2012. július 15. vasárnap 9-15 óra között Győrben a Radó szigeten fotópiknik lesz! Minden érdeklődőt, nézelődőt, fotóst szívesen látnak. Sokat lehet tanulni egymástól.
de úgy gondoltam, egy ember életében egyszer adatik meg, hogy ilyesmit lencse végre kapjon.
Tavasszal Mohácson voltunk, 1 - elűztük a telet, 2 - meggyújtottuk a tüzet, 3 - elégettük a kiszebábot, 4 - a lángok közül visszanézett ránk valaki, talán a tél szelleme ?
Köszönöm, megnéztem az IMG is elég pixeles, sokkal rosszabb, mint amit én kihoztam. Azért érdekelne az eredeti, mert ez elég új algoritmus, viszont piszokul gép- és időigényes és jó lenne tudni egyáltalán megéri-e strapálni magam vele.
Nem tudnád átküldeni az általam feljavított képrészlet eredetijét mailban nekem? Szeretném összehasonlítani, hogy mennyire sikerült regenerálni az index motor által lebutítottból.