Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Taningia Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666736

A belsőkamerásra gondolsz? az már a Vet-Ros kontakt után van. 0:20-nál állitsd meg, felül látszik, ahogy akkor ér pont össze Vet-Ros, látszik, ahogy bebicsaklik a bal első. Aztán van az, hogy egy picit balra kormányoz Ves.

Előzmény: nohab (666735)
nohab Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666735

Az idén nem sok jót jelent :)

 

De ezúttal valszeg mégis igazuk volt, ebben van egy snitt, amiből valószínűsíthető, hogy nem volt kontakt.

 

Előzmény: Törölt nick (666733)
Taningia Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666734

Hozzáért, azért nem forgott meg VES. :)

Előzmény: nohab (666732)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666733

A versenybírák elvileg kielemezték.

Előzmény: nohab (666732)
nohab Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666732

ezen látszik, hogy VES önerőből megcsúszik, durván ellenkormányoz, jó lenne látni, hogy itt összeér-e Vettel bal hátsójával, mert ha igen, akkor eléggé másképpen néz ki a történet.

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666731

"Tök érdekes egyébként, amikor visszajött Ricciardora és mentek egymás mellett kőkeményen, úgy voltam vele, hogy kár Ricciardonak izmoznia, úgyis Verstappen végez előrébb, és a csapatnak is jobb lenne ha elengedné."

 

Dettó. Egyébként Ricciardo a mezőny egyik legszimpatikusabb figurája számomra.

Előzmény: nohab (666726)
xtremetuning Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666730

Eddig azt írtátok, 'nem úgy gondolta', most már úgy gondolta, de 'teljesen normális reakció'.... izgatottan várom, meddig lehet ezt forgatni.

Közben már azt is olvasom, Ő istenre gondolt, amikor azt mondta ' valaki nem engedi nyerni'.... :D :D :D

Valamit biztos tud, mert az első nyilatkozatában a garázsban a srácokkal akarta megbeszélni. Ezek szerint az örg szakállas merga alkalmazott. 

 

Előzmény: Aki mer az (666728)
nohab Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666729

móttvá? ezen én valami olyasmit látok, hogy VES is némi bródszájddal kezdi az első kanyart - teljesen önerőből. nem látom, hogy hozzáért-e VET bal hátsójához, de talán mégsem fekete-fehér az eset, jó lenne VES kameráját is látni.

 

Aki mer az Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666728

"Nem is értem ezt a mosdatást a fanoktól, miközben a futam közben is lehisztizte a nyilatkozatában...."

 

teljesen normális reakció, pláne ha azt nézzük hogy eddig is mondhatta már volna többször is de nem tette.

Előzmény: xtremetuning (666717)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666727

https://www.facebook.com/McLarenTeamF1/videos/929341257171035/

 

Alonso ezt frankón begyakorolta ezt a külsőívet. Mondjuk itt most majdnem szivacs lett Rosi meg Vettel miatt. 

nohab Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666726

Nem egészen világos, h miért nem Ricsi lett a nap versenyzője.

 

Hát Max tényleg semmit nem csinált, elbukott egy helyet amit majdnem visszaszerzett.

Tök érdekes egyébként, amikor visszajött Ricciardora és mentek egymás mellett kőkeményen, úgy voltam vele, hogy kár Ricciardonak izmoznia, úgyis Verstappen végez előrébb, és a csapatnak is jobb lenne ha elengedné. Hát ehhez képest mennyire ezen a momentumon múlt, hogy Ricciardo nyert!

 

Ricciardo nálam 2014 után megint nagyon keményen megmutatja a valódi értékét, azt gondoltam, hogy Verstappen ki fogja csinálni, de összességében nagyon jól néz ki mellette, tényleg jót tett neki a holland. Brutálisan erős páros.

Előzmény: candle (666691)
Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666725

Ennél sokkal szebb a történet.

Akik 2010-12 között azt mondták, hogy a Mercedes nem akarja hogy MS legyen előrébb, majd 2013-15 között azt hogy most már Rozit nem akarják, azok vannak legjobban kiakadva Hamiltonra.

:o)

 

 

 

Előzmény: and0626 (666721)
Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666724

Pont akartam egy ilyen hozzáfűzést tenni, hogy ha Hamilton VB címével kapcsolatosan kérdeztek volna akkor más eredmény született volna!

:)

 

Remélem CH nem bannol ezért. :P

 

Előzmény: Titi120 (666722)
and0626 Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666723

Még az is lehet, hogy egy heves vérmérsékletű, meggondolatlan embernek akár el is nézhető egy ilyen vád (és LH kb ilyen lehet) míg annak, aki alaposan meggondolta és azután tett ilyen nyilatkozatot, annak nem. 

Ezt sem veszik sokan figyelembe, hogy ki és milyen szövegkörnyezetben mondta...

...Ja, hogy ez nem először fordul elő?? : )

Előzmény: Helter Skelter (666720)
Titi120 Creative Commons License 2016.10.02 0 1 666722

Azt gondolom, hogy ma a Lendvay utcában nagy hasznodat vehetnék! :)

Előzmény: Helter Skelter (666720)
and0626 Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666721

Én azért emlékszem ilyen beszólásokra is, hogy a "csapat nem akarja, hogy Nico legyen a bajnok" 

Gyorsan megnéztem, de sem barmozás, sem hülyézés nem volt. Pedig ott indokoltnak tűnne, hiszen egy halászlészagú fotelba szerelmes ellendrukker súlytalan kinyilatkoztatása azért más, mint azé a pilótáé, aki lehet, hogy a világbajnoki címét veszíti el éppen akkor és ott. 

Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666720

Igen csak azért az nem mindegy hogy az elméletet Hamilton találja ki vagy az újságírók. Mert ha az utóbbi, akkor kár lenne az előbbit hibáztatni ugye.

 

Valami váltóhibás esetnél is felmerült ez, de ott is a média kapta fel, Hamiltonnak meg meg kellett védenie a csapatot. Aztán persze lehet hogy volt más eset is.

 

Én abban biztos vagyok, hogy ha valaki igaztalanul vádaskodik, akkor azt a csapat nem tolerálja.

Ha ezt az esetet úgy értékelik a Mercedesnél, hogy Hamilton arra célzott hogy a Merga direkt szaboltálta a versenyét, akkor tuti, hogy nem fog többet nyerni de még az is lehet, hogy ennek súlyosabb következményei lesznek.

Egyelőre Wolff, Lauda de még Lowe nyilatkozataiból sem az jött le, hogy Haminak ez lett volna a mondanivalója, de lehet hogy én tévedek.

 

Az ilyen nyilatkozatokat jó lenne úgy egészében hallani, mert gyakran másképp tálalják, mint ahogy az valójában megtörtént.

 

Előzmény: Cold Heart (666718)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666719

Kicsit úgy viselkedik hami most mint 2011 monacoban. 

Előzmény: Cold Heart (666718)
Cold Heart Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666718

nézd, erről volt már idén elmélet, hogy őt szabotaljak, így a mostani nyilatkozatát elég nehéz máshogy érteni. Lauda próbálja tompítani, nem véletlenül bolydult fel a Merci sajtó osztálya

Előzmény: Helter Skelter (666704)
xtremetuning Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666717

Pontosan. Nem is értem ezt a mosdatást a fanoktól, miközben a futam közben is lehisztizte a nyilatkozatában....

Ráadásul megint bebizonyította, mekkora barom....

 

"miért pont velem ?" - kérdezte. Miért ne ??? Kérdezem én. Az 'esély' és 'véletlenszám generáció' szavak nem sokat mondanak neki ezek szerint...

 

Válaszokat akar ? Mire ???? Technikai sport, ez benne van a pakliban. Miért nem a másik nyolc motor ? Talán mert egyiket sem kergette 2 red bull és egyiknek sem kellett

maxra járatott motorral menekülni ? Azt gondolja, hogy előre mindent le tudnak modellezni a gyárban ? Lehet a turbo megkapta azt az utolsó tized nyomást az erőltetett menetben,

amitől elbúcsúzott. 

 

Olyan, mintha garanciákat várna a mercitől a motorjára :D . Valaki felhomályosíthatná, mert egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy háttal ül a lovon. (megint)

Előzmény: Titi120 (666711)
Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666716

Lehet, hogy én vagyok naív de én nem gondolok bele ilyen súlyos dolgokat.

 

Amikor pl. úgy volt hogy pótselejtezőt kellett játszani, meg amikor mondjuk nem jutottunk ki a vb-re, meg buktuk az SB-t (hajszálon) én is csomószor úgy éreztem hogy valaki vagy valami nem akarja hogy nyerjünk, kijussunk stb.

A valaki az nem feltétlenül egy ember vagy egy "felső erő", hanem a sors, a szerencse, a dolgok alakulása.

 

Ha én pl. úgy gondolnám hogy szaboltálna a csapatom, akkor teljesen felesleges lenne odatennem a but I won’t give up. I will keep pushing szerű gondolatokat.

 

A csalódottság meg – legyünk őszinték – nagyon is érthető.

Azért Rosberg nagyon jól megy az évben, jól kezdett, HAMnak sok problémája volt, de sikerült visszahoznia a dolgokat.

Másodszor meg jött egy 2 versenyes gyengébb forma Rosberg megint átvette a vezetést, amit most megint vissza fordíthatott volna ha nincs a DNF.

Melyikőnk nem lenne csalódott.

 

 

Előzmény: Titi120 (666711)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666715

Amúgy mindig az övé romlik el.....erről nem mutattak meg neki pár videót az elmúlt 2,5 évről hogy kinek mi romlott el eddig? MEglepődne ha látná Rosberg statját, de hát nyilván csak őt éri baj. :D 

Előzmény: Törölt nick (666714)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666714

Felkérdezi a csapatát, amelyik kétszeres VB-t csinált belőle. Elképesztően arrogáns a fazon!

 

Ebből az idézetből az ki is maradt, hogy többször is "furcsának" ítéli, hogy mindig csak az ő motorja romlik el. Utána meg szánalmasan magyarázkodik, hogy ő nem is úgy gondolta.

 

(Ezzel együtt az utolsó kiemelt mondatról el tudom fogadni, hogy a "someone" az égi erőre utalt. De maga a nyilatkozat vádaskodik a csapatával szemben.)

Előzmény: Titi120 (666711)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666713

Hogy mi van? Nem, ez egy érett, felnőtt nőtől sem lenne elfogadható. Semmilyen nemű felnőtt lénytől.

 

Szerencsére Hamira mindig lehet számítani, ha drámai, konteós nyilatkozatokat kell tenni a sajtónak, kiváló bulvárújságíró lenne belőle :) /szerintem egyébként maga sem gondolja komolyan ezeket az elméleteit /

Előzmény: Törölt nick (666686)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666712

:D :D 

 

Ez jó. a tüzet mondjuk egy f1-es sportban odatenni egy ilyen mondat után tényleg necces. :D 

Előzmény: Helter Skelter (666710)
Titi120 Creative Commons License 2016.10.02 0 1 666711

Azért érdemes átrágni magunkat a teljes nyilatkozaton, mielőtt feltesszük a kérdést, hogy tényleg minden csak a média belemagyarázása, ferdítése.

 

“My question is to Mercedes. We have so many engines made for drivers, but mine are the only ones failing this year. Someone need to give me some answers because this is not acceptable,” he told BBC Radio 5 live.

 

“We are fighting for the championship and only my engines are failing. It does not sit right with me.

“I will try and recollect myself and try to get myself together for the race next week. Someone or something doesn’t want me to win this year but I won’t give up. I will keep pushing.”

 

Ha az utolsó kiemelt részt önmagában néznénk, hihetnénk azt, hogy itt akár valami "felső erőkre" is gondolhatott, de látva a felütést, amelyben a számonkérését a csapatnak címezi, válaszokat követelve tőlük, hát, nagyon naivnak kell lenni ahhoz, hogy mindent pusztán csak a média szenzációhajhászásának tudjunk be.

Előzmény: Helter Skelter (666704)
Helter Skelter Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666710

Azért mindent ők sem látnak, de ha látták volna akkor sem tehettek volna semmit szvsz.

 

Amit említettem előbb ("a Merc előre jelezte" baromság) is beindíthatta egyes médiamunkások fantáziáját:

 

 

 

:)

Előzmény: HemörDájjm (666705)
HemörDájjm Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666709

Szerencsére ti értitek a TECHNIKÁT. :D Hát jó...nekem 8, így legalább maradt esélye még Rozinak. 

nohab Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666708

Érett már neki, az előző kettőnél még lehetett mosdatni, de 16 futamon 3 elsőkanyaros kipörgetés egy néccerestől elég sok.

Előzmény: Helter Skelter (666668)
nohab Creative Commons License 2016.10.02 0 0 666707

Nem sok fogalmad van a Forma-1-ről és úgy általában az autókról, ha azt gondolod, hogy minden hibát lehet látni előre. Léteznek olyan hibák, amik telemetria útján látszanak és jó esetben kezelhetők, de nem feltétlenül ez a többség.

Előzmény: HemörDájjm (666705)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!