Keresés

Részletes keresés

Kokkin Creative Commons License 2021.06.08 -4 5 21517

Az Ervinnek az anyja is telitalálat casting szempontjából. Zseniális, ahogy bánik "anyucipicifiával" és ahogy osztja a könnyűvérű Karolát. :D Tipikus házsártos mami. :)

Sumo fan Creative Commons License 2021.06.04 -1 0 21516

.nevetséges, hogy ennek a két lúzernak ez a full átlagos Toni kell

 

Tisztában vannak az esélyeikkel, na. Bár sok szereplőről elmondhatnánk ezt

Előzmény: Kokkin (21504)
gombóc63 Creative Commons License 2021.06.04 -1 4 21515

Miért, a dupla annyi idős albi lakók is mindent a világon pezsgővel és bulival akarnak megünnepelni.

Előzmény: Priincessina (21514)
Priincessina Creative Commons License 2021.06.04 -1 5 21514

Engem a kuglifejű Norbi is idegesít az örökös bulizhatnékjával.

Orion2020 Creative Commons License 2021.06.04 -1 4 21513

A gitáros vergődése már egy ötévesnek is kínos, az apja képbehozásának nem látom értelmét, esetleg, ha összejönne valakivel az albiban, hacsak egy kavarásra is, amiből persze nagy botrány lenne, pl. a Lali csajával...

Kokkin Creative Commons License 2021.06.03 -3 2 21512

Nyilván ez lenne a mindenki számára egyértelmű cselekedet, de ha felkeresné Bellát, úgy túl rövid lenne a konfliktus, és nem tudnák a végletekig húzni-halasztani ezt a szálat az írók. Ennyi a dolog miértje.

 

De Kikit sem értem, miért nem volt jó ez így hármasban neki. Oké, le akarta beszélni Milán Karcsikát a házasságról, de frigy nélkül attól még ugyanúgy meglenne a közös élet és a biztos lakhatás, munka, "egzisztencia", ami ahhoz kellene, hogy az a kígyó nő visszakapja a gyerekét. Ezzel csak ront a helyzetén, hogy Milán is az ellensége lett, hiszen elég csak egy minimális kontakt Bellával és máris borítani lehetne a bilit (eldugott búcsúlevél, hazugságok, kitalációk, stb.).

Előzmény: ilci56 (21511)
ilci56 Creative Commons License 2021.06.03 -1 2 21511

Számomra az is felfoghatatlan,hogy Milán ugye már a saját bőrén tapasztalja Kiki ármánykodását és eszébe nem jut,hogy felhívja Bellát,hogy tényleg igazad volt ez a nő tönkretesz mindenkit.Állandóan üzik menjen el a hajóról akkor menne Pécsre      Bellához és mennének el egy albérletbe.Egy telefon vagy egy leutazás PÉCSRE,hogy nem fér bele ilyen könnyen elengedte ezt a lányt hollott mostmár napnál is világosabb igaza volt mindenben

 

GPS Creative Commons License 2021.06.03 -4 1 21510

 

Valami zeneiskola, hova járnak,

 

Inkább valami (képző?)-művészeti valami lehet az - a konkrét profilját szerintem még az odajáró hallgatók sem tudják - de majd leolvassák a diplomájukról miután megkapták.

 

Erről mindig a kommunikáció szakosok jutnak eszembe, amikor megkérdik tőlük, hogy voltaképpen mit is tanulnak ott - amire a válasz: "Hááát, ezt nagyon nehéz így szavakban megfogalmazni".

 

Hát jahh, talán meg kéne kérni valakit, hogy "kommunikálja" ki élőszóban - hogy mivel is foglalkozik konkrétan a kommunikáció szak :-)))

 

Minden esetre a kiscsávó nagyon gagyi eresztés (a gitárjával és főleg a gitár nem-játékával együtt).
Hülyét lehet kapni attól, ahogy mindig meglepett pofát vág - még akkor is, amikor számára semmi meglepő nem történik (bár ez neki igen ritka).

 

A csajok meg csak égetik magukat vele mindenhol... bár igazából senki nem hiszi el, hogy érdemben bármelyikhez is tartozna a kis mitugrálsz.

 

Itt megjegyezném, hogy a kis barna barátnő igen jó minőség... csak még zöld.

Ezért nem tűnik fel - de pár év múlva sokkal reprezentatívabb jelenség lesz - mint a már a terebélyesedés jeleit mutató szőke.

.

Előzmény: Orion2020 (21508)
Betty.Ford Creative Commons License 2021.06.03 -3 1 21509

En is letudtam 20 p alatt a tegnapi reszt.

A kis gitaros ficko engem is irrital. Bencevel egyutt elmehetne vmi arckezelesre, mert ez a ragyas bor noi  szemmel full irritalo.

Am a legjobban engem megiscsak Mate zavar. Olyan jo lenne, ha Tekla vhogy rajonne, h inkabb Andreval kene ezt megprobalni. Jo lenne, ha osszemelegednenek💕 Matenak mar ugyis annyit kamuzott, eggyel tobb, mar oly mindegy. Tiszta lappal kezdhetne Andreval. A karmajan is kicsit javitana a gyerek szempontjabol. Eleg nonszensz lenne a szitu, h megszuletik a gyerek es 2 apuka verseng felette🙄  

Előzmény: GPS (21507)
Orion2020 Creative Commons License 2021.06.03 0 1 21508

Valami zeneiskola, hova járnak, minek hordozza azt a szerencsétlen gitárját minden nap?

Előzmény: GPS (21507)
GPS Creative Commons License 2021.06.03 -2 2 21507

 

Tényleg csapnivaló egy epizód volt.
Ám jelenleg engem mégiscsak a kis gitáros fickó irritál.

.

Előzmény: Kokkin (21504)
gombóc63 Creative Commons License 2021.06.03 0 1 21506

Nekem se több 20-nál:-(

Előzmény: Bomc (21505)
Bomc Creative Commons License 2021.06.03 -2 1 21505

En 15 perc alatt nezem meg a részeket :D

Előzmény: Kokkin (21504)
Kokkin Creative Commons License 2021.06.03 -3 1 21504

Most jófej leszek és leírom, ha valaki esetleg nem látta a mai (szerdai) részt és esetleg tervezi megnézni, semmiképp ne tegye. 52 percet megspórol az életéből. Az egyik legrosszabb epizód volt, amit valaha láttam.

 

Szokásos Bori-Roland, Toni-Kornél dögunalom szálak voltak és egy hangyányit se mozdult előre a cselekménysor (kiegészítve az André-Tekla vonallal, ahol szintén az ég világon semmi érdemleges nem történt), ugyanaz a tépelődés megy továbbra is.

 

(Egyébként annyi fullos csaj jár abba a művészeti suliba, ahová a csövesbrigád, elég nevetséges, hogy ennek a két lúzernak ez a full átlagos Toni kell. Az arca szép, de a teste, mint egy 12 évesé. Nem tudom mit vannak úgy oda érte. Livi is kategóriákkal jobb nő nála.)

Kokkin Creative Commons License 2021.06.02 -3 1 21503

Egyébként eszembe jutott most két dolog, ha már valaki említette pár hozzászólással ezelőtt Evelint.

 

Azt a fejenként 8 milliós tartozást fizeti annak a perverz, kályhameleg, kutyás divattervező alaknak, amit Alessziával kaptak a betörésért?

 

És affektáló Livi fizeti a havi 120 ezret az uzsorásnak? Mert egy ideje már elfelejtett jönni fenyegetőzni az ürge hozzájuk.

 

Gondolom mindkettő el lett felejtve.

Kokkin Creative Commons License 2021.06.02 -3 0 21502

Reginának volt amúgy egy időszaka 2-3 éve, amikor lefogyott és nagyon csinos is volt, de az csak tiszavirág életű volt. Most talán szegény szélesebb, mint valaha. Persze nem tudjuk, lehet betegség is áll a hátterében a dolognak.

 

Francinak (Batánovics Lili) van szerintem az ÉNB-sek közül a legszebb hangja, ugye ő is korábbi X-faktoros, csakúgy, mint Szofi. Csak Franci esetében a jó ég se tudja, hogy ő még fog-e szerepelni a sorozatban, vagy ezzel az Ibizás szállal végleg kiírták és szépen lassan elfelejtjük...

Előzmény: GPS (21499)
Kokkin Creative Commons License 2021.06.02 -3 1 21501

"Csak arra nem bírok rájönni, hogy Szofi vajon miért nem énekel amikor ilyen "mulatós-éneklős" jelenetek vannak?

Holott talán ő az egyetlen profi, (akár nagyszínpadra való) énekesnő az egész galeriben?"

 

 

Egyrészről jogos, amit írsz, másrészről ha meghallgatod 0.20-tól ezt a pár másodperces kis szólót tőle ebben a dalban, akkor hálát adsz a sorsnak, hogy legalább őt nem énekeltetik. :))

 

https://www.youtube.com/watch?v=yUIAtqZZNU4

 

Előzmény: GPS (21497)
ilci56 Creative Commons License 2021.06.02 -1 2 21500

Csöves bánaték,hogy belakják az albit már az egész galeri ott lebzsel ez se olyan már mint volt nem illenek oda.Tajparaszt ma is 1-et fújt mint a pereces szokás szerint:szeretsz engem összetartozunk. Nem tünik fel aki írja a forgatókönyvet mennyire uncsi ez a szóhasználat ismétlés vég nélkül hónapok óta?

GPS Creative Commons License 2021.06.02 -6 0 21499

 

Nem akar lesüllyedni a szintjükre...:)

 

Lehet, hogy így van. Gondolom Szofi mondhatta: "Az arcomat és a játékomat adom... a hangomat azt nem".

Megjegyzem: jól tette, ha így történt.

 

Tán egyszer énekelt mégis - de az is jó rég volt - minden esetre a hangját és énektudását még emlegetni sem lehet egy napon a tetováló-csajéval.

 

Megjegyzem Regina sem énekel rosszul, sőt - de neki volt annyi esze, hogy az ő fizikumávál inkább átpattant a kamera másik oldalára.

 

Okos lány, na.

.

Előzmény: Orion2020 (21498)
Orion2020 Creative Commons License 2021.06.02 -1 3 21498

Nem akar lesüllyedni a szintjükre...:)

Előzmény: GPS (21497)
GPS Creative Commons License 2021.06.02 -5 2 21497

 

Reginát is csak énekelni hívják vissza?

 

Lassan már mindenkit énekeltetnek - Lali csaját is beleértve.

A kis pszichésen terhelt, gitáros csöves-trubadúrról már nem is beszélve - akitől merénylet ha énekelni próbál.... főleg a gitár-nemtudásával súlyosbítva.

 

Csak arra nem bírok rájönni, hogy Szofi vajon miért nem énekel amikor ilyen "mulatós-éneklős" jelenetek vannak?

Holott talán ő az egyetlen profi, (akár nagyszínpadra való) énekesnő az egész galeriben?

.

Előzmény: Kokkin (21495)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.02 0 1 21496

Már el sem tudok addig számolni hányan laknak most ott  :)  :)

 

( ja és egy kis gyerek is, hacsak le nem passzolják teljesen  Barbi anyukának  az új házasok...)

Előzmény: ilci56 (21494)
Kokkin Creative Commons License 2021.06.01 -3 4 21495

Reginát is csak énekelni hívják vissza? Inkább ne jönne...

 

Meg Joe már sötétedés után kezdett telefonálni, vajon Rita hogyan ért oda kitudja melyik országból 1-2 óra alatt erre a fantasztikus "lakodalomra"?

 

Ha már ezeket a régi karaktereket visszarángatják, jöhetne Kristóf, Anikó, Sári, Orsi meg a többi elfeledett emberke is. Mert ez így elég gagyi, hogy két ember jött a régi nagy haverok közül, azokból is az egyiknek csak a kamera túloldalára kell átsétálnia.

ilci56 Creative Commons License 2021.06.01 -2 1 21494

és mióta van annyi üres szoba az albiban,hogy az összes csöves /tarajosgőte az apja meg kontyos Norbi/ befészkelnek hisz csak Evelin szobája üresedett meg.

Kokkin Creative Commons License 2021.06.01 -3 2 21493

Micsoda mérhetetlen romantika, hogy egy esküvő után a felek egy lepukkant, koszos zsírbüfében ünneplik meg a nagy napot, ahol néhány órával korábban a tulaj még a sültkrumplit dobálta és mustárral locsolgatta a haverját! :)

ilci56 Creative Commons License 2021.06.01 -1 2 21492

Mióta lett annyí hely az albiban,hisz csak Evelin távozott,hogy az összes csövest /tarajos gőtét az apját Norbit/ mindenkit befogadnak???

Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.01 -1 3 21491

Szimpatikus viszont a szerény körülmények közt kötendő házasság szándéka.

 

Ritka jó gondolat a készítőktől és végre  rendes ruhát adtak a menyasszonyra, sokkal jobban nézett ki benne mint a méregdrága "mindent szabadonhagy" ruhában..

Előzmény: gall111 (21488)
Sumo fan Creative Commons License 2021.06.01 -2 3 21490

"lepcsánkaszájú buzi" Ez nagyon jó :-)

Orion2020 Creative Commons License 2021.06.01 -1 3 21489

Szerencsémre nem tudtam nézni a tegnapi részt. látom újra a piszkavas lábúé volt a főszerep.

gall111 Creative Commons License 2021.05.31 -4 3 21488

Arra számítottam, kiderül a leánykérés szervezéséről,  hogy a skizofrén Lali ötlete, és ezért Barbi nagyot csalódik Joe - ban. A helyszín engem egy abortusz emlékműre emlékeztet, ha van olyan. Szimpatikus viszont a szerény körülmények közt kötendő házasság szándéka. Végre valami nem az esztelen pénzszórással terhelt rongyrázásról szól. A mások dolgába erőszakosan beleszólni kéztetést érző Tivadar a sokk hatására szexuális identitás váltáson fog átesni. (Vagy nem.)

 

Milán beszólása aranyat ér Kikiről: - " ...ostoba is, csúnya is, és még bottal se nyúlnék hozzá!". Soha nem fogom megérteni, miért jobb egy hálátlan proli gyerekkel összebútorozni, mint az egzisztenciálisan rendezett szülőkkel jó kapcsolatot ápolni. Ha volt is nézeteltérés Balabával, anyuka mindíg elsimította köztük a hullámot. Se pénz, se család, és még a hajóról is el akarják üldözni! A Karesznak barátcságból adott több, mint 5 millió forintból megvalósított álomból a raszta hajú démon is profitál. Hálával tartozik Milánnak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!