Keresés

Részletes keresés

franciacsibe Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7082
nagyon jo, tetszik, ugyes vagy!!!!!!

(ugye nem baj, ha ellopom az otletet Luka 5. szulinapjara? :))) nagy kalozrajongo)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7078)
pataporc Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7081
Tényleg? :)
Mi jövő pénteken délután tuti megyünk, ott lesztek? Megnéznélek már, mint az SZMK megosztó személyiségét. :)
Előzmény: Gabiiiiii (7080)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7080
ha a palya mellet latsz egy nagyon bolond fekete kolyokkutyat jatszani a hoban,azok mi vagyunk:) naponta 3x:)))
Előzmény: pataporc (7079)
pataporc Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7079
Ne viccelj már, ez tök jó!!!!! Ügyes vagy!
És boldog szülinapot, házon kívül voltunk, azért vagyok én az utolsó a sorban. :)

Zimizumi, epedve várom a beszámolódat tegnapról! :)

Még ajánlok akkor gyorsan egyet: mi most Sárával elkezdtünk korizni járni, Óbudán a Fő téren van egy ingyenes karám, nekünk bejött. Tök jó móka, gyereknek is, felnőttnek is! Korira fel! :)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7078)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.01.25 0 0 7078

Köszönjük a köszöntéseket!

 

ünnepeltről nem tudok fényképet, mert kritikán aluli képeket csinált a tesóm:(

 

itt a torta, semmi faxni, sk.

Mondjuk antiháziasszony módra megcsináltam ugye előző este, és mikor másnap délután kicsomagoltam, döbbenten vettem észre, hogy a roletti megszívta magát nedvességgel a csokimázból, és jól lefittyedt az ágyú:))))

Próbáltam állítgatni, de persze tök béna lett. Mondjuk így is átment a vizsgán a torta, a megrendelő maradéktalanul elégedett és boldog volt vele:))

 

 

Tóthika Creative Commons License 2009.01.24 0 0 7077
Boldog születésnapot! (Az a torta engem is érdekelne ünnepeltestül. :-) )
Előzmény: Pipacsvirág14 (7071)
Coge Creative Commons License 2009.01.24 0 0 7076

Pipacs,

sok boldogságot a fijadnak!

És kérünk tortás képet!

Előzmény: Pipacsvirág14 (7071)
hodográf Creative Commons License 2009.01.24 0 0 7074
Sok boldogot neki :)))))
Előzmény: Pipacsvirág14 (7071)
franciacsibe Creative Commons License 2009.01.24 0 0 7073
boldog szulinapot neki!!!

tortara nagyon kivancsi vagyok, majd be tudod rakni a fotot?
Előzmény: Pipacsvirág14 (7071)
Zimizumi Creative Commons License 2009.01.24 0 0 7072
Pipacs, boldog szülinapot Petinek! Szerintem ő is nagyon szerencsés, hogy éppen Te vagy az anyukája!

Pressert nagyon várom... meg is keresem a kismozdonyos fülbevalómat.
Előzmény: Pipacsvirág14 (7071)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.01.24 0 0 7071

nekünk meg semmilyen jegyünk sincs. Sem kultúra, sem üdülési, sem kaja stb.:((((

 

PResserért naggggyon irigy vagyok:) Jó szórakozást annak, aki megy!

(barátnőm tegnap lelkendezve hívott fel, hgoy vett nekem jegyet az ABBA(féle) koncertre. Mondtam neki, hogy bakker, engem az egyáltalán nem érdekel, bezzeg a Presser...)

 

Szóval mardos a sárga irigység:))

 

Reggel felköszöntöttem a 4 évesemet, aki földöntúli boldogságban repked azóta is. És még a kalózhajó tortát nem is látta:)

Istenem, de jó nekem, hogy ilyen fiam van és pont ő az én gyerekem!

hodográf Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7070
De, csak most kérdéses, hogy jön-e már februártól az új kolléga, és ezért a bizonytalanság.
Előzmény: granada3 (7069)
granada3 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7069

Hát igen, neked sem lehet könnyű jegyeket venni hónapokkal előre!

 

És nem szólhattok bele valamennyire a beosztásba?

Előzmény: hodográf (7066)
granada3 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7068

Akkor várom a két pintérbéla beszámolót!

 

Merre jártál egyébként?

 

Maggancsnak jobbulást, ha találkozol vele!

Előzmény: Törölt nick (7065)
rollller Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7067
azert remeljuk februar kozepen legalabb visszamenoleg fogod tudni, h mi volt a beosztasod:)
Előzmény: hodográf (7066)
hodográf Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7066
Hehe. Így 23-án még nincs februári beosztásom, és lehet, hogy nem is nagyon lesz végleges hónap közepéig. Vicces így tervezni.
Előzmény: granada3 (7064)
granada3 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7064

Egyébként beindult már a topiktagok csapatos színházlátogatása?

 

Megírhatnátok, ha valami nagyot tetszett, meg azt is ha nem!

 

A szűkös idő és pénzügyi keretetemet szeretném olyan előadásokra fordítani, amiről van referencia. És bennetek megbíznék:)))

Előzmény: Törölt nick (7063)
granada3 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7062

Jaj,az nagyon jó lenne!!!!

 

Gyorsan kitalálnék valami csereüzletet a nagylánynak, hogy a holnap este az enyém legyen!!!

 

Nálunk cafeteria rendszer van a cégnél, és lehet igényelni kultúra utalványt, ebédjegyet, üdülési csekket, BKV-bérletet, vagy nyugdíjpénztári hozzájárulást, stb évente egy meghatározott kereten belül.

 

És én általában tücsök módra inkább ilyen utalványokat kérek, míg az előrelátó hangyák meg a nyugdíjukra gyűjtenek!  ( és reménykedek, hogy úgy járok majd, mi a Hajnóczy Péter-féle történet hősei:))

 

Úgyhogy én ebből finanszírozom általában a színházi -és koncert és múzeumi programokat.

A MÜPA és a Sziget is elfogadja, úgyhogy azért elég hamar elúszik, de legalább nem kell érte készpénzt adnom. 

Előzmény: pataporc (7060)
granada3 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7061

Ez jól hangzik! Mármint amit a koncertről írtál!

 

Mert azért elég lelombozó tud lenni, ha körülötted mindenki hűvös nyugalommal szemlélődik, amikor pedig lehetne táncolni is! De azért jó, hogy te nem hagytad magad!

Előzmény: pataporc (7059)
pataporc Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7060
Kultúra utalvány? Az meg mi a szösz? :)
Nekem piszok mákom volt, nem is akartam menni, mert nem volt rá pénzem, erre tegnap 4-kor jött az SMS drága testvéremtől, hogy van 2 potyajegye a számomra... :) megkérdezem, hogy szombatra is akad-e még kettő, ha akad, elviszlek, jó? :)
Előzmény: granada3 (7057)
pataporc Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7059
De jó... :) lesz mondjuk Rúzsa Magdi, Amadinda, a Padödöből az egyik nő (sose tudom, melyik ki :)), Novák Péter (mondjuk ő tragikus, a hideg kiráz tőle, ahogy öregszik, úgy lesz egyre mesterkéltebb).
Nagyon klasszul nyit a koncert, de itt most elhallgattam. :)
Aki a Pressert fejbecsapja kalapáccsal a 3. szám környékén, az az ikertesóm, úgy nézd majd meg :).
Remélem, neked több szerencséd lesz a közönséggel, tegnap a küzdőtér a hatodáig telt meg és úgy álltak az emberek mint a cövek. Jó, nyilván nem az ugráló tinik a célcsoport, de elég langyos volt a hangulat.
Majd írd meg, hogy tetszett, kíváncsi vagyok rá!
Előzmény: Zimizumi (7056)
granada3 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7058
De jó neked!!!
Előzmény: Zimizumi (7056)
granada3 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7057

Nagyon különleges élmény lehetett ez a tánc az arénában!!!

 

meg persze a Presser is!

 

Én mentem volna, de már csak nagyon drága jegyek voltak:(

meg a nagylányom is limitálta a Dorkaszittelésre szánt estéit!

Amiben igaza van persze, csak nekem kell nagyon szelektálnom a sok-sok vonzó program között. Meg hát ugye az üdülési csekk, a kultúra utalvány is nagyon fogyóban van,a pénzemről nem is beszélve!

 

Szóval engem nagyon érdekelne, hogy milyen volt/lesz a koncert!!!

 

 

 

 

Zimizumi Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7056
én igen :-) és érdekelnek a sztárvendégek is! most kifejezetten a küzdőtérre vettem jegyet, mert a legutóbbi koncerten pusztultam meg ülve...
Előzmény: pataporc (7055)
pataporc Creative Commons License 2009.01.23 0 0 7055
Volt azért közte egy kis logikai szünet. :)

Mesélek békésebbet, voltam tegnap Presser főpróbán, tök jó, még sosem voltam az Arénában, Presseren meg amúgy se. Még táncoltam is! Egyedül az egész Arénában! :)
Megy valaki szombaton? Mert akkor nem böffentem el a sztárvendégeket. :)
Előzmény: Törölt nick (7054)
Zimizumi Creative Commons License 2009.01.22 0 0 7053

igazából azért sincs értelme egy pontol túl menni, mert nem old meg semmit, de legalább meg sem könnyebbülünk tőle.

Előzmény: Maggancs (7052)
Maggancs Creative Commons License 2009.01.22 0 0 7052

azon a szinten sosem volt....filozofűljunk, szomotkodjunk, örüljünk, bántót ne írjunk/jatok.

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (7050)
granada3 Creative Commons License 2009.01.21 0 0 7051

igen, nagyon érdekel!

dbb1339@gmail.com on lehet elérni!

 

 

Az APEH engem meg pont karácsony előtt örvendeztetett meg egy szép kis illetékkel, amit ráadásul kétszer vetettek ki véletlenül. Azt hittem elájulok, mikor a lányom nevére is érkezett egy óriási összeg befizetését követelő ajánlott levél. Megoldódott az ügy végül, de volt néhány álmatlan éjszakám! na de minden jó, ha vége jó (mármint a tavalyi évnek), és ezt több topiklakó is elmondhatta, ahogy olvastam.

Akkor még szegény maggancs is fürgén futkosott, ahogy rémlik.

 

Sokaknak gratulálok az új lakásokhoz, nem lehetett könnyű végigcsinálni, főleg a hiteles bonyodalmakat!!

 

Azért nagyon sajnálom, hogy nem tudtatok elutazni, talán majd idén!

Előzmény: pataporc (7019)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.21 0 0 7050
Mindegy, maradjon meg a kedvetekért a beszélgetés a napi séta, ovi, hami szinten.
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.21 0 0 7049
Hát, mit is mondhatnék. Ez a jellemző egyébként, hogy ha valaki mond valamit, ott van száz prókátor és 4 jogvédő szervezet :)
Nekem ez a véleményem. Majd ha nem azt látom nap, mint nap, amit, akkor majd az én véleményem is meg fog változni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!