Keresés

Részletes keresés

Se7en Creative Commons License 2003.01.09 0 0 59
A Tasso régen az Egyetemi színpadon játszott sokat. Fogalmam sincs megvan-e még a hely, ill. olyan-e mint rég????
Előzmény: Halsaman (56)
sziti Creative Commons License 2003.01.09 0 0 58
Na, majd benyomok valami agyblokkolót buli előtt...
:-)
Előzmény: Halsaman (55)
sziti Creative Commons License 2003.01.09 0 0 57
IBS?
Előzmény: Halsaman (56)
Halsaman Creative Commons License 2003.01.09 0 0 56
Kiírom nagy betűkkel!
KONCERTTERMET KERESÜNK! HA VALAKI JÁRNA OLY HELYEN, AHOL EL TUDNA MINKET KÉPZELNI, HOGY JÁTSZUNK, ÍRJON!

Próbáltuk pl. a Benczúr klubot, ami kisebb és még nagyobb a kivárási idő...

Halsaman Creative Commons License 2003.01.09 0 0 55
Pedig már gyakorlom a kvintes sikálást a zongorán:)))))
Lezúzzuk az agyatokat, beon!!!
Előzmény: sziti (54)
sziti Creative Commons License 2003.01.09 0 0 54
Rocktogon yes, punk nyet!!!
:-)
Előzmény: Halsaman (52)
Halsaman Creative Commons License 2003.01.09 0 0 53
Van fénykép- előhívás alatt.
Video és mp3 is van, de lehet, hogy inkább megkímélném tőle az idegeidet...
...lehet, hogy az emlékeidben jobb volt a koncert, mint ami a keverőre, meg a videóra lejött belőle. Igazából nekünk is arra jó, hogy a malőröket megpróbáljuk kiküszöbölni.
Viszont, a videót egy cimborám csinálta, akivel nem beszéltem a koncert óta, úgyhogy, ha szerencséd van, már a neten van a kalózverzió:)))
Előzmény: Se7en (47)
Halsaman Creative Commons License 2003.01.09 0 0 52
Kinéz egy koncert február elejefele a Rocktogonban.
Majd még pontosítunk. Voltunk már egyszer ott és nem is volt rossz! Majd elővesszük a punkosabb dalainkat:))))
Később nem tudjuk, hogy mi lesz, Jókaiban minden hely foglalt áprilisig. Nincs valami ötletetek, hogy ilyen Jókai kaliberű helyet merre találhatnánk esetleg?
Halsaman Creative Commons License 2003.01.09 0 0 51
Én is így vagyok vele. Próbáltam végighallgatni a So-t, meg még egyet, de nagyon nem ment. A hangját kilóméterekről fölismerni, de a zenéje nem tetszik.

Kedves Rusnya, Isten hozott a cybertérben:)!

Előzmény: sziti (50)
sziti Creative Commons License 2003.01.08 0 0 50
Szia:-)))

Remélem, nem valamiféle cikizésnek vetted, Isten őrizz, nem akartam bántó lenni, okom (s jogom) sincs rá!. Ha visszagondolok arra, amikor középsulisként először kellett a hatalmas tömegű 10 ember előtt zenélni... Brrrr:-))) Szóval: HAJRÁ, RUSNYA!!!

Nem, nem, szó nincs róla, hogy Collins hangját jobban szeretném, azt EGYÁLTALÁN nem szeretem
(mit is írtam? - "én a Genesist sosem Gabriel, de különösen nem Collins hangjáért szerettem"), ám fenntartom: AHOGYAN előadta a '80-as és későbbi évek koncertjein a régi zenéket, az nálam néha (!)jobban bejött.

PG szólólemezeit ismerem és elismerem, amit csinál, de igazából nem hozzám közelálló világot képvisel. (Ennek lehet az Általad megfogalmazott oka is, miszerint Ő egy "istenféleség", dehát odáig én nem érek föl...:-)Bármennyire is bíztat - Up -, nem és nem...)

Előzmény: rusnya21 (48)
rusnya21 Creative Commons License 2003.01.08 0 0 49
üdv!

engem érdekelne a zenétek, de sajnos nem játszok basszusgitáron, meg igazából rá sem érnék. de ha van valami felvétel vagy koncert akkor szólj.

ja, és azért ne vigyétek túlzásba a dúrást!!

Előzmény: Tóth Attis (45)
rusnya21 Creative Commons License 2003.01.08 0 0 48
na, végre. sikerült nekem is ideérnem.
sziasztok mindenki!

valóban a dec. 20-ai jókais koncerten kissé még megszeppent állapotomban találhattál, de hát mit vártál - ez volt az első ilyen felléppésem.
ja, most jól értettem: neked jobban tetszik a collins hangja. szerintem collins jobban dobol(t) mint énekel, gabriel meg a hangjával kenyérre ken mindenkit. Egyébként gabriel hangját a korai albumokon a 70-es évek misztikus hengtechnikai eszközei torzították olyanná amilyen. Tény, hogy a collins a seconds out-on a supper's ready-ban hangjával űbereli az eredeti felvételt, de akkor halgass meg peter gabriel egy mai szóló albumát. Ő olyan istenféleség... :)

rusnya.

Előzmény: sziti (37)
Se7en Creative Commons License 2003.01.06 0 0 47
Van fénykép a közönségről? Igazán beszúrhatnátok ide, jó lenne látni magamat! :)

És nincs véletlenül egy felvétel a koncertről, amit le lehetne másolni???

Előzmény: Halsaman (34)
Tóth Attis Creative Commons License 2003.01.06 0 0 46
Sorry az OFFért :)))
Előzmény: Tóth Attis (45)
Tóth Attis Creative Commons License 2003.01.06 0 0 45
Sziasztok!

Keressük a megfelelő embert a s.y.b.e.r.i.a. zenekar basszer posztjára! Ami adott egy már majdnem kész album (a kiadó már könyörög az anaygért;), az Echoes of Pink Floyd zenekar magja, az ex-Kert énekes Dömötör Balázs, és az ex-Mahavishnu Orchestrás Steve Kindler hegedűs (játszott még Jeff Backkel, Kitaroval, Jan Hammerrel), aki az album producere is lesz.

Az anyag szerintünk elég egyedi, de hatások a következőek: Spock's Beard, Porcupine Tree, Dream Theater, Fates Warning, Mahavishnu, Flower Kings, Pink Floyd, Deep Purple, szal ilyesmi ;)

Stúdiósession március elején kezdődik, vélhetően a HSB stúdióban. Nem az a lényeg, hogy agyonképzett legyél, bár bizonyos hangszerbiztonság nem árt;), inkább, hogy be tudjál illeszkedni egy új zenébe, és hát mint az ábra mutatja: gyorsan.

Üdv,
Attis

attis@webzeppelin.hu

sziti Creative Commons License 2003.01.06 0 0 44
Az izgulás jogát fenntartjuk:-)))
Előzmény: Halsaman (43)
Halsaman Creative Commons License 2003.01.06 0 0 43
Elvileg az extra az ő irányítása alatt van, a nexus meg az enyém alatt.
Gyakorlatban csak fejben létezik a terv, hogy mire használom majd a régi Trinity lapot, de még egy jó fél évig nem lesz időm megcsinálni.
A másikkal még nem tudom, mi lesz. Majd kiadjuk valami ősrajongónak, hogy csináljon unofficial honlapot:)))
Hírek pedig lesznek, ne izguljatok:)))
Előzmény: sziti (42)
sziti Creative Commons License 2003.01.06 0 0 42
Gratulálok, szép és áttekinthető az új honlapotok.
A linkeknél Krisztián és Marci miért van a korábbi honlaphoz kötve?
Kívánom, hogy ne győzzétek információval töltögetni az oldalakat:-)))
Előzmény: Zoldalma (38)
gugusz Creative Commons License 2003.01.03 0 0 41
Sziasztok! BUÉK mindenkinek, bár van akinek már mondtam éjfél körül, ha jól emlékszem...
Nagyon király lett a honlap, gratulálok! A képeket ki retusálta ilyenre? ... :-))))

Krisztián! A dobozodat elfelejtettem Rusnyának odaadni, sorry, majd vhogy eljuttatom! (vagy kérek még bele pogit...)

Na mindenkinek minden jót, a magam részéről ideje visszatérnem a marketing kémiájához, vagy fordítva, már nem is tudom. Ave!

Ádám

Zoldalma Creative Commons License 2003.01.03 0 0 40
Köszönjük, főleg az oldalon közvetlenül nem szereplő Kálmán, a webdesigner nevében :-)
Előzmény: Ata01020304 (39)
Ata01020304 Creative Commons License 2003.01.03 0 0 39
Gratula az új honlaphoz! Nagyon szépre és áttekinthetőre sikeredett!
Előzmény: Zoldalma (38)
Zoldalma Creative Commons License 2003.01.03 0 0 38
Ezek szerint én leszek az első, aki beírja, hogy végre megvan a rendes honlapunk :-)))

www.kethold.hu

sziti Creative Commons License 2003.01.02 0 0 37
BUÉK minden Trinity-tagnak és rajongónak!

A koncert óta nem voltam netközelben, de még vannak (pozitív) emlékeim a buliról:-)))
Változatlanul elismerésem a csapatnak!!

Nem "igazságokat" írok, inkább (meg)érzéseket: az áprilisi buli "összeszedettebbnek" maradt
meg bennem, lehet, hogy a mindig és mindenben megismételhetetlen első benyomás maradt meg
ennyire mélyen bennem? Akkor közelebb ültem, most a "kakasülőn" (bár ekkora helyen ez nem túl lényeges), Krisztián dobjai áprilisban jobban szóltak, az új gitáros még a beilleszkedés
időszakában van (...), Marci e stílushoz igencsak alkalmas énekhangjával magasabb fekvéseket
(különösen váltásokat!) nem kellene erőltetni... Utóbbi a saját nótáknál rendben is van, de különösen a Genesis átiratoknál nem. (Más kérdés, hogy én a Genesist sosem Gabriel, de különösen nem Collins hangjáért szerettem... Viszont Phil egyes eredetileg PG énekelte témákat néha jobban prezentált, ld. koncertlemezek...). Az énekszövegek érthetőségében is van még hová előrelépni.

Változatlanul az a véleményem, hogy a saját anyagotok mind zenében, mind szövegei tartalmában
nagyon erős, intelligens, várom a további koncerteket és a lemezt!

Halsaman Creative Commons License 2002.12.31 0 0 36
Boldog új évet kívánok!
sombalazs Creative Commons License 2002.12.27 0 0 35
valoban nem volt tul gyenge a koncert :)
ritka az, hogy szamok elso hallasra tetszenek nekem (plane ebben a mufajban), de itt ez tobbszor is elofordult. kar, hogy a szoveget eleg sokszor nem lehetett erteni, pedig azok is igencsak ott vannak a szeren :) szerintem viszonylag keves az olyan magyar dalszoveg (es manapsag ez kulonosen igy van), ami igazan egyseget kepez a zenevel, es nincs tele folosleges kinrimekkel. a trinity szovegei ezen kevesek koze tartozak :) es iszonyuan jo a ritmikajuk!
Halsaman Creative Commons License 2002.12.26 0 0 34
Nem is, a fényképen csak ötvenöten vagytok:)))))
G.G. Creative Commons License 2002.12.26 0 0 33
Ennyien voltunk a koncerten:-)
Ata01020304 Creative Commons License 2002.12.24 0 0 32
A szövegek? Szerintem nagyon jók, itt-ott egy kis After Crying-hatás érezhető, persze ez nem baj, sőt!
Egyébként érezhető, hogy a szövegek stílusa egységes, tehát egy ember írta a saját stílusában. És sokszor használjátok az egyes szám második személyt, amit minden hallgató magára vehet.
És nagyon jól esett, hogy a belépőjegy mellé dalszöveget is kaptunk.
Előzmény: Halsaman (31)
Halsaman Creative Commons License 2002.12.23 0 0 31
Szívesen várjuk még az építő jellegű koncertkritikákat...
Hogy tetszenek pl. a szövegek? KKNC még a Nullában érdeklődött felőle...
KKNC Creative Commons License 2002.12.22 0 0 30
Köszi szépen!
A szünet előtti utolsó szám amúgy a Jelenések könyve volt.És nagyon örülök, hogy az új számok mindenkinek még jobban tetszettek, mint a régiek! :)
Előzmény: Markov (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!