Keresés

Részletes keresés

Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.06.08 0 0 635
Teljes mértékben egyet értek veled!Talán annyit füznék hozzá,hogy ez alatt a néhány nap alatt mindent elloptak tölünk amit akartak,senki nem figyelt a tolvajokra,nem is volt aki figyelhetett volna,őrünk 1 nap sem volt!Jó leltár tuti,hogy ugrott,igy 1 kis prémium sem!De kit érdekel?Hisz azt mi,dolgozók kapnánk,s mint tudjuk,minden dolgozó pótolható.Igy igaz,olyan embert nehéz találni,aki ekkora marhaságot tud kitalálni,mint a mostani!Hirnevet azt szerzett nekünk,nem is akármilyet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: wvhgha (626)
nika33 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 634
Ezt a videót láttátok???

http://index.hu/gazdasag/magyar/2009/06/08/bepanaszoltak_a_penny_marketet_a_sajtakcioert/

Szar lehet annak, aki viszont látja magát az interneten, mint dühöngő vásárló...

Nagyon gáz!
angel_84 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 633
Sajnos ezzel tisztában vagyok. Az a szomorú, hogy meg is tehetik.
Előzmény: trinit (632)
trinit Creative Commons License 2009.06.08 0 0 632

Majd valamelyik előbujik az iroda mélyéről és azt mondja: Bocsi?

Á inkább egy ügyvéd mögé bujnak.

És mi lesz ?

Nem nyilatkozunk címü fejezet következik

 Tovább is szeretnénk tudni mi lesz?

Hát Bennünk keresik majd a hibát.

 

  

 

angel_84 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 631
A vezetőség ilyenkor hova bújik?Miért nem nyilatkozik senki és kér elnézést(minimum) a vásárlóktól, de uram bocsá a dolgozóktól elsősorban! Ilyenkor hol van Gussek Úr és csapata??
trinit Creative Commons License 2009.06.08 0 0 630

Ja a bünti nem marad el.

De ki issza meg a levét?

Hurrrá!

Ugrik a 2010 fizu emelés és még 1 kevesebben leszünk.

 Talán egy morcos arcal kevesebb a nagyfönök.

penny-s Creative Commons License 2009.06.08 0 0 629
Milyen bünti lesz? :O
takarítógép Creative Commons License 2009.06.08 0 0 628
Gratula most volt a Hírekbe lesz bünti rendesen
2008a Creative Commons License 2009.06.08 0 0 627

Sziasztok.

 

Natessék kellett ez a Pennynek!!Éghetünk a más baromsága miatt!!

Most így jobb hogy a ma esti hiradóba is benne voltunk.Ezt az égést!!!!!!

És még is mi csinálunk rosszul mindent!!!

Meg mi kapunk fegyelmit,és egyebek.................................!!!!

Ezért a botrányért mit kap a lángész aki kitalálta?????

Szép estét mindenkinek,és kitartást a többieknek akik,még dolgoznak!!!

wvhgha Creative Commons License 2009.06.08 0 0 626

TISZTELT VEZETŐSÉG!REMÉLEM ŐK IS OLVASSÁK EZT AZ OLDALT.GRATULÁLUNK NEKIK HOGY AZ EMBEREKBŐL KIHOZTÁK AZ ŐRÜLTET.VAN TEHETSÉGÜK HOZZÁ.MAJDNEM KITÖRT A FORRADALOM.KIVÁNJUK NEKIK HOGY A KÖVETKEZŐ ILYEN AKCIÓT SAJÁT MAGUK BONYOLITSÁK LE.PERSZE MINDEZT KEVÉS PÉNZÉRT ,TÚLÓRÁVAL.EGÉSZ NAP ÉHESEN SZOMJASAN.NE VÁDOLJÁK A DOLGOZÓKAT ,HOGY ŐK VESZIK MEG AZ ÁRUT.PEDIG ŐK IS MEGÉRDEMELNÉK A MUNKÁJUKÉRT.BIZTOS VAN ELLENKEZŐJE IS DE NEM KELLENE MINDENKIT GYANÚSITANI.IGAZ A DOLGOZÓ VAN OTT EGÉSZ NAP IGY Ő LOP ,CSAL ,HAZUDIK.IGAZ?PEDIG HOGY EZT A HETET TÚLÉLTÉK MÉG EMELÉS IS JÁRNA.A VEVŐK MEG KÉPZELJÉK MAGUKAT A DOLGOZÓK HELYÉBE.

anna32320 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 625
sziasztok! ha látátok volna mi volt Hajduböszörményben az sem volt ám semmi. már du 16-kor odaálltak a sajtért amiböl ugye nem volt csak vagy 60kg.hat rendört hivtak ki akik kameráztak meg csititották a népet sikertelenül.volt aki rosszul lett volt aki a hütöpultba találta magát.mindenki sajtot akart akinek meg jutott arra gunyos csunya megjegyzéseket tettek. azt mondják minden akcios terméknél ez volt.hát szerintem nem volt normális ember aki kitalálta ezt az akciót az biztos.
áru Creative Commons License 2009.06.08 0 0 624

Jó napot mindenkinek!

Ez a szülinapi akció jó ötlet volt,de balul sült el.Megítélésem szerint alaposan kijárna egy hatalmas büntetés a cégnek,a szervezésért pedig a felelősnek pár év börtön.

Az embereket jócskán bolondnak nézve,semmibe véve szervezte meg az akciót.Megérdemelte volna a cég,hogy szétverjék a boltokat a feldühödött vásárlók tömege.A jól beharangozott akció több hiányosságra is rámutatott.Ilyen, hogy a

kiküldött 1-2 raklap árú boltonként,szinte semmi,mert másodpercek alatt elkelt.Jól felmérhető lett volna,hogy boltonként akár egy kamion árú is elkelt volna az 1-2 raklap mennyiség helyett.

A megjelent vevők tizede sem tudott vásárolni a termékből. A hoppon maradt vásárlók pedig gyakran a dolgozók épségét is veszélyeztették.Ráadásul a sikeres vevők irritálták a sikerteleneket azzal is,hogy annyit vettek amennyihez hozzá jutottak.

A másik hiányosság a kiszolgálás szervezetlensége.Ilyenkor lehetne tikettet árulni és a bolton kivül a tikettre átadni az árút.Nem lenne ekkora balhé a bolton belül.

A harmadik hiányosság,hogy a meghirdetett 19 órai sajt akció termékeit már 17 órakor kiadták,így az "időben" érkező vevők csak hőzöngtek a boltban,és veszélyeztették az eladókat.Ha szerencsétlen dolgozók nem hívják ki a rendőröket,még anarchia is lehetett volna.Hozzá tartozik,hogy a kiküldött járőr Kecskemét egyik legcsinosabb nő rendőre volt és nehezen tudta lecsillapítani a vásárlókat.Csak személyének köszönhető,hogy nem lett "balhé".

Ezek talán a legnagyobb hiányosságok,melyek borzolták a kedélyeket,és remélhetőleg a GVH jócskán megvágja a penny marketet jó pár 10 millió forintra.

vagy kötelezi,hogy új akciót hirdetve minden boltba 1 kamion terméket kell biztosítania vagy a panaszkönyvbe beírt vevőket kártalanítania kell fejenként pl.10 kg sajttal,20 üveg sörrel,10 kg tésztával stb.

6órás Creative Commons License 2009.06.08 0 0 623
du már a kossuth rádióban bene volt a penny sajtakciója
takarítógép Creative Commons License 2009.06.08 0 0 622
én a tv előtt fogok ülni és most már röhögök rajtuk...(vezetőségen)úgy kell nekik
Előzmény: nika33 (620)
takarítógép Creative Commons License 2009.06.08 0 0 621
majd megtudjuk fél nappal elötte
nika33 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 620
Ma 18.30-kor rtl klub, híradó, fő hír!!!
penny-s Creative Commons License 2009.06.08 0 0 619
Sziasztok!
Én sem tudom, mit takar ez a Fun Game játék.. Valaki esetleg tudja?
takarítógép Creative Commons License 2009.06.08 0 0 618
reméljük már ma bent lesz a tv-ben....nézzétek
megérdemlik ezt a nagy hírverést reklám reklám reklám csak az a baj hogy NEGATÍV!!!!!!
nika33 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 617
Valaki nyilatkozik a tv-ben? Hol? Mikor? Nem tudjátok?
Előzmény: trinit (616)
trinit Creative Commons License 2009.06.08 0 0 616

Szégyelje magát az üzletvezető és területis aki otthagyta a boltját és nem vigyázott az embereire. Én egy magam osztotam a népnek az akciós árut.

Szabadnaposként is dolgoztam hogy minél kevesebb kritikát kapjunk.

Édesanyám és én biztos nagy sok jó kivánságot kaptunk.

 A cégvezetöknek gratulálni tudok!

  PANCSEREK        Ki is csinálja rosszul ezt az üzletet?

 

Mikor ismeritekbe hogy valamit nagyon eltoltatok?

Elnézést kérni nem kéne a dolgozoktól?

Hunyázkodni kéne és várni a büntetést.

 

            Bünösök ki mernek állni az tv stábok ellé?

 

Minden kedves kollegának további szépnapot és jó munkát!

 Kittartás !

 

takarítógép Creative Commons License 2009.06.08 0 0 615
Mi lesz az új feladat vagy akció vagy bármi????ide vele hadd csináljuk ne hagyjatok ellustulni minket....pfú de remélem hogy most lecserélik a vezetőséget legalább azt akinek ez az agyszüleménye volt!!!!!!
titan36 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 614
Csak az a szomorú hogy ha megint megbüntetik a Pennyt sok-sok millióval annak ismét
mint mindig a szerencsétlen (lehet már 13 éve) ott dolgozó issza meg a levét.
Fizetésemelés nuku,még több megszorítás ha van még mit....stb.
Többszörös forgalmat produkálnak(legalábbis nálunk)mint a konkurencia(Lidl,Spar)
harmad annyi dolgozóval,biztonsági őr nélkül és mégis mindig ők isszák meg minden
vezetési baki miatt minden sz...nak a levét.Tisztelem őket hogy még bírják mert el ne
feledjék túlnyomó részt családanyákról van szó.
t.579 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 613
Sziasztok!
Végre vége ennek az őrületnek amit szülinapi bulinak neveztek.Ti kedves Penny-sek annak éreztétek?Mert én és a munkatársaim koránt sem . Már irtatok szinte mindenről mert a helyzet úgy tűnik mindenhol hasonló volt. A záró buli nálunk is rendőri segítséggel zajlott le botrányosan. A hét utolsó két napján a vezetőség csendben magunkra hagyott, de legalább nem kellett konferenciázni megszámolni-kirakni -beszedni dolgokat. Arra se voltak már kíváncsiak, hogy élünk-e még. KIT LEHET EZÉRT HIBÁZTATNI??? Lehet a vezetőséget mint ahogy ezt is megírtátok. ÉS A KEDVES VEVŐK????Már órákkal az akció kezdete előtt ott tolongtak, veszekedtek, fenyegetőztek .Majd ahogy közeledett az idő, tépték, marták egymást, bennünket hibáztatva, hogy erről mi tehetünk. Ezek a kulturált vevők!!! Ahogy elkezdtük osztani az árukat bedurvultak, majd a kasszáson töltötték ki a mérgüket .A tegnap volt a csúcs. A családtagok bennünket féltve ott toporogtak a kirakatnál, a bejáratnál, ki hol. A nem dolgozó munkatársak feljöttek segíteni. A sajtot fél nyolckor tudtuk elkezdeni kiosztani mert többen rosszul lettek. Hat órától gyülekeztek és bosszúból?, unalomból ettek, ittak, loptak. Volt aki 5-10-szer fordult kabátba rejtett cuccal és azzal az indokkal, hogy ő csak a családtagját jött megnézni. Hát kedves kollégák f........ul rendben lesz a leltár. A szabadnapos munkatársak maradtak a romokat eltakarítani. Az akció kirakása félbemaradt, mert már záróra után se fizikai se lelki erőnk nem maradt. Amikor bezártunk sírtunk a megkönnyebbüléstől, hogy megúsztuk, látva egymást mert mindenki a másikat féltette. Ma reggel bár nem dolgoztam, bementem segíteni az akciót befejezni, lehet nem kellett volna!? Először egy vevő állt nekem hogy milyen szemetek voltunk hogy a két sajtból egyet elvett a kasszás és oda adta annak akinek nem jutott .Megkérdeztem hogy ti vevők hogy viselkedtetek?Ha egy kamion sajt lett volna akkor nem tiportátok volna agyonra egymást?DEHOGYNEM!!!!!!! Mert ilyenek,"de ők nem hibásak".Ami hab a tortán jött a dicséret a kedves vezetőségtől.: telefon,műszakvezető húzza a raklapot a kamionról,és a TV kéri azonnal forg. óraszám.stb. szerencsétlen mv. mondja, még nincs minden kész .Válasz: mit képzeltek magatokról, amit meg kell csinálni azt meg kell és ha kérem azonnal! HÁT ENNYIT ÉRÜNK, ENNYI AMI PRÉMIUMUNK.Bár lehet hogy plusszba kapunk még pár fegyelmit mert uram bocsá' nem készültünk el időben a feladatokkal .
lesifotos Creative Commons License 2009.06.08 0 0 612
LazaFred Creative Commons License 2009.06.08 0 0 611
http://index.hu/bulvar/2009/06/08/rendorok_fekeztek_meg_a_trappistaert_orjongoket/

Jó is a sajt :D
Pont ott voltam 5-6 rendőr volt de mint a kisujjam még jó hogy azok nem kaptak :D
eladó1234 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 610
Ja és még valami,szerintetek ezeket az eladokon kívül olvassak ,területi vezető vagy nagyobb goré?? Tuti nem..sajnos
eladó1234 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 609
Mindenkinek szeretnék gratulálni aki túlélte ezt a 3 napot. Egyet nefeledjetek.. ami nem öl meg az megerősít.Nállunk is mind a 3 nap kintvolt a rendörség , mentők de mert mi pénztárosok mondtuk hogy kérünk védelmet .Érdekelne hogy mikor elfogyott az akciós termék és ömlött ki a nép a boltbol. miket vittek ki a táskájukból kárpótlás képpen mert ugye ezt sem nézte senki mert nem volt rá ember. Tényleg megérte ez a lejáratás a Pennyinek,, mert ami büntetést fognak fizetni ……………………….. szóval mindenkinek kitartást a további napokra.. Ja nállunk volt olyan aranyos az üzletvezető hogy a 3 napból 2-ön elment pihenöre.ehez is pofa kell.Az eladok mind kivannak idegileg.Ő biztos nem . kitartást nekünk.
angel_84 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 608
Sziasztok!

Először is minden "bajtársamnak" gratulálok, aki ezek után még tovább dolgozik a pennynél.Ez a tegnapi sajt akció kegyetlen brutál volt, remélem ezek után nagyon sok vásárló fog a fogyasztó védelemhez fordulni, és megint fizethetik a 100 milliós bírságukat. Azt állítottam volna be a boltba dolgozni ezen a pár napon, aki ezt az egészet kitalálta, ennyi terméket leküldeni, egy ilyen akcióhoz szégyen és gyalázat. Mit gondoltak, hogy az emberek nem fognak rácuppanni?Vagy hogy ha már bent vannak úgyis vásárolnak? Na ebben tévedtek. Nálunk, aki nem kapott sajtot szitkok és átkok kíséretében távozott az üzletből, és megértem ha többet nem jön vissza.Szerény véleményem szerint a penny most már nem csak a dolgozóiból, hanem a vásárlóiból is hülyét csinál. Meg ha már valamit meghirdetnek, akkor azt illene is betartani nem? Gondolok itt a maximalizált mennyiségre, az újságban megjelenik max. 10 kg, a boltba meg a készlet miatt max. csak 1 gurigát vihet a sajtból. Persze, hogy utána a vevő fenyegetőzik a fogyasztó védelemmel, meg beír a vásárlók könyvébe, mert igaza van. Oké, hogy fent tartják a változtatás jogát.. no de ennyire?? Az a baj, hogy ezt csak és kizárólag az tudja, aki a saját bőrén tapasztalja meg a vevők haragját. Vagyis mi, a dolgozók.
honika74 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 607

sziasztok!

ahol én voltam ott is voltak rendőrök, de nem tettek semmit, csak csendesen hallgattak.... amellett összetaposták az emberek egymást...

robot???? Creative Commons License 2009.06.08 0 0 606
sziasztok!
Végre vége a bolondok házának(találkozójának)!
Nálunk is nagy volt a csetepaté a sajt miatt! 5 rendőr kellett hogy lenyugodjanak a kedélyek.Persze a panaszkönyvet is sokan kérték és megtiszteltek bennünket a beírásaikkal.Elmebetegek!!!!!!Köszönjük ezt a pár élménydús napot a vezetőségnek!!!
Amúgy ők hol voltak ez idő alatt? Bent ültek az irodában és röhögtek a markukban!!!!!! Ezek FELSŐVEZETŐK????????????????Nem ezek ALJANÉP!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!