

Leakiloval Creative Commons License 2013.06.02 0 0 1607

Mindenképpen szeretnénk elmagyarázni, hogy bogyók nélkül is lehet a kilókat leadni, és ezzel a módszerrel nem veszélyeztetjük az egészségünket, és a megnyúlt bőrt.

 

Mivel nagyon sok ember szeretne megszabadulni a kilóitól és sok téves információk vannak, ezért úgy gondoltuk a párommal együtt, hogy létrehozunk egy olyan oldalt, ahol a testsúlycsökkentéshez szükséges 4 lépést bemutatjuk.

 

Bővebb infó: http://www.leakiloval.hu

 

1. DÖNTÉS

Szeretnél-e fogyni, az esetlegesen felmerülő nehézségek ellenére is végig fogod-e csinálni. Itt mindenképpen szeretnénk Melletted lenni és figyelni az eredményeid. Segíteni abban, hogy reális célt tudj állítani (mennyi idő alatt, mennyi súlytól akarsz megszabadulni). A reális célállítás megkönnyíti, hogy elért a végső célt és ki is tarts addig.

2. ÉTKEZÉSI SZOKÁSAID MEGVÁLTOZTATÁSA DIETETIKUS SEGÍTSÉGÉVEL

Mivel a sikeres testsúlycsökkentés 65%-a az étkezésen múlik, ezért egy dietetikus szakember mondja el, hogy hogyan tudunk az étkezési szokásainkon módosítani és szükség esetén egyénre szabott étrendet állít össze. Természetesen éhezés nélkül, hiszen az ételt élvezni kell.

3. MOZGÁS

Egy mozgás tréner elmondja, hogy miért fontos a mozgás, bemutat néhány olyan gyakorlatot, amit otthon is el lehet végezni. Ha mégis úgy gondolod, hogy motivációra van szükséged és csoportban jobban menne akkor különböző teremben végezhető sportokat is bemutatunk. A trénerek itt is segítenek és szükség esetén számodra elkészített edzéstervet adnak oda. A mozgás a sikeres testsúlycsökkentés 25%-át adja.

4.POZITÍV HOZZÁÁLLÁS, AMI A SIKERES TESTSÚLYCSÖKKENTÉS 10%-ÁT ADJA

Mindenképpen itt arra kell figyelni, hogy ne a mérlegre állj, ne nézd a kilókat folyamatosan, hanem esetleg heti szinten a cm-k csökkenését figyeld, amit egy fogyási napló segítségével nyomon tudsz követni. Ebben az esetben is melletted állunk, ha megakadnál, vagy úgy érzed, hogy feladnád, elérhetőek vagyunk tudsz velünk beszélni és átlendítünk a holdponton.

mixmail Creative Commons License 2013.05.13 0 0 1605

Reklám fogás. Csak ettől nem fogsz lefogyni. Nincs fogyasztó étel/vagy csodaszer. Vannak ételek, amik serkentik az anyagcserét vagy javítják az emésztést, de ezek a hatások olyan csekély mártékűek, hogy önmagukban semmit sem érnek és ezeket a tulajdonságokat reklámfogásként használják a forgalmazók a nagyobb profit érdekében.

 

Ha fogyni akarsz: figyelj a kalóriabeviteledre és sportolj rendszeresen (heti 3-4 alkalom min. 45 perc). Itt találsz hasznos kalkulátorokat. Mozgásnak ajánlom az aerobikokot, futást, biciklit, ellipszis gépet, taposó gépet, úszást, görkorit, vagy labdajátékokat.

 

Egyébként sokkal jobb anyagcsere serkentő az erős/csípős ételek. És nem kell külön pénzt kidobni drága kávéra, ami ráadásul még vérnyomás emelő hatású ás aludni sem fogsz tudni tőle.

 

Előzmény: horani (1604)
horani Creative Commons License 2013.05.11 0 0 1604

Próbálta már valaki a zöld kávé -t? Sokat hallok mostanában róla, de nem tudom kipróbáljam-e vagy ez is csak újabb igéret?

http://zoldkave.net/ Itt olvastam, hogy zöld kávéban található klorogénsav miatt olyan hatásos, de volt már akinek segített? mennyi idő alatt lehet leadni 5 kilót?

 

Köszönöm

Anita

ikoko2 Creative Commons License 2013.05.09 0 0 1603

Akkor ezt a Slimm-Ball-t még senki nem próbálta? Pedig reklámozzák rendesen.

Amúgy azt sem értem, hogy miért nem szerveznek fogyókúrás táborokat. Persze nem 5*-os szálloda szinten, hanem olcsóbban hozzáférhetően. Pl. miért nincsenek paleo-táborok?

1-2 hétre rengetegen befizetnék magukat, próbára, hogy van-e eredmény. Paleo étkezés, némi mozgás, úszás, séta stb.-re gondolok. Mert nem lehetne milliókat keresni rövid időn belül? Pedig hány ezer embernek lenne rá szüksége. Otthon egyedül nem sokan vacakolnak ilyen kaják előállitásával, de csoportban még élvezni is lehetne.

Biztos, hogy lenne benne pénz is,  csak persze nem pénzhegyek. Társadalmi hasznossága meg felmérhetetlen lehetne.

Előzmény: ikoko2 (1600)
yogababy Creative Commons License 2013.05.06 0 0 1602

Alakformáló power jóga: http://sportesjoga.ininet.hu/?page_id=21

ikoko2 Creative Commons License 2013.04.25 0 0 1600

Kedves Fórumozók! A gyomorlabdát  /tabl. vagy kapsz.?/  próbálta már valaki? Megdagad

a gyomorban, ezáltal nem tudsz sokat enni. Napi több, mint 1 kg fogyást igér. Ha csak 2o deka lesz az 1 kg, akkor is érdekelne, ha valaki már próbálta. Növényekből állitották össze, ha igaz. Slim-Ball néven én a Blikk Nőkben találkozom a hirdetéssel már régóta.

iluska1949 Creative Commons License 2013.03.07 0 0 1597

Ezzel a szerrel kapcsolatban  meg kellene nézni, még mielőtt kipróbálja " a Forró nyomon 2013-01-30-i "   adást ami a fogyasztó szerekről szól

 

Ezen az oldalon található

 

http://rtl2.hu/musorok/forronyomon/videok 

 

A videó cime/   Kamu fogyasztószerek - ki a felelős? /

 

 

 

Nagyon érdekes és tanúlságos,

 

Ilus

 

 

 

Előzmény: pririmami (1592)
termosz Creative Commons License 2013.01.14 0 0 1594

Én 1 hónap alatt 100 kg -ről 90 -re mentem le ! Elhatározás kérdése és persze az első 2 hét....Nem eszem,iszom cukortartalmú dolgokat , kenyeret ,lisztféleségeket kizártam az életemből . Hust eszem , tojást ,tejtermékeket ,zölségeket , gyümölcsöt , persze mindent kenyér nélkül és ásványviz ! Hetente egyszer csinálok szénhidrát napot csak akkor eszem lisztféleséget DE nagyon keveset ! Este 7 óra után már nem eszem semmit sem ! ki lehet birni.....

És ami a legfontosabb !! MINDEN NAP  100 guggolás, 100 felülés és estefelé kocogok 30-40 percet vagy kerékpározom  ! Hidd el csak akarat kell hozzá !

Előzmény: pririmami (1592)
pririmami Creative Commons License 2013.01.08 0 0 1592

56 éves,126 kg férfi beteg megoldást keres, mert már a szíve, vérnyomása minden kivan. Most kaptunk Angol barátainktól Raspberry keton nevű máélna ízű fogyi tablettá.

arra kérlek benneteket, ha valaki próbálta már, írja meg, legyen szíves a tapasztalatait. Itt élet halá és nem esztétikai kérfés. ha elmegy orvoshoz, azt mondja fogyjon le. Volt itt már paleolit diéta, bicsérdista nyers növény, almakura, felsorolni már nem is bírom.

 

Várom kedves válaszotokat. A Colonicccccx méreg drága de olyan hasmenést csinál, hogy a test vízháztartása is megborul.

 

köszönöm.

Ceci1980 Creative Commons License 2013.01.08 0 0 1591

Sziasztok!

Csatlakozom Beushoz én is csak természetes dolgokban hiszek. Nekem 20 kg kellett leadnom, tavaly találtam rá erre készítményre, ez is csak egy rost anyagot tartalmaz..Nem akarom reklámozni, de ha valakit érdekel, szerintem kérjen ingyenes mintát, megéri!Én ezen az oldalon találtam rá:www.bioplanet.hu/anorexminta1.Örülök ha tudtam vkinek ezzel segíteni!Üdv

Előzmény: kiss.beus (1590)
kiss.beus Creative Commons License 2013.01.06 0 0 1590

Én a természetes fogyasztó növényekben hiszek, mint például a fokhagyma is. Igaz, hogy elég erős a szaga, de nagyon jó hatásai vannak.

Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 1585
Judy961 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 1584

Szép napot mindenkinek!

 

Lehet hogy nem ide való,

de hallot márvalaki a NIDORA kristáy izesítőről / só-cukor/ csomagolásban kapható???

Ha igen esetleg használója is van kérlek írd meg tapasztalatod?

Köszönöm.

 

http://www.nidora.com/hu/users.php

 

A NIDORA® klinikailag bizonyította hatékonyságát. Egy klinikai tanulmányban 2000 résztvevő 6 hónap alatt átlagosan 15 kg-ot fogyott. Néhány NIDORA® használó arról számolt be, hogy diétával és sportolással is kiegészítve több mint 6 hónapon át használta a NIDORA®-t, és a fogyás meghaladta a 15 kg-ot.

enterosgel Creative Commons License 2012.10.19 0 0 1582

       Az egészséges fogyókúrához ajánlom ezt a terméket!

 

Az Enterosgel javítja a gyomor és bél nyálkahártyájának kondícióját, bizonyos mértékig telíti a gyomrot, csökkenti az étvágyat és növeli a vitaminok és tápanyagok felvehetőségét. Ezek együttesen növelik a jóllakottság érzetet.

 

A termék használatával a laza kötőszövet állapota javul. A vízháztartás, a faggyútermelés és sok más olyan funkció javulásával számolhatunk, amelyeknek a megbomlott bélflóra az okozója.

 

További információt a következő oldalon lehet olvasni, ahol meg is rendelhető a termék:

 

http://enterosgel-szakuzlet.hupont.hu

vlacko Creative Commons License 2012.10.18 0 0 1581

mr.Baker Creative Commons License 2012.09.30 0 0 1579

Sziasztok, elég jó terméket talált a párom, 5 hét alatt lement neki 7,5 kg! Csak nőknek jó sajnos, de lehet mellette enni es rendkívül jól rendbe jött az ideg rendszere is tőle.

http://recode-fogyokura.hu/

 

Ő evett ugyanúgy ahogy eddig :)

 

Előzmény: fradista88-felvidek (1576)
fradista88-felvidek Creative Commons License 2012.09.12 0 0 1576

Arcról hogy lehet fogyni? Mert az arcom nagyon pufis, van tokám is. nem tudom onnan hogy tudnék fogyni. A hasamon is van háj, kicsit lóg, de járok konditerembe, szóval az onnan idővel le fog menni (legalább is remélem). valaki adna tanácsot, hogy hogyan lehetne vékonyabb arcom???
Amúgy 175 cm, 80 kg vagyok. 

Héron Creative Commons License 2012.08.13 0 0 1574
Vízfogyasztás: átlag két óránként 4dl, úgy, hogy ebéd és vacsora előtt egy órával mindenképpen igyunk (ekkor lehet kicsit többet is). Étkezés alatt/után nem kell sokat inni. Ha így teszünk akkor az étkezéskor már a gyomrunkban lévő víz miatt kevesebbet fogunk enni. A sok víz miatt az egész szervezet jobban működik, hígabb a vér, könnyebb dolga van a szívnek, a tápanyagok és az oxigén könnyebben eljut a sejtekhez. Alacsony folyadékbevitel esetén az ellenkezője történik: az egész szervezet nehézkesebben működik, káros szinte minden szervre, izomra a besűrűsödött vér.
Előzmény: Héron (1573)
Héron Creative Commons License 2012.08.13 0 0 1573
Étrend: napi bevitel 70-80%-a legyen nyers zöldség/gyümölcs, ezt most nyáron könnyű kivitelezni, emellé levesek, teák, párolt húsok, párolt zöldségek, répacukor helyett nyírcukor/xilit használata, tészták mellőzése, ebbe a pékáruk is beletartoznak. Sok paradicsom, paprika, retek, hagyma. És sok víz (vagy tea).
Előzmény: Héron (1572)
Héron Creative Commons License 2012.08.13 0 0 1572
A valamilyen mozgás nem elég. Sportolni kell. Sport az a mozgás, amitől szabályos izomláza lesz az embernek, ez nem összetévesztendő a derékfájással ( pl ha valaki sokat hajolgat a kertben). Hasra szinte csak hasgyakorlattal lehet fogyni, vagy ha már nincs máshonnan. Több száz félfelülés naponta (amikor fekvőhelyzetben csak kb 30-40 fokban emeljük a felsőtestünket). Lehet pihenni 50 vagy 100 felülések közt akármennyit, de naponta legyen minél több felülés. És sok folyadék minden nap, minimum 2 liter, nyáron 3.

A gyaloglás is jó sport, de nekem pl minimum 15 kilométert kell gyalogolnom, hogy érezzem a lábamban a kezdődő izomlázat.
Előzmény: ficere50 (1571)
ficere50 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 1571

Ki mit tud erről???http://sln36.weightlossc.com/

 

Szeretnénk a nejemmel ~10-15 kilóval könnyebbek lenni... 62 évesek vagyunk, mióta beállt a nyugalom (nyugdíj) feljött rám 5-6 kiló, 4 hónap alatt.(180 cm/88 kg). Tudatosan min.1/3-al kevesebbet eszünk, csak valószínüleg a délutáni szieszta (2-3 óra) "tesz be"... Pedig van mozgás is: kert, unoka, semmi "punnyadás" ezen felül. Én abban látom a hibát, hogy hiába a kevés ebéd, a levegőtől (vidéki ház) estére úgy megéhezünk, hogy nem bírjuk kihagyni a vacsorát (sajnos 19-20 óra körül!), ami szintén nagyon csökkentett, sőt sokszor csak gyümölcs. A fenti szerre azt írják, hogy étvágycsökkentő hatású, talán akkor könnyebben állunk ellen a vacsinak...?

Van ötlet? Köszi!

athosz00000 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 1570

Sziasztok!Segítségeteket kérném?!Szeretnék fogyni tipeket ötleteket szeretnék!Amugy 174cm magas 75 kg vagyok 31!kb 8-9 éve abba hagytam a labdarugást és azota felszedtem  egy kis zsír réteget,vagy sör has,nemtudo :)!!!sajnos  a munkám miatt nincs időm terembe járni na meg a kerti munkák!!!!Viszon enni szeretek!!!!

Kira26 Creative Commons License 2012.07.30 0 0 1569

Sziasztok!

 

Nemrég elindult a kalóriaGuru.hu fogyókúra és diéta fóruma. Várunk mindenkit szeretettel, aki szívesen megosztaná sikerélményeit, tapasztalatait, véleményét, hogy ezzel másokon segítsen vagy akár kérdezhet is másoktól.

 

A kalóriaGuru.hu célja a valódi és ingyenes segítségnyújtás, így talán nem bánjátok ezt, a kis reklám célzatú hozzászólást.

 

 

Üdvözlettel:

 

 

kalóriaGuru.hu

zuan Creative Commons License 2012.07.20 0 0 1568

Kedves Leilá!

 

Az étrend-kiegészítők valóban nagyon fontosak (vitaminok, immunerősítők...). Én is szedek egy párat, a kaja mennyisségét legalább 20%-kal csökkentettem minden étkezésnél, vagyis többször eszem kevesebbet (és 6 óra után szigorúan tilos, bár néha vannak kivételek :)). A mozgás a harmadik, ami nagyon fontos, ezt is sikerült betartanom. Ez a kombó valóban nagyon ütős, egy teljes életmódváltás és egy picit macerás, de meg lehet szokni. Viszont mindezt én még megspékeltem egy fogyás alakformálás bérlettel, ami abban segített, hogy meggyorsítsam az egészet. A zsírt szó szerint elűzték a hasamról, azokról a területekről, amit hasizom gyakorlatokkal is nagyon nehéz. Van ez a gép, ami a zsír állagát lazítja, "átkonvertálja", a nyirokrendszeren keresztül üríti. Nem tudom szemléletesebben bemutatni, miközben böngéztem találtam meg őket, az oldalon elég szépen le van írva: www.fogyas-alakformalas.hu . A vízfogyasztást kellett dupláznom hozzá, de a melegben ez nem is annyira megerőltető. Ajánlom Neked is, ezzel egy kicsit gyorsabban halad az ember...

Előzmény: Leilá1988 (1567)
Leilá1988 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 1567

Hali Fórumozók!

 

Én úgy gondoltam, hogy a nyárra lefogyok és örömmel veszem fel a bikinit a strandra. Régebben mindig utáltam a nyarat és  én is szerettem volna a jó alakú lányok közé tartozni, így májusban elkezdtem szedni a Garcinia Arany étrend-kiegészítőt. Kicsit szkeptikus voltam először, hogy biztosan helyesen járok-e el, de úgy gondoltam, hogy kipróbálom. Lehet, hogy tényleg használ.  Én nagyon meg vagyok elégedve a készítménnyel. Napi többször étkezek, de arra odafigyelek, hogy mindig keveset egyet. A konditerembe is eljárok heti 2x 45 percre. Még csak nyár közepe van, de azt vettem észre, hogy "elvesztem a kilóimat" és egyre jobban érzem magam a bőrömben. Klinikailag igazolt , hatásos készítményről van szó. Megkerestem a készítményt gyártó cég ügyfélszolgálatát, ahol készséggel válaszoltak az összes kérdésemre.

Ajánlom Nektek is, hogy próbáljátok ki! Kellemes Nyarat: Leilá

Leilá1988 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 1566

Sziasztok! Most találtam erre az oldalra és nagyon tuti!

Aloeblossom Creative Commons License 2012.07.08 0 0 1565

Sziasztok, ne csináljátok, hogy nem esztek semmit!!!!! Egy ideig biztos hatásos, de a végeredmény az lesz, hogy egy életen át azon görcsöltök majd, hogy ezt és ezt már nem kellett volna megenni. Nekem nagyon sokat segített a szervezetem rendberakásában ez a tea. A boltban 5090 ft-ért lehet megvenni, de én úgy gondolom, hogy ez kicsit sok érte, így felvettem a kapcsolatot egy hölgyel, akinek köszönhetően 3500 ft-ért tudom árusítani, ami még mindig nem olyan olcsó, de azért már megfizethetőbb. Nagyon sokáig voltak étkezési zavaraim, valamint az élsport hírtelen abbahagyásának következtében rohamosan hízni kezdtem, majd egy-két hónap "teázgatás" után visszakaptam a versenysúlyomat.
Nem azt mondom, hogy a tea mellett zabálni lehet és akkor is repülnek majd a kilók, de egy normális, egészséges étrend mellett tényleg nagyon hatásos.

Az Aloe blossom herbal tea:

A kalóriaszegény, koffeinmentes Aloe gyógynövénytea ízletes ital, amely mindenkor harmóniába hozza testünket, lelkünket. Fantasztikusan összhangot a fahéj, a narancs, a szegfűszeg, a gyömbér, szegfűbors, az ánizs, a kamilla, a földiszeder, a Gymnemna sylvestre, valamint természetesen az Aloe zamata biztosítja.

 

Az Aloe Blossom Herbal Teában rejlő gyógynövények:

 

  •  Szennalevél (béltisztító)
  •  Szegfűszeg (kiváló görcsoldó, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő)
  •  Fahéj (emésztésserkentő, étvágyjavító, gyomorerősítő)
  •  Szederlevél (immunerosíto, serkenti a mirigyek muködését, oldja a stresszt, jótékony hatással van vénás és visszérbetegségekre)
  •  Gyömbér (gyomor-, bélrendszeri panaszok, görcsoldó, gyulladáscsökkentő, memóriajavító)
  •  Ánizs (szélhajtó, görcsoldó és emésztést serkentő, enyhíti a köhögést)
  •  Kamilla (gyomor-, bélrendszeri panaszok, fekély, ideg-, vese-, hólyag-, májbetegség, aszthma, gyulladáscsökkentő) 
  •  Gymnemna sylvestre (normalizálja a vércukor-, és koleszterinszintet, csökkenti az édesség utáni vágyat, a zsírok és a szénhidrátok felszívódását képes gátolni, így a cukorbetegség kezelésében és fogyókúrák kiegészítőjeként is kitűnően használhatóak. Csökkenti a szénhidrát utáni vágyat, és az éhségérzetet is.
  •  Aloe virágbimbó (immunrendszer erősítő, vírusölő,...)

(A gyógynövények népgyógyászatban, használt leírásai) 

 

Teakészítés: 1 liter vízbe, 1 tealevél, 5-10 perc áztatással. A teafiltereket elrakjuk.

 

Nyugtató, lazító fürdő készítés: A teakészítés után összegyűjtött filterekből, kb. 6 db-ot leforrázunk, hagyjuk állni 15 percet, majd a fürdővízhez öntjük.

 

Virágtáp: a fürdőkészítés után kinyitjuk a tasakokat, a teafüvet a virágok földjére szórjuk.

Érdeklődni az alábbi e-mailcímen  és telefonszámon lehet:    Szkulturanna@gmail.com
                                                                                                 
Házhozszállítást Budapesten belül vállalok.

Eredményes fogyást kívánok mindenkinek és szép napokat!

MeseMeseMeskete Creative Commons License 2012.07.03 0 0 1564

Nem tudom pesti vagy-e, de ha nem még akkor is érdemes ellátogatnod a Heim Pál gyermekkórház belgyógyászatára. Ott az én kislányomon is segítettek. Nagyon rendesek, szívből ajánlom! Még most, amíg a korod miatt lehet. Én felnöttként zéró segítséget kapok. Most egyszerűen nem eszem, de ezt nem bírja mindenki.

Előzmény: btibib (1532)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!