Keresés

Részletes keresés

titanick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 381
Én például Saabbal járok, vagy Wolkswagennal, néha Volvoval, húszezreseket dugok a cigányzenész vonójába, havi fél milkót költök dvdre, ugyanennyit a páromra, NBH-val nyomoztatok egy elmebeteg családapa után, hogy a koponyájából ihassak konyakot, mert megfenyegetett, és laza kézmozdulattal besorozatom az árváját, mégha közben el is törlik a sorkötelességet, hónapokkal előre látok premierfilmeket a bemutatóhoz képest

MER ÉN EGY ILYEN ÜBERMAGEBEFOLYÁSOSHIPERGAZDAGKŐKEMÉNY CSÁVÓ VAGYOK

Ja és ender, az én apám erősebb és okosabb mint a tijed, pedig sánta, alacsony és kövér...:)

A mai poénhalmaz is remek, várom az életem tönkretételét, sőt egyenesen követelem, fogadatlan provokátor vagyok, tudom, pazar ízléssel, megérdemlem...

(többiek: ez a farok annyira sötét, és annyira megalázza önmagát, hogy lassan olyan érzésem lesz, mintha a Pethő intézet tanulkóit rúgdosnánk, szinte szégyellem magam. Persze megérdemli, hiszen ő kezdte, de akkor is. legyünk hozzá kedvesek, főleg hogy az embereim épp most rúgják rá az ajtót, kezükben egy zacskónyi Sátántangó-szalaggal...:))

Don Titanic, NBH-MH ninjaterminátor. Ja és a kaptár király(nője)...:)

ui: Ender wiggin ifjúkorából filmet kéne csinálni. Persze erre a kóklerre gondolok, nem pedig az eredeti hősre...

ui2: OSC-t tényleg nem fikázni, még ha az itteni ender esetében be is jön a disznók elé gyönygöt effektus...

ui3: ender, kigyűjtöttem a teljes topicot, elküldöm a Szánalmas.hu-ra kiemelve a neved, és asszem egy bizonyos filmes újságban külön cikket szentelünk neki. Kéééérlek, add hozzá a neved, neked csak az lehet elég, ha egy egész ország név szerint és nem nicknév szerint röhög rajtad...
Ugye beleegyezel???:)

Ja és találkozzunk, egye fene. Meg fogod bánni, de ha neked ez kell...:)

Ja és ENDER:

Nyomd a számod a mélemre, hívlak és gyerünk. A te bátorságodat kell bizonyítani elsőként, kihívóként ugyebár...amúgy meg ne bánd..bár meg fogod...kíváncsi vagyok, meddig fogsz kibírni erőszak nélkül...most már tényleg kíváncsi vagyok egy ekkora ordas marhára...várom a számot levélben.

Előzmény: Ender_Wiggin (288)
titanick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 380
ender, péniszed fényezését inkább bízd kedves partneredre, neki biztos van gusztusa a stílusodra. Amúgy itt vagyok én, csak egész nap utánad nyomoztam(címed, ilyenek, hatalmamban áll hogy megtaláljam egy nap alatt, ilyen a munkám, muhahahahahahahahahah:))))), hogy az ÉN embereim rádronthassanak és családoddal együtt, senkit nem kímélve a Sátántangó kétszeri végignézésére kényszerítsenek:)

Amúgy még mindig nem érzem rontó hatásod az életemen, könyörgöm áruld el, ki vagy, ha nem szimpla autószerelő, mert attól nem félek, ééééés úgy szeretnék rettegni...:))))

Mutasd meg kérlek beírásaidat a nejednek/nődnek, hátha rádszól, hogy felfogd, ordas hülyét csináltál magadból. Tudod, egy klasszikus:

"Egyedül nem megy..."

AMúgy a listára csatlakoznék, de legyen láttam és hánytam tőle is, meg láttam és azóta a rendező fxsxáx szopom és magambó hülyét csinálok kategória is.

Amúgy ender, az állástalan autószerelők lehet hogy ráérnek egész nap, de mi rendes mozibuzik dolgozunk. Vagy mozizunk. Vagy utánad kutatunk:)

Amúgy taplóságról szólva: irl fenyegetés, trágárság és lenézés valamennyi hozzászólásban, ender wiggin név alatt. Én nem lehetek tapló...maximum kova. Éééérted?

Cardot amúgy felolvasták és elmagyarázták? mert az itteni szellemi szinted alapján angol tudásod nem létező, így hazudhatsz az eredeti nyelvű olvasások okán, mnagyarul meg nem értesz, ezt mutatja a kitörésed, a szövegértés terén megagigahiányosságaid vannak, tehát, ki magyarázta el? Nem szégyen bevallanod. Vagy linkelj be egy nyelvvizsgabizonyítványt:)

Előzmény: Ender_Wiggin (299)
Megatron Creative Commons License 2003.12.17 0 0 379
Ender, mondjál rám is valamit! Ne kímélj!
Előzmény: Ender_Wiggin (378)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 378
Nah ez már valalmi, de -már ne haragudj-, de titanick taplóságát, meg sem közelíted...

De mint első próbálkozás, bravó, szép volt!! Csak így tovább...

Előzmény: themanwho (375)
HoKr Creative Commons License 2003.12.17 0 0 377
Javaslom, olvasd hozza a (342)-t. Mellesleg az Alapitvanyt modorosnak tartottam, mint szinte minden scifit. Na, most vajon provokallak, vagy sem? Ezt mar radbizom.
Előzmény: vega (369)
themanwho Creative Commons License 2003.12.17 0 0 375
itt vagyok, segítek ahol tudok !

na, lássuk csak.....szíjjad ki a púzt a picsámból!
meg a langyos genyót a fülemből! nem voltam moziba 1 éve !

Előzmény: Ender_Wiggin (374)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 374
Mi ez a punnyadás? Elfogyott az ihlet???
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 373
Mármint hogy Bonzo Madridra? Valami ilyesmit sejtettem, bár Peter Wiggin-re gondoltam volna először...

NAH! Ebben a topikban nem lehet offolni, nem lehet barátságosan beszélgetni, so te is gyalázkodj velem 1 kicsit...

Előzmény: vega (372)
vega Creative Commons License 2003.12.17 0 0 372
Ha gonosz lennék, most azt javasolnám, hogy Bonso Madrid-ra.
Előzmény: Ender_Wiggin (371)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 371
Nem fogok, ne aggódj, de azért mondjad mire szeretnéd?
Előzmény: vega (370)
vega Creative Commons License 2003.12.17 0 0 370
Mellesleg napok óta azon jár a fejem, hogy Ender_Wiggin igazán nicket válthatna...
Előzmény: vega (369)
vega Creative Commons License 2003.12.17 0 0 369
off (van itt más is?)

HoKr, az egy dolog, hogy Ender hülyét csinál itt magából, de neked nem kellett volna. OSC könyvekről lehet leszállni, mindaddig amíg nem olvastad őket.
Ha még utána is hasonló a véleményed, lehet vitatkozni.

De most sokak szemében cirka akkora marhát csináltál magadból, mintha hasonlót mondtál volna 20 éve az Alapítványról....

Előzmény: HoKr (334)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 368
Miről beszélsz? Karácsonyi hajtás van, mindenki nyakig a melóban... :-))
Előzmény: themanwho (367)
themanwho Creative Commons License 2003.12.17 0 0 367
egy újabb lista ill. körkérdés javaslat:

ki mit csinál, kinek honnan van ennyi ideje és enrgiája, hogy két napja reggeltől estig itt izguljon egy ilyen kibaszott hülyeség miatt.

Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 366
De úgy látszik elmenekült.. Sebaj, hulljon a férgese...
Előzmény: Ender_Wiggin (365)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 365
Még mindig hiányolom titanick kartács kiáltó ostobaságát...
Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.17 0 0 364
Javaslom két párhuzamos lista aláírását, hogy on topic legyünk:

Apám Beájulna---Én láttam
--------------------------------
1. intel_inside
2. Nikita (de én nem vittem bevételt a filmnek, mert tiszteletjegyes voltam)
3. Ender Wiggin (2x..)

Topicba csak szórakozni jöttem - köszi
--------------------------------------
1. Palmer Eldritch (meghívásra, nem csak úgy ukk-mukk-fukk ;])

Előzmény: Ender_Wiggin (353)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 363
Nondry, jogos az igényed, de a neten sajnos csak olyan fotóim vannak, amin 17 éves voltam, azokat elküldhetem.
Kúpagyúval pedig nem érdemes itt fáradnod többet, hiszen látod.
Előzmény: nondry (358)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 361
A "jó ízlés" az egy erősen szubjektív dolog, leegyszerűsítve: neked az olyan tetszik, nekem az ilyen. Ez nem valami matekvizsga,amiről 1értelműen eldönthető e hogy jó vagy rossz, és az ellen nincs érv...

Nem vagyunk ugyanolyanok (Hál' istennek)...

Nem, szvsz nem fordult semmilyen csavar, én továbbra is csak a saját véleményem mellett tartok ki, és már nem is 1edül...

Előzmény: anzelmusz (360)
anzelmusz Creative Commons License 2003.12.17 0 0 360
Eszméletlen ez a topic... Ender, lehet, hogy kezdetben a többiek nem tudták elfogadni, ha valakinek más a véleménye, de aztán fordult a csavar, nem is egyet, nemde?
Én csak azt sajnálom, hogy a rosszat három oldalról is népszerûsítik: egyrészt azok, akiknek nincs ízlése, másrészt azok, akiknek ilyen-olyan érdekük fûzôdik a popularizációhoz, harmadrészt meg azok, akik ezen az elsô kettôn felháborodnak, és ennek hangot adnak, nem is akárhogy. A jó alkotások ellenben csak akkor kerülnek központba, ha véletlenül egybeesnek az érdekek a jó ízléssel, vagy ha olyan valaki követi el, akinek volt szerencséje valami miatt már (ritka esetben: KIZÁRÓLAG a mû nagyszerûsége révén) (újabb zárójel: ezzel nem azt mondom, hogy méltán elismert kultúrorok nem hoznak létre nagyszerû alkotásokat) ismerôssé tenni a nevét. Csak remélni tudom, hogy ez a "vita" (hú, most vétettem a magyar szókészlet ellen) nem ösztökél senkit se arra, hogy megnézze, mi is az, ami ekkora vihart kavart...
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 359
mazoista? Az milyen?
Előzmény: nondry (358)
nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 358
te mazoista vagy
Előzmény: Ender_Wiggin (357)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 357
Hová tűnt titanick?
Nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 356
komolyan mondom, ha, ha valaki mégegyszer szóba hozza a filmet az összes moderátort ideuszítom, ez már mindennek a teteje!!!
teljesen szétoffoljátok a kedvenc topikom.
kurva élet.
Előzmény: Ender_Wiggin (353)
krég Creative Commons License 2003.12.17 0 0 355
te egy kivételes ember vagy és én irigyellek téged
Előzmény: Ender_Wiggin (343)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.17 0 0 354
Bocs az on-ért.. :-))

Remélem nem keltek indulatokat a lista miatt annyit enm ér az egész

Előzmény: nondry (350)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 353
1. intel_inside
2. Nikita (de én nem vittem bevételt a filmnek, mert tiszteletjegyes voltam)
3. Ender Wiggin (2x..)
Előzmény: Nikita (351)
Nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 352
akármi is vagyok be, az talán lenyugtatná végre kedves szájenszfiksön gurunkat...
Előzmény: Nikita (349)
Nikita Creative Commons License 2003.12.17 0 0 351
1. intel_inside
2. Nikita (de én nem vittem bevételt a filmnek, mert tiszteletjegyes voltam)
Előzmény: intel_inside (348)
nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 350
már te is a filmel jössz megint..beszarás...
Előzmény: intel_inside (348)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!