Keresés

Részletes keresés

mukunda Creative Commons License 2008.11.01 0 0 310
Lehúzta a rolót az ElektroPont Bezárta üzleteit a műszaki áruházlánc [2008.10.31. 14:19]

Bezárja 70 üzletét a tavaly még 900 főt foglalkoztató és 23 milliárd forintos forgalmat bonyolító ElektroPont. A műszaki üzletlánc tulajdonosa, az Electro Computer Zrt. közlése szerint azért kényszerültek erre a lépésre, mert a pénzügyi válság nyomán a hitelbiztosítók törölték a cég hitelbiztosítási védelmét, így nem kaptak árut a hazai importőröktől.

Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.31 0 0 309
Harmadszorra csak sikerült...
Előzmény: Klaus Matefi (308)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.31 0 0 308
keresés írta:
"No, akkor pontosítok, 2032-ben sem lesz semmi. "


Állítani csak olyat állíts, amit alá is tudsz támasztani...

keresés írta:
"Abban igazad van, hogy sok esetben a tomeg a hiszékenysége folytán be tudja teljesíteni a "próféták" vízióit , viszont ahhoz kell egy kritkus tomeg, ez meg volt kozépkorban a kereszténységben (jó példa rá az ezredfordulós világvégehisztéria), most viszont a ezt az extrém ágat kevesebben képviselik, a zsidóságban szintén nem számottevo az ultraortodox zsidó száma,"


A "végidők", azaz napjaink történéseit leginkább a síita és a zsidó messianisztikus törekvések befolyásolják. Mind a két oldal mélyen vallásos és hisz a vallási legendáik elkészítőinek jóslataiban... Ez nemcsak a síiták jellemzője:

http://www.or-zse.hu/dvar/rabbik-schoner-kolnidre2006.htm
Országos Rabbiképző Zsidó Egyetem
2006.10.01
Mi, zsidó emberek, rabbik és civilek, kohaniták, leviták és izraeliták évezredek óta szorosan fogjuk a Tórát, hitünk forrását a szó átvitt értelmében, bizonyítva önmagunknak és a külvilágnak, hogy a Tóra és Izrael elválaszthatatlan. A hit és a zsidóság összeforrt, egységet alkot, egyik a másiknak a feltétele. A hit a mi jövőnk. Őseink hite a jövő reménysége. Erre neveljük gyermekeinket, unokáinkat, a gondjainkra bízottakat, így formáljuk embertársainkat.
Dr. Schőner Alfréd



http://zsido.pontez.hu/konyvek/en_istenem/48/800
http://www.regi.zsido.com/books/wouk/ni15FEJ.htm
A TALMUD
A talmudi jog a Sínaival összekötő köldökzsinór.
A Talmud újjáéleszti a gondolkodó elme aranykorát: a mai napig a zsidó vallás lüktető szívén át keringő véráram. Bármilyen törvény, szokás, szertartás szerint vagyunk zsidók - lehetünk akár ortodoxok, neológok, reformerek vagy csupán érzelmi indíttatásúak -, a Talmudot tartjuk be. Ez a mi szokásjogunk.


keresés írta:
esetleg az arab világ radikális része teljesíthet be valamit, de nem nagyon hiszem, szintén nem nagy a számuk.


Minden messianisztikus vallás a maga módján és módszereivel.
Előzmény: Törölt nick (305)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.31 0 0 307
keresés írta:
"No, akkor pontosítok, 2032-ben sem lesz semmi. "


Állítani csak olyat állíts, amit alá is tudsz támasztani...

keresés írta:
"Abban igazad van, hogy sok esetben a tomeg a hiszékenysége folytán be tudja teljesíteni a "próféták" vízióit , viszont ahhoz kell egy kritkus tomeg, ez meg volt kozépkorban a kereszténységben (jó példa rá az ezredfordulós világvégehisztéria), most viszont a ezt az extrém ágat kevesebben képviselik, a zsidóságban szintén nem számottevo az ultraortodox zsidó száma,"


A "végidők", azaz napjaink történéseit leginkább a síita és a zsidó messianisztikus törekvések befolyásolják. Mind a két oldal mélyen vallásos és hisz a vallási legendáik elkészítőinek jóslataiban... Ez nemcsak a síiták jellemzője:

http://www.or-zse.hu/dvar/rabbik-schoner-kolnidre2006.htm
Országos Rabbiképző Zsidó Egyetem
2006.10.01
[colorFF0000]Mi, zsidó emberek, rabbik és civilek, kohaniták, leviták és izraeliták évezredek óta szorosan fogjuk a Tórát, hitünk forrását a szó átvitt értelmében, bizonyítva önmagunknak és a külvilágnak, hogy a Tóra és Izrael elválaszthatatlan. A hit és a zsidóság összeforrt, egységet alkot, egyik a másiknak a feltétele. A hit a mi jövőnk. Őseink hite a jövő reménysége. Erre neveljük gyermekeinket, unokáinkat, a gondjainkra bízottakat, így formáljuk embertársainkat.
Dr. Schőner Alfréd[/color]



http://zsido.pontez.hu/konyvek/en_istenem/48/800
http://www.regi.zsido.com/books/wouk/ni15FEJ.htm
[colorFF0000]A TALMUD
A talmudi jog a Sínaival összekötő köldökzsinór.
A Talmud újjáéleszti a gondolkodó elme aranykorát: a mai napig a zsidó vallás lüktető szívén át keringő véráram. Bármilyen törvény, szokás, szertartás szerint vagyunk zsidók - lehetünk akár ortodoxok, neológok, reformerek vagy csupán érzelmi indíttatásúak -, a Talmudot tartjuk be. Ez a mi szokásjogunk.[/color]


keresés írta:
esetleg az arab világ radikális része teljesíthet be valamit, de nem nagyon hiszem, szintén nem nagy a számuk.


Minden messianisztikus vallás a maga módján és módszereivel.
Előzmény: Törölt nick (305)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.31 0 0 306
keresés írta:
"No, akkor pontosítok, 2032-ben sem lesz semmi. "


Állítani csak olyat érdemes, amit alá is tudsz támasztani...

keresés írta:
"Abban igazad van, hogy sok esetben a tomeg a hiszékenysége folytán be tudja teljesíteni a "próféták" vízióit , viszont ahhoz kell egy kritkus tomeg, ez meg volt kozépkorban a kereszténységben (jó példa rá az ezredfordulós világvégehisztéria), most viszont a ezt az extrém ágat kevesebben képviselik, a zsidóságban szintén nem számottevo az ultraortodox zsidó száma,"


A "végidők", azaz napjaink történéseit leginkább a síita és a zsidó messianisztikus törekvések befolyásolják. Mind a két oldal mélyen vallásos és hisz a vallási legendáik elkészítőinek jóslataiban... Ez nemcsak a síiták jellemzője:

http://www.or-zse.hu/dvar/rabbik-schoner-kolnidre2006.htm
Országos Rabbiképző Zsidó Egyetem
2006.10.01
[color=red]Mi, zsidó emberek, rabbik és civilek, kohaniták, leviták és izraeliták évezredek óta szorosan fogjuk a Tórát, hitünk forrását a szó átvitt értelmében, bizonyítva önmagunknak és a külvilágnak, hogy a Tóra és Izrael elválaszthatatlan. A hit és a zsidóság összeforrt, egységet alkot, egyik a másiknak a feltétele. A hit a mi jövőnk. Őseink hite a jövő reménysége. Erre neveljük gyermekeinket, unokáinkat, a gondjainkra bízottakat, így formáljuk embertársainkat.
Dr. Schőner Alfréd[/color]



http://zsido.pontez.hu/konyvek/en_istenem/48/800
http://www.regi.zsido.com/books/wouk/ni15FEJ.htm
[color=red]A TALMUD
A talmudi jog a Sínaival összekötő köldökzsinór.
A Talmud újjáéleszti a gondolkodó elme aranykorát: a mai napig a zsidó vallás lüktető szívén át keringő véráram. Bármilyen törvény, szokás, szertartás szerint vagyunk zsidók - lehetünk akár ortodoxok, neológok, reformerek vagy csupán érzelmi indíttatásúak -, a Talmudot tartjuk be. Ez a mi szokásjogunk.[/color]


keresés írta:
esetleg az arab világ radikális része teljesíthet be valamit, de nem nagyon hiszem, szintén nem nagy a számuk.


Minden messianisztikus vallás a maga módján és módszereivel.
Előzmény: Törölt nick (305)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 305
No, akkor pontosítok, 2032-ben sem lesz semmi.   Abban igazad van, hogy sok esetben a tomeg a hiszékenysége folytán be tudja teljesíteni a "próféták" vízióit , viszont ahhoz kell egy kritkus tomeg, ez meg volt kozépkorban a kereszténységben (jó példa rá az ezredfordulós világvégehisztéria), most viszont a ezt az extrém ágat kevesebben képviselik, a zsidóságban szintén nem számottevo az ultraortodox zsidó száma, esetleg az arab világ radikális része teljesíthet be valamit, de nem nagyon hiszem, szintén nem nagy a számuk. Persze a fogyó eroforrások novelhetik radikalizmust, de a jovokép bizonytalan, véleményem szerint felelotlenség (van erre erosebb kifejezés is ),  a találgatásokat a nem kiszámítható jovo helyébe rakni.  
Előzmény: Klaus Matefi (304)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.30 0 0 304
"De jó jól van ez így, legalább már tudom, hogy 2033-ban semmi sem fog torténni"

Az nincsen kizárva, mive én a 2032. évet említettem...

"ugyanis Isten szereti megalázni az onjelolt prófétácskákat."

Ebben igazat adok neked, hisz az "evangélisták" és Saul rabbi (Pál) által emlegetett "Jézus második eljövetele" se történhetett meg és persze a hozzá kapcsolódó "holtak feltámadása" se... Erre közel 2000 évet kellett várni, hogy kiderüljön, viszont nekik már teljesen mindegy, hogy mit mondanak róluk...

Az ószövetségi legendák jóslatainak egy része viszont teljesülni fog, mivel a vallási vezetés és a hívő tömegek megtesznek ezért minden lehetségeset. "Istent" szerintem hagyjuk ki a játékból...
Előzmény: Törölt nick (303)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.30 0 0 303
Érdekes ahogy megpróbálod hiteltelenné tenni keresztény irodalmat, viszont más extrém elképzeléseket nem kérdojelezel meg. Nem keresztényként persze legendának tunhetnek a Biblia egyes részei, de szerintem az ezotérikus elképzelések magasan túlszárnyalják azt. Szóval amilyen vehemensen állítod a kereszténység bukását, én ugyanolyan bizonyossággal vagyok meggyozodve az általad képviselt irányzat téves voltáról, csak azzal kulonbséggel, hogy nem járok ezotérikus korokbe, azért, hogy fikázzam oket. De jó jól van ez így, legalább már tudom, hogy 2033-ban semmi sem fog torténni, ugyanis Isten szereti megalázni az onjelolt prófétácskákat.
Előzmény: Klaus Matefi (295)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.30 0 0 302
Van aki megérdemli, hogy gyakran emlegessék...
Előzmény: munyamunya (301)
munyamunya Creative Commons License 2008.10.30 0 0 301
Én sem feltételeztem komolyan.

Viszont ismét megcsináltad a trükköt, és becsempészted a hsz-edbe a nevét a teljes titulusával együtt :)) Ügyes :)
Előzmény: Klaus Matefi (300)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.30 0 0 300
Semmi közöm nincsen természetesen hozzá, de ritka manapság a felelős pozíciót betöltött kutatók között az olyan, aki ezekben a kérdésekben ki meri mondani az igazságot... Israel Finkelstein professzor, a telavivi egyetem régészéti intézet igazgatója megtette ezt...
Előzmény: munyamunya (298)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.30 0 0 299
Az esetleges ékezethibákért elnézést, sajnos a billentyűzet nem rendelkezik hosszú ű-vel és ő-vel, így néha a korrigálás elmarad...
Előzmény: Klaus Matefi (297)
munyamunya Creative Commons License 2008.10.30 0 0 298
Ne haragudj már, neked rokonod ez a "Israel Finkelstein professzor, a telavivi egyetem régészéti intézet igazgatója"? :))
Előzmény: Klaus Matefi (297)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.30 0 0 297
A véleményem szerint a reinkarnáció egy kitalált dolog ugyanúgy, mit a "holtak feltámadása", az "örök élet", vagy a Sínai szövetségkötés...

Maimonidesz véleménye:

http://www.kimizion.org/st5760.html
http://www.kimizion.org/5760/zaw60.html
DAS ZENTRUM FÜR JÜDISCHE STUDIEN IN ISRAEL
Anschrift: Sderot Hame'iri 2, Kirjat Mosche
IL - 91032 Jerusalem ISRAEL Tel. +972 2 6511906
Fax +972 2 6514820 http://www.machonmeir.org.il
18. Adar-2 5760 (25.März.2000)
Das Wort zum Papstbesuch
"Rabbiner Moscheh ben Maimon ("Maimonides"), einer der
größten jüdischen Weisen aller Zeiten, erklärte in seinen
Ausführungen über das Ende des Christentums, daß die
Christen eines Tages von ihren Überzeugungen ablassen und
erkennen werden, wie sie von ihren Vorvätern und ihren
Propheten belogen wurden:"

--5760. II.Adar 18. 2000.március 25.
Gondolat (szó) a pápa látogatásához
"Moscheh ben Maimon ("Maimonides) rabbi, minden idők egyik legnagyobb zsidó bölcse elmagyarázta a levezetésében a kereszténység végét, hogy a keresztények egy napon rá fognak jönni és felismerik, hogyan lettek az ősatyáik és prófétáik által becsapva."--


Csak azt felejtette hozzátenni, hogy feltehetően ugyanabban a cipőben járnak a muzulmánok is, akiknek a Koránját nagy valószínüség szerint ugyanúgy az ószövetségi legendák beavatottjainak a befolyása alatt készítették, mint az újszövetségi legendákat...

Nem véletlenül mind a három vallás Jeruzsálemmel van kapcsolatban és természetesen az Ezsdrásék által életrehívott Ábrahámmal, aki Israel Finkelstein professzor, a telavivi egyetem régészéti intézet igazgatójának a véleménye szerint soha nem létezett.

Maimonidesz arról is megfeledkezett, hogy nemcsak a keresztények és szerintem a muzulmánok fognak rájönni, felismerni, hogy "hogyan lettek az ősatyáik és prófétáik által becsapva", hanem az ószövetségi legendák hívő tömegei is idővel...

Az iráni elnök a korábbi bejelentései alapján 2008-ra várta, várja a síiták Imam Mahdijának a fellépését, aki természetesen nem lehet se az i.sz. 25 április elsején kereszthalált halt Názáreti Jézus, se a középkorban eltűnt 12. Imam... A véleményem szerint a síiták Imam Mahdija a volt afgán elnök (születési adottságainál fogva!), Mullah Muhammad Omar, aki lehet, hogy még él. Nem véletlenül fektetnek akkora hagsúlyt Afganisztán leigázására az USA és szövetségesei...

2001 szeptember 11.-e egy jó ok volt az USA számára a közelgő síitata messianisztikus elképzelések realizálását megpróbálni elfolytani, ami konkurenciát jelent az ószövetségi messianisztikus elképzelések számára...

Mullah Omar a muszlimok új szellemi irányítója?
Előzmény: mukunda (296)
mukunda Creative Commons License 2008.10.30 0 0 296

"Újra megszületett Mohamed próféta,aki 2007-ben föl fog tűnni,és összefogja az Iszlám világot................................."  (3dikvilágháború.hu  könyv) 

     

A hozzászólásoknál írta Szira Zoltán 2008 :" Elfelejtettem az előzőben még megírni, hogy Mohamed reinkarnációja 2007 szeptemberétől nagyon aktívan tesz az Iszlám világ összefogására ! Már láttam az egyik arab TV-ben !"

Előzmény: Klaus Matefi (291)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.30 0 0 295
A topic címében szereplő "világvége" fogalomat helytelen napjainkkal kapcsolatba hozni, mivel egy kozmikus korszak végéről van szó, nem pedig "világvégéről"...
Ezt az időszakot minden vallás "meglovagolta", többségük soha be nem váltható túlvilági ígéreteket fűztek hozzá, az ószövetségi legendák megalkotói (Ezsdrás és beavatott társai) viszont a messiásuk születését és eljövetelét kalkulálták be, aki a hívő tömegek és a vallási vezetők kitartó igyekezete folytán realizálni hivatott a közel 2500 éve megtervezett messianisztikus elképzeléseket (földi jólét, gazdagság, népek feletti hatalom).

A véleményem szerint a 2012 téves dátum, kozmikus szempontból jelentéktelen. 2008 szeptember közepén művi úton beindított pénzügyi világválságot követően nincs kizárva, hogy december közepéig még más meglepetésekkel is fog szolgálni a jövő...:

Imam Mahdi 2008?

Az ószövetségi legendák messiásának, Immánuelnek a várható nyilvános fellépése szerintem 2032-re tehető:

A zsidók messiása eljövetelenék égi és földi jelei
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.30 0 0 294
Nyihaha ... :-)))) Nagyon jó, tetszett.
Előzmény: mukunda (293)
mukunda Creative Commons License 2008.10.30 0 0 293
jemo Creative Commons License 2008.10.30 0 0 292


Igy igaz, Isten nem személyválogató.

Hallottál már arról, hogy szabad akarat?
Ha az embereknek van, akkor Istennek is van szabad akarata.

Már megbocsáss, te meghívnál a házadba lakni olyan embert, akit habár ismersz és kedvelitek egymást, mégis "határozottan" érzed, hogy nem szeretne veled lakni?

Nyilván nem tennéd.

Ez nem személyválogatás, hanem annak eldöntése, hogy te kinek a társaságában érzed jól magad.

A világvégének nem kellene megtörténnie, ha az emberek betartanák a békés és szeretetteljes egymásmellett élés szabályait.
Isten sem akarná hogy megtörténjen, de tudja, hogy meg fog történni, mert az emberek fogják azt előidézni( a mostani világesemények jelzik, hogy nagyon közel járunk a véghez)

Mint említettem szabad akaratot adott minden teremtményének, igy eldönthetik hogy milyen kormányzást, életet és jövőt választanak.

Istent nem lehet felelőségre vonni, azt állítva róla, hogy ha hatalmában áll, miért nem akadályozza meg a világvégét?

Ő nem a világvégét fogja megakadályozni, hanem idejében fog intézkedni annak érdekében, hogy legyenek túlélők.

Mint már írtam, miért védjen meg olyan embereket a világvége napján, akik úgy döntenek, hogy inkább ezt a világot választják.

Fontos megjegyezni, hogy a világvége napján már késő lesz Isten oldalán dönteni, ezt már most, a cselekedetekben kell kinyilvánítani.
Előzmény: Törölt nick (289)
Klaus Matefi Creative Commons License 2008.10.29 0 0 291
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 290
A World Wrestling Federation mióta foglalkozik jégolvadással a bunyó helyett? De kell is már egy kis ritkítás, mert sok a bűnös. Majd imádkozom értük. Ámen.
Előzmény: Denisa72 (285)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 289
"Isten az emberiségből csak 144 ezer személyt hív meg az égi kormányzásba, akik alkalmasak erre."

Igen. Értem.
Bocsánat ez ugyanaz az Isten, aki állítólag minden teremtménye minden hajszálára egyformán vigyáz, egyformán szereti őket, egyformán hozza fel és sütteti a Napot mindre és egyformán árasztja nekik a természet minden javát, az a szerető Isten, aki nem személyválogató és igazságos szerető, teremtő Atya, az fogja magát, hagy megtörténni egy világvégét, pedig mivel mindenható, könnyedén megakadályozhatná, hagyja elpusztulni és szenvedni, hatmilliárd szeretett teremtményét és önkényesen kiválaszt közülük 144 000-et...

Ennél még a Superman meséje is reálisabb...
Szerintem egy középső csoportos óvodás már felfedezné a logikai bukfencet és ellentmondást ebben a..............

Ja? És persze mindig minden keresztény aki erről hablatyol, az biztos abban, hogy ő eme igazságosan és nem személyválogatóan kiválasztottak listáján fenn lesz.
Csak halkan súgom, hogy kb kétmilliárd magát kereszténynek mondó van a Földön..
Előzmény: jemo (283)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 288
Metaszint az nuku neked? A tömeghittel számolni kell!
Előzmény: Törölt nick (287)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 287
"Hogy lehet ilyen negatívan hozzászólni egy témához. Mondjál konstruktívat!"

Jóslatok és világvége témában ennél konstruktívabbat nehéz lenne... ;-D
Előzmény: Siphersh (278)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 286
Az emberi történelemben az ilyen intenzív felívelési szakaszok, mint a mostani, nem szoktak sokáig tartani. Lásd római birodalom fénykora. Csak egy-két évszázad volt, és aztán úgy másfélezer év a következőig. Úgyhogy nem kell ijesztgetni.
Előzmény: Denisa72 (285)
Denisa72 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 285
Sziasztok!

Csak egy kis adalék.

A globális felmelegedés gyorsabb, mint ahogy a klímakutatók korábban jósolták - derül ki a WWF tanulmányából. Az új kutatási eredmények szerint az Északi-Jeges-tenger már 30 éven belül elveszítheti jégtakaróját. 2013-2040 között nyaranta a jég teljesen eltűnhet innen, amire egymillió éve nem volt példa. A Brit-szigetek és az Északi-tenger felett várhatóan több és erősebb szélsőséges ciklon alakul ki, ami miatt Nyugat- és Közép-Európában egyre több lesz a szélvihar és az általuk okozott kár. Az ózonszint és a légszennyezés legjelentősebben Anglia, Belgium, Németország és Franciaország felett fog növekedni. Európa egy részén több lesz majd az éves csapadék mennyisége is, ami növeli az árvizek és az ebből eredő gazdasági károk veszélyét. A Földközi-tenger térségében egyre gyakoribb és hosszabb aszályok lesznek. A Svájci-Alpok gleccsereinek olvadása tovább folytatódik, ami miatt csökken az itt épült vízi erőművek energia-előállítása. A világ tengerei a század végére több mint egy métert emelkedhetnek, ami duplája az IPCC (Kormányközi Éghajlat-változási Testület) tavalyi előrejelzésének. A mezőgazdaságban is fel kell készülni a változásokra.
(Népszabadság)
jemo Creative Commons License 2008.10.28 0 0 284
Én a világról beszéltem és nem az emberek egyéni fejlődéséről. Hogy lesüllyedünk, te is látod. Nem csak a kereszténység állítja, hogy ennek a világrendszernek befellegzett. A 2012-es dátum nem biztos, csak egy jóslat. Végül is teljesen mindegy mikor következik be, a lényeg hogy meg fog történni, tény hogy nagyon közel van, mert a világ állapota is ezt bizonyítja.
Előzmény: Törölt nick (280)
jemo Creative Commons License 2008.10.28 0 0 283
A Biblia ( Jelenések könyve 7:4, 14: 1, 3 ) szerint, Isten az emberiségből csak 144 ezer személyt hív meg az égi kormányzásba, akik alkalmasak erre. Az égi elhívású személy határozottan érzi magáról, mert Isten különleges módon, félreérthetetlenül jelzi, érezteti vele. Ezt úgy tudnom elképzelni, mint amikor Jézus Krisztus a pusztában magára ismert, hogy ő Isten fia.
Mivel nem érzem magam égi elhívásúnak, reménységemet az örökké tartó földi életbe vetettem, hiszen az is benne van a Bibliában, hogy lesz egy nagy sokaság akik élve kerülnek át Armageddonkor az Új világrendbe, és képezik az új társadalom magját. Ha pedig még előtte kimúlok, remélem Isten megemlékezik rólam. Tehát őszinte leszek, nem vonzódom abba a közegbe ahol Isten tartózkodik, annak ellenére hogy nagyon szeretem őt. Delfinekkel szeretnék játszani, érezni a virágok illatát, enni a finom gyümölcsöket, nagy családdal élni egészségben és boldogságban, építeni és gyönyörű kertté tenni az egész bolygónkat. Ez minden vágyam!!!!!

És neked?
Előzmény: Törölt nick (279)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 282

nem lessz it se Jézus (legalábbis nem a Biblia által leírt lelkiismeretfurdalást-okozó ítélőbíráskodó szerepben képzelem el), sem UFO.

Mi leszünk. Mi fogunk változni.

Előzmény: Törölt nick (281)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 281

Semmit sem zárok ki. Lehet, hogy az UFO-k akkor próbálják meg majd alávetni az emberiséget egy ÁlJézussal. Persze nem kötném magam a dátumhoz, de ki tudja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!